Северна Македония: Първа македонска футболна лига 2021 – 2022

Северна Македония: Първа македонска футболна лига 2021 - 2022

2021-2022

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
33
23
7
3
66
21
45
76
2
33
19
7
7
55
32
23
64
3
Шкендия
п п з р р
33
16
13
4
49
25
24
61
4
33
17
6
10
46
44
2
57
5
Ренова
з р п п п
33
12
12
9
42
29
13
48
6
Струга
п р п п р
33
12
11
10
33
33
0
47
7
33
12
9
12
45
47
-2
45
8
Работнички
з з п з п
33
13
4
16
29
35
-6
43
9
Скопие
п з п з п
33
9
8
16
27
45
-18
35
10
Тиквеш
п р з з п
33
9
7
17
36
38
-2
34
11
Борец
з п з з з
33
5
6
22
25
66
-41
21
12
Пелистер
з р з п з
33
2
8
23
16
54
-38
14
- Шампионска лига (Квалификация)
- Лига на конференциите (Квалификация)
- Първа футболна лига (Изпадане)
- Изпадане - Втора футболна лига
покажи на цял екран
Шкупи Скопие
Академия Пандев
Шкендия
Македония Гьорче Петров
Ренова
Струга
Брегалница Щип
Работнички
Скопие
Тиквеш
Борец
Пелистер
1 Шкупи Скопие 3–0 1–1 1–1 2–0 4–0 5–0 2–0 4–1 1–0 3–1 5–0
2 Академия Пандев 1–3 4–2 4–1 2–1 1–0 2–1 2–1 1–2 3–2 5–0 2–0
3 Шкендия 0–0 0–0 3–1 1–1 3–1 1–0 1–0 1–0 2–1 0–0 2–1
4 Македония Гьорче Петров 2–1 1–0 1–2 1–1 1–3 1–1 1–0 1–1 1–0 3–2 2–0
5 Ренова 0–0 0–1 0–1 0–1 1–1 5–2 2–1 2–0 1–1 2–0 0–0
6 Струга 1–3 0–0 1–1 1–3 1–0 1–0 1–0 1–0 0–0 1–1 4–0
7 Брегалница Щип 4–1 3–2 0–0 4–1 2–2 1–0 0–3 2–1 1–0 3–0 2–1
8 Работнички 0–1 0–3 2–1 1–2 0–0 1–3 2–0 0–1 1–0 2–1 2–1
9 Скопие 0–0 0–0 0–2 1–2 0–0 1–0 4–1 0–1 1–2 1–1 4–2
10 Тиквеш 0–1 1–2 0–0 2–1 0–1 2–0 1–3 2–0 3–0 5–0 1–0
11 Борец 0–3 1–1 0–3 0–1 1–5 2–0 1–1 0–1 1–0 2–1 2–1
12 Пелистер 0–1 0–0 0–2 0–2 1–1 0–1 2–0 0–2 0–0 1–1 2–1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
Кръг 1
8 авг. 2021
- 18:30
Работнички
1 0
Борец
Работнички - Борец
8 авг. 2021
- 18:30
Тиквеш
0 0
Шкендия
Тиквеш - Шкендия
8 авг. 2021
- 18:30
Брегалница Щип
0 0
Шкупи Скопие
Брегалница Щип - Шкупи Скопие
8 авг. 2021
- 18:30
Македония Гьорче Петров
1 0
Пелистер
Македония Гьорче Петров - Пелистер
8 авг. 2021
- 18:30
Ренова
1 1
Скопие
Ренова - Скопие
8 авг. 2021
- 21:00
Академия Пандев
1 1
Струга
Академия Пандев - Струга
Кръг 2
15 авг. 2021
- 18:00
Струга
1 0
Пелистер
Струга - Пелистер
15 авг. 2021
- 18:00
Шкупи Скопие
2 0
Македония Гьорче Петров
Шкупи Скопие - Македония Гьорче Петров
15 авг. 2021
- 18:00
Скопие
0 0
Брегалница Щип
Скопие - Брегалница Щип
15 авг. 2021
- 18:00
Шкендия
1 2
Ренова
Шкендия - Ренова
15 авг. 2021
- 18:00
Борец
2 1
Тиквеш
Борец - Тиквеш
15 авг. 2021
- 21:00
Академия Пандев
2 0
Работнички
Академия Пандев - Работнички
Кръг 3
18 авг. 2021
- 18:00
Работнички
0 0
Струга
Работнички - Струга
18 авг. 2021
- 18:00
Тиквеш
0 2
Академия Пандев
Тиквеш - Академия Пандев
18 авг. 2021
- 18:00
Ренова
2 0
Борец
Ренова - Борец
18 авг. 2021
- 18:00
Брегалница Щип
3 3
Шкендия
Брегалница Щип - Шкендия
18 авг. 2021
- 18:00
Македония Гьорче Петров
5 1
Скопие
Македония Гьорче Петров - Скопие
18 авг. 2021
- 18:00
Пелистер
0 2
Шкупи Скопие
Пелистер - Шкупи Скопие
Кръг 4
22 авг. 2021
- 17:00
Струга
4 2
Шкупи Скопие
Струга - Шкупи Скопие
22 авг. 2021
- 17:00
Скопие
1 0
Пелистер
Скопие - Пелистер
22 авг. 2021
- 17:00
Шкендия
4 0
Македония Гьорче Петров
Шкендия - Македония Гьорче Петров
22 авг. 2021
- 17:00
Борец
1 1
Брегалница Щип
Борец - Брегалница Щип
22 авг. 2021
- 17:00
Работнички
2 1
Тиквеш
Работнички - Тиквеш
22 авг. 2021
- 21:00
Академия Пандев
2 1
Ренова
Академия Пандев - Ренова
Кръг 5
28 авг. 2021
- 17:00
Тиквеш
1 1
Струга
Тиквеш - Струга
28 авг. 2021
- 17:00
Ренова
1 1
Работнички
Ренова - Работнички
28 авг. 2021
- 17:00
Брегалница Щип
3 2
Академия Пандев
Брегалница Щип - Академия Пандев
28 авг. 2021
- 17:00
Македония Гьорче Петров
3 2
Борец
Македония Гьорче Петров - Борец
28 авг. 2021
- 17:00
Пелистер
2 2
Шкендия
Пелистер - Шкендия
28 авг. 2021
- 17:00
Шкупи Скопие
4 1
Скопие
Шкупи Скопие - Скопие
Кръг 6
12 сеп. 2021
- 17:00
Струга
1 0
Скопие
Струга - Скопие
12 сеп. 2021
- 17:00
Борец
2 1
Пелистер
Борец - Пелистер
12 сеп. 2021
- 17:00
Академия Пандев
4 1
Македония Гьорче Петров
Академия Пандев - Македония Гьорче Петров
12 сеп. 2021
- 17:00
Работнички
2 0
Брегалница Щип
Работнички - Брегалница Щип
12 сеп. 2021
- 17:00
Тиквеш
0 2
Ренова
Тиквеш - Ренова
14 сеп. 2021
- 16:00
Шкендия
0 0
Шкупи Скопие
Шкендия - Шкупи Скопие
Кръг 7
19 сеп. 2021
- 16:00
Ренова
1 0
Струга
Ренова - Струга
19 сеп. 2021
- 16:00
Брегалница Щип
2 0
Тиквеш
Брегалница Щип - Тиквеш
19 сеп. 2021
- 16:00
Македония Гьорче Петров
0 2
Работнички
Македония Гьорче Петров - Работнички
19 сеп. 2021
- 16:00
Пелистер
0 0
Академия Пандев
Пелистер - Академия Пандев
19 сеп. 2021
- 16:00
Шкупи Скопие
3 0
Борец
Шкупи Скопие - Борец
19 сеп. 2021
- 16:00
Скопие
0 2
Шкендия
Скопие - Шкендия
Кръг 8
26 сеп. 2021
- 16:00
Струга
1 1
Шкендия
Струга - Шкендия
26 сеп. 2021
- 16:00
Борец
0 2
Скопие
Борец - Скопие
26 сеп. 2021
- 16:00
Работнички
1 1
Пелистер
Работнички - Пелистер
26 сеп. 2021
- 16:00
Тиквеш
3 0
Македония Гьорче Петров
Тиквеш - Македония Гьорче Петров
26 сеп. 2021
- 16:00
Ренова
5 2
Брегалница Щип
Ренова - Брегалница Щип
26 сеп. 2021
- 19:00
Академия Пандев
1 3
Шкупи Скопие
Академия Пандев - Шкупи Скопие
Кръг 9
2 окт. 2021
- 16:00
Брегалница Щип
1 0
Струга
Брегалница Щип - Струга
2 окт. 2021
- 16:00
Македония Гьорче Петров
1 1
Ренова
Македония Гьорче Петров - Ренова
2 окт. 2021
- 16:00
Пелистер
0 0
Тиквеш
Пелистер - Тиквеш
2 окт. 2021
- 16:00
Скопие
0 0
Академия Пандев
Скопие - Академия Пандев
2 окт. 2021
- 16:00
Шкендия
3 0
Борец
Шкендия - Борец
3 окт. 2021
- 16:00
Шкупи Скопие
2 0
Работнички
Шкупи Скопие - Работнички
Кръг 10
15 окт. 2021
- 15:00
Работнички
0 1
Скопие
Работнички - Скопие
16 окт. 2021
- 15:00
Струга
1 1
Борец
Струга - Борец
16 окт. 2021
- 15:00
Академия Пандев
2 1
Шкендия
Академия Пандев - Шкендия
16 окт. 2021
- 15:00
Тиквеш
0 1
Шкупи Скопие
Тиквеш - Шкупи Скопие
16 окт. 2021
- 15:00
Ренова
2 0
Пелистер
Ренова - Пелистер
16 окт. 2021
- 15:00
Брегалница Щип
4 1
Македония Гьорче Петров
Брегалница Щип - Македония Гьорче Петров
Кръг 11
23 окт. 2021
- 15:00
Шкупи Скопие
2 1
Ренова
Шкупи Скопие - Ренова
24 окт. 2021
- 15:00
Македония Гьорче Петров
1 1
Струга
Македония Гьорче Петров - Струга
24 окт. 2021
- 15:00
Пелистер
0 3
Брегалница Щип
Пелистер - Брегалница Щип
24 окт. 2021
- 15:00
Скопие
2 1
Тиквеш
Скопие - Тиквеш
24 окт. 2021
- 15:00
Шкендия
2 0
Работнички
Шкендия - Работнички
24 окт. 2021
- 15:00
Борец
1 2
Академия Пандев
Борец - Академия Пандев
Кръг 12
29 окт. 2021
- 15:00
Шкупи Скопие
5 0
Брегалница Щип
Шкупи Скопие - Брегалница Щип
30 окт. 2021
- 15:00
Струга
0 0
Академия Пандев
Струга - Академия Пандев
30 окт. 2021
- 15:00
Борец
0 1
Работнички
Борец - Работнички
30 окт. 2021
- 15:00
Шкендия
1 1
Тиквеш
Шкендия - Тиквеш
30 окт. 2021
- 15:00
Скопие
0 0
Ренова
Скопие - Ренова
30 окт. 2021
- 15:00
Пелистер
0 2
Македония Гьорче Петров
Пелистер - Македония Гьорче Петров
Кръг 13
6 ное. 2021
- 14:00
Пелистер
0 1
Струга
Пелистер - Струга
6 ное. 2021
- 14:00
Македония Гьорче Петров
2 1
Шкупи Скопие
Македония Гьорче Петров - Шкупи Скопие
6 ное. 2021
- 14:00
Брегалница Щип
2 1
Скопие
Брегалница Щип - Скопие
6 ное. 2021
- 14:00
Ренова
0 1
Шкендия
Ренова - Шкендия
6 ное. 2021
- 14:00
Тиквеш
2 1
Борец
Тиквеш - Борец
6 ное. 2021
- 14:00
Работнички
0 3
Академия Пандев
Работнички - Академия Пандев
Кръг 14
20 ное. 2021
- 14:00
Скопие
1 2
Македония Гьорче Петров
Скопие - Македония Гьорче Петров
21 ное. 2021
- 14:00
Струга
1 0
Работнички
Струга - Работнички
21 ное. 2021
- 14:00
Академия Пандев
3 2
Тиквеш
Академия Пандев - Тиквеш
21 ное. 2021
- 14:00
Борец
1 4
Ренова
Борец - Ренова
21 ное. 2021
- 14:00
Шкендия
1 0
Брегалница Щип
Шкендия - Брегалница Щип
21 ное. 2021
- 14:00
Шкупи Скопие
5 0
Пелистер
Шкупи Скопие - Пелистер
Кръг 15
27 ное. 2021
- 14:00
Ренова
1 2
Академия Пандев
Ренова - Академия Пандев
28 ное. 2021
- 14:00
Шкупи Скопие
4 0
Струга
Шкупи Скопие - Струга
28 ное. 2021
- 14:00
Пелистер
0 0
Скопие
Пелистер - Скопие
28 ное. 2021
- 14:00
Македония Гьорче Петров
1 2
Шкендия
Македония Гьорче Петров - Шкендия
28 ное. 2021
- 14:00
Брегалница Щип
2 1
Борец
Брегалница Щип - Борец
28 ное. 2021
- 14:00
Тиквеш
2 0
Работнички
Тиквеш - Работнички
Кръг 16
4 дек. 2021
- 14:00
Работнички
0 0
Ренова
Работнички - Ренова
5 дек. 2021
- 14:00
Струга
0 0
Тиквеш
Струга - Тиквеш
5 дек. 2021
- 14:00
Академия Пандев
0 0
Брегалница Щип
Академия Пандев - Брегалница Щип
5 дек. 2021
- 14:00
Борец
1 1
Македония Гьорче Петров
Борец - Македония Гьорче Петров
5 дек. 2021
- 14:00
Шкендия
2 1
Пелистер
Шкендия - Пелистер
5 дек. 2021
- 14:00
Скопие
1 3
Шкупи Скопие
Скопие - Шкупи Скопие
Кръг 17
8 дек. 2021
- 14:00
Скопие
1 0
Струга
Скопие - Струга
8 дек. 2021
- 14:00
Шкупи Скопие
1 1
Шкендия
Шкупи Скопие - Шкендия
8 дек. 2021
- 14:00
Пелистер
1 3
Борец
Пелистер - Борец
8 дек. 2021
- 14:00
Македония Гьорче Петров
4 1
Академия Пандев
Македония Гьорче Петров - Академия Пандев
8 дек. 2021
- 14:00
Брегалница Щип
1 2
Работнички
Брегалница Щип - Работнички
8 дек. 2021
- 14:00
Ренова
1 1
Тиквеш
Ренова - Тиквеш
Кръг 18
11 дек. 2021
- 14:00
Тиквеш
1 3
Брегалница Щип
Тиквеш - Брегалница Щип
12 дек. 2021
- 14:00
Работнички
1 2
Македония Гьорче Петров
Работнички - Македония Гьорче Петров
12 дек. 2021
- 14:00
Академия Пандев
1 0
Пелистер
Академия Пандев - Пелистер
12 дек. 2021
- 14:00
Борец
0 3
Шкупи Скопие
Борец - Шкупи Скопие
12 дек. 2021
- 14:00
Шкендия
1 0
Скопие
Шкендия - Скопие
14 дек. 2021
- 14:00
Струга
1 0
Ренова
Струга - Ренова
Кръг 19
12 фев. 2022
- 15:00
Брегалница Щип
1 2
Ренова
Брегалница Щип - Ренова
13 фев. 2022
- 15:00
Шкендия
3 1
Струга
Шкендия - Струга
13 фев. 2022
- 15:00
Скопие
1 1
Борец
Скопие - Борец
13 фев. 2022
- 15:00
Шкупи Скопие
2 1
Академия Пандев
Шкупи Скопие - Академия Пандев
13 фев. 2022
- 15:00
Пелистер
0 2
Работнички
Пелистер - Работнички
13 фев. 2022
- 15:00
Македония Гьорче Петров
1 0
Тиквеш
Македония Гьорче Петров - Тиквеш
Кръг 20
19 фев. 2022
- 15:00
Борец
0 3
Шкендия
Борец - Шкендия
20 фев. 2022
- 15:00
Струга
1 1
Брегалница Щип
Струга - Брегалница Щип
20 фев. 2022
- 15:00
Ренова
0 1
Македония Гьорче Петров
Ренова - Македония Гьорче Петров
20 фев. 2022
- 15:00
Тиквеш
1 0
Пелистер
Тиквеш - Пелистер
20 фев. 2022
- 15:00
Работнички
0 1
Шкупи Скопие
Работнички - Шкупи Скопие
20 фев. 2022
- 15:00
Академия Пандев
5 0
Скопие
Академия Пандев - Скопие
Кръг 21
26 фев. 2022
- 15:00
Македония Гьорче Петров
2 1
Брегалница Щип
Македония Гьорче Петров - Брегалница Щип
27 фев. 2022
- 15:00
Борец
0 1
Струга
Борец - Струга
27 фев. 2022
- 15:00
Шкендия
0 0
Академия Пандев
Шкендия - Академия Пандев
27 фев. 2022
- 15:00
Скопие
0 1
Работнички
Скопие - Работнички
27 фев. 2022
- 15:00
Шкупи Скопие
3 2
Тиквеш
Шкупи Скопие - Тиквеш
28 фев. 2022
- 15:00
Пелистер
1 1
Ренова
Пелистер - Ренова
Кръг 22
5 мар. 2022
- 15:00
Тиквеш
3 0
Скопие
Тиквеш - Скопие
9 мар. 2022
- 15:00
Струга
1 3
Македония Гьорче Петров
Струга - Македония Гьорче Петров
9 мар. 2022
- 15:00
Брегалница Щип
2 1
Пелистер
Брегалница Щип - Пелистер
9 мар. 2022
- 15:00
Ренова
0 0
Шкупи Скопие
Ренова - Шкупи Скопие
9 мар. 2022
- 15:00
Работнички
2 1
Шкендия
Работнички - Шкендия
9 мар. 2022
- 15:00
Академия Пандев
5 0
Борец
Академия Пандев - Борец
Кръг 23
12 мар. 2022
- 16:00
Шкупи Скопие
2 0
Работнички
Шкупи Скопие - Работнички
13 мар. 2022
- 16:00
Академия Пандев
1 0
Струга
Академия Пандев - Струга
13 мар. 2022
- 16:00
Шкендия
2 1
Тиквеш
Шкендия - Тиквеш
13 мар. 2022
- 16:00
Македония Гьорче Петров
1 1
Скопие
Македония Гьорче Петров - Скопие
13 мар. 2022
- 16:00
Брегалница Щип
3 0
Борец
Брегалница Щип - Борец
14 мар. 2022
- 16:00
Ренова
0 0
Пелистер
Ренова - Пелистер
Кръг 24
18 мар. 2022
- 16:00
Струга
1 3
Шкупи Скопие
Струга - Шкупи Скопие
19 мар. 2022
- 16:00
Ренова
2 1
Работнички
Ренова - Работнички
19 мар. 2022
- 16:00
Пелистер
2 0
Брегалница Щип
Пелистер - Брегалница Щип
19 мар. 2022
- 16:00
Борец
0 1
Македония Гьорче Петров
Борец - Македония Гьорче Петров
19 мар. 2022
- 16:00
Скопие
0 2
Шкендия
Скопие - Шкендия
19 мар. 2022
- 16:00
Тиквеш
1 2
Академия Пандев
Тиквеш - Академия Пандев
Кръг 25
2 апр. 2022
- 16:00
Работнички
1 3
Струга
Работнички - Струга
3 апр. 2022
- 16:00
Шкупи Скопие
1 0
Тиквеш
Шкупи Скопие - Тиквеш
3 апр. 2022
- 16:00
Академия Пандев
1 2
Скопие
Академия Пандев - Скопие
3 апр. 2022
- 16:00
Шкендия
0 0
Борец
Шкендия - Борец
3 апр. 2022
- 16:00
Македония Гьорче Петров
2 0
Пелистер
Македония Гьорче Петров - Пелистер
3 апр. 2022
- 16:00
Брегалница Щип
2 2
Ренова
Брегалница Щип - Ренова
Кръг 26
6 апр. 2022
- 14:00
Скопие
0 0
Шкупи Скопие
Скопие - Шкупи Скопие
6 апр. 2022
- 16:00
Брегалница Щип
0 3
Работнички
Брегалница Щип - Работнички
6 апр. 2022
- 16:00
Ренова
0 1
Македония Гьорче Петров
Ренова - Македония Гьорче Петров
6 апр. 2022
- 16:00
Пелистер
0 2
Шкендия
Пелистер - Шкендия
6 апр. 2022
- 16:00
Борец
1 1
Академия Пандев
Борец - Академия Пандев
6 апр. 2022
- 16:00
Тиквеш
2 0
Струга
Тиквеш - Струга
Кръг 27
10 апр. 2022
- 15:00
Работнички
1 0
Тиквеш
Работнички - Тиквеш
10 апр. 2022
- 17:00
Струга
1 0
Скопие
Струга - Скопие
10 апр. 2022
- 17:00
Шкупи Скопие
3 1
Борец
Шкупи Скопие - Борец
10 апр. 2022
- 17:00
Академия Пандев
2 0
Пелистер
Академия Пандев - Пелистер
10 апр. 2022
- 17:00
Шкендия
1 1
Ренова
Шкендия - Ренова
10 апр. 2022
- 17:00
Македония Гьорче Петров
1 1
Брегалница Щип
Македония Гьорче Петров - Брегалница Щип
Кръг 28
16 апр. 2022
- 17:00
Македония Гьорче Петров
1 0
Работнички
Македония Гьорче Петров - Работнички
16 апр. 2022
- 17:00
Пелистер
0 1
Шкупи Скопие
Пелистер - Шкупи Скопие
16 апр. 2022
- 17:00
Борец
2 0
Струга
Борец - Струга
17 апр. 2022
- 17:00
Брегалница Щип
0 0
Шкендия
Брегалница Щип - Шкендия
17 апр. 2022
- 17:00
Ренова
0 1
Академия Пандев
Ренова - Академия Пандев
17 апр. 2022
- 17:00
Скопие
1 2
Тиквеш
Скопие - Тиквеш
Кръг 29
22 апр. 2022
- 17:00
Работнички
0 1
Скопие
Работнички - Скопие
22 апр. 2022
- 17:00
Академия Пандев
2 1
Брегалница Щип
Академия Пандев - Брегалница Щип
23 апр. 2022
- 17:00
Тиквеш
5 0
Борец
Тиквеш - Борец
23 апр. 2022
- 17:00
Струга
4 0
Пелистер
Струга - Пелистер
23 апр. 2022
- 17:00
Шкупи Скопие
2 0
Ренова
Шкупи Скопие - Ренова
23 апр. 2022
- 17:00
Шкендия
3 1
Македония Гьорче Петров
Шкендия - Македония Гьорче Петров
Кръг 30
30 апр. 2022
- 18:00
Шкендия
1 0
Работнички
Шкендия - Работнички
30 апр. 2022
- 18:00
Брегалница Щип
4 1
Шкупи Скопие
Брегалница Щип - Шкупи Скопие
1 май 2022
- 18:00
Македония Гьорче Петров
1 0
Академия Пандев
Македония Гьорче Петров - Академия Пандев
1 май 2022
- 18:00
Ренова
1 1
Струга
Ренова - Струга
1 май 2022
- 18:00
Пелистер
1 1
Тиквеш
Пелистер - Тиквеш
1 май 2022
- 18:00
Борец
1 0
Скопие
Борец - Скопие
Кръг 31
4 май 2022
- 18:00
Работнички
2 1
Борец
Работнички - Борец
4 май 2022
- 18:00
Скопие
4 2
Пелистер
Скопие - Пелистер
4 май 2022
- 18:00
Тиквеш
0 1
Ренова
Тиквеш - Ренова
4 май 2022
- 18:00
Струга
1 0
Брегалница Щип
Струга - Брегалница Щип
4 май 2022
- 18:00
Шкупи Скопие
1 1
Македония Гьорче Петров
Шкупи Скопие - Македония Гьорче Петров
4 май 2022
- 18:00
Академия Пандев
4 2
Шкендия
Академия Пандев - Шкендия
Кръг 32
8 май 2022
- 18:00
Академия Пандев
2 1
Работнички
Академия Пандев - Работнички
8 май 2022
- 18:00
Шкендия
0 0
Шкупи Скопие
Шкендия - Шкупи Скопие
8 май 2022
- 18:00
Македония Гьорче Петров
1 3
Струга
Македония Гьорче Петров - Струга
8 май 2022
- 18:00
Брегалница Щип
1 0
Тиквеш
Брегалница Щип - Тиквеш
8 май 2022
- 18:00
Ренова
2 0
Скопие
Ренова - Скопие
8 май 2022
- 18:00
Пелистер
2 1
Борец
Пелистер - Борец
Кръг 33
15 май 2022
- 18:00
Работнички
2 1
Пелистер
Работнички - Пелистер
15 май 2022
- 18:00
Борец
1 5
Ренова
Борец - Ренова
15 май 2022
- 18:00
Скопие
4 1
Брегалница Щип
Скопие - Брегалница Щип
15 май 2022
- 18:00
Тиквеш
2 1
Македония Гьорче Петров
Тиквеш - Македония Гьорче Петров
15 май 2022
- 18:00
Струга
1 1
Шкендия
Струга - Шкендия
15 май 2022
- 18:00
Шкупи Скопие
3 0
Академия Пандев
Шкупи Скопие - Академия Пандев
Позиция#
Играч
Голове
1
Шкупи Скопие
15
2
Ренова
13
3
Шкендия
10
4
Македония Гьорче Петров
9
5
Брегалница Щип
9
6
Македония Гьорче Петров
8
7
Шкендия
8
8
Струга
8
9
Академия Пандев
7
10
Борец
7
11
Скопие
5
12
Шкупи Скопие
5
13
Академия Пандев
5
14
Шкупи Скопие
5
15
Шкупи Скопие
5
Позиция#
Играч
Асистенции
1
Македония Гьорче Петров
1
2
Брегалница Щип
0
3
Работнички
0
4
0
5
Скопие
0
6
Струга
0
7
Шкендия
0
8
Шкупи Скопие
0
9
Ренова
0
10
Струга
0
11
Скопие
0
12
Академия Пандев
0
13
Македония Гьорче Петров
0
14
Македония Гьорче Петров
0
15
Работнички
0
#
Играч
Точки
1
D. Dodev
Брегалница Щип
Брегалница Щип
8
2
0
12
2
Ján Krivák
Шкендия
Шкендия
9
1
0
11
3
Dzelil Abdula
Ренова
Ренова
5
0
1
10
4
B. Ilievski
Работнички
Работнички
6
2
0
10
5
V. Kochoski
Струга
Струга
8
1
0
10
6
S. Radić
Академия Пандев
Академия Пандев
Струга
Струга
5
0
1
10
7
A. Varelovski
Тиквеш
Тиквеш
7
1
0
9
8
E. Bejtulai
Шкендия
Шкендия
8
0
0
8
9
B. Bojku
Струга
Струга
8
0
0
8
10
D. Desnikj
Скопие
Скопие
6
1
0
8
11
S. Faustin
Шкупи Скопие
Шкупи Скопие
6
1
0
8
12
F. Ismailji
Шкупи Скопие
Шкупи Скопие
2
0
1
7
13
T. Iliev
Академия Пандев
Академия Пандев
5
1
0
7
14
Medzhit Neziri
Шкендия
Шкендия
7
0
0
7
15
Freddy Álvarez
Шкупи Скопие
Шкупи Скопие
2
0
1
7
16
H. Dragarski
Пелистер
Пелистер
7
0
0
7
17
N. Bosančić
Струга
Струга
7
0
0
7
Първа македонска футболна лига е първенството на Македония с най-голямо значение. Лигата е основана през 1992 година, заради разпада на Югославия. Тя е съставена от 10отбора, които играят всеки срещу всеки на разменено гостуване.Шампионът на лигата получава право да играе в квалификации за групите на Шампионската лига. Класиралият се на второ място и спечелилият купата на Македния играят плейофи за влизане в турнира Лига Европа.

Северна Македония – ЧЗВ

Статистика за голмайстори, картони, асистенции и други ще откриете в специалната страница в 7спорт.
Суперкупата се печели след мач между шампиона на страната и носителят на купата.
Най-успешният отбор е Вардар Скопие с 11 титли.
P