Европа: Лига Европа 2021

Лига Европа 2021

2021-2022
Плейофи
Групова фаза
Квалификации
покажи на цял екран
1/16-финали
Осминафинали
Четвъртфинали
Полуфинали
Финал
17 фев. 2022
- 19:45
Барселона
1 1
Наполи
Барселона - Наполи
24 фев. 2022
- 22:00
Наполи
2 4
Барселона
Наполи - Барселона
17 фев. 2022
- 19:45
Зенит
2 3
Реал Бетис
Зенит - Реал Бетис
24 фев. 2022
- 22:00
Реал Бетис
0 0
Зенит
Реал Бетис - Зенит
17 фев. 2022
- 19:45
Борусия Дортмунд
2 4
Рейнджърс
Борусия Дортмунд - Рейнджърс
24 фев. 2022
- 22:00
Рейнджърс
2 2
Борусия Дортмунд
Рейнджърс - Борусия Дортмунд
17 фев. 2022
- 19:45
Шериф
2 0
Брага
Шериф - Брага
24 фев. 2022
- 22:00
Брага
2 0
Шериф
Брага - Шериф
17 фев. 2022
- 22:00
Севиля
3 1
Динамо Загреб
Севиля - Динамо Загреб
24 фев. 2022
- 19:45
Динамо Загреб
1 0
Севиля
Динамо Загреб - Севиля
17 фев. 2022
- 22:00
РБ Лайпциг
2 2
Реал Сосиедад
РБ Лайпциг - Реал Сосиедад
24 фев. 2022
- 19:45
Реал Сосиедад
1 3
РБ Лайпциг
Реал Сосиедад - РБ Лайпциг
17 фев. 2022
- 22:00
Аталанта
2 1
Олимпиакос
Аталанта - Олимпиакос
24 фев. 2022
- 19:45
Олимпиакос
0 3
Аталанта
Олимпиакос - Аталанта
17 фев. 2022
- 22:00
Порто
2 1
Лацио
Порто - Лацио
24 фев. 2022
- 19:45
Лацио
2 2
Порто
Лацио - Порто
9 мар. 2022
- 19:45
Реал Бетис
1 2
Айнтрахт Франкфурт
Реал Бетис - Айнтрахт Франкфурт
17 мар. 2022
- 22:00
Айнтрахт Франкфурт
1 1
Реал Бетис
Айнтрахт Франкфурт - Реал Бетис
9 мар. 2022
- 19:45
Порто
0 1
Лион
Порто - Лион
17 мар. 2022
- 22:00
Лион
1 1
Порто
Лион - Порто
10 мар. 2022
- 20:45
РБ Лайпциг
- -
Спартак Москва
РБ Лайпциг - Спартак Москва
17 мар. 2022
- 23:00
Спартак Москва
- -
РБ Лайпциг
Спартак Москва - РБ Лайпциг
10 мар. 2022
- 19:45
Севиля
1 0
Уест Хем
Севиля - Уест Хем
17 мар. 2022
- 22:00
Уест Хем
2 0
Севиля
Уест Хем - Севиля
10 мар. 2022
- 22:00
Барселона
0 0
Галатасарай
Барселона - Галатасарай
17 мар. 2022
- 19:45
Галатасарай
1 2
Барселона
Галатасарай - Барселона
10 мар. 2022
- 22:00
Рейнджърс
3 0
Цървена Звезда
Рейнджърс - Цървена Звезда
17 мар. 2022
- 19:45
Цървена Звезда
2 1
Рейнджърс
Цървена Звезда - Рейнджърс
10 мар. 2022
- 22:00
Брага
2 0
Монако
Брага - Монако
17 мар. 2022
- 19:45
Монако
1 1
Брага
Монако - Брага
10 мар. 2022
- 22:00
Аталанта
3 2
Байер Леверкузен
Аталанта - Байер Леверкузен
17 мар. 2022
- 19:45
Байер Леверкузен
0 1
Аталанта
Байер Леверкузен - Аталанта
7 апр. 2022
- 19:45
РБ Лайпциг
1 1
Аталанта
РБ Лайпциг - Аталанта
14 апр. 2022
- 19:45
Аталанта
0 2
РБ Лайпциг
Аталанта - РБ Лайпциг
7 апр. 2022
- 22:00
Айнтрахт Франкфурт
1 1
Барселона
Айнтрахт Франкфурт - Барселона
14 апр. 2022
- 22:00
Барселона
2 3
Айнтрахт Франкфурт
Барселона - Айнтрахт Франкфурт
7 апр. 2022
- 22:00
Уест Хем
1 1
Лион
Уест Хем - Лион
14 апр. 2022
- 22:00
Лион
0 3
Уест Хем
Лион - Уест Хем
7 апр. 2022
- 22:00
Брага
1 0
Рейнджърс
Брага - Рейнджърс
14 апр. 2022
- 22:00
Рейнджърс
3 1
Брага
Рейнджърс - Брага
28 апр. 2022
- 22:00
Уест Хем
1 2
Айнтрахт Франкфурт
Уест Хем - Айнтрахт Франкфурт
5 май 2022
- 22:00
Айнтрахт Франкфурт
1 0
Уест Хем
Айнтрахт Франкфурт - Уест Хем
28 апр. 2022
- 22:00
РБ Лайпциг
1 0
Рейнджърс
РБ Лайпциг - Рейнджърс
5 май 2022
- 22:00
Рейнджърс
3 1
РБ Лайпциг
Рейнджърс - РБ Лайпциг
18 май 2022
- 22:00
Айнтрахт Франкфурт
1 1
Рейнджърс
Айнтрахт Франкфурт - Рейнджърс
Group A

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Лион
п п п п р
6
5
1
0
16
5
11
16
2
Рейнджърс
з п р п р
6
2
2
2
6
5
1
8
3
6
2
1
3
6
9
-3
7
4
Брьондби
з з р з з
6
0
2
4
2
11
-9
2
Лион
Рейнджърс
Спарта Прага
Брьондби
1 Лион 1–1 3–0 3–0
2 Рейнджърс 0–2 2–0 2–0
3 Спарта Прага 3–4 1–0 2–0
4 Брьондби 1–3 1–1 0–0
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
16 сеп. 2021
- 22:00
Рейнджърс
0 2
Лион
Рейнджърс - Лион
16 сеп. 2021
- 22:00
Брьондби
0 0
Спарта Прага
Брьондби - Спарта Прага
Кръг 2
30 сеп. 2021
- 19:45
Спарта Прага
1 0
Рейнджърс
Спарта Прага - Рейнджърс
30 сеп. 2021
- 19:45
Лион
3 0
Брьондби
Лион - Брьондби
Кръг 3
21 окт. 2021
- 22:00
Спарта Прага
3 4
Лион
Спарта Прага - Лион
21 окт. 2021
- 22:00
Рейнджърс
2 0
Брьондби
Рейнджърс - Брьондби
Кръг 4
4 ное. 2021
- 19:45
Лион
3 0
Спарта Прага
Лион - Спарта Прага
4 ное. 2021
- 19:45
Брьондби
1 1
Рейнджърс
Брьондби - Рейнджърс
Кръг 5
25 ное. 2021
- 22:00
Рейнджърс
2 0
Спарта Прага
Рейнджърс - Спарта Прага
25 ное. 2021
- 22:00
Брьондби
1 3
Лион
Брьондби - Лион
Кръг 6
9 дек. 2021
- 19:45
Спарта Прага
2 0
Брьондби
Спарта Прага - Брьондби
9 дек. 2021
- 19:45
Лион
1 1
Рейнджърс
Лион - Рейнджърс
Group B

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Монако
р п р п р
6
3
3
0
7
4
3
12
2
6
2
3
1
9
6
3
9
3
6
2
2
2
9
8
1
8
4
Щурм Грац
з з р з р
6
0
2
4
3
10
-7
2
Монако
Реал Сосиедад
ПСВ Айндховен
Щурм Грац
1 Монако 2–1 0–0 1–0
2 Реал Сосиедад 1–1 3–0 1–1
3 ПСВ Айндховен 1–2 2–2 2–0
4 Щурм Грац 1–1 0–1 1–4
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
16 сеп. 2021
- 22:00
ПСВ Айндховен
2 2
Реал Сосиедад
ПСВ Айндховен - Реал Сосиедад
16 сеп. 2021
- 22:00
Монако
1 0
Щурм Грац
Монако - Щурм Грац
Кръг 2
30 сеп. 2021
- 19:45
Реал Сосиедад
1 1
Монако
Реал Сосиедад - Монако
30 сеп. 2021
- 19:45
Щурм Грац
1 4
ПСВ Айндховен
Щурм Грац - ПСВ Айндховен
Кръг 3
21 окт. 2021
- 22:00
ПСВ Айндховен
1 2
Монако
ПСВ Айндховен - Монако
21 окт. 2021
- 22:00
Щурм Грац
0 1
Реал Сосиедад
Щурм Грац - Реал Сосиедад
Кръг 4
4 ное. 2021
- 19:45
Реал Сосиедад
1 1
Щурм Грац
Реал Сосиедад - Щурм Грац
4 ное. 2021
- 19:45
Монако
0 0
ПСВ Айндховен
Монако - ПСВ Айндховен
Кръг 5
25 ное. 2021
- 22:00
ПСВ Айндховен
2 0
Щурм Грац
ПСВ Айндховен - Щурм Грац
25 ное. 2021
- 22:00
Монако
2 1
Реал Сосиедад
Монако - Реал Сосиедад
Кръг 6
9 дек. 2021
- 19:45
Реал Сосиедад
3 0
ПСВ Айндховен
Реал Сосиедад - ПСВ Айндховен
9 дек. 2021
- 19:45
Щурм Грац
1 1
Монако
Щурм Грац - Монако
Group C

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Наполи
з п п з п
6
3
1
2
15
10
5
10
2
6
3
1
2
10
9
1
10
3
Лестър
з п р п з
6
2
2
2
12
11
1
8
4
6
2
0
4
4
11
-7
6
Наполи
Спартак Москва
Лестър
Легия Варшава
1 Наполи 2–3 3–2 3–0
2 Спартак Москва 2–1 3–4 0–1
3 Лестър 2–2 1–1 3–1
4 Легия Варшава 1–4 0–1 1–0
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
15 сеп. 2021
- 17:30
Спартак Москва
0 1
Легия Варшава
Спартак Москва - Легия Варшава
16 сеп. 2021
- 22:00
Лестър
2 2
Наполи
Лестър - Наполи
Кръг 2
30 сеп. 2021
- 19:45
Легия Варшава
1 0
Лестър
Легия Варшава - Лестър
30 сеп. 2021
- 19:45
Наполи
2 3
Спартак Москва
Наполи - Спартак Москва
Кръг 3
20 окт. 2021
- 17:30
Спартак Москва
3 4
Лестър
Спартак Москва - Лестър
21 окт. 2021
- 22:00
Наполи
3 0
Легия Варшава
Наполи - Легия Варшава
Кръг 4
4 ное. 2021
- 19:45
Легия Варшава
1 4
Наполи
Легия Варшава - Наполи
4 ное. 2021
- 22:00
Лестър
1 1
Спартак Москва
Лестър - Спартак Москва
Кръг 5
24 ное. 2021
- 17:30
Спартак Москва
2 1
Наполи
Спартак Москва - Наполи
25 ное. 2021
- 22:00
Лестър
3 1
Легия Варшава
Лестър - Легия Варшава
Кръг 6
9 дек. 2021
- 19:45
Легия Варшава
0 1
Спартак Москва
Легия Варшава - Спартак Москва
9 дек. 2021
- 19:45
Наполи
3 2
Лестър
Наполи - Лестър
Group D

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
6
3
3
0
10
6
4
12
2
Олимпиакос
п з з п з
6
3
0
3
8
7
1
9
3
Фенербахче
з р п з р
6
1
3
2
7
8
-1
6
4
Антверп
з р з р п
6
1
2
3
6
10
-4
5
Айнтрахт Франкфурт
Олимпиакос
Фенербахче
Антверп
1 Айнтрахт Франкфурт 3–1 1–1 2–2
2 Олимпиакос 1–2 1–0 2–1
3 Фенербахче 1–1 0–3 2–2
4 Антверп 0–1 1–0 0–3
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
16 сеп. 2021
- 22:00
Олимпиакос
2 1
Антверп
Олимпиакос - Антверп
16 сеп. 2021
- 22:00
Айнтрахт Франкфурт
1 1
Фенербахче
Айнтрахт Франкфурт - Фенербахче
Кръг 2
30 сеп. 2021
- 19:45
Антверп
0 1
Айнтрахт Франкфурт
Антверп - Айнтрахт Франкфурт
30 сеп. 2021
- 19:45
Фенербахче
0 3
Олимпиакос
Фенербахче - Олимпиакос
Кръг 3
21 окт. 2021
- 19:45
Фенербахче
2 2
Антверп
Фенербахче - Антверп
21 окт. 2021
- 22:00
Айнтрахт Франкфурт
3 1
Олимпиакос
Айнтрахт Франкфурт - Олимпиакос
Кръг 4
4 ное. 2021
- 19:45
Олимпиакос
1 2
Айнтрахт Франкфурт
Олимпиакос - Айнтрахт Франкфурт
4 ное. 2021
- 22:00
Антверп
0 3
Фенербахче
Антверп - Фенербахче
Кръг 5
25 ное. 2021
- 22:00
Олимпиакос
1 0
Фенербахче
Олимпиакос - Фенербахче
25 ное. 2021
- 22:00
Айнтрахт Франкфурт
2 2
Антверп
Айнтрахт Франкфурт - Антверп
Кръг 6
9 дек. 2021
- 19:45
Антверп
1 0
Олимпиакос
Антверп - Олимпиакос
9 дек. 2021
- 19:45
Фенербахче
1 1
Айнтрахт Франкфурт
Фенербахче - Айнтрахт Франкфурт
Group E

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
6
3
3
0
7
3
4
12
2
Лацио
п р р п р
6
2
3
1
7
3
4
9
3
6
1
4
1
6
7
-1
7
4
6
0
2
4
2
9
-7
2
Галатасарай
Лацио
Олимпик Марсилия
Локомотив Москва
1 Галатасарай 1–0 4–2 1–1
2 Лацио 0–0 0–0 2–0
3 Олимпик Марсилия 0–0 2–2 1–0
4 Локомотив Москва 0–1 0–3 1–1
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
16 сеп. 2021
- 19:45
Галатасарай
1 0
Лацио
Галатасарай - Лацио
16 сеп. 2021
- 19:45
Локомотив Москва
1 1
Олимпик Марсилия
Локомотив Москва - Олимпик Марсилия
Кръг 2
30 сеп. 2021
- 22:00
Лацио
2 0
Локомотив Москва
Лацио - Локомотив Москва
30 сеп. 2021
- 22:00
Олимпик Марсилия
0 0
Галатасарай
Олимпик Марсилия - Галатасарай
Кръг 3
21 окт. 2021
- 19:45
Лацио
0 0
Олимпик Марсилия
Лацио - Олимпик Марсилия
21 окт. 2021
- 22:00
Локомотив Москва
0 1
Галатасарай
Локомотив Москва - Галатасарай
Кръг 4
4 ное. 2021
- 19:45
Галатасарай
1 1
Локомотив Москва
Галатасарай - Локомотив Москва
4 ное. 2021
- 22:00
Олимпик Марсилия
2 2
Лацио
Олимпик Марсилия - Лацио
Кръг 5
25 ное. 2021
- 19:45
Галатасарай
4 2
Олимпик Марсилия
Галатасарай - Олимпик Марсилия
25 ное. 2021
- 19:45
Локомотив Москва
0 3
Лацио
Локомотив Москва - Лацио
Кръг 6
9 дек. 2021
- 22:00
Лацио
0 0
Галатасарай
Лацио - Галатасарай
9 дек. 2021
- 22:00
Олимпик Марсилия
1 0
Локомотив Москва
Олимпик Марсилия - Локомотив Москва
Group F

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
6
3
2
1
6
4
2
11
2
Брага
п п п з р
6
3
1
2
12
9
3
10
3
Мидтиланд
з р п п р
6
2
3
1
7
7
0
9
4
Лудогорец
з з з з р
6
0
2
4
3
8
-5
2
Цървена Звезда
Брага
Мидтиланд
Лудогорец
1 Цървена Звезда 2–1 0–1 1–0
2 Брага 1–1 3–1 4–2
3 Мидтиланд 1–1 3–2 1–1
4 Лудогорец 0–1 0–1 0–0
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
16 сеп. 2021
- 19:45
Цървена Звезда
2 1
Брага
Цървена Звезда - Брага
16 сеп. 2021
- 19:45
Мидтиланд
1 1
Лудогорец
Мидтиланд - Лудогорец
Кръг 2
30 сеп. 2021
- 22:00
Лудогорец
0 1
Цървена Звезда
Лудогорец - Цървена Звезда
30 сеп. 2021
- 22:00
Брага
3 1
Мидтиланд
Брага - Мидтиланд
Кръг 3
21 окт. 2021
- 19:45
Лудогорец
0 1
Брага
Лудогорец - Брага
21 окт. 2021
- 19:45
Мидтиланд
1 1
Цървена Звезда
Мидтиланд - Цървена Звезда
Кръг 4
4 ное. 2021
- 22:00
Брага
4 2
Лудогорец
Брага - Лудогорец
4 ное. 2021
- 22:00
Цървена Звезда
0 1
Мидтиланд
Цървена Звезда - Мидтиланд
Кръг 5
25 ное. 2021
- 19:45
Мидтиланд
3 2
Брага
Мидтиланд - Брага
25 ное. 2021
- 19:45
Цървена Звезда
1 0
Лудогорец
Цървена Звезда - Лудогорец
Кръг 6
9 дек. 2021
- 22:00
Лудогорец
0 0
Мидтиланд
Лудогорец - Мидтиланд
9 дек. 2021
- 22:00
Брага
1 1
Цървена Звезда
Брага - Цървена Звезда
Group G

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
6
4
1
1
14
5
9
13
2
Реал Бетис
п р з п з
6
3
1
2
12
12
0
10
3
Селтик
з п п з п
6
3
0
3
13
15
-2
9
4
6
1
0
5
5
12
-7
3
Байер Леверкузен
Реал Бетис
Селтик
Ференцварош
1 Байер Леверкузен 4–0 3–2 2–1
2 Реал Бетис 1–1 4–3 2–0
3 Селтик 0–4 3–2 2–0
4 Ференцварош 1–0 1–3 2–3
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
16 сеп. 2021
- 19:45
Байер Леверкузен
2 1
Ференцварош
Байер Леверкузен - Ференцварош
16 сеп. 2021
- 19:45
Реал Бетис
4 3
Селтик
Реал Бетис - Селтик
Кръг 2
30 сеп. 2021
- 22:00
Селтик
0 4
Байер Леверкузен
Селтик - Байер Леверкузен
30 сеп. 2021
- 22:00
Ференцварош
1 3
Реал Бетис
Ференцварош - Реал Бетис
Кръг 3
19 окт. 2021
- 17:30
Селтик
2 0
Ференцварош
Селтик - Ференцварош
21 окт. 2021
- 19:45
Реал Бетис
1 1
Байер Леверкузен
Реал Бетис - Байер Леверкузен
Кръг 4
4 ное. 2021
- 22:00
Байер Леверкузен
4 0
Реал Бетис
Байер Леверкузен - Реал Бетис
4 ное. 2021
- 22:00
Ференцварош
2 3
Селтик
Ференцварош - Селтик
Кръг 5
25 ное. 2021
- 19:45
Байер Леверкузен
3 2
Селтик
Байер Леверкузен - Селтик
25 ное. 2021
- 19:45
Реал Бетис
2 0
Ференцварош
Реал Бетис - Ференцварош
Кръг 6
9 дек. 2021
- 22:00
Селтик
3 2
Реал Бетис
Селтик - Реал Бетис
9 дек. 2021
- 22:00
Ференцварош
1 0
Байер Леверкузен
Ференцварош - Байер Леверкузен
Group H

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Уест Хем
п п р п з
6
4
1
1
11
3
8
13
2
6
3
1
2
9
6
3
10
3
6
2
0
4
4
9
-5
6
4
Генк
з з р р з
6
1
2
3
4
10
-6
5
Уест Хем
Динамо Загреб
Рапид Виена
Генк
1 Уест Хем 0–1 2–0 3–0
2 Динамо Загреб 0–2 3–1 1–1
3 Рапид Виена 0–2 2–1 0–1
4 Генк 2–2 0–3 0–1
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
16 сеп. 2021
- 19:45
Динамо Загреб
0 2
Уест Хем
Динамо Загреб - Уест Хем
16 сеп. 2021
- 19:45
Рапид Виена
0 1
Генк
Рапид Виена - Генк
Кръг 2
30 сеп. 2021
- 22:00
Генк
0 3
Динамо Загреб
Генк - Динамо Загреб
30 сеп. 2021
- 22:00
Уест Хем
2 0
Рапид Виена
Уест Хем - Рапид Виена
Кръг 3
21 окт. 2021
- 19:45
Рапид Виена
2 1
Динамо Загреб
Рапид Виена - Динамо Загреб
21 окт. 2021
- 22:00
Уест Хем
3 0
Генк
Уест Хем - Генк
Кръг 4
4 ное. 2021
- 19:45
Генк
2 2
Уест Хем
Генк - Уест Хем
4 ное. 2021
- 22:00
Динамо Загреб
3 1
Рапид Виена
Динамо Загреб - Рапид Виена
Кръг 5
25 ное. 2021
- 19:45
Динамо Загреб
1 1
Генк
Динамо Загреб - Генк
25 ное. 2021
- 19:45
Рапид Виена
0 2
Уест Хем
Рапид Виена - Уест Хем
Кръг 6
9 дек. 2021
- 22:00
Генк
0 1
Рапид Виена
Генк - Рапид Виена
9 дек. 2021
- 22:00
Уест Хем
0 1
Динамо Загреб
Уест Хем - Динамо Загреб
покажи на цял екран
Полуфинал
Финал
3 авг. 2021
- 20:00
Нефтчи
2 2
ХЯК Хелзинки
Нефтчи - ХЯК Хелзинки
12 авг. 2021
- 19:00
ХЯК Хелзинки
3 0
Нефтчи
ХЯК Хелзинки - Нефтчи
5 авг. 2021
- 17:00
Кайрат Алмати
0 0
Алашкерт
Кайрат Алмати - Алашкерт
12 авг. 2021
- 18:00
Алашкерт
3 2
Кайрат Алмати
Алашкерт - Кайрат Алмати
5 авг. 2021
- 18:45
Яблонец
2 4
Селтик
Яблонец - Селтик
12 авг. 2021
- 21:45
Селтик
3 0
Яблонец
Селтик - Яблонец
5 авг. 2021
- 19:00
Омония
1 0
Флора Талин
Омония - Флора Талин
10 авг. 2021
- 19:00
Флора Талин
2 1
Омония
Флора Талин - Омония
5 авг. 2021
- 19:00
Линкълн Ред Импс
1 3
Слован Братислава
Линкълн Ред Импс - Слован Братислава
10 авг. 2021
- 21:30
Слован Братислава
1 1
Линкълн Ред Импс
Слован Братислава - Линкълн Ред Импс
5 авг. 2021
- 21:00
Галатасарай
1 1
Сейнт Джонстън
Галатасарай - Сейнт Джонстън
12 авг. 2021
- 21:00
Сейнт Джонстън
2 4
Галатасарай
Сейнт Джонстън - Галатасарай
5 авг. 2021
- 21:00
Мура
0 0
Жалгирис Вилнюс
Мура - Жалгирис Вилнюс
12 авг. 2021
- 20:00
Жалгирис Вилнюс
0 1
Мура
Жалгирис Вилнюс - Мура
5 авг. 2021
- 21:30
Рапид Виена
3 0
Анортосис
Рапид Виена - Анортосис
12 авг. 2021
- 20:00
Анортосис
2 1
Рапид Виена
Анортосис - Рапид Виена
19 авг. 2021
- 22:00
Олимпиакос
3 0
Слован Братислава
Олимпиакос - Слован Братислава
26 авг. 2021
- 21:45
Слован Братислава
2 2
Олимпиакос
Слован Братислава - Олимпиакос
18 авг. 2021
- 21:45
Селтик
2 0
АЗ Алкмаар
Селтик - АЗ Алкмаар
19 авг. 2021
- 20:00
Омония
4 2
Антверп
Омония - Антверп
26 авг. 2021
- 21:15
АЗ Алкмаар
2 1
Селтик
АЗ Алкмаар - Селтик
26 авг. 2021
- 22:00
Антверп
3 0
Омония
Антверп - Омония
19 авг. 2021
- 20:00
Рандерс
1 1
Галатасарай
Рандерс - Галатасарай
19 авг. 2021
- 20:00
Славия Прага
2 2
Легия Варшава
Славия Прага - Легия Варшава
26 авг. 2021
- 21:00
Галатасарай
2 1
Рандерс
Галатасарай - Рандерс
26 авг. 2021
- 22:00
Легия Варшава
2 1
Славия Прага
Легия Варшава - Славия Прага
17 авг. 2021
- 22:00
Цървена Звезда
4 0
ЧФР Клуж
Цървена Звезда - ЧФР Клуж
26 авг. 2021
- 21:30
ЧФР Клуж
1 2
Цървена Звезда
ЧФР Клуж - Цървена Звезда
19 авг. 2021
- 21:00
Мура
1 3
Щурм Грац
Мура - Щурм Грац
26 авг. 2021
- 22:00
Щурм Грац
2 0
Мура
Щурм Грац - Мура
19 авг. 2021
- 21:45
Фенербахче
1 0
ХЯК Хелзинки
Фенербахче - ХЯК Хелзинки
26 авг. 2021
- 19:00
ХЯК Хелзинки
2 5
Фенербахче
ХЯК Хелзинки - Фенербахче
19 авг. 2021
- 22:00
Рапид Виена
3 0
Зaря Луганск
Рапид Виена - Зaря Луганск
26 авг. 2021
- 19:30
Зaря Луганск
2 3
Рапид Виена
Зaря Луганск - Рапид Виена
19 авг. 2021
- 22:00
Рейнджърс
1 0
Алашкерт
Рейнджърс - Алашкерт
26 авг. 2021
- 18:00
Алашкерт
0 0
Рейнджърс
Алашкерт - Рейнджърс
Позиция#
Играч
Голове
1
Рейнджърс
8
2
Айнтрахт Франкфурт
6
3
Порто
Брага
6
4
6
5
5
6
Рейнджърс
5
7
Легия Варшава
Динамо Загреб
5
8
Лестър
5
9
Фенербахче
5
10
5
11
Байер Леверкузен
4
12
РБ Лайпциг
4
13
Наполи
4
14
4
15
Олимпик Марсилия
4
Позиция#
Играч
Асистенции
1
Айнтрахт Франкфурт
5
2
4
3
4
4
Байер Леверкузен
4
5
Слован Братислава
4
6
Галатасарай
4
7
Селтик
4
8
Уест Хем
3
9
3
10
РБ Лайпциг
3
11
ПСВ Айндховен
3
12
Айнтрахт Франкфурт
3
13
3
14
Спартак Москва
3
15
3
#
Играч
Точки
1
Аарън Кресуел
Уест Хем
Уест Хем
1
0
2
11
2
Vernon
Слован Братислава
Слован Братислава
1
1
1
8
3
Набил Фекир
Реал Бетис
Реал Бетис
2
0
1
7
4
M. Degenek
Цървена Звезда
Цървена Звезда
2
0
1
7
5
F. Muslera
Галатасарай
Галатасарай
2
0
1
7
6
D. Muñoz
Генк
Генк
2
0
1
7
7
Керем Демирбай
Байер Леверкузен
Байер Леверкузен
1
0
1
6
8
Ибрахим Сангаре
ПСВ Айндховен
ПСВ Айндховен
2
2
0
6
9
Валентин Ронже
Олимпик Марсилия
Олимпик Марсилия
4
1
0
6
10
Джон Лундстрам
Рейнджърс
Рейнджърс
3
1
0
5
11
Еван Н'Дика
Айнтрахт Франкфурт
Айнтрахт Франкфурт
3
1
0
5
12
Тормена
Брага
Брага
0
0
1
5
13
Марио Руи
Наполи
Наполи
0
0
1
5
14
Юсуф Фофана
Монако
Монако
0
0
1
5
15
Йон Станкович
Щурм Грац
Щурм Грац
3
1
0
5
16
P. Cissé
Олимпиакос
Олимпиакос
5
0
0
5
17
T. Holeš
Славия Прага
Славия Прага
0
0
1
5
18
D. Polyakov
Кайрат Алмати
Кайрат Алмати
0
0
1
5
19
Leo Greiml
Рапид Виена
Рапид Виена
5
0
0
5
Лига Европа е вторият най-престижен турнир в Европа. Той е международен турнир, в който участват единствено клубни отбори. Основан е през 1971 година, а отборите които участват са общо 160, като в груповата фаза те са 48.Мнозина европейски отбори са вземали титлата. Севиля е най-отялвения победител в състезанието с 6 титли. Интер и Ювентус делят второто място с по 3 трофея, заедно с Ливърпул и Атлетико Мадрид. Груповата фаза на турнира се състои от 12 групи по 4-ри отбора, където всеки играе срещу всеки на разменено гостуване.

Лига Европа – ЧЗВ

Да, статистиката за издадените жълти и червени картони, както и много други статистически данни ще откриете в страницата за Лига Европа, подготвена от 7Sport.
Да, без проблем ще откриете всички изминали до момента мачове, както и множество данни за тяхното провеждане.
Най-успешният отбор в Лига Европа е испанският елитен клуб Севиля с 6 трофея.
P