Полша: Екстракласа 2021 – 2022

Полша Екстракласа 2021 - 2022

2021-2022

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Лех Познан
п п п п п
34
22
8
4
67
24
43
74
2
Ракув
п п р з п
34
20
9
5
60
30
30
69
3
34
18
11
5
63
31
32
65
4
34
16
9
9
52
39
13
57
5
34
15
9
10
45
37
8
54
6
34
11
15
8
42
40
2
48
7
Плоцк
п з з з п
34
15
3
16
48
51
-3
48
8
Забже
п р з п п
34
13
8
13
55
55
0
47
9
Краковия
п р р п з
34
12
10
12
40
42
-2
46
10
34
13
4
17
46
48
-2
43
11
34
11
9
14
35
38
-3
42
12
Ягелония
з р р р п
34
9
13
12
39
50
-11
40
13
Заглебие
з р п п з
34
11
5
18
43
59
-16
38
14
34
9
10
15
39
52
-13
37
15
34
7
14
13
42
52
-10
35
16
Нечеча
п п р з р
34
7
11
16
36
56
-20
32
17
34
7
10
17
37
54
-17
31
18
Гурник З.
з з р з з
34
6
10
18
29
60
-31
28
- Шампионска лига (Квалификация)
- Лига на конференциите (Квалификация)
- Дивизия 1
покажи на цял екран
Лех Познан
Ракув
Погон Счечин
Лехия Гданск
Пяст Гливице
Радомяк Радом
Плоцк
Забже
Краковия
Легия Варшава
Варта Познан
Ягелония
Заглебие
Стал Миелец
Шльонск Вроцлав
Нечеча
Висла Краков
Гурник З.
1 Лех Познан 0–1 1–1 2–0 1–0 0–0 4–1 2–1 2–0 1–1 2–0 3–0 2–1 3–1 4–0 5–0 5–0 3–0
2 Ракув 2–2 0–0 3–0 1–0 2–2 2–0 1–2 1–1 1–1 3–0 5–0 4–0 2–1 1–1 3–2 2–0 2–1
3 Погон Счечин 0–3 1–2 5–1 1–0 4–0 1–2 2–0 1–1 3–1 1–1 4–1 2–1 4–1 2–1 2–2 4–1 4–1
4 Лехия Гданск 1–0 3–1 0–0 1–0 2–2 1–0 1–1 3–0 3–1 2–0 1–2 2–1 3–2 2–0 2–0 1–1 2–0
5 Пяст Гливице 1–2 2–3 0–2 1–0 1–1 4–3 0–0 2–4 4–1 0–1 2–1 0–1 1–1 1–1 2–1 1–0 1–0
6 Радомяк Радом 2–1 0–1 1–1 2–0 2–2 1–1 1–0 0–1 3–1 1–0 2–2 1–6 1–1 1–1 1–1 4–2 3–1
7 Плоцк 0–1 1–1 1–0 1–0 0–2 1–0 3–2 2–1 1–0 0–3 3–0 4–0 3–0 1–2 1–1 2–0 3–1
8 Забже 1–3 1–1 2–2 1–3 0–1 0–0 4–2 3–0 3–2 1–0 1–2 0–0 1–0 3–1 1–1 0–1 4–2
9 Краковия 3–3 1–0 1–1 2–0 0–1 1–2 3–0 2–2 1–0 2–0 2–1 1–0 3–3 1–2 1–2 0–0 0–2
10 Легия Варшава 0–1 2–3 0–2 2–1 0–1 0–3 1–0 5–3 3–0 0–1 1–0 4–0 1–3 1–0 4–1 2–1 3–1
11 Варта Познан 1–2 0–2 1–1 0–2 2–3 3–1 1–2 2–1 1–0 0–2 1–1 0–2 0–0 2–1 0–0 1–1 1–1
12 Ягелония 1–0 3–0 1–2 1–1 3–3 1–1 0–1 1–3 0–0 2–2 1–1 2–1 1–1 1–1 1–0 3–1 1–2
13 Заглебие 2–3 1–0 2–0 2–2 0–0 0–2 3–1 2–4 1–1 1–3 0–4 0–1 3–1 1–3 2–1 2–1 3–1
14 Стал Миелец 0–0 0–3 0–1 3–3 0–2 1–0 2–1 1–2 1–2 2–1 0–1 1–1 4–2 1–1 1–0 2–1 2–0
15 Шльонск Вроцлав 0–1 1–2 1–1 1–1 1–3 0–0 3–1 3–4 0–2 1–0 2–2 2–2 0–0 2–1 0–4 1–1 0–0
16 Нечеча 1–3 0–3 1–3 0–2 0–1 1–1 1–0 3–1 1–2 0–0 1–0 2–1 0–2 1–1 4–3 2–2 1–1
17 Висла Краков 1–1 1–2 0–1 2–2 2–2 0–1 3–4 4–1 1–0 1–0 0–1 0–0 3–0 0–1 0–5 3–0 0–0
18 Гурник З. 1–1 0–0 0–4 0–4 1–1 1–0 3–2 1–2 1–1 0–1 0–4 0–1 2–1 2–0 1–1 1–1 1–3
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Кръг 1
23 юли 2021
- 19:00
Нечеча
1 1
Стал Миелец
Нечеча - Стал Миелец
23 юли 2021
- 21:30
Лех Познан
0 0
Радомяк Радом
Лех Познан - Радомяк Радом
24 юли 2021
- 16:00
Гурник З.
1 1
Краковия
Гурник З. - Краковия
24 юли 2021
- 18:30
Ягелония
1 1
Лехия Гданск
Ягелония - Лехия Гданск
24 юли 2021
- 21:00
Легия Варшава
1 0
Плоцк
Легия Варшава - Плоцк
25 юли 2021
- 16:00
Пяст Гливице
2 3
Ракув
Пяст Гливице - Ракув
25 юли 2021
- 18:30
Шльонск Вроцлав
2 2
Варта Познан
Шльонск Вроцлав - Варта Познан
25 юли 2021
- 21:00
Погон Счечин
2 0
Забже
Погон Счечин - Забже
26 юли 2021
- 19:00
Висла Краков
3 0
Заглебие
Висла Краков - Заглебие
Кръг 2
30 юли 2021
- 19:00
Заглебие
3 1
Гурник З.
Заглебие - Гурник З.
30 юли 2021
- 21:30
Забже
1 3
Лех Познан
Забже - Лех Познан
31 юли 2021
- 16:00
Стал Миелец
0 2
Пяст Гливице
Стал Миелец - Пяст Гливице
31 юли 2021
- 18:30
Нечеча
2 2
Висла Краков
Нечеча - Висла Краков
31 юли 2021
- 21:00
Радомяк Радом
3 1
Легия Варшава
Радомяк Радом - Легия Варшава
1 авг. 2021
- 16:00
Варта Познан
1 1
Погон Счечин
Варта Познан - Погон Счечин
1 авг. 2021
- 18:30
Краковия
1 2
Шльонск Вроцлав
Краковия - Шльонск Вроцлав
2 авг. 2021
- 19:00
Лехия Гданск
1 0
Плоцк
Лехия Гданск - Плоцк
18 дек. 2021
- 21:00
Ракув
5 0
Ягелония
Ракув - Ягелония
Кръг 3
6 авг. 2021
- 19:00
Гурник З.
0 4
Варта Познан
Гурник З. - Варта Познан
6 авг. 2021
- 21:30
Лех Познан
2 0
Краковия
Лех Познан - Краковия
7 авг. 2021
- 16:00
Ягелония
1 0
Нечеча
Ягелония - Нечеча
7 авг. 2021
- 18:30
Забже
1 0
Стал Миелец
Забже - Стал Миелец
8 авг. 2021
- 16:00
Погон Счечин
1 0
Пяст Гливице
Погон Счечин - Пяст Гливице
8 авг. 2021
- 18:30
Висла Краков
1 2
Ракув
Висла Краков - Ракув
8 авг. 2021
- 21:00
Шльонск Вроцлав
1 1
Лехия Гданск
Шльонск Вроцлав - Лехия Гданск
9 авг. 2021
- 19:00
Плоцк
1 0
Радомяк Радом
Плоцк - Радомяк Радом
15 дек. 2021
- 21:30
Легия Варшава
4 0
Заглебие
Легия Варшава - Заглебие
Кръг 4
13 авг. 2021
- 19:00
Нечеча
1 3
Лех Познан
Нечеча - Лех Познан
13 авг. 2021
- 21:30
Стал Миелец
2 1
Висла Краков
Стал Миелец - Висла Краков
14 авг. 2021
- 16:00
Пяст Гливице
4 3
Плоцк
Пяст Гливице - Плоцк
14 авг. 2021
- 18:30
Лехия Гданск
3 0
Краковия
Лехия Гданск - Краковия
14 авг. 2021
- 21:00
Варта Познан
0 2
Легия Варшава
Варта Познан - Легия Варшава
15 авг. 2021
- 18:30
Шльонск Вроцлав
0 0
Гурник З.
Шльонск Вроцлав - Гурник З.
15 авг. 2021
- 21:00
Заглебие
2 0
Погон Счечин
Заглебие - Погон Счечин
16 авг. 2021
- 19:00
Ягелония
1 3
Забже
Ягелония - Забже
29 сеп. 2021
- 18:00
Ракув
2 2
Радомяк Радом
Ракув - Радомяк Радом
Кръг 5
20 авг. 2021
- 19:00
Плоцк
4 0
Заглебие
Плоцк - Заглебие
20 авг. 2021
- 21:30
Радомяк Радом
1 0
Варта Познан
Радомяк Радом - Варта Познан
21 авг. 2021
- 16:00
Погон Счечин
4 1
Стал Миелец
Погон Счечин - Стал Миелец
21 авг. 2021
- 18:30
Краковия
2 1
Ягелония
Краковия - Ягелония
21 авг. 2021
- 21:00
Гурник З.
1 3
Висла Краков
Гурник З. - Висла Краков
22 авг. 2021
- 16:00
Пяст Гливице
1 1
Шльонск Вроцлав
Пяст Гливице - Шльонск Вроцлав
22 авг. 2021
- 18:30
Лех Познан
2 0
Лехия Гданск
Лех Познан - Лехия Гданск
15 дек. 2021
- 19:00
Ракув
1 2
Забже
Ракув - Забже
15 мар. 2022
- 19:45
Легия Варшава
4 1
Нечеча
Легия Варшава - Нечеча
Кръг 6
27 авг. 2021
- 19:00
Стал Миелец
2 0
Гурник З.
Стал Миелец - Гурник З.
27 авг. 2021
- 21:30
Варта Познан
1 1
Ягелония
Варта Познан - Ягелония
28 авг. 2021
- 13:30
Нечеча
1 2
Краковия
Нечеча - Краковия
28 авг. 2021
- 16:00
Лехия Гданск
2 2
Радомяк Радом
Лехия Гданск - Радомяк Радом
28 авг. 2021
- 18:30
Лех Познан
1 1
Погон Счечин
Лех Познан - Погон Счечин
28 авг. 2021
- 21:00
Забже
0 1
Пяст Гливице
Забже - Пяст Гливице
29 авг. 2021
- 13:30
Плоцк
1 1
Ракув
Плоцк - Ракув
29 авг. 2021
- 16:00
Заглебие
1 3
Шльонск Вроцлав
Заглебие - Шльонск Вроцлав
29 авг. 2021
- 18:30
Висла Краков
1 0
Легия Варшава
Висла Краков - Легия Варшава
Кръг 7
11 сеп. 2021
- 13:30
Варта Познан
0 0
Нечеча
Варта Познан - Нечеча
11 сеп. 2021
- 16:00
Краковия
2 2
Забже
Краковия - Забже
11 сеп. 2021
- 18:30
Ягелония
1 1
Стал Миелец
Ягелония - Стал Миелец
11 сеп. 2021
- 21:00
Шльонск Вроцлав
1 0
Легия Варшава
Шльонск Вроцлав - Легия Варшава
12 сеп. 2021
- 13:30
Пяст Гливице
0 1
Заглебие
Пяст Гливице - Заглебие
12 сеп. 2021
- 16:00
Висла Краков
2 2
Лехия Гданск
Висла Краков - Лехия Гданск
12 сеп. 2021
- 18:30
Ракув
2 2
Лех Познан
Ракув - Лех Познан
13 сеп. 2021
- 19:00
Гурник З.
3 2
Плоцк
Гурник З. - Плоцк
13 сеп. 2021
- 21:30
Радомяк Радом
1 1
Погон Счечин
Радомяк Радом - Погон Счечин
Кръг 8
17 сеп. 2021
- 19:00
Заглебие
2 1
Нечеча
Заглебие - Нечеча
17 сеп. 2021
- 21:30
Лех Познан
5 0
Висла Краков
Лех Познан - Висла Краков
18 сеп. 2021
- 13:30
Плоцк
3 0
Ягелония
Плоцк - Ягелония
18 сеп. 2021
- 16:00
Погон Счечин
1 1
Краковия
Погон Счечин - Краковия
18 сеп. 2021
- 18:30
Радомяк Радом
1 1
Шльонск Вроцлав
Радомяк Радом - Шльонск Вроцлав
18 сеп. 2021
- 21:00
Лехия Гданск
1 0
Пяст Гливице
Лехия Гданск - Пяст Гливице
19 сеп. 2021
- 13:30
Стал Миелец
0 3
Ракув
Стал Миелец - Ракув
19 сеп. 2021
- 16:00
Забже
1 0
Варта Познан
Забже - Варта Познан
19 сеп. 2021
- 18:30
Легия Варшава
3 1
Гурник З.
Легия Варшава - Гурник З.
Кръг 9
24 сеп. 2021
- 19:00
Гурник З.
0 4
Лехия Гданск
Гурник З. - Лехия Гданск
24 сеп. 2021
- 21:30
Ягелония
1 0
Лех Познан
Ягелония - Лех Познан
25 сеп. 2021
- 16:00
Стал Миелец
1 0
Радомяк Радом
Стал Миелец - Радомяк Радом
25 сеп. 2021
- 18:30
Варта Познан
0 2
Заглебие
Варта Познан - Заглебие
25 сеп. 2021
- 21:00
Легия Варшава
2 3
Ракув
Легия Варшава - Ракув
26 сеп. 2021
- 13:30
Нечеча
3 1
Забже
Нечеча - Забже
26 сеп. 2021
- 16:00
Шльонск Вроцлав
3 1
Плоцк
Шльонск Вроцлав - Плоцк
26 сеп. 2021
- 18:30
Висла Краков
0 1
Погон Счечин
Висла Краков - Погон Счечин
27 сеп. 2021
- 19:00
Пяст Гливице
2 4
Краковия
Пяст Гливице - Краковия
Кръг 10
1 окт. 2021
- 19:00
Заглебие
0 1
Ягелония
Заглебие - Ягелония
1 окт. 2021
- 21:30
Пяст Гливице
1 0
Висла Краков
Пяст Гливице - Висла Краков
2 окт. 2021
- 13:30
Радомяк Радом
1 1
Нечеча
Радомяк Радом - Нечеча
2 окт. 2021
- 16:00
Краковия
3 3
Стал Миелец
Краковия - Стал Миелец
2 окт. 2021
- 18:30
Лех Познан
4 0
Шльонск Вроцлав
Лех Познан - Шльонск Вроцлав
2 окт. 2021
- 21:00
Забже
4 2
Плоцк
Забже - Плоцк
3 окт. 2021
- 13:30
Ракув
3 0
Варта Познан
Ракув - Варта Познан
3 окт. 2021
- 16:00
Погон Счечин
4 1
Гурник З.
Погон Счечин - Гурник З.
3 окт. 2021
- 18:30
Лехия Гданск
3 1
Легия Варшава
Лехия Гданск - Легия Варшава
Кръг 11
16 окт. 2021
- 13:30
Гурник З.
1 1
Пяст Гливице
Гурник З. - Пяст Гливице
16 окт. 2021
- 16:00
Нечеча
0 2
Лехия Гданск
Нечеча - Лехия Гданск
16 окт. 2021
- 18:30
Забже
0 1
Висла Краков
Забже - Висла Краков
16 окт. 2021
- 21:00
Шльонск Вроцлав
1 2
Ракув
Шльонск Вроцлав - Ракув
17 окт. 2021
- 13:30
Плоцк
1 0
Погон Счечин
Плоцк - Погон Счечин
17 окт. 2021
- 16:00
Краковия
2 0
Варта Познан
Краковия - Варта Познан
17 окт. 2021
- 18:30
Легия Варшава
0 1
Лех Познан
Легия Варшава - Лех Познан
18 окт. 2021
- 19:00
Стал Миелец
4 2
Заглебие
Стал Миелец - Заглебие
18 окт. 2021
- 21:30
Ягелония
1 1
Радомяк Радом
Ягелония - Радомяк Радом
Кръг 12
22 окт. 2021
- 19:00
Радомяк Радом
3 1
Гурник З.
Радомяк Радом - Гурник З.
22 окт. 2021
- 21:30
Лех Познан
4 1
Плоцк
Лех Познан - Плоцк
23 окт. 2021
- 13:30
Ракув
3 2
Нечеча
Ракув - Нечеча
23 окт. 2021
- 16:00
Лехия Гданск
1 1
Забже
Лехия Гданск - Забже
23 окт. 2021
- 18:30
Погон Счечин
4 1
Ягелония
Погон Счечин - Ягелония
23 окт. 2021
- 21:00
Висла Краков
0 5
Шльонск Вроцлав
Висла Краков - Шльонск Вроцлав
24 окт. 2021
- 16:00
Заглебие
1 1
Краковия
Заглебие - Краковия
24 окт. 2021
- 18:30
Варта Познан
0 0
Стал Миелец
Варта Познан - Стал Миелец
24 окт. 2021
- 21:00
Пяст Гливице
4 1
Легия Варшава
Пяст Гливице - Легия Варшава
Кръг 13
29 окт. 2021
- 19:00
Краковия
1 2
Радомяк Радом
Краковия - Радомяк Радом
29 окт. 2021
- 21:30
Стал Миелец
0 0
Лех Познан
Стал Миелец - Лех Познан
30 окт. 2021
- 13:30
Нечеча
4 3
Шльонск Вроцлав
Нечеча - Шльонск Вроцлав
30 окт. 2021
- 16:00
Варта Познан
0 2
Лехия Гданск
Варта Познан - Лехия Гданск
30 окт. 2021
- 18:30
Забже
0 0
Заглебие
Забже - Заглебие
30 окт. 2021
- 21:00
Ягелония
3 3
Пяст Гливице
Ягелония - Пяст Гливице
31 окт. 2021
- 13:30
Плоцк
2 0
Висла Краков
Плоцк - Висла Краков
31 окт. 2021
- 16:00
Гурник З.
0 0
Ракув
Гурник З. - Ракув
31 окт. 2021
- 18:30
Легия Варшава
0 2
Погон Счечин
Легия Варшава - Погон Счечин
Кръг 14
5 ное. 2021
- 19:00
Плоцк
1 1
Нечеча
Плоцк - Нечеча
5 ное. 2021
- 21:30
Шльонск Вроцлав
2 2
Ягелония
Шльонск Вроцлав - Ягелония
6 ное. 2021
- 13:30
Пяст Гливице
0 1
Варта Познан
Пяст Гливице - Варта Познан
6 ное. 2021
- 16:00
Радомяк Радом
1 0
Забже
Радомяк Радом - Забже
6 ное. 2021
- 18:30
Лехия Гданск
2 1
Заглебие
Лехия Гданск - Заглебие
6 ное. 2021
- 21:00
Гурник З.
1 1
Лех Познан
Гурник З. - Лех Познан
7 ное. 2021
- 16:00
Ракув
0 0
Погон Счечин
Ракув - Погон Счечин
7 ное. 2021
- 18:30
Легия Варшава
1 3
Стал Миелец
Легия Варшава - Стал Миелец
7 ное. 2021
- 21:00
Висла Краков
1 0
Краковия
Висла Краков - Краковия
Кръг 15
20 ное. 2021
- 13:30
Варта Познан
1 2
Плоцк
Варта Познан - Плоцк
20 ное. 2021
- 16:00
Ягелония
3 1
Висла Краков
Ягелония - Висла Краков
20 ное. 2021
- 18:30
Стал Миелец
3 3
Лехия Гданск
Стал Миелец - Лехия Гданск
20 ное. 2021
- 21:00
Лех Познан
1 0
Пяст Гливице
Лех Познан - Пяст Гливице
21 ное. 2021
- 13:30
Нечеча
1 1
Гурник З.
Нечеча - Гурник З.
21 ное. 2021
- 16:00
Погон Счечин
2 1
Шльонск Вроцлав
Погон Счечин - Шльонск Вроцлав
21 ное. 2021
- 18:30
Забже
3 2
Легия Варшава
Забже - Легия Варшава
22 ное. 2021
- 19:00
Заглебие
0 2
Радомяк Радом
Заглебие - Радомяк Радом
22 ное. 2021
- 21:30
Краковия
1 0
Ракув
Краковия - Ракув
Кръг 16
26 ное. 2021
- 19:00
Пяст Гливице
2 1
Нечеча
Пяст Гливице - Нечеча
26 ное. 2021
- 21:30
Висла Краков
0 1
Радомяк Радом
Висла Краков - Радомяк Радом
27 ное. 2021
- 13:30
Гурник З.
1 2
Забже
Гурник З. - Забже
27 ное. 2021
- 16:00
Шльонск Вроцлав
2 1
Стал Миелец
Шльонск Вроцлав - Стал Миелец
27 ное. 2021
- 18:30
Погон Счечин
5 1
Лехия Гданск
Погон Счечин - Лехия Гданск
27 ное. 2021
- 21:00
Ракув
4 0
Заглебие
Ракув - Заглебие
28 ное. 2021
- 13:30
Плоцк
2 1
Краковия
Плоцк - Краковия
28 ное. 2021
- 16:00
Лех Познан
2 0
Варта Познан
Лех Познан - Варта Познан
28 ное. 2021
- 18:30
Легия Варшава
1 0
Ягелония
Легия Варшава - Ягелония
Кръг 17
3 дек. 2021
- 19:00
Стал Миелец
2 1
Плоцк
Стал Миелец - Плоцк
3 дек. 2021
- 21:30
Забже
3 1
Шльонск Вроцлав
Забже - Шльонск Вроцлав
4 дек. 2021
- 16:00
Нечеча
1 3
Погон Счечин
Нечеча - Погон Счечин
4 дек. 2021
- 18:30
Ягелония
1 2
Гурник З.
Ягелония - Гурник З.
4 дек. 2021
- 21:00
Лехия Гданск
3 1
Ракув
Лехия Гданск - Ракув
5 дек. 2021
- 18:30
Заглебие
2 3
Лех Познан
Заглебие - Лех Познан
5 дек. 2021
- 21:00
Краковия
1 0
Легия Варшава
Краковия - Легия Варшава
6 дек. 2021
- 19:00
Варта Познан
1 1
Висла Краков
Варта Познан - Висла Краков
14 дек. 2021
- 19:45
Радомяк Радом
2 2
Пяст Гливице
Радомяк Радом - Пяст Гливице
Кръг 18
10 дек. 2021
- 19:00
Стал Миелец
1 0
Нечеча
Стал Миелец - Нечеча
10 дек. 2021
- 21:30
Ракув
1 0
Пяст Гливице
Ракув - Пяст Гливице
11 дек. 2021
- 16:00
Радомяк Радом
2 1
Лех Познан
Радомяк Радом - Лех Познан
11 дек. 2021
- 18:30
Заглебие
2 1
Висла Краков
Заглебие - Висла Краков
11 дек. 2021
- 21:00
Лехия Гданск
1 2
Ягелония
Лехия Гданск - Ягелония
12 дек. 2021
- 13:30
Краковия
0 2
Гурник З.
Краковия - Гурник З.
12 дек. 2021
- 16:00
Плоцк
1 0
Легия Варшава
Плоцк - Легия Варшава
12 дек. 2021
- 18:30
Забже
2 2
Погон Счечин
Забже - Погон Счечин
13 дек. 2021
- 19:00
Варта Познан
2 1
Шльонск Вроцлав
Варта Познан - Шльонск Вроцлав
Кръг 19
1 авг. 2021
- 21:00
Ягелония
3 0
Ракув
Ягелония - Ракув
17 дек. 2021
- 19:00
Висла Краков
3 0
Нечеча
Висла Краков - Нечеча
17 дек. 2021
- 21:30
Плоцк
1 0
Лехия Гданск
Плоцк - Лехия Гданск
18 дек. 2021
- 13:30
Пяст Гливице
1 1
Стал Миелец
Пяст Гливице - Стал Миелец
18 дек. 2021
- 16:00
Погон Счечин
1 1
Варта Познан
Погон Счечин - Варта Познан
18 дек. 2021
- 18:30
Шльонск Вроцлав
0 2
Краковия
Шльонск Вроцлав - Краковия
19 дек. 2021
- 13:30
Гурник З.
2 1
Заглебие
Гурник З. - Заглебие
19 дек. 2021
- 16:00
Лех Познан
2 1
Забже
Лех Познан - Забже
19 дек. 2021
- 18:30
Легия Варшава
0 3
Радомяк Радом
Легия Варшава - Радомяк Радом
Кръг 20
4 фев. 2022
- 19:00
Нечеча
2 1
Ягелония
Нечеча - Ягелония
4 фев. 2022
- 21:30
Заглебие
1 3
Легия Варшава
Заглебие - Легия Варшава
5 фев. 2022
- 16:00
Стал Миелец
1 2
Забже
Стал Миелец - Забже
5 фев. 2022
- 18:30
Пяст Гливице
0 2
Погон Счечин
Пяст Гливице - Погон Счечин
5 фев. 2022
- 21:00
Лехия Гданск
2 0
Шльонск Вроцлав
Лехия Гданск - Шльонск Вроцлав
6 фев. 2022
- 13:30
Варта Познан
1 1
Гурник З.
Варта Познан - Гурник З.
6 фев. 2022
- 16:00
Ракув
2 0
Висла Краков
Ракув - Висла Краков
6 фев. 2022
- 18:30
Краковия
3 3
Лех Познан
Краковия - Лех Познан
7 фев. 2022
- 19:00
Радомяк Радом
1 1
Плоцк
Радомяк Радом - Плоцк
Кръг 21
11 фев. 2022
- 19:00
Гурник З.
1 1
Шльонск Вроцлав
Гурник З. - Шльонск Вроцлав
11 фев. 2022
- 21:30
Краковия
2 0
Лехия Гданск
Краковия - Лехия Гданск
12 фев. 2022
- 16:00
Висла Краков
0 1
Стал Миелец
Висла Краков - Стал Миелец
12 фев. 2022
- 18:30
Радомяк Радом
0 1
Ракув
Радомяк Радом - Ракув
12 фев. 2022
- 21:00
Лех Познан
5 0
Нечеча
Лех Познан - Нечеча
13 фев. 2022
- 13:30
Плоцк
0 2
Пяст Гливице
Плоцк - Пяст Гливице
13 фев. 2022
- 16:00
Погон Счечин
2 1
Заглебие
Погон Счечин - Заглебие
13 фев. 2022
- 18:30
Легия Варшава
0 1
Варта Познан
Легия Варшава - Варта Познан
14 фев. 2022
- 19:00
Забже
1 2
Ягелония
Забже - Ягелония
Кръг 22
18 фев. 2022
- 19:00
Заглебие
3 1
Плоцк
Заглебие - Плоцк
18 фев. 2022
- 21:30
Стал Миелец
0 1
Погон Счечин
Стал Миелец - Погон Счечин
19 фев. 2022
- 16:00
Ягелония
0 0
Краковия
Ягелония - Краковия
19 фев. 2022
- 18:30
Шльонск Вроцлав
1 3
Пяст Гливице
Шльонск Вроцлав - Пяст Гливице
19 фев. 2022
- 21:00
Нечеча
0 0
Легия Варшава
Нечеча - Легия Варшава
20 фев. 2022
- 13:30
Варта Познан
3 1
Радомяк Радом
Варта Познан - Радомяк Радом
20 фев. 2022
- 16:00
Забже
1 1
Ракув
Забже - Ракув
20 фев. 2022
- 18:30
Лехия Гданск
1 0
Лех Познан
Лехия Гданск - Лех Познан
21 фев. 2022
- 19:00
Висла Краков
0 0
Гурник З.
Висла Краков - Гурник З.
Кръг 23
25 фев. 2022
- 19:00
Ракув
2 0
Плоцк
Ракув - Плоцк
25 фев. 2022
- 21:30
Легия Варшава
2 1
Висла Краков
Легия Варшава - Висла Краков
26 фев. 2022
- 16:00
Погон Счечин
0 3
Лех Познан
Погон Счечин - Лех Познан
26 фев. 2022
- 18:30
Гурник З.
2 0
Стал Миелец
Гурник З. - Стал Миелец
26 фев. 2022
- 21:00
Пяст Гливице
0 0
Забже
Пяст Гливице - Забже
27 фев. 2022
- 13:30
Ягелония
1 1
Варта Познан
Ягелония - Варта Познан
27 фев. 2022
- 16:00
Радомяк Радом
2 0
Лехия Гданск
Радомяк Радом - Лехия Гданск
27 фев. 2022
- 18:30
Шльонск Вроцлав
0 0
Заглебие
Шльонск Вроцлав - Заглебие
28 фев. 2022
- 19:00
Краковия
1 2
Нечеча
Краковия - Нечеча
Кръг 24
4 мар. 2022
- 19:00
Стал Миелец
1 1
Ягелония
Стал Миелец - Ягелония
4 мар. 2022
- 21:30
Погон Счечин
4 0
Радомяк Радом
Погон Счечин - Радомяк Радом
5 мар. 2022
- 16:00
Нечеча
1 0
Варта Познан
Нечеча - Варта Познан
5 мар. 2022
- 18:30
Заглебие
0 0
Пяст Гливице
Заглебие - Пяст Гливице
5 мар. 2022
- 21:00
Лехия Гданск
1 1
Висла Краков
Лехия Гданск - Висла Краков
6 мар. 2022
- 13:30
Плоцк
3 1
Гурник З.
Плоцк - Гурник З.
6 мар. 2022
- 16:00
Забже
3 0
Краковия
Забже - Краковия
6 мар. 2022
- 18:30
Лех Познан
0 1
Ракув
Лех Познан - Ракув
7 мар. 2022
- 20:00
Легия Варшава
1 0
Шльонск Вроцлав
Легия Варшава - Шльонск Вроцлав
Кръг 25
11 мар. 2022
- 19:00
Нечеча
0 2
Заглебие
Нечеча - Заглебие
11 мар. 2022
- 21:30
Гурник З.
0 1
Легия Варшава
Гурник З. - Легия Варшава
12 мар. 2022
- 16:00
Варта Познан
2 1
Забже
Варта Познан - Забже
12 мар. 2022
- 18:30
Пяст Гливице
1 0
Лехия Гданск
Пяст Гливице - Лехия Гданск
12 мар. 2022
- 21:00
Краковия
1 1
Погон Счечин
Краковия - Погон Счечин
13 мар. 2022
- 13:30
Ягелония
0 1
Плоцк
Ягелония - Плоцк
13 мар. 2022
- 16:00
Шльонск Вроцлав
0 0
Радомяк Радом
Шльонск Вроцлав - Радомяк Радом
13 мар. 2022
- 18:30
Висла Краков
1 1
Лех Познан
Висла Краков - Лех Познан
14 мар. 2022
- 19:00
Ракув
2 1
Стал Миелец
Ракув - Стал Миелец
Кръг 26
18 мар. 2022
- 19:00
Заглебие
0 4
Варта Познан
Заглебие - Варта Познан
18 мар. 2022
- 21:30
Погон Счечин
4 1
Висла Краков
Погон Счечин - Висла Краков
19 мар. 2022
- 13:30
Плоцк
1 2
Шльонск Вроцлав
Плоцк - Шльонск Вроцлав
19 мар. 2022
- 16:00
Ракув
1 1
Легия Варшава
Ракув - Легия Варшава
19 мар. 2022
- 18:30
Лехия Гданск
2 0
Гурник З.
Лехия Гданск - Гурник З.
19 мар. 2022
- 21:00
Лех Познан
3 0
Ягелония
Лех Познан - Ягелония
20 мар. 2022
- 13:30
Радомяк Радом
1 1
Стал Миелец
Радомяк Радом - Стал Миелец
20 мар. 2022
- 16:00
Краковия
0 1
Пяст Гливице
Краковия - Пяст Гливице
20 мар. 2022
- 18:30
Забже
1 1
Нечеча
Забже - Нечеча
Кръг 27
1 апр. 2022
- 19:00
Стал Миелец
1 2
Краковия
Стал Миелец - Краковия
1 апр. 2022
- 21:30
Шльонск Вроцлав
0 1
Лех Познан
Шльонск Вроцлав - Лех Познан
2 апр. 2022
- 16:00
Варта Познан
0 2
Ракув
Варта Познан - Ракув
2 апр. 2022
- 18:30
Гурник З.
0 4
Погон Счечин
Гурник З. - Погон Счечин
2 апр. 2022
- 21:00
Легия Варшава
2 1
Лехия Гданск
Легия Варшава - Лехия Гданск
3 апр. 2022
- 13:30
Нечеча
1 1
Радомяк Радом
Нечеча - Радомяк Радом
3 апр. 2022
- 16:00
Ягелония
2 1
Заглебие
Ягелония - Заглебие
3 апр. 2022
- 18:30
Висла Краков
2 2
Пяст Гливице
Висла Краков - Пяст Гливице
4 апр. 2022
- 19:00
Плоцк
3 2
Забже
Плоцк - Забже
Кръг 28
8 апр. 2022
- 19:00
Заглебие
3 1
Стал Миелец
Заглебие - Стал Миелец
8 апр. 2022
- 21:30
Погон Счечин
1 2
Плоцк
Погон Счечин - Плоцк
9 апр. 2022
- 16:00
Пяст Гливице
1 0
Гурник З.
Пяст Гливице - Гурник З.
9 апр. 2022
- 18:30
Лех Познан
1 1
Легия Варшава
Лех Познан - Легия Варшава
9 апр. 2022
- 21:00
Лехия Гданск
2 0
Нечеча
Лехия Гданск - Нечеча
10 апр. 2022
- 13:30
Варта Познан
1 0
Краковия
Варта Познан - Краковия
10 апр. 2022
- 16:00
Висла Краков
4 1
Забже
Висла Краков - Забже
10 апр. 2022
- 18:30
Ракув
1 1
Шльонск Вроцлав
Ракув - Шльонск Вроцлав
11 апр. 2022
- 19:00
Радомяк Радом
2 2
Ягелония
Радомяк Радом - Ягелония
Кръг 29
16 апр. 2022
- 13:30
Стал Миелец
0 1
Варта Познан
Стал Миелец - Варта Познан
16 апр. 2022
- 13:30
Гурник З.
1 0
Радомяк Радом
Гурник З. - Радомяк Радом
16 апр. 2022
- 16:00
Нечеча
0 3
Ракув
Нечеча - Ракув
16 апр. 2022
- 18:30
Ягелония
1 2
Погон Счечин
Ягелония - Погон Счечин
16 апр. 2022
- 21:00
Плоцк
0 1
Лех Познан
Плоцк - Лех Познан
18 апр. 2022
- 13:30
Краковия
1 0
Заглебие
Краковия - Заглебие
18 апр. 2022
- 16:00
Шльонск Вроцлав
1 1
Висла Краков
Шльонск Вроцлав - Висла Краков
18 апр. 2022
- 18:30
Забже
1 3
Лехия Гданск
Забже - Лехия Гданск
18 апр. 2022
- 21:00
Легия Варшава
0 1
Пяст Гливице
Легия Варшава - Пяст Гливице
Кръг 30
22 апр. 2022
- 19:00
Радомяк Радом
0 1
Краковия
Радомяк Радом - Краковия
22 апр. 2022
- 21:30
Заглебие
2 4
Забже
Заглебие - Забже
23 апр. 2022
- 16:00
Шльонск Вроцлав
0 4
Нечеча
Шльонск Вроцлав - Нечеча
23 апр. 2022
- 18:30
Пяст Гливице
2 1
Ягелония
Пяст Гливице - Ягелония
23 апр. 2022
- 21:00
Лехия Гданск
2 0
Варта Познан
Лехия Гданск - Варта Познан
24 апр. 2022
- 13:30
Лех Познан
3 1
Стал Миелец
Лех Познан - Стал Миелец
24 апр. 2022
- 16:00
Ракув
2 1
Гурник З.
Ракув - Гурник З.
24 апр. 2022
- 18:30
Погон Счечин
3 1
Легия Варшава
Погон Счечин - Легия Варшава
25 апр. 2022
- 20:00
Висла Краков
3 4
Плоцк
Висла Краков - Плоцк
Кръг 31
20 апр. 2022
- 19:00
Лех Познан
3 0
Гурник З.
Лех Познан - Гурник З.
20 апр. 2022
- 21:30
Погон Счечин
1 2
Ракув
Погон Счечин - Ракув
29 апр. 2022
- 19:00
Варта Познан
2 3
Пяст Гливице
Варта Познан - Пяст Гливице
29 апр. 2022
- 21:30
Забже
0 0
Радомяк Радом
Забже - Радомяк Радом
30 апр. 2022
- 16:00
Ягелония
1 1
Шльонск Вроцлав
Ягелония - Шльонск Вроцлав
30 апр. 2022
- 18:30
Заглебие
2 2
Лехия Гданск
Заглебие - Лехия Гданск
30 апр. 2022
- 21:00
Стал Миелец
2 1
Легия Варшава
Стал Миелец - Легия Варшава
1 май 2022
- 16:00
Нечеча
1 0
Плоцк
Нечеча - Плоцк
1 май 2022
- 18:30
Краковия
0 0
Висла Краков
Краковия - Висла Краков
Кръг 32
6 май 2022
- 19:00
Радомяк Радом
1 6
Заглебие
Радомяк Радом - Заглебие
6 май 2022
- 21:30
Легия Варшава
5 3
Забже
Легия Варшава - Забже
7 май 2022
- 16:00
Плоцк
0 3
Варта Познан
Плоцк - Варта Познан
7 май 2022
- 18:30
Шльонск Вроцлав
1 1
Погон Счечин
Шльонск Вроцлав - Погон Счечин
7 май 2022
- 21:00
Висла Краков
0 0
Ягелония
Висла Краков - Ягелония
8 май 2022
- 13:30
Лехия Гданск
3 2
Стал Миелец
Лехия Гданск - Стал Миелец
8 май 2022
- 16:00
Ракув
1 1
Краковия
Ракув - Краковия
8 май 2022
- 18:30
Пяст Гливице
1 2
Лех Познан
Пяст Гливице - Лех Познан
9 май 2022
- 19:00
Гурник З.
1 1
Нечеча
Гурник З. - Нечеча
Кръг 33
13 май 2022
- 19:00
Краковия
3 0
Плоцк
Краковия - Плоцк
13 май 2022
- 21:30
Ягелония
2 2
Легия Варшава
Ягелония - Легия Варшава
14 май 2022
- 13:30
Нечеча
0 1
Пяст Гливице
Нечеча - Пяст Гливице
14 май 2022
- 16:00
Варта Познан
1 2
Лех Познан
Варта Познан - Лех Познан
14 май 2022
- 18:30
Заглебие
1 0
Ракув
Заглебие - Ракув
14 май 2022
- 21:00
Лехия Гданск
0 0
Погон Счечин
Лехия Гданск - Погон Счечин
15 май 2022
- 13:30
Стал Миелец
1 1
Шльонск Вроцлав
Стал Миелец - Шльонск Вроцлав
15 май 2022
- 16:00
Забже
4 2
Гурник З.
Забже - Гурник З.
15 май 2022
- 18:30
Радомяк Радом
4 2
Висла Краков
Радомяк Радом - Висла Краков
Кръг 34
21 май 2022
- 18:30
Лех Познан
2 1
Заглебие
Лех Познан - Заглебие
21 май 2022
- 18:30
Легия Варшава
3 0
Краковия
Легия Варшава - Краковия
21 май 2022
- 18:30
Пяст Гливице
1 1
Радомяк Радом
Пяст Гливице - Радомяк Радом
21 май 2022
- 18:30
Погон Счечин
2 2
Нечеча
Погон Счечин - Нечеча
21 май 2022
- 18:30
Ракув
3 0
Лехия Гданск
Ракув - Лехия Гданск
21 май 2022
- 18:30
Висла Краков
0 1
Варта Познан
Висла Краков - Варта Познан
21 май 2022
- 18:30
Плоцк
3 0
Стал Миелец
Плоцк - Стал Миелец
21 май 2022
- 18:30
Шльонск Вроцлав
3 4
Забже
Шльонск Вроцлав - Забже
21 май 2022
- 18:30
Гурник З.
0 1
Ягелония
Гурник З. - Ягелония
Позиция#
Играч
Голове
1
Ракув
20
2
Лех Познан
18
3
Радомяк Радом
18
4
Лех Познан
14
5
Лехия Гданск
13
6
Плоцк
12
7
Шльонск Вроцлав
11
8
Заглебие
11
9
Гурник З.
11
10
Нечеча
10
11
Лехия Гданск
10
12
10
13
Легия Варшава
9
14
Погон Счечин
9
15
Забже
9
Позиция#
Играч
Асистенции
1
Легия Варшава
14
2
Лех Познан
7
3
Плоцк
7
4
Забже
7
5
Лех Познан
6
6
Ягелония
6
7
Лех Познан
6
8
Ракув
6
9
Стал Миелец
6
10
Забже
6
11
Ракув
5
12
Гурник З.
5
13
Висла Краков
5
14
Лехия Гданск
5
15
Забже
5
#
Играч
Точки
1
G. Papanikolaou
Ракув
Ракув
8
1
1
15
2
J. Gol
Гурник З.
Гурник З.
10
2
0
14
3
J. Rzeźniczak
Плоцк
Плоцк
10
2
0
14
4
M. Frydrych
Висла Краков
Висла Краков
3
0
2
13
5
K. Getinger
Стал Миелец
Стал Миелец
8
0
1
13
6
Ł. Trałka
Варта Познан
Варта Познан
7
0
1
12
7
Josué
Легия Варшава
Легия Варшава
6
0
1
11
8
Dominik Furman
Плоцк
Плоцк
4
1
1
11
9
Saša Balić
Заглебие
Заглебие
6
0
1
11
10
J. Kubicki
Лехия Гданск
Лехия Гданск
10
0
0
10
11
Aleksandar Pantić
Заглебие
Заглебие
3
1
1
10
12
Erik Janža
Забже
Забже
8
1
0
10
13
T. Romanczuk
Ягелония
Ягелония
10
0
0
10
14
F. Tudor
Ракув
Ракув
10
0
0
10
15
Ł. Poręba
Заглебие
Заглебие
10
0
0
10
16
M. Tamás
Шльонск Вроцлав
Шльонск Вроцлав
3
1
1
10
Най-високото ниво на футбола в Полша се нарича Екстракласа. Тя е създадена през 1927 година във Варшава. В първенството играят общо 16 отбора, като неговия старт е през юли и завършва през май на следващата година. Отборите играят по 30 кръга. В първенството не се забелява да има ясно изразени доминиращи тимове, като разпределението по титли е сравнително еднакво. Например Легия Варшава, която има 14 спечелени шампионата се нарежда на първо място. Нейният последен трофей е от 2020 година Висла Краков също е с общо 14 шампионатни победи, като те са в периода 1927 до 2011 година. Отбори с множество спечелени трофеи са и Рух Хожов и Гурник Забже, които имат съответно 13 и 14 спечелени шампионати, но за сметка на това те не са печелили изданието на Екстракласа от миналия век. Лех Познан е също един от отборите, които са доста перспективни с общо 7 трофея, последния от които е през 2015 година. В тази страница можете да откриете редица статистически факти, свързани с полската Екстракласа, като подробна статистика за отборите, както и информация за предстоящите и изминалите мачове от шампионата.

Полша – ЧЗВ

Можете да намерите информация за H2h двубои, картони, голове, нарушения дузпи и други.
Подрбна статистика за всички жълти и червени картони в мачовете ще намерите за всяко първенство в 7Sport.
Легия Варшава е клуба с най-много отличия – 15.
P