Полша: Екстракласа 2023 – 2024

Екстракласа 2023 – 2024

2023-2024

Екстракласа Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Ягелония
п п р п з
>
21
12
5
4
49
30
19
41
2
21
12
5
4
31
17
14
41
3
Лех Познан
п з р п п
>
21
11
6
4
36
26
10
39
4
Ракув
р з п з п
>
20
10
5
5
39
25
14
35
5
20
9
6
5
28
24
4
33
6
Погон Счечин
з р п п п
>
20
10
3
7
38
23
15
33
7
Забже
п р п п п
>
21
9
5
7
28
23
5
32
8
Стал Миелец
п р з п п
>
20
8
4
8
28
30
-2
28
9
Заглебие
з р з з р
>
21
7
5
9
23
34
-11
26
10
Краковия
р з п п р
>
21
5
10
6
29
29
0
25
11
Видзев Лодз
з з з з п
>
21
7
4
10
25
30
-5
25
12
Пяст Гливице
р п п з з
>
20
4
12
4
20
20
0
24
13
21
6
6
9
24
33
-9
24
14
Варта Познан
з р з п р
>
20
5
8
7
22
26
-4
23
15
20
4
9
7
22
25
-3
21
16
Пуща
п п р з р
>
20
5
6
9
26
37
-11
21
17
ФК Рух
р р р з р
>
21
1
11
9
22
35
-13
14
18
ЛКС Лодз
з р р з з
>
19
2
4
13
14
37
-23
10
- Шампионска лига
- Лига на конференциите
- Изпадане
покажи на цял екран
Ягелония
Шльонск Вроцлав
Лех Познан
Ракув
Легия Варшава
Погон Счечин
Забже
Стал Миелец
Заглебие
Краковия
Видзев Лодз
Пяст Гливице
Радомяк Радом
Варта Познан
Корона Киелце
Пуща
ФК Рух
ЛКС Лодз
1 Ягелония 1–2 4–2 2–0 4–1 4–0 3–0 2–1 0–0 3–2 4–1
2 Шльонск Вроцлав 2–1 3–1 1–1 4–0 0–1 1–1 0–1 1–2 1–0 0–0 2–1
3 Лех Познан 3–3 4–1 1–1 2–1 2–0 1–3 0–1 2–0 4–1 2–0 3–1
4 Ракув 3–0 2–0 5–0 1–1 1–1 3–1 3–0 2–2 1–0 2–0 1–0
5 Легия Варшава 0–0 1–2 2–1 1–3 2–0 3–1 2–2 1–0 1–1 3–0
6 Погон Счечин 2–1 0–2 5–0 1–1 3–4 2–3 2–1 0–2 3–3 3–1
7 Забже 2–1 1–0 0–2 1–0 1–1 0–0 0–2 3–0 3–1 1–0
8 Стал Миелец 3–1 2–1 4–2 2–2 0–0 2–0 0–1 2–3 2–1
9 Заглебие 1–2 1–1 0–3 1–0 1–1 1–1 1–1 2–3 1–0 1–0 2–1
10 Краковия 2–4 0–1 1–1 2–0 1–5 2–2 2–1 1–1 6–0 0–0 4–4
11 Видзев Лодз 1–3 0–2 1–2 1–0 2–0 0–3 0–1 3–2 2–1 1–0
12 Пяст Гливице 1–2 2–1 1–1 0–0 1–3 3–0 3–2 0–0 0–0
13 Радомяк Радом 0–1 2–2 0–1 0–4 1–1 0–1 1–1 3–2 1–1 1–1 3–0
14 Варта Познан 1–2 0–1 0–2 2–1 2–0 0–0 1–1 0–2 2–2
15 Корона Киелце 2–2 1–1 0–1 0–1 2–0 1–1 1–1 5–3 2–1
16 Пуща 3–3 1–3 1–1 0–2 2–1 1–0 1–1 1–0 2–2 2–1
17 ФК Рух 0–1 2–2 3–5 0–1 0–3 1–1 2–2 0–0 0–0 1–1 2–0
18 ЛКС Лодз 2–2 1–1 1–0 0–5 0–2 0–2 0–2 3–3 0–2 2–1 1–1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Кръг 1
22 юли 2023
- 16:00
Стал Миелец
2
Краковия
2
Стал Миелец - Краковия
22 юли 2023
- 18:30
Ракув
3
Ягелония
0
Ракув - Ягелония
22 юли 2023
- 21:00
Пяст Гливице
1
Лех Познан
2
Пяст Гливице - Лех Познан
23 юли 2023
- 16:00
Забже
0
Радомяк Радом
2
Забже - Радомяк Радом
23 юли 2023
- 18:30
Заглебие
2
ФК Рух
1
Заглебие - ФК Рух
23 юли 2023
- 21:00
Видзев Лодз
3
Пуща
2
Видзев Лодз - Пуща
24 юли 2023
- 20:00
Корона Киелце
1
Шльонск Вроцлав
1
Корона Киелце - Шльонск Вроцлав
Кръг 2
28 юли 2023
- 21:30
ФК Рух
2
ЛКС Лодз
0
ФК Рух - ЛКС Лодз
29 юли 2023
- 16:00
Варта Познан
2
Забже
0
Варта Познан - Забже
29 юли 2023
- 18:30
Ягелония
4
Пуща
1
Ягелония - Пуща
29 юли 2023
- 21:00
Шльонск Вроцлав
1
Заглебие
2
Шльонск Вроцлав - Заглебие
30 юли 2023
- 16:00
Стал Миелец
0
Пяст Гливице
0
Стал Миелец - Пяст Гливице
30 юли 2023
- 18:30
Лех Познан
2
Радомяк Радом
0
Лех Познан - Радомяк Радом
30 юли 2023
- 21:00
Погон Счечин
2
Видзев Лодз
1
Погон Счечин - Видзев Лодз
20 дек. 2023
- 20:00
Краковия
2
Легия Варшава
0
Краковия - Легия Варшава
13 мар. 2024
- 19:30
Корона Киелце
-
Ракув
-
Корона Киелце - Ракув
Кръг 3
4 авг. 2023
- 19:00
Ягелония
2
Видзев Лодз
1
Ягелония - Видзев Лодз
4 авг. 2023
- 21:30
ЛКС Лодз
2
Корона Киелце
1
ЛКС Лодз - Корона Киелце
5 авг. 2023
- 16:00
Ракув
2
Варта Познан
2
Ракув - Варта Познан
5 авг. 2023
- 18:30
Забже
0
Пяст Гливице
0
Забже - Пяст Гливице
5 авг. 2023
- 21:00
Радомяк Радом
0
Краковия
1
Радомяк Радом - Краковия
6 авг. 2023
- 18:30
Заглебие
1
Лех Познан
1
Заглебие - Лех Познан
6 авг. 2023
- 21:00
Легия Варшава
3
ФК Рух
0
Легия Варшава - ФК Рух
7 авг. 2023
- 20:00
Пуща
1
Стал Миелец
0
Пуща - Стал Миелец
11 фев. 2024
- 18:30
Шльонск Вроцлав
0
Погон Счечин
1
Шльонск Вроцлав - Погон Счечин
Кръг 4
11 авг. 2023
- 19:00
Краковия
2
Заглебие
1
Краковия - Заглебие
11 авг. 2023
- 21:30
Пяст Гливице
2
Ракув
1
Пяст Гливице - Ракув
12 авг. 2023
- 16:00
Стал Миелец
3
Шльонск Вроцлав
1
Стал Миелец - Шльонск Вроцлав
12 авг. 2023
- 18:30
Корона Киелце
0
Забже
1
Корона Киелце - Забже
12 авг. 2023
- 21:00
Видзев Лодз
1
ЛКС Лодз
0
Видзев Лодз - ЛКС Лодз
13 авг. 2023
- 16:00
Погон Счечин
0
Радомяк Радом
2
Погон Счечин - Радомяк Радом
13 авг. 2023
- 18:30
Пуща
1
Легия Варшава
1
Пуща - Легия Варшава
14 авг. 2023
- 20:00
Варта Познан
2
ФК Рух
2
Варта Познан - ФК Рух
24 окт. 2023
- 19:00
Лех Познан
3
Ягелония
3
Лех Познан - Ягелония
Кръг 5
18 авг. 2023
- 19:00
Заглебие
1
Пуща
0
Заглебие - Пуща
18 авг. 2023
- 21:30
Забже
1
Видзев Лодз
1
Забже - Видзев Лодз
19 авг. 2023
- 16:00
Радомяк Радом
3
Варта Познан
2
Радомяк Радом - Варта Познан
19 авг. 2023
- 18:30
Ракув
2
Стал Миелец
0
Ракув - Стал Миелец
19 авг. 2023
- 21:00
ФК Рух
0
Ягелония
1
ФК Рух - Ягелония
20 авг. 2023
- 16:00
ЛКС Лодз
1
Погон Счечин
0
ЛКС Лодз - Погон Счечин
20 авг. 2023
- 18:30
Шльонск Вроцлав
3
Лех Познан
1
Шльонск Вроцлав - Лех Познан
20 авг. 2023
- 21:00
Легия Варшава
1
Корона Киелце
0
Легия Варшава - Корона Киелце
21 авг. 2023
- 20:00
Краковия
1
Пяст Гливице
1
Краковия - Пяст Гливице
Кръг 6
25 авг. 2023
- 19:00
Стал Миелец
2
Радомяк Радом
0
Стал Миелец - Радомяк Радом
25 авг. 2023
- 21:30
Видзев Лодз
0
Шльонск Вроцлав
2
Видзев Лодз - Шльонск Вроцлав
26 авг. 2023
- 16:00
Варта Познан
0
Краковия
0
Варта Познан - Краковия
26 авг. 2023
- 18:30
Пуща
2
ЛКС Лодз
1
Пуща - ЛКС Лодз
26 авг. 2023
- 21:00
Пяст Гливице
0
ФК Рух
0
Пяст Гливице - ФК Рух
27 авг. 2023
- 16:00
Корона Киелце
2
Заглебие
0
Корона Киелце - Заглебие
27 авг. 2023
- 18:30
Ягелония
4
Забже
1
Ягелония - Забже
27 сеп. 2023
- 21:00
Погон Счечин
3
Легия Варшава
4
Погон Счечин - Легия Варшава
28 сеп. 2023
- 21:00
Лех Познан
4
Ракув
1
Лех Познан - Ракув
Кръг 7
1 сеп. 2023
- 19:00
ЛКС Лодз
0
Варта Познан
2
ЛКС Лодз - Варта Познан
1 сеп. 2023
- 21:30
ФК Рух
1
Стал Миелец
1
ФК Рух - Стал Миелец
2 сеп. 2023
- 16:00
Радомяк Радом
1
Пяст Гливице
1
Радомяк Радом - Пяст Гливице
2 сеп. 2023
- 18:30
Краковия
0
Корона Киелце
0
Краковия - Корона Киелце
2 сеп. 2023
- 21:00
Лех Познан
1
Забже
1
Лех Познан - Забже
3 сеп. 2023
- 13:30
Шльонск Вроцлав
2
Ягелония
1
Шльонск Вроцлав - Ягелония
3 сеп. 2023
- 16:00
Заглебие
1
Погон Счечин
0
Заглебие - Погон Счечин
3 сеп. 2023
- 18:30
Легия Варшава
3
Видзев Лодз
1
Легия Варшава - Видзев Лодз
3 сеп. 2023
- 21:00
Ракув
2
Пуща
0
Ракув - Пуща
Кръг 8
15 сеп. 2023
- 19:00
Пуща
1
Шльонск Вроцлав
3
Пуща - Шльонск Вроцлав
15 сеп. 2023
- 21:30
Забже
1
ФК Рух
0
Забже - ФК Рух
16 сеп. 2023
- 16:00
Погон Счечин
3
Корона Киелце
1
Погон Счечин - Корона Киелце
16 сеп. 2023
- 18:30
Ракув
1
ЛКС Лодз
0
Ракув - ЛКС Лодз
16 сеп. 2023
- 21:00
Пяст Гливице
1
Легия Варшава
1
Пяст Гливице - Легия Варшава
17 сеп. 2023
- 13:30
Ягелония
3
Радомяк Радом
2
Ягелония - Радомяк Радом
17 сеп. 2023
- 16:00
Видзев Лодз
2
Краковия
0
Видзев Лодз - Краковия
17 сеп. 2023
- 18:30
Варта Познан
0
Лех Познан
2
Варта Познан - Лех Познан
18 сеп. 2023
- 20:00
Стал Миелец
4
Заглебие
2
Стал Миелец - Заглебие
Кръг 9
22 сеп. 2023
- 19:00
Корона Киелце
1
Видзев Лодз
1
Корона Киелце - Видзев Лодз
22 сеп. 2023
- 21:30
ЛКС Лодз
2
Ягелония
2
ЛКС Лодз - Ягелония
23 сеп. 2023
- 13:30
Радомяк Радом
1
Пуща
1
Радомяк Радом - Пуща
23 сеп. 2023
- 16:00
Шльонск Вроцлав
1
Пяст Гливице
0
Шльонск Вроцлав - Пяст Гливице
23 сеп. 2023
- 18:30
Краковия
1
Погон Счечин
5
Краковия - Погон Счечин
23 сеп. 2023
- 21:00
Лех Познан
2
Стал Миелец
1
Лех Познан - Стал Миелец
24 сеп. 2023
- 13:30
Заглебие
1
Варта Познан
0
Заглебие - Варта Познан
24 сеп. 2023
- 16:00
ФК Рух
3
Ракув
5
ФК Рух - Ракув
24 сеп. 2023
- 18:30
Легия Варшава
2
Забже
1
Легия Варшава - Забже
Кръг 10
29 сеп. 2023
- 19:00
Стал Миелец
2
Корона Киелце
3
Стал Миелец - Корона Киелце
29 сеп. 2023
- 21:30
Пяст Гливице
3
Видзев Лодз
2
Пяст Гливице - Видзев Лодз
30 сеп. 2023
- 16:00
ЛКС Лодз
0
Краковия
2
ЛКС Лодз - Краковия
30 сеп. 2023
- 18:30
Пуща
2
ФК Рух
2
Пуща - ФК Рух
30 сеп. 2023
- 21:00
Варта Познан
0
Шльонск Вроцлав
1
Варта Познан - Шльонск Вроцлав
1 окт. 2023
- 16:00
Ракув
3
Радомяк Радом
0
Ракув - Радомяк Радом
1 окт. 2023
- 18:30
Погон Счечин
5
Лех Познан
0
Погон Счечин - Лех Познан
1 окт. 2023
- 21:00
Ягелония
2
Легия Варшава
0
Ягелония - Легия Варшава
2 окт. 2023
- 20:00
Забже
0
Заглебие
2
Забже - Заглебие
Кръг 11
6 окт. 2023
- 19:00
Корона Киелце
1
Варта Познан
1
Корона Киелце - Варта Познан
6 окт. 2023
- 21:40
Лех Познан
4
Пуща
1
Лех Познан - Пуща
7 окт. 2023
- 13:30
Радомяк Радом
3
ЛКС Лодз
0
Радомяк Радом - ЛКС Лодз
7 окт. 2023
- 16:00
Видзев Лодз
1
Стал Миелец
0
Видзев Лодз - Стал Миелец
7 окт. 2023
- 18:30
Заглебие
1
Пяст Гливице
1
Заглебие - Пяст Гливице
7 окт. 2023
- 21:00
ФК Рух
0
Погон Счечин
3
ФК Рух - Погон Счечин
8 окт. 2023
- 13:30
Шльонск Вроцлав
1
Забже
1
Шльонск Вроцлав - Забже
8 окт. 2023
- 16:00
Краковия
2
Ягелония
4
Краковия - Ягелония
8 окт. 2023
- 18:30
Легия Варшава
1
Ракув
2
Легия Варшава - Ракув
Кръг 12
20 окт. 2023
- 19:00
Пяст Гливице
0
Погон Счечин
0
Пяст Гливице - Погон Счечин
20 окт. 2023
- 21:30
Ягелония
3
Заглебие
0
Ягелония - Заглебие
21 окт. 2023
- 16:00
Пуща
1
Краковия
1
Пуща - Краковия
21 окт. 2023
- 18:30
Шльонск Вроцлав
4
Легия Варшава
0
Шльонск Вроцлав - Легия Варшава
21 окт. 2023
- 21:00
Лех Познан
3
ЛКС Лодз
1
Лех Познан - ЛКС Лодз
22 окт. 2023
- 13:30
Радомяк Радом
1
Корона Киелце
1
Радомяк Радом - Корона Киелце
22 окт. 2023
- 18:30
Забже
2
Ракув
1
Забже - Ракув
23 окт. 2023
- 20:00
Стал Миелец
0
Варта Познан
1
Стал Миелец - Варта Познан
18 ное. 2023
- 18:30
Видзев Лодз
2
ФК Рух
1
Видзев Лодз - ФК Рух
Кръг 13
27 окт. 2023
- 19:00
Корона Киелце
5
Пуща
3
Корона Киелце - Пуща
27 окт. 2023
- 21:30
ЛКС Лодз
0
Забже
5
ЛКС Лодз - Забже
28 окт. 2023
- 13:30
Варта Познан
1
Пяст Гливице
1
Варта Познан - Пяст Гливице
28 окт. 2023
- 16:00
Погон Счечин
2
Ягелония
1
Погон Счечин - Ягелония
28 окт. 2023
- 18:30
Краковия
1
Лех Познан
1
Краковия - Лех Познан
28 окт. 2023
- 21:00
ФК Рух
2
Шльонск Вроцлав
2
ФК Рух - Шльонск Вроцлав
29 окт. 2023
- 13:30
Заглебие
2
Радомяк Радом
3
Заглебие - Радомяк Радом
29 окт. 2023
- 16:00
Легия Варшава
1
Стал Миелец
3
Легия Варшава - Стал Миелец
29 окт. 2023
- 18:30
Ракув
1
Видзев Лодз
1
Ракув - Видзев Лодз
Кръг 14
3 ное. 2023
- 19:00
Пяст Гливице
0
Корона Киелце
0
Пяст Гливице - Корона Киелце
3 ное. 2023
- 21:30
Ягелония
4
Стал Миелец
0
Ягелония - Стал Миелец
4 ное. 2023
- 16:00
Пуща
0
Погон Счечин
2
Пуща - Погон Счечин
4 ное. 2023
- 18:30
Видзев Лодз
0
Варта Познан
1
Видзев Лодз - Варта Познан
4 ное. 2023
- 21:00
Лех Познан
2
ФК Рух
0
Лех Познан - ФК Рух
5 ное. 2023
- 13:30
Шльонск Вроцлав
2
ЛКС Лодз
1
Шльонск Вроцлав - ЛКС Лодз
5 ное. 2023
- 16:00
Ракув
5
Заглебие
0
Ракув - Заглебие
5 ное. 2023
- 18:30
Радомяк Радом
0
Легия Варшава
1
Радомяк Радом - Легия Варшава
6 ное. 2023
- 20:00
Забже
1
Краковия
0
Забже - Краковия
Кръг 15
10 ное. 2023
- 19:00
Варта Познан
0
Пуща
2
Варта Познан - Пуща
10 ное. 2023
- 21:30
Краковия
0
Шльонск Вроцлав
1
Краковия - Шльонск Вроцлав
11 ное. 2023
- 16:00
ЛКС Лодз
3
Пяст Гливице
3
ЛКС Лодз - Пяст Гливице
11 ное. 2023
- 18:30
Заглебие
1
Видзев Лодз
1
Заглебие - Видзев Лодз
11 ное. 2023
- 21:00
Корона Киелце
2
Ягелония
2
Корона Киелце - Ягелония
12 ное. 2023
- 13:30
Стал Миелец
2
Забже
1
Стал Миелец - Забже
12 ное. 2023
- 16:00
Погон Счечин
1
Ракув
1
Погон Счечин - Ракув
12 ное. 2023
- 18:30
Легия Варшава
0
Лех Познан
0
Легия Варшава - Лех Познан
13 ное. 2023
- 20:00
ФК Рух
0
Радомяк Радом
0
ФК Рух - Радомяк Радом
Кръг 16
24 ное. 2023
- 19:00
ЛКС Лодз
0
Заглебие
2
ЛКС Лодз - Заглебие
24 ное. 2023
- 21:30
Ягелония
0
Пяст Гливице
0
Ягелония - Пяст Гливице
25 ное. 2023
- 16:00
Ракув
1
Краковия
1
Ракув - Краковия
25 ное. 2023
- 18:30
Погон Счечин
2
Стал Миелец
3
Погон Счечин - Стал Миелец
25 ное. 2023
- 21:00
Легия Варшава
2
Варта Познан
2
Легия Варшава - Варта Познан
26 ное. 2023
- 13:30
Пуща
2
Забже
1
Пуща - Забже
26 ное. 2023
- 16:00
ФК Рух
1
Корона Киелце
1
ФК Рух - Корона Киелце
26 ное. 2023
- 18:30
Лех Познан
1
Видзев Лодз
3
Лех Познан - Видзев Лодз
27 ное. 2023
- 20:00
Радомяк Радом
0
Шльонск Вроцлав
1
Радомяк Радом - Шльонск Вроцлав
Кръг 17
1 дек. 2023
- 19:00
Варта Познан
1
Ягелония
2
Варта Познан - Ягелония
1 дек. 2023
- 21:30
Забже
1
Погон Счечин
0
Забже - Погон Счечин
2 дек. 2023
- 18:30
Видзев Лодз
0
Радомяк Радом
3
Видзев Лодз - Радомяк Радом
2 дек. 2023
- 21:00
Корона Киелце
0
Лех Познан
1
Корона Киелце - Лех Познан
3 дек. 2023
- 13:30
Краковия
4
ФК Рух
4
Краковия - ФК Рух
3 дек. 2023
- 16:00
Заглебие
0
Легия Варшава
3
Заглебие - Легия Варшава
3 дек. 2023
- 18:30
Шльонск Вроцлав
1
Ракув
1
Шльонск Вроцлав - Ракув
28 фев. 2024
- 19:30
Стал Миелец
-
ЛКС Лодз
-
Стал Миелец - ЛКС Лодз
12 мар. 2024
- 19:30
Пяст Гливице
-
Пуща
-
Пяст Гливице - Пуща
Кръг 18
8 дек. 2023
- 19:00
ФК Рух
2
Заглебие
2
ФК Рух - Заглебие
8 дек. 2023
- 21:30
Погон Счечин
3
Варта Познан
3
Погон Счечин - Варта Познан
9 дек. 2023
- 16:00
Радомяк Радом
1
Забже
1
Радомяк Радом - Забже
9 дек. 2023
- 18:30
Краковия
2
Стал Миелец
2
Краковия - Стал Миелец
9 дек. 2023
- 21:00
Шльонск Вроцлав
0
Корона Киелце
0
Шльонск Вроцлав - Корона Киелце
10 дек. 2023
- 13:30
Лех Познан
0
Пяст Гливице
1
Лех Познан - Пяст Гливице
10 дек. 2023
- 16:00
ЛКС Лодз
1
Легия Варшава
1
ЛКС Лодз - Легия Варшава
10 дек. 2023
- 18:30
Ягелония
4
Ракув
2
Ягелония - Ракув
11 дек. 2023
- 20:00
Пуща
1
Видзев Лодз
0
Пуща - Видзев Лодз
Кръг 19
15 дек. 2023
- 19:00
Забже
3
Варта Познан
0
Забже - Варта Познан
15 дек. 2023
- 21:30
Заглебие
1
Шльонск Вроцлав
2
Заглебие - Шльонск Вроцлав
16 дек. 2023
- 16:00
Пуща
3
Ягелония
3
Пуща - Ягелония
16 дек. 2023
- 18:30
Видзев Лодз
1
Погон Счечин
2
Видзев Лодз - Погон Счечин
16 дек. 2023
- 21:00
Радомяк Радом
2
Лех Познан
2
Радомяк Радом - Лех Познан
17 дек. 2023
- 13:30
ЛКС Лодз
1
ФК Рух
1
ЛКС Лодз - ФК Рух
17 дек. 2023
- 16:00
Ракув
1
Корона Киелце
0
Ракув - Корона Киелце
17 дек. 2023
- 18:30
Легия Варшава
2
Краковия
0
Легия Варшава - Краковия
18 дек. 2023
- 20:00
Пяст Гливице
3
Стал Миелец
0
Пяст Гливице - Стал Миелец
Кръг 20
30 авг. 2023
- 19:30
Погон Счечин
0
Шльонск Вроцлав
2
Погон Счечин - Шльонск Вроцлав
9 фев. 2024
- 19:00
Стал Миелец
2
Пуща
1
Стал Миелец - Пуща
9 фев. 2024
- 21:30
ФК Рух
0
Легия Варшава
1
ФК Рух - Легия Варшава
10 фев. 2024
- 16:00
Краковия
6
Радомяк Радом
0
Краковия - Радомяк Радом
10 фев. 2024
- 18:30
Пяст Гливице
1
Забже
3
Пяст Гливице - Забже
10 фев. 2024
- 21:00
Лех Познан
2
Заглебие
0
Лех Познан - Заглебие
11 фев. 2024
- 13:30
Варта Познан
2
Ракув
1
Варта Познан - Ракув
11 фев. 2024
- 16:00
Видзев Лодз
1
Ягелония
3
Видзев Лодз - Ягелония
12 фев. 2024
- 20:00
Корона Киелце
2
ЛКС Лодз
1
Корона Киелце - ЛКС Лодз
Кръг 21
16 фев. 2024
- 19:00
Радомяк Радом
0
Погон Счечин
4
Радомяк Радом - Погон Счечин
16 фев. 2024
- 21:30
Шльонск Вроцлав
0
Стал Миелец
1
Шльонск Вроцлав - Стал Миелец
17 фев. 2024
- 16:00
ФК Рух
0
Варта Познан
0
ФК Рух - Варта Познан
17 фев. 2024
- 18:30
Ягелония
1
Лех Познан
2
Ягелония - Лех Познан
17 фев. 2024
- 21:00
Ракув
3
Пяст Гливице
1
Ракув - Пяст Гливице
18 фев. 2024
- 13:30
Заглебие
1
Краковия
1
Заглебие - Краковия
18 фев. 2024
- 16:00
Легия Варшава
1
Пуща
1
Легия Варшава - Пуща
18 фев. 2024
- 18:30
ЛКС Лодз
0
Видзев Лодз
2
ЛКС Лодз - Видзев Лодз
19 фев. 2024
- 20:00
Забже
3
Корона Киелце
1
Забже - Корона Киелце
Кръг 22
23 фев. 2024
- 19:00
Пяст Гливице
-
Краковия
-
Пяст Гливице - Краковия
23 фев. 2024
- 21:30
Погон Счечин
-
ЛКС Лодз
-
Погон Счечин - ЛКС Лодз
24 фев. 2024
- 16:00
Ягелония
-
ФК Рух
-
Ягелония - ФК Рух
24 фев. 2024
- 18:30
Лех Познан
-
Шльонск Вроцлав
-
Лех Познан - Шльонск Вроцлав
24 фев. 2024
- 21:00
Стал Миелец
-
Ракув
-
Стал Миелец - Ракув
25 фев. 2024
- 13:30
Пуща
-
Заглебие
-
Пуща - Заглебие
25 фев. 2024
- 16:00
Видзев Лодз
-
Забже
-
Видзев Лодз - Забже
25 фев. 2024
- 18:30
Корона Киелце
-
Легия Варшава
-
Корона Киелце - Легия Варшава
26 фев. 2024
- 20:00
Варта Познан
-
Радомяк Радом
-
Варта Познан - Радомяк Радом
Кръг 23
1 мар. 2024
- 19:00
Краковия
-
Варта Познан
-
Краковия - Варта Познан
1 мар. 2024
- 21:30
ФК Рух
-
Пяст Гливице
-
ФК Рух - Пяст Гливице
2 мар. 2024
- 16:00
Забже
-
Ягелония
-
Забже - Ягелония
2 мар. 2024
- 18:30
Шльонск Вроцлав
-
Видзев Лодз
-
Шльонск Вроцлав - Видзев Лодз
2 мар. 2024
- 21:00
Легия Варшава
-
Погон Счечин
-
Легия Варшава - Погон Счечин
3 мар. 2024
- 13:30
ЛКС Лодз
-
Пуща
-
ЛКС Лодз - Пуща
3 мар. 2024
- 16:00
Заглебие
-
Корона Киелце
-
Заглебие - Корона Киелце
3 мар. 2024
- 18:30
Ракув
-
Лех Познан
-
Ракув - Лех Познан
4 мар. 2024
- 20:00
Радомяк Радом
-
Стал Миелец
-
Радомяк Радом - Стал Миелец
Кръг 24
8 мар. 2024
- 19:00
Пяст Гливице
-
Радомяк Радом
-
Пяст Гливице - Радомяк Радом
8 мар. 2024
- 21:30
Ягелония
-
Шльонск Вроцлав
-
Ягелония - Шльонск Вроцлав
9 мар. 2024
- 16:00
Корона Киелце
-
Краковия
-
Корона Киелце - Краковия
9 мар. 2024
- 18:30
Пуща
-
Ракув
-
Пуща - Ракув
9 мар. 2024
- 21:00
Забже
-
Лех Познан
-
Забже - Лех Познан
10 мар. 2024
- 13:30
Стал Миелец
-
ФК Рух
-
Стал Миелец - ФК Рух
10 мар. 2024
- 16:00
Погон Счечин
-
Заглебие
-
Погон Счечин - Заглебие
10 мар. 2024
- 18:30
Видзев Лодз
-
Легия Варшава
-
Видзев Лодз - Легия Варшава
11 мар. 2024
- 20:00
Варта Познан
-
ЛКС Лодз
-
Варта Познан - ЛКС Лодз
Кръг 25
15 мар. 2024
- 19:00
Заглебие
-
Стал Миелец
-
Заглебие - Стал Миелец
15 мар. 2024
- 21:30
Лех Познан
-
Варта Познан
-
Лех Познан - Варта Познан
16 мар. 2024
- 13:30
Краковия
-
Видзев Лодз
-
Краковия - Видзев Лодз
16 мар. 2024
- 16:00
Радомяк Радом
-
Ягелония
-
Радомяк Радом - Ягелония
16 мар. 2024
- 18:30
ФК Рух
-
Забже
-
ФК Рух - Забже
16 мар. 2024
- 21:00
Шльонск Вроцлав
-
Пуща
-
Шльонск Вроцлав - Пуща
17 мар. 2024
- 13:30
Корона Киелце
-
Погон Счечин
-
Корона Киелце - Погон Счечин
17 мар. 2024
- 16:00
ЛКС Лодз
-
Ракув
-
ЛКС Лодз - Ракув
17 мар. 2024
- 18:30
Легия Варшава
-
Пяст Гливице
-
Легия Варшава - Пяст Гливице
Кръг 26
30 мар. 2024
Забже
-
Легия Варшава
-
Забже - Легия Варшава
30 мар. 2024
Ягелония
-
ЛКС Лодз
-
Ягелония - ЛКС Лодз
30 мар. 2024
Пяст Гливице
-
Шльонск Вроцлав
-
Пяст Гливице - Шльонск Вроцлав
30 мар. 2024
Погон Счечин
-
Краковия
-
Погон Счечин - Краковия
30 мар. 2024
Пуща
-
Радомяк Радом
-
Пуща - Радомяк Радом
30 мар. 2024
Ракув
-
ФК Рух
-
Ракув - ФК Рух
30 мар. 2024
Стал Миелец
-
Лех Познан
-
Стал Миелец - Лех Познан
30 мар. 2024
Варта Познан
-
Заглебие
-
Варта Познан - Заглебие
30 мар. 2024
Видзев Лодз
-
Корона Киелце
-
Видзев Лодз - Корона Киелце
Кръг 27
6 апр. 2024
Краковия
-
ЛКС Лодз
-
Краковия - ЛКС Лодз
6 апр. 2024
Заглебие
-
Забже
-
Заглебие - Забже
6 апр. 2024
Корона Киелце
-
Стал Миелец
-
Корона Киелце - Стал Миелец
6 апр. 2024
Лех Познан
-
Погон Счечин
-
Лех Познан - Погон Счечин
6 апр. 2024
Легия Варшава
-
Ягелония
-
Легия Варшава - Ягелония
6 апр. 2024
Радомяк Радом
-
Ракув
-
Радомяк Радом - Ракув
6 апр. 2024
ФК Рух
-
Пуща
-
ФК Рух - Пуща
6 апр. 2024
Видзев Лодз
-
Пяст Гливице
-
Видзев Лодз - Пяст Гливице
6 апр. 2024
Шльонск Вроцлав
-
Варта Познан
-
Шльонск Вроцлав - Варта Познан
Кръг 28
13 апр. 2024
Забже
-
Шльонск Вроцлав
-
Забже - Шльонск Вроцлав
13 апр. 2024
Ягелония
-
Краковия
-
Ягелония - Краковия
13 апр. 2024
Пяст Гливице
-
Заглебие
-
Пяст Гливице - Заглебие
13 апр. 2024
Погон Счечин
-
ФК Рух
-
Погон Счечин - ФК Рух
13 апр. 2024
Пуща
-
Лех Познан
-
Пуща - Лех Познан
13 апр. 2024
Ракув
-
Легия Варшава
-
Ракув - Легия Варшава
13 апр. 2024
Стал Миелец
-
Видзев Лодз
-
Стал Миелец - Видзев Лодз
13 апр. 2024
Варта Познан
-
Корона Киелце
-
Варта Познан - Корона Киелце
13 апр. 2024
ЛКС Лодз
-
Радомяк Радом
-
ЛКС Лодз - Радомяк Радом
Кръг 29
20 апр. 2024
Краковия
-
Пуща
-
Краковия - Пуща
20 апр. 2024
Заглебие
-
Ягелония
-
Заглебие - Ягелония
20 апр. 2024
Корона Киелце
-
Радомяк Радом
-
Корона Киелце - Радомяк Радом
20 апр. 2024
Легия Варшава
-
Шльонск Вроцлав
-
Легия Варшава - Шльонск Вроцлав
20 апр. 2024
Погон Счечин
-
Пяст Гливице
-
Погон Счечин - Пяст Гливице
20 апр. 2024
Ракув
-
Забже
-
Ракув - Забже
20 апр. 2024
ФК Рух
-
Видзев Лодз
-
ФК Рух - Видзев Лодз
20 апр. 2024
Варта Познан
-
Стал Миелец
-
Варта Познан - Стал Миелец
20 апр. 2024
ЛКС Лодз
-
Лех Познан
-
ЛКС Лодз - Лех Познан
Кръг 30
27 апр. 2024
Забже
-
ЛКС Лодз
-
Забже - ЛКС Лодз
27 апр. 2024
Ягелония
-
Погон Счечин
-
Ягелония - Погон Счечин
27 апр. 2024
Лех Познан
-
Краковия
-
Лех Познан - Краковия
27 апр. 2024
Пяст Гливице
-
Варта Познан
-
Пяст Гливице - Варта Познан
27 апр. 2024
Пуща
-
Корона Киелце
-
Пуща - Корона Киелце
27 апр. 2024
Радомяк Радом
-
Заглебие
-
Радомяк Радом - Заглебие
27 апр. 2024
Стал Миелец
-
Легия Варшава
-
Стал Миелец - Легия Варшава
27 апр. 2024
Видзев Лодз
-
Ракув
-
Видзев Лодз - Ракув
27 апр. 2024
Шльонск Вроцлав
-
ФК Рух
-
Шльонск Вроцлав - ФК Рух
Кръг 31
4 май 2024
Краковия
-
Забже
-
Краковия - Забже
4 май 2024
Заглебие
-
Ракув
-
Заглебие - Ракув
4 май 2024
Корона Киелце
-
Пяст Гливице
-
Корона Киелце - Пяст Гливице
4 май 2024
Легия Варшава
-
Радомяк Радом
-
Легия Варшава - Радомяк Радом
4 май 2024
Погон Счечин
-
Пуща
-
Погон Счечин - Пуща
4 май 2024
ФК Рух
-
Лех Познан
-
ФК Рух - Лех Познан
4 май 2024
Стал Миелец
-
Ягелония
-
Стал Миелец - Ягелония
4 май 2024
Варта Познан
-
Видзев Лодз
-
Варта Познан - Видзев Лодз
4 май 2024
ЛКС Лодз
-
Шльонск Вроцлав
-
ЛКС Лодз - Шльонск Вроцлав
Кръг 32
11 май 2024
Забже
-
Стал Миелец
-
Забже - Стал Миелец
11 май 2024
Ягелония
-
Корона Киелце
-
Ягелония - Корона Киелце
11 май 2024
Лех Познан
-
Легия Варшава
-
Лех Познан - Легия Варшава
11 май 2024
Пяст Гливице
-
ЛКС Лодз
-
Пяст Гливице - ЛКС Лодз
11 май 2024
Пуща
-
Варта Познан
-
Пуща - Варта Познан
11 май 2024
Радомяк Радом
-
ФК Рух
-
Радомяк Радом - ФК Рух
11 май 2024
Ракув
-
Погон Счечин
-
Ракув - Погон Счечин
11 май 2024
Видзев Лодз
-
Заглебие
-
Видзев Лодз - Заглебие
11 май 2024
Шльонск Вроцлав
-
Краковия
-
Шльонск Вроцлав - Краковия
Кръг 33
18 май 2024
Краковия
-
Ракув
-
Краковия - Ракув
18 май 2024
Забже
-
Пуща
-
Забже - Пуща
18 май 2024
Заглебие
-
ЛКС Лодз
-
Заглебие - ЛКС Лодз
18 май 2024
Корона Киелце
-
ФК Рух
-
Корона Киелце - ФК Рух
18 май 2024
Пяст Гливице
-
Ягелония
-
Пяст Гливице - Ягелония
18 май 2024
Стал Миелец
-
Погон Счечин
-
Стал Миелец - Погон Счечин
18 май 2024
Варта Познан
-
Легия Варшава
-
Варта Познан - Легия Варшава
18 май 2024
Видзев Лодз
-
Лех Познан
-
Видзев Лодз - Лех Познан
18 май 2024
Шльонск Вроцлав
-
Радомяк Радом
-
Шльонск Вроцлав - Радомяк Радом
Кръг 34
25 май 2024
Ягелония
-
Варта Познан
-
Ягелония - Варта Познан
25 май 2024
Лех Познан
-
Корона Киелце
-
Лех Познан - Корона Киелце
25 май 2024
Легия Варшава
-
Заглебие
-
Легия Варшава - Заглебие
25 май 2024
Погон Счечин
-
Забже
-
Погон Счечин - Забже
25 май 2024
Пуща
-
Пяст Гливице
-
Пуща - Пяст Гливице
25 май 2024
Радомяк Радом
-
Видзев Лодз
-
Радомяк Радом - Видзев Лодз
25 май 2024
Ракув
-
Шльонск Вроцлав
-
Ракув - Шльонск Вроцлав
25 май 2024
ФК Рух
-
Краковия
-
ФК Рух - Краковия
25 май 2024
ЛКС Лодз
-
Стал Миелец
-
ЛКС Лодз - Стал Миелец
Позиция#
Играч
Голове
1
Erik Expósito
Шльонск Вроцлав
14
2
I. Shkurin
Стал Миелец
10
3
К. Гросицки
Погон Счечин
9
4
B. Wdowik
Ягелония
9
5
Pedro Henrique
Радомяк Радом
8
6
Ефтимис Кулурис
Погон Счечин
7
7
K. Velde
Лех Познан
7
8
Афимико Пулулу
Ягелония
7
9
D. Szczepan
ФК Рух
7
10
D. Yokota
Забже
7
11
Хосе Нараньо
Ягелония
6
12
M. Ishak
Лех Познан
6
13
Артур Крачун
Пуща
6
14
Filip Marchwinski
Лех Познан
6
15
K. Hansen
Ягелония
Видзев Лодз
6
Позиция#
Играч
Асистенции
1
К. Гросицки
Погон Счечин
7
2
Dominik Marczuk
Ягелония
6
3
Нене
Ягелония
5
4
K. Velde
Лех Познан
5
5
I. Shkurin
Стал Миелец
5
6
Joel Vieira Pereira
Лех Познан
5
7
K. Chodyna
Заглебие
5
8
S. Musiolik
Забже
5
9
Ноно
Корона Киелце
4
10
R. Wolski
Радомяк Радом
4
11
Serhii Buletsa
Заглебие
4
12
Pedro Henrique
Радомяк Радом
4
13
P. Samiec-Talar
Шльонск Вроцлав
4
14
M. Domański
Стал Миелец
4
15
Jesús Imaz
Ягелония
4
#
Играч
Точки
1
Луиш Силва
Видзев Лодз
Видзев Лодз
4
0
2
14
2
R. Murawski
Лех Познан
Лех Познан
7
0
1
12
3
A. Jędrzejczyk
Легия Варшава
Легия Варшава
4
1
1
11
4
Артур Крачун
Пуща
Пуща
7
1
0
9
5
Josué
Легия Варшава
Легия Варшава
7
1
0
9
6
O. Kakabadze
Краковия
Краковия
3
0
1
8
7
A. Mosór
Пяст Гливице
Пяст Гливице
3
0
1
8
8
J. Karlström
Лех Познан
Лех Познан
6
1
0
8
9
Erik Janža
Забже
Забже
3
0
1
8
10
Raphael Branco
Радомяк Радом
Радомяк Радом
8
0
0
8
11
Петер Покорни
Шльонск Вроцлав
Шльонск Вроцлав
6
1
0
8
12
T. Romanczuk
Ягелония
Ягелония
6
1
0
8
13
Michał Mokrzycki
ЛКС Лодз
ЛКС Лодз
6
1
0
8
14
P. Dziczek
Пяст Гливице
Пяст Гливице
7
0
0
7
15
A. Katranis
Пяст Гливице
Пяст Гливице
2
0
1
7
16
M. Ehmann
Стал Миелец
Стал Миелец
7
0
0
7
17
A. Pyrka
Пяст Гливице
Пяст Гливице
5
1
0
7
18
S. Szymanski
ФК Рух
ФК Рух
2
0
1
7
19
K. Stepien
Пуща
Пуща
5
1
0
7
Най-високото ниво на футбола в Полша се нарича Екстракласа. Тя е създадена през 1927 година във Варшава. В първенството играят общо 16 отбора, като неговия старт е през юли и завършва през май на следващата година. Отборите играят по 30 кръга. В първенството не се забелява да има ясно изразени доминиращи тимове, като разпределението по титли е сравнително еднакво. Например Легия Варшава, която има 14 спечелени шампионата се нарежда на първо място. Нейният последен трофей е от 2020 година Висла Краков също е с общо 14 шампионатни победи, като те са в периода 1927 до 2011 година. Отбори с множество спечелени трофеи са и Рух Хожов и Гурник Забже, които имат съответно 13 и 14 спечелени шампионати, но за сметка на това те не са печелили изданието на Екстракласа от миналия век. Лех Познан е също един от отборите, които са доста перспективни с общо 7 трофея, последния от които е през 2015 година. В тази страница можете да откриете редица статистически факти, свързани с полската Екстракласа, като подробна статистика за отборите, както и информация за предстоящите и изминалите мачове от шампионата.

Полша – ЧЗВ

Можете да намерите информация за H2h двубои, картони, голове, нарушения дузпи и други.
Подрбна статистика за всички жълти и червени картони в мачовете ще намерите за всяко първенство в 7Sport.
Легия Варшава е клуба с най-много отличия – 15.
P