Етър крачи уверено към efbet Лига след разгром над Септември
Дани Младенов се превърна в герой за "виолетовите" с два гола.

Отборът на Етър Велико Търново разпиля с 4:1 Септември София като домакин в двубой от 14-ия кръг във Втора лига.

С гръмкия успех възпитаниците на Веселин Великов се изкачват на първата позиция във втория ни ешалон с актив от 34 точки.

Гостите излязоха напред в резултата след половин час игра, когато Марио Илиевски бе точен.

В 42-ата минута Николас Фемия върна равенството на таблото след хубав изстрел от воле, а в самия край на първата част Даниел Младенов оформи пълния обрат за “виолетовите”, след като успя да засече коженото кълбо от близка дистанция.

Четвърт час преди края на мача бившият футболист на Левски окончателно уби интригата в двубоя с второто си попадение в мача – 3:1.

Стрелецът на Етър Ловре Кнежевич също записа името си сред голмайсторите в 83-ата минута, оформяйки крайното – 4:1.