Волейболистките ни прегазиха и Украйна за четвърти пореден успех
Нашите момичета бяха категорично по-качественият отбор на полето тази вечер

Женският национален отбор на България по волейбол победи категорично с 3:0 Украйна и записа четвърти успех в Златната европейска лига.

“Лъвиците” ни взеха отделните части с 25:23; 25:20; 25:12 за 1 час и 20 минути игра във втората среща от група В зала „Колодрума“.

Българките показа, че са по-добрият тим на игралното поле и повтори чистата победа като гост срещу Украйна и на родна земя днес.

Единствено в първия гейм имаше по-сериозна интрига в срещата, но след равенство 23:23 класата на нашите момичета се показа и те затвориха частта успешно. В следващите два  гейма българките бяха безапелационни и това накара Иван Петков да пусне в игра и дебютантки с националния екип. Въпреки рокадите, волейболистките ни отново показаха повече волейболни аргувенти  и ги спечелиха с разлика, като се поздравиха с крайното 3:0.