“Каталунците” ще направят шпалир на Бетис в утрешното гостуване
Новината потвърди лично треньорът Шави Ернандес преди сблъсъка между двата тима.

В утрешния ден тимът на Барселона гостува на Бетис от 22:00 часа в пореден двубой от испанската Ла Лига, а наставникът на “блаугранас” Шави Ернандес разкри, че футболистите му ще направят шпалир на “лос вердибланкос”, които триумфираха с Купата на страната.

„Ще направим шпалир за Бетис, който спечели Купата. Това е знак на уважение и спортно майсторство, а Бетис го заслужава”, заяви младият треньор на Барса.

“Ние също сме играли в това състезание, а те го спечелиха. Говорихме за това в сряда в съблекалнята и играчите също се съгласиха”, допълни Шави.

Към момента Барселона заема 2-ото място във временното класиране с актив от 66 точки, а Бетис е на 5-ата позиция с 58 пункта.