Ман Юнайтед пречупи Астън Вила в зрелище на “Олд Трафорд”
"Червените дяволи" се наложиха с 4:2 над своя съперник, като всички голове паднаха през втората част.

В изключително драматичен мач, който се състоя на “Олд Трафорд”, Манчестър Юнайтед победи Астън Вила с 4:2 в двубой от третия кръг на турнира за турнира за Купата на Лигата в Англия.

Първото попадение в срещата падна в 48-ата и в негов автор се превърна Оли Уоткинс, който бе точен за гостите след асистенция на Джейкъб Рамзи.

Радостта на футболистите на Унай Емери обаче не продължи дълго, тъй като Антони Марсиал само няколко секунди по-късно възстанови равенството на таблото.

Диого Далот имаше нещастието в 61-ата минута да си отбележи автогол, но пък Маркъс Рашфорд отново изравни в 67-ата минута.

В 78-ата минута падна поредното попадение в двубоя, което бе дело на Бруно Фернандес и дойде след рикошет, а в добавеното време Скот МакТоминей оформи крайното – 4:2.

Манчестър Юнайтед – Астън Вила (4:2)

0:1 Оли Уоткинс 48′

1:1 Антони Марсиал 49′

1:2 Диого Далот (автогол) 61′

2:2 Маркъс Рашфорд 67′

3:2 Бруно Фернандеш 78′

4:2 Скот МакТоминей 90+1′