Севиля и Залцбург не излъчиха победител в мач с четири дузпи
Срещата беше белязана от цели четири изпълнения от бялата точка.

Отборите на Севиля и Залцбург не се победиха, завършвайки наравно 1:1 в двубой от група G на Шампионската лига. Мачът ще се запомни с четирите отсъдени дузпи и червения картон в началото на втората част.

Още през първото полувреме гостите получиха правото да изпълният три наказателни удара, но успяха да реализират само един от тях в 21-ата минута чрез Лука Сучич.

В 42-ата минута Иван Ракитич изравни отново от дузпа, връщайки равенството на таблото.

5 минути след началото на втората част Севиля остана с човек по-малко, след като Юсеф Ен Несири бе изгонен от главния съдия.

Въпреки, че останаха в намален състав домакините не се предадоха и опитаха да стигнат до победата, но със сериозни пропуски се отчетоха Ламела и Рафа Мир, а по този начин равенството остана непроменено.