Шок в Испания! Кадис удържа 0:0 срещу Реал на “Бернабеу”!
"Белия балет" беше спрян от предпоследния в Ла Лига

Лидерът в испанската Ла Лига – Реал Мадрид изненадващ0 не успя да победи като домакин предпоследният в класирането Кадис и завърши 0:0.

Първото полувреме беше напълно безлично и единственото интересно положение беше жълт картон за Каземиро.

След почивката Реал Мадрид се опита да погледне към вратата на гостите, като в 56-та Азар стреля с глава, но жеремиас Ледесма успя да спаси.

Четвърт час преди края “белия балет” имаше претенции за дузпа след фаул в наказателното на Кадис, но реферът показа ясно, че няма да отсъди наказателен удар.

Девет минути преди края рожденикът Карим Бензема се опита да донесе трите точки за своя тим, но изстрелът му от далечен пряк-свободен удар беше спрян от Ледесма.

Така Реал остава лидер, но с 43 точки – на шест пред Севиля. Кадис пък е 19-ти с 14 пункта.