Stadio Olimpico Grande Torino

no-stadium
Град:
Torino

Последни мачове на Stadio Olimpico Grande Torino

Италия: Серия А 2022 – 2023
3 юни 2023
- 19:30
Торино
0 1
Интер
Торино - Интер
Италия: Серия А 2022 – 2023
21 май 2023
- 16:00
Торино
1 1
Фиорентина
Торино - Фиорентина
Италия: Серия А 2022 – 2023
7 май 2023
- 16:00
Торино
1 1
Монца
Торино - Монца
Италия: Серия А 2022 – 2023
29 апр. 2023
- 21:45
Торино
1 2
Аталанта
Торино - Аталанта
Италия: Серия А 2022 – 2023
16 апр. 2023
- 16:00
Торино
1 1
Салернитана
Торино - Салернитана
Италия: Серия А 2022 – 2023
8 апр. 2023
- 19:30
Торино
0 1
Рома
Торино - Рома
Италия: Серия А 2022 – 2023
19 мар. 2023
- 16:00
Торино
0 4
Наполи
Торино - Наполи
Италия: Серия А 2022 – 2023
6 мар. 2023
- 21:45
Торино
1 0
Болоня
Торино - Болоня
Италия: Серия А 2022 – 2023
20 фев. 2023
- 21:45
Торино
2 2
Кремонезе
Торино - Кремонезе
Италия: Серия А 2022 – 2023
5 фев. 2023
- 16:00
Торино
1 0
Удинезе
Торино - Удинезе
Италия: Серия А 2022 – 2023
15 ян. 2023
- 16:00
Торино
0 1
Специя
Торино - Специя
Италия: Серия А 2022 – 2023
4 ян. 2023
- 15:30
Торино
1 1
Верона
Торино - Верона
P