ЛаЛига2 Испания 2020 – 2021

ЛаЛига2 Испания 2020 - 2021

2020-2021

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Еспаньол
р з п р з
42
24
10
8
71
28
43
82
2
Майорка
р п п п р
42
24
10
8
54
28
26
82
3
Алмерия
п р з п п
42
21
10
11
61
40
21
73
4
Леганес
р п р п п
42
21
10
11
51
32
19
73
5
Жирона
п п п р р
43
20
12
11
48
37
11
72
6
42
19
10
13
52
40
12
67
7
42
17
14
11
37
28
9
65
8
42
15
12
15
45
50
-5
57
9
Лас Палмас
р з з п п
42
14
14
14
46
53
-7
56
10
42
12
18
12
45
46
-1
54
11
Мирандес
п з р р з
42
14
12
16
38
41
-3
54
12
Малага
р з з з п
42
14
11
17
37
47
-10
53
13
Тенерифе
з п з р р
42
13
13
16
36
36
0
52
14
Овиедо
п п з р р
42
11
19
12
45
46
-1
52
15
Картахена
п п з р р
43
12
14
17
45
53
-8
50
16
Алкоркон
р з п з п
42
13
10
19
32
39
-7
49
17
Сарагоса
р п п з з
42
12
12
18
34
43
-9
48
18
Луго
з п р п п
42
11
14
17
38
53
-15
47
19
Сабадел
з з з п п
42
11
13
18
40
48
-8
46
20
42
11
11
20
28
53
-25
44
21
Кастейон
з з з з з
42
11
8
23
35
54
-19
41
22
Албасете
п р р з з
42
9
11
22
30
53
-23
38
- ЛаЛига
- ЛаЛига2 (Промоция - Плейофи)
- Изпадане
покажи на цял екран
Еспаньол
Майорка
Алмерия
Леганес
Жирона
Райо Валекано
Спортинг Хихон
Понферадина
Лас Палмас
Фуенлабрада
Мирандес
Малага
Тенерифе
Овиедо
Картахена
Алкоркон
Сарагоса
Луго
Сабадел
УД Логронес
Кастейон
Албасете
1 Еспаньол 0–0 2–1 2–1 1–2 2–3 2–0 2–0 4–0 4–0 2–0 3–0 1–1 1–1 0–2 1–0 2–0 2–1 1–0 4–0 2–0 3–0
2 Майорка 1–2 2–0 1–0 1–0 0–1 0–0 3–0 0–1 2–3 2–1 3–1 2–0 0–0 2–1 2–0 2–1 2–0 1–0 4–0 3–1 0–0
3 Алмерия 1–1 0–1 1–1 0–0 0–1 0–1 3–1 3–1 3–0 2–1 3–1 2–0 2–2 1–1 0–0 1–0 4–1 2–2 2–1 3–1 1–1
4 Леганес 2–0 0–1 2–1 0–1 1–0 0–0 1–1 1–0 0–2 1–0 1–0 1–0 2–1 3–1 1–0 1–0 3–2 2–1 3–0 0–0 3–1
5 Жирона 1–0 0–1 0–1 0–2 0–0 1–0 3–1 1–1 0–1 1–0 0–1 1–0 1–0 2–1 1–0 3–0 1–1 0–0 2–0 2–1 2–1
6 Райо Валекано 1–0 1–3 0–1 1–1 2–1 0–1 1–1 2–0 2–0 0–1 4–0 0–1 4–1 0–0 2–1 3–2 0–1 2–1 2–1 2–1 2–2
7 Спортинг Хихон 1–1 2–0 0–2 1–1 2–0 1–1 2–1 1–0 2–1 1–2 1–0 1–1 0–1 0–0 0–0 1–0 1–0 3–1 1–0 1–0 0–0
8 Понферадина 1–4 2–2 2–1 3–2 1–1 3–0 2–2 0–0 0–0 1–0 1–1 1–0 1–0 0–2 2–0 2–1 2–0 0–3 2–2 1–2 0–1
9 Лас Палмас 1–0 1–1 2–0 2–1 1–2 1–1 3–2 2–0 3–3 0–2 1–1 1–0 1–2 2–0 0–0 0–2 6–1 0–1 2–1 2–1 3–2
10 Фуенлабрада 1–1 4–1 1–1 0–0 1–1 1–2 0–0 1–1 1–2 0–1 0–2 1–1 2–2 2–1 0–0 0–1 2–0 2–2 0–0 1–1 1–0
11 Мирандес 2–2 0–0 1–1 0–0 3–3 0–2 1–0 0–1 2–0 2–1 1–0 0–0 1–1 4–1 0–0 1–0 0–0 0–2 0–1 1–1 0–2
12 Малага 0–3 1–1 0–3 1–2 0–1 2–0 1–0 0–2 0–0 0–1 1–1 1–1 1–1 1–2 1–0 1–2 2–2 2–0 0–0 3–0 2–0
13 Тенерифе 0–0 0–1 0–1 0–0 2–0 1–0 1–0 1–0 1–1 1–1 1–2 2–0 2–2 3–0 3–1 1–0 1–1 1–2 0–1 1–1 2–0
14 Овиедо 0–2 2–2 1–2 1–3 0–1 0–0 1–0 1–1 0–0 1–1 1–1 1–0 4–2 0–0 1–1 1–0 3–1 2–1 2–3 4–0 0–1
15 Картахена 1–3 1–2 3–2 1–0 1–1 2–2 0–1 1–1 3–0 1–1 0–2 1–1 0–0 2–0 2–1 1–1 2–1 1–2 0–1 1–0 3–1
16 Алкоркон 1–0 0–2 0–1 1–2 1–0 0–3 1–2 0–1 0–0 0–3 4–0 0–1 2–0 1–1 2–1 0–0 1–0 2–0 1–0 2–1 1–2
17 Сарагоса 0–0 0–0 2–1 0–5 2–2 1–2 0–0 1–0 2–2 1–0 1–0 1–2 1–0 1–2 0–0 0–1 1–0 0–0 2–0 3–0 1–0
18 Луго 1–1 0–1 0–2 2–1 3–0 1–0 0–0 1–0 1–1 0–0 2–1 0–1 2–0 0–0 2–1 1–3 2–2 0–1 1–1 0–0 1–0
19 Сабадел 0–1 1–0 1–2 1–0 2–2 2–0 1–1 2–0 3–1 1–2 0–2 1–2 0–2 0–1 1–1 1–1 1–1 1–1 0–0 1–1 0–0
20 УД Логронес 0–3 0–1 1–0 0–1 1–4 0–0 0–4 1–2 0–1 1–0 2–1 0–1 1–0 0–0 0–1 1–0 1–1 2–3 1–0 1–1 2–0
21 Кастейон 1–3 1–0 1–2 2–0 0–1 0–2 2–0 0–2 4–0 1–2 0–1 0–1 0–1 1–0 2–1 0–2 1–0 0–1 2–1 0–0 3–0
22 Албасете 0–3 0–1 1–2 0–0 0–2 2–1 0–1 0–2 1–1 1–2 1–0 1–1 0–2 1–1 2–0 0–1 1–0 1–1 3–0 1–1 0–1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
Кръг 1
12 сеп. 2020
- 17:00
Понферадина
1 2
Кастейон
Понферадина - Кастейон
12 сеп. 2020
- 19:15
Леганес
1 0
Лас Палмас
Леганес - Лас Палмас
12 сеп. 2020
- 19:15
Спортинг Хихон
1 0
УД Логронес
Спортинг Хихон - УД Логронес
12 сеп. 2020
- 22:00
Еспаньол
3 0
Албасете
Еспаньол - Албасете
13 сеп. 2020
- 13:00
Овиедо
0 0
Картахена
Овиедо - Картахена
13 сеп. 2020
- 17:00
Майорка
0 1
Райо Валекано
Майорка - Райо Валекано
13 сеп. 2020
- 19:15
Фуенлабрада
2 0
Луго
Фуенлабрада - Луго
13 сеп. 2020
- 19:15
Мирандес
0 0
Алкоркон
Мирандес - Алкоркон
13 сеп. 2020
- 22:00
Тенерифе
2 0
Малага
Тенерифе - Малага
4 ное. 2020
- 21:00
Сарагоса
2 2
Жирона
Сарагоса - Жирона
5 ное. 2020
- 21:00
Сабадел
1 2
Алмерия
Сабадел - Алмерия
Кръг 2
19 сеп. 2020
- 17:00
Мирандес
1 1
Овиедо
Мирандес - Овиедо
19 сеп. 2020
- 19:15
Алкоркон
2 0
Тенерифе
Алкоркон - Тенерифе
19 сеп. 2020
- 19:15
Кастейон
0 1
Малага
Кастейон - Малага
19 сеп. 2020
- 22:00
Райо Валекано
2 1
Сабадел
Райо Валекано - Сабадел
20 сеп. 2020
- 13:00
Луго
2 1
Леганес
Луго - Леганес
20 сеп. 2020
- 17:00
Еспаньол
0 0
Майорка
Еспаньол - Майорка
20 сеп. 2020
- 19:15
Албасете
0 2
Понферадина
Албасете - Понферадина
20 сеп. 2020
- 19:15
Картахена
0 1
Спортинг Хихон
Картахена - Спортинг Хихон
20 сеп. 2020
- 21:30
Лас Палмас
3 3
Фуенлабрада
Лас Палмас - Фуенлабрада
9 дек. 2020
- 21:00
Алмерия
1 0
Сарагоса
Алмерия - Сарагоса
10 дек. 2020
- 21:00
Жирона
2 0
УД Логронес
Жирона - УД Логронес
Кръг 3
26 сеп. 2020
- 17:00
Сарагоса
2 2
Лас Палмас
Сарагоса - Лас Палмас
26 сеп. 2020
- 19:15
УД Логронес
1 1
Кастейон
УД Логронес - Кастейон
26 сеп. 2020
- 19:15
Малага
1 0
Алкоркон
Малага - Алкоркон
26 сеп. 2020
- 19:15
Спортинг Хихон
2 0
Жирона
Спортинг Хихон - Жирона
26 сеп. 2020
- 21:30
Фуенлабрада
1 0
Албасете
Фуенлабрада - Албасете
27 сеп. 2020
- 13:00
Луго
0 2
Алмерия
Луго - Алмерия
27 сеп. 2020
- 17:00
Майорка
1 0
Сабадел
Майорка - Сабадел
27 сеп. 2020
- 19:15
Понферадина
3 0
Райо Валекано
Понферадина - Райо Валекано
27 сеп. 2020
- 19:15
Овиедо
0 2
Еспаньол
Овиедо - Еспаньол
27 сеп. 2020
- 19:15
Тенерифе
1 2
Мирандес
Тенерифе - Мирандес
27 сеп. 2020
- 21:30
Леганес
3 1
Картахена
Леганес - Картахена
Кръг 4
3 окт. 2020
- 17:00
Алкоркон
0 0
Сарагоса
Алкоркон - Сарагоса
3 окт. 2020
- 17:00
Мирандес
0 1
Понферадина
Мирандес - Понферадина
3 окт. 2020
- 19:15
Албасете
1 1
Овиедо
Албасете - Овиедо
3 окт. 2020
- 19:15
Майорка
2 0
Тенерифе
Майорка - Тенерифе
3 окт. 2020
- 21:30
Лас Палмас
2 1
УД Логронес
Лас Палмас - УД Логронес
3 окт. 2020
- 22:00
Райо Валекано
4 0
Малага
Райо Валекано - Малага
4 окт. 2020
- 13:00
Жирона
0 1
Фуенлабрада
Жирона - Фуенлабрада
4 окт. 2020
- 17:00
Сабадел
0 1
Еспаньол
Сабадел - Еспаньол
4 окт. 2020
- 19:15
Алмерия
0 1
Спортинг Хихон
Алмерия - Спортинг Хихон
4 окт. 2020
- 19:15
Кастейон
2 0
Леганес
Кастейон - Леганес
4 окт. 2020
- 21:30
Картахена
2 1
Луго
Картахена - Луго
Кръг 5
10 окт. 2020
- 14:00
Сабадел
0 2
Мирандес
Сабадел - Мирандес
10 окт. 2020
- 17:00
Еспаньол
1 0
Алкоркон
Еспаньол - Алкоркон
10 окт. 2020
- 17:00
УД Логронес
1 0
Алмерия
УД Логронес - Алмерия
10 окт. 2020
- 19:30
Тенерифе
1 0
Райо Валекано
Тенерифе - Райо Валекано
11 окт. 2020
- 13:00
Фуенлабрада
1 1
Кастейон
Фуенлабрада - Кастейон
11 окт. 2020
- 13:00
Луго
0 1
Майорка
Луго - Майорка
11 окт. 2020
- 17:00
Леганес
0 1
Жирона
Леганес - Жирона
11 окт. 2020
- 17:00
Малага
0 0
Лас Палмас
Малага - Лас Палмас
11 окт. 2020
- 19:00
Сарагоса
1 0
Албасете
Сарагоса - Албасете
11 окт. 2020
- 19:30
Понферадина
0 2
Картахена
Понферадина - Картахена
11 окт. 2020
- 22:00
Овиедо
1 0
Спортинг Хихон
Овиедо - Спортинг Хихон
Кръг 6
17 окт. 2020
- 17:00
Албасете
3 0
Сабадел
Албасете - Сабадел
17 окт. 2020
- 19:15
Картахена
1 1
Фуенлабрада
Картахена - Фуенлабрада
17 окт. 2020
- 19:15
Лас Палмас
2 0
Алмерия
Лас Палмас - Алмерия
17 окт. 2020
- 21:30
Кастейон
0 1
Луго
Кастейон - Луго
17 окт. 2020
- 21:30
УД Логронес
0 1
Леганес
УД Логронес - Леганес
18 окт. 2020
- 17:00
Райо Валекано
1 0
Еспаньол
Райо Валекано - Еспаньол
18 окт. 2020
- 19:15
Мирандес
0 0
Майорка
Мирандес - Майорка
18 окт. 2020
- 19:15
Сарагоса
1 2
Малага
Сарагоса - Малага
18 окт. 2020
- 21:30
Жирона
1 0
Овиедо
Жирона - Овиедо
18 окт. 2020
- 22:00
Спортинг Хихон
1 1
Тенерифе
Спортинг Хихон - Тенерифе
5 ное. 2020
- 21:00
Алкоркон
0 1
Понферадина
Алкоркон - Понферадина
Кръг 7
21 окт. 2020
- 17:30
Еспаньол
2 0
Мирандес
Еспаньол - Мирандес
21 окт. 2020
- 20:00
Лас Палмас
2 1
Кастейон
Лас Палмас - Кастейон
21 окт. 2020
- 20:00
Луго
3 0
Жирона
Луго - Жирона
21 окт. 2020
- 20:00
Понферадина
1 0
Тенерифе
Понферадина - Тенерифе
21 окт. 2020
- 22:30
Алмерия
1 1
Картахена
Алмерия - Картахена
21 окт. 2020
- 22:30
Фуенлабрада
0 0
УД Логронес
Фуенлабрада - УД Логронес
22 окт. 2020
- 17:30
Леганес
1 0
Сарагоса
Леганес - Сарагоса
22 окт. 2020
- 20:00
Майорка
0 0
Албасете
Майорка - Албасете
22 окт. 2020
- 20:00
Овиедо
0 0
Райо Валекано
Овиедо - Райо Валекано
22 окт. 2020
- 22:30
Малага
1 0
Спортинг Хихон
Малага - Спортинг Хихон
9 дек. 2020
- 21:00
Сабадел
1 1
Алкоркон
Сабадел - Алкоркон
Кръг 8
24 окт. 2020
- 19:15
Картахена
3 0
Лас Палмас
Картахена - Лас Палмас
24 окт. 2020
- 19:15
УД Логронес
2 3
Луго
УД Логронес - Луго
24 окт. 2020
- 21:30
Алмерия
3 0
Фуенлабрада
Алмерия - Фуенлабрада
24 окт. 2020
- 21:30
Кастейон
0 1
Жирона
Кастейон - Жирона
25 окт. 2020
- 18:00
Спортинг Хихон
2 1
Понферадина
Спортинг Хихон - Понферадина
25 окт. 2020
- 20:15
Леганес
2 1
Овиедо
Леганес - Овиедо
25 окт. 2020
- 20:15
Тенерифе
0 0
Еспаньол
Тенерифе - Еспаньол
25 окт. 2020
- 22:30
Албасете
2 1
Райо Валекано
Албасете - Райо Валекано
25 окт. 2020
- 22:30
Малага
1 1
Мирандес
Малага - Мирандес
25 окт. 2020
- 23:00
Сарагоса
0 0
Сабадел
Сарагоса - Сабадел
26 окт. 2020
- 20:00
Алкоркон
0 2
Майорка
Алкоркон - Майорка
Кръг 9
27 окт. 2020
- 21:00
Жирона
2 1
Картахена
Жирона - Картахена
28 окт. 2020
- 21:00
Албасете
1 1
Лас Палмас
Албасете - Лас Палмас
28 окт. 2020
- 21:00
Кастейон
1 2
Алмерия
Кастейон - Алмерия
28 окт. 2020
- 21:00
Еспаньол
2 0
Понферадина
Еспаньол - Понферадина
28 окт. 2020
- 23:30
Овиедо
2 3
УД Логронес
Овиедо - УД Логронес
29 окт. 2020
- 18:30
Алкоркон
1 2
Спортинг Хихон
Алкоркон - Спортинг Хихон
29 окт. 2020
- 21:00
Майорка
3 1
Малага
Майорка - Малага
29 окт. 2020
- 21:00
Мирандес
1 0
Сарагоса
Мирандес - Сарагоса
29 окт. 2020
- 21:00
Тенерифе
1 1
Луго
Тенерифе - Луго
29 окт. 2020
- 23:30
Райо Валекано
2 0
Фуенлабрада
Райо Валекано - Фуенлабрада
29 окт. 2020
- 23:30
Сабадел
1 0
Леганес
Сабадел - Леганес
Кръг 10
31 окт. 2020
- 18:00
Картахена
3 1
Албасете
Картахена - Албасете
31 окт. 2020
- 20:15
Лас Палмас
1 2
Овиедо
Лас Палмас - Овиедо
1 ное. 2020
- 16:00
Леганес
1 0
Мирандес
Леганес - Мирандес
1 ное. 2020
- 18:00
Сарагоса
0 0
Майорка
Сарагоса - Майорка
1 ное. 2020
- 20:15
Фуенлабрада
1 1
Тенерифе
Фуенлабрада - Тенерифе
1 ное. 2020
- 20:15
Понферадина
0 3
Сабадел
Понферадина - Сабадел
1 ное. 2020
- 22:30
Луго
1 0
Райо Валекано
Луго - Райо Валекано
1 ное. 2020
- 23:00
Алмерия
0 0
Жирона
Алмерия - Жирона
2 ное. 2020
- 18:00
УД Логронес
1 0
Алкоркон
УД Логронес - Алкоркон
2 ное. 2020
- 20:15
Спортинг Хихон
1 0
Кастейон
Спортинг Хихон - Кастейон
2 ное. 2020
- 23:00
Малага
0 3
Еспаньол
Малага - Еспаньол
Кръг 11
6 ное. 2020
- 23:00
Албасете
0 0
Леганес
Албасете - Леганес
7 ное. 2020
- 18:00
Картахена
0 1
УД Логронес
Картахена - УД Логронес
7 ное. 2020
- 20:15
Мирандес
1 0
Спортинг Хихон
Мирандес - Спортинг Хихон
7 ное. 2020
- 23:00
Еспаньол
2 1
Луго
Еспаньол - Луго
8 ное. 2020
- 16:00
Сабадел
1 2
Малага
Сабадел - Малага
8 ное. 2020
- 18:00
Алкоркон
0 3
Фуенлабрада
Алкоркон - Фуенлабрада
8 ное. 2020
- 18:00
Райо Валекано
0 1
Алмерия
Райо Валекано - Алмерия
8 ное. 2020
- 20:15
Майорка
3 0
Понферадина
Майорка - Понферадина
8 ное. 2020
- 20:15
Овиедо
4 0
Кастейон
Овиедо - Кастейон
8 ное. 2020
- 22:30
Тенерифе
1 0
Сарагоса
Тенерифе - Сарагоса
9 ное. 2020
- 23:00
Жирона
1 1
Лас Палмас
Жирона - Лас Палмас
Кръг 12
13 ное. 2020
- 23:00
Сарагоса
1 2
Овиедо
Сарагоса - Овиедо
14 ное. 2020
- 16:00
Фуенлабрада
1 1
Еспаньол
Фуенлабрада - Еспаньол
14 ное. 2020
- 18:15
Алмерия
2 1
Мирандес
Алмерия - Мирандес
14 ное. 2020
- 20:30
Жирона
0 1
Майорка
Жирона - Майорка
14 ное. 2020
- 20:30
Луго
1 0
Албасете
Луго - Албасете
15 ное. 2020
- 16:00
Леганес
1 0
Алкоркон
Леганес - Алкоркон
15 ное. 2020
- 18:15
Понферадина
1 1
Малага
Понферадина - Малага
15 ное. 2020
- 20:30
Кастейон
2 1
Картахена
Кастейон - Картахена
15 ное. 2020
- 20:30
УД Логронес
1 0
Сабадел
УД Логронес - Сабадел
16 ное. 2020
- 00:00
Лас Палмас
1 0
Тенерифе
Лас Палмас - Тенерифе
16 ное. 2020
- 23:00
Спортинг Хихон
1 1
Райо Валекано
Спортинг Хихон - Райо Валекано
Кръг 13
20 ное. 2020
- 21:00
Алкоркон
1 0
Луго
Алкоркон - Луго
20 ное. 2020
- 23:00
Еспаньол
1 2
Жирона
Еспаньол - Жирона
21 ное. 2020
- 16:00
Малага
1 2
Леганес
Малага - Леганес
21 ное. 2020
- 18:00
Мирандес
4 1
Картахена
Мирандес - Картахена
21 ное. 2020
- 20:15
Райо Валекано
2 1
Кастейон
Райо Валекано - Кастейон
21 ное. 2020
- 22:30
Овиедо
1 1
Фуенлабрада
Овиедо - Фуенлабрада
22 ное. 2020
- 16:00
Сабадел
3 1
Лас Палмас
Сабадел - Лас Палмас
22 ное. 2020
- 18:00
Майорка
0 0
Спортинг Хихон
Майорка - Спортинг Хихон
22 ное. 2020
- 20:15
Тенерифе
0 1
УД Логронес
Тенерифе - УД Логронес
22 ное. 2020
- 23:00
Понферадина
2 1
Сарагоса
Понферадина - Сарагоса
23 ное. 2020
- 23:00
Албасете
1 2
Алмерия
Албасете - Алмерия
Кръг 14
24 ное. 2020
- 21:00
Кастейон
0 2
Алкоркон
Кастейон - Алкоркон
24 ное. 2020
- 21:00
Жирона
0 1
Малага
Жирона - Малага
24 ное. 2020
- 23:30
Луго
0 0
Овиедо
Луго - Овиедо
25 ное. 2020
- 21:00
Лас Палмас
0 2
Мирандес
Лас Палмас - Мирандес
25 ное. 2020
- 21:00
Сарагоса
1 2
Райо Валекано
Сарагоса - Райо Валекано
25 ное. 2020
- 21:00
Спортинг Хихон
3 1
Сабадел
Спортинг Хихон - Сабадел
25 ное. 2020
- 23:30
Картахена
1 2
Майорка
Картахена - Майорка
25 ное. 2020
- 23:30
Фуенлабрада
1 1
Понферадина
Фуенлабрада - Понферадина
26 ное. 2020
- 21:00
Леганес
2 0
Еспаньол
Леганес - Еспаньол
26 ное. 2020
- 21:00
УД Логронес
2 0
Албасете
УД Логронес - Албасете
26 ное. 2020
- 23:30
Алмерия
2 0
Тенерифе
Алмерия - Тенерифе
Кръг 15
27 ное. 2020
- 21:00
Алкоркон
1 0
Жирона
Алкоркон - Жирона
27 ное. 2020
- 23:00
Малага
2 2
Луго
Малага - Луго
28 ное. 2020
- 18:00
Сабадел
1 2
Фуенлабрада
Сабадел - Фуенлабрада
28 ное. 2020
- 20:15
Райо Валекано
0 0
Картахена
Райо Валекано - Картахена
28 ное. 2020
- 22:30
Мирандес
1 1
Кастейон
Мирандес - Кастейон
29 ное. 2020
- 16:00
Албасете
0 2
Тенерифе
Албасете - Тенерифе
29 ное. 2020
- 18:00
Еспаньол
2 0
Сарагоса
Еспаньол - Сарагоса
29 ное. 2020
- 20:15
Майорка
4 0
УД Логронес
Майорка - УД Логронес
29 ное. 2020
- 20:15
Понферадина
3 2
Леганес
Понферадина - Леганес
29 ное. 2020
- 23:00
Лас Палмас
3 2
Спортинг Хихон
Лас Палмас - Спортинг Хихон
30 ное. 2020
- 23:00
Овиедо
1 2
Алмерия
Овиедо - Алмерия
Кръг 16
1 дек. 2020
- 21:00
Фуенлабрада
0 2
Малага
Фуенлабрада - Малага
1 дек. 2020
- 23:30
Жирона
1 0
Мирандес
Жирона - Мирандес
2 дек. 2020
- 21:00
Картахена
1 3
Еспаньол
Картахена - Еспаньол
2 дек. 2020
- 21:00
Леганес
1 0
Райо Валекано
Леганес - Райо Валекано
2 дек. 2020
- 21:00
УД Логронес
1 2
Понферадина
УД Логронес - Понферадина
2 дек. 2020
- 23:00
Кастейон
1 0
Сарагоса
Кастейон - Сарагоса
2 дек. 2020
- 23:30
Луго
1 1
Лас Палмас
Луго - Лас Палмас
3 дек. 2020
- 21:00
Алмерия
0 1
Майорка
Алмерия - Майорка
3 дек. 2020
- 21:00
Овиедо
1 1
Алкоркон
Овиедо - Алкоркон
3 дек. 2020
- 21:00
Тенерифе
1 2
Сабадел
Тенерифе - Сабадел
3 дек. 2020
- 23:30
Спортинг Хихон
0 0
Албасете
Спортинг Хихон - Албасете
Кръг 17
5 дек. 2020
- 16:00
Райо Валекано
2 1
УД Логронес
Райо Валекано - УД Логронес
5 дек. 2020
- 18:00
Понферадина
0 0
Лас Палмас
Понферадина - Лас Палмас
5 дек. 2020
- 20:15
Мирандес
0 0
Луго
Мирандес - Луго
5 дек. 2020
- 22:30
Малага
1 2
Картахена
Малага - Картахена
6 дек. 2020
- 16:00
Алкоркон
0 1
Алмерия
Алкоркон - Алмерия
6 дек. 2020
- 18:00
Еспаньол
2 0
Спортинг Хихон
Еспаньол - Спортинг Хихон
6 дек. 2020
- 20:15
Албасете
0 2
Жирона
Албасете - Жирона
6 дек. 2020
- 22:30
Сабадел
0 1
Овиедо
Сабадел - Овиедо
6 дек. 2020
- 23:00
Сарагоса
1 0
Фуенлабрада
Сарагоса - Фуенлабрада
7 дек. 2020
- 21:00
Тенерифе
0 0
Леганес
Тенерифе - Леганес
7 дек. 2020
- 23:00
Майорка
3 1
Кастейон
Майорка - Кастейон
Кръг 18
11 дек. 2020
- 21:00
Луго
1 0
Понферадина
Луго - Понферадина
11 дек. 2020
- 23:00
Овиедо
4 2
Тенерифе
Овиедо - Тенерифе
12 дек. 2020
- 18:00
Леганес
0 1
Майорка
Леганес - Майорка
12 дек. 2020
- 20:15
Кастейон
3 0
Албасете
Кастейон - Албасете
12 дек. 2020
- 22:30
Фуенлабрада
0 1
Мирандес
Фуенлабрада - Мирандес
13 дек. 2020
- 16:00
УД Логронес
0 3
Еспаньол
УД Логронес - Еспаньол
13 дек. 2020
- 18:00
Алмерия
3 1
Малага
Алмерия - Малага
13 дек. 2020
- 20:15
Лас Палмас
0 0
Алкоркон
Лас Палмас - Алкоркон
13 дек. 2020
- 22:30
Картахена
1 2
Сабадел
Картахена - Сабадел
13 дек. 2020
- 23:00
Спортинг Хихон
1 0
Сарагоса
Спортинг Хихон - Сарагоса
14 дек. 2020
- 21:00
Жирона
0 0
Райо Валекано
Жирона - Райо Валекано
Кръг 19
18 дек. 2020
- 21:00
Понферадина
1 0
Овиедо
Понферадина - Овиедо
19 дек. 2020
- 18:00
Сабадел
1 1
Кастейон
Сабадел - Кастейон
19 дек. 2020
- 20:15
Майорка
2 3
Фуенлабрада
Майорка - Фуенлабрада
19 дек. 2020
- 23:00
Сарагоса
1 0
Луго
Сарагоса - Луго
20 дек. 2020
- 16:00
Алкоркон
2 1
Картахена
Алкоркон - Картахена
20 дек. 2020
- 18:00
Еспаньол
2 1
Алмерия
Еспаньол - Алмерия
20 дек. 2020
- 20:15
Райо Валекано
2 0
Лас Палмас
Райо Валекано - Лас Палмас
20 дек. 2020
- 22:30
Малага
0 0
УД Логронес
Малага - УД Логронес
21 дек. 2020
- 21:00
Мирандес
0 2
Албасете
Мирандес - Албасете
21 дек. 2020
- 23:00
Спортинг Хихон
1 1
Леганес
Спортинг Хихон - Леганес
21 дек. 2020
- 23:30
Тенерифе
2 0
Жирона
Тенерифе - Жирона
Кръг 20
2 ян. 2021
- 16:00
Фуенлабрада
0 0
Леганес
Фуенлабрада - Леганес
2 ян. 2021
- 18:00
Райо Валекано
2 1
Алкоркон
Райо Валекано - Алкоркон
2 ян. 2021
- 20:15
УД Логронес
2 1
Мирандес
УД Логронес - Мирандес
2 ян. 2021
- 22:30
Картахена
1 1
Сарагоса
Картахена - Сарагоса
3 ян. 2021
- 16:00
Кастейон
0 1
Тенерифе
Кастейон - Тенерифе
3 ян. 2021
- 18:00
Лас Палмас
1 0
Еспаньол
Лас Палмас - Еспаньол
3 ян. 2021
- 20:15
Албасете
1 1
Малага
Албасете - Малага
3 ян. 2021
- 22:30
Алмерия
3 1
Понферадина
Алмерия - Понферадина
3 ян. 2021
- 23:00
Овиедо
2 2
Майорка
Овиедо - Майорка
4 ян. 2021
- 20:30
Жирона
0 0
Сабадел
Жирона - Сабадел
4 ян. 2021
- 23:00
Луго
0 0
Спортинг Хихон
Луго - Спортинг Хихон
Кръг 21
8 ян. 2021
- 23:00
Сарагоса
2 0
УД Логронес
Сарагоса - УД Логронес
9 ян. 2021
- 20:15
Малага
1 1
Овиедо
Малага - Овиедо
10 ян. 2021
- 18:00
Майорка
0 1
Лас Палмас
Майорка - Лас Палмас
10 ян. 2021
- 20:15
Тенерифе
3 0
Картахена
Тенерифе - Картахена
10 ян. 2021
- 23:00
Еспаньол
2 0
Кастейон
Еспаньол - Кастейон
11 ян. 2021
- 21:00
Понферадина
1 1
Жирона
Понферадина - Жирона
11 ян. 2021
- 22:30
Спортинг Хихон
2 1
Фуенлабрада
Спортинг Хихон - Фуенлабрада
11 ян. 2021
- 23:30
Сабадел
1 1
Луго
Сабадел - Луго
19 ян. 2021
- 21:00
Мирандес
0 2
Райо Валекано
Мирандес - Райо Валекано
26 ян. 2021
- 21:00
Алкоркон
1 2
Албасете
Алкоркон - Албасете
17 фев. 2021
- 21:00
Леганес
2 1
Алмерия
Леганес - Алмерия
Кръг 22
22 ян. 2021
- 21:00
Фуенлабрада
0 0
Алкоркон
Фуенлабрада - Алкоркон
22 ян. 2021
- 23:00
Албасете
1 0
Сарагоса
Албасете - Сарагоса
23 ян. 2021
- 18:00
Райо Валекано
1 3
Майорка
Райо Валекано - Майорка
23 ян. 2021
- 20:15
Жирона
1 0
Еспаньол
Жирона - Еспаньол
23 ян. 2021
- 20:15
Луго
2 0
Тенерифе
Луго - Тенерифе
23 ян. 2021
- 22:30
Малага
0 2
Понферадина
Малага - Понферадина
24 ян. 2021
- 16:00
Алмерия
2 2
Сабадел
Алмерия - Сабадел
24 ян. 2021
- 18:00
УД Логронес
0 0
Овиедо
УД Логронес - Овиедо
24 ян. 2021
- 20:15
Кастейон
2 0
Спортинг Хихон
Кастейон - Спортинг Хихон
24 ян. 2021
- 22:30
Лас Палмас
2 1
Леганес
Лас Палмас - Леганес
25 ян. 2021
- 23:00
Картахена
0 2
Мирандес
Картахена - Мирандес
Кръг 23
29 ян. 2021
- 23:00
Сарагоса
1 0
Понферадина
Сарагоса - Понферадина
30 ян. 2021
- 18:00
Овиедо
0 1
Албасете
Овиедо - Албасете
30 ян. 2021
- 20:15
Алкоркон
0 1
Малага
Алкоркон - Малага
30 ян. 2021
- 22:30
Майорка
1 0
Жирона
Майорка - Жирона
30 ян. 2021
- 23:00
Алмерия
3 1
Кастейон
Алмерия - Кастейон
31 ян. 2021
- 16:00
Спортинг Хихон
0 0
Картахена
Спортинг Хихон - Картахена
31 ян. 2021
- 18:00
Еспаньол
2 3
Райо Валекано
Еспаньол - Райо Валекано
31 ян. 2021
- 20:15
Мирандес
2 0
Лас Палмас
Мирандес - Лас Палмас
31 ян. 2021
- 22:30
Тенерифе
1 1
Фуенлабрада
Тенерифе - Фуенлабрада
1 фев. 2021
- 21:00
Леганес
3 2
Луго
Леганес - Луго
1 фев. 2021
- 23:00
Сабадел
0 0
УД Логронес
Сабадел - УД Логронес
Кръг 24
5 фев. 2021
- 23:00
Албасете
0 1
Майорка
Албасете - Майорка
6 фев. 2021
- 18:00
Картахена
2 0
Овиедо
Картахена - Овиедо
6 фев. 2021
- 20:15
УД Логронес
0 4
Спортинг Хихон
УД Логронес - Спортинг Хихон
6 фев. 2021
- 22:30
Фуенлабрада
1 1
Алмерия
Фуенлабрада - Алмерия
7 фев. 2021
- 16:00
Жирона
0 2
Леганес
Жирона - Леганес
7 фев. 2021
- 18:00
Малага
1 2
Сарагоса
Малага - Сарагоса
7 фев. 2021
- 20:15
Кастейон
0 1
Мирандес
Кастейон - Мирандес
7 фев. 2021
- 20:15
Райо Валекано
0 1
Тенерифе
Райо Валекано - Тенерифе
7 фев. 2021
- 22:30
Лас Палмас
0 1
Сабадел
Лас Палмас - Сабадел
8 фев. 2021
- 21:00
Понферадина
2 0
Алкоркон
Понферадина - Алкоркон
8 фев. 2021
- 23:00
Луго
1 1
Еспаньол
Луго - Еспаньол
Кръг 25
12 фев. 2021
- 23:00
Сабадел
1 1
Сарагоса
Сабадел - Сарагоса
13 фев. 2021
- 18:00
Картахена
2 2
Райо Валекано
Картахена - Райо Валекано
13 фев. 2021
- 20:15
Мирандес
3 3
Жирона
Мирандес - Жирона
13 фев. 2021
- 22:30
Тенерифе
1 0
Понферадина
Тенерифе - Понферадина
14 фев. 2021
- 16:00
Майорка
1 2
Еспаньол
Майорка - Еспаньол
14 фев. 2021
- 18:00
Алмерия
3 1
Лас Палмас
Алмерия - Лас Палмас
14 фев. 2021
- 20:15
Алкоркон
1 0
УД Логронес
Алкоркон - УД Логронес
14 фев. 2021
- 20:15
Леганес
3 1
Албасете
Леганес - Албасете
14 фев. 2021
- 23:00
Спортинг Хихон
1 0
Малага
Спортинг Хихон - Малага
15 фев. 2021
- 21:00
Кастейон
1 2
Фуенлабрада
Кастейон - Фуенлабрада
15 фев. 2021
- 23:00
Овиедо
3 1
Луго
Овиедо - Луго
Кръг 26
19 фев. 2021
- 23:00
Понферадина
1 0
Мирандес
Понферадина - Мирандес
20 фев. 2021
- 18:00
Еспаньол
1 0
Сабадел
Еспаньол - Сабадел
20 фев. 2021
- 20:15
Албасете
0 1
Спортинг Хихон
Албасете - Спортинг Хихон
20 фев. 2021
- 22:30
Лас Палмас
2 0
Картахена
Лас Палмас - Картахена
21 фев. 2021
- 16:00
Леганес
1 0
Тенерифе
Леганес - Тенерифе
21 фев. 2021
- 18:00
Майорка
2 0
Алмерия
Майорка - Алмерия
21 фев. 2021
- 20:15
Жирона
2 1
Кастейон
Жирона - Кастейон
21 фев. 2021
- 22:30
Луго
1 1
УД Логронес
Луго - УД Логронес
21 фев. 2021
- 23:00
Малага
2 0
Райо Валекано
Малага - Райо Валекано
22 фев. 2021
- 21:00
Фуенлабрада
2 2
Овиедо
Фуенлабрада - Овиедо
22 фев. 2021
- 23:00
Сарагоса
0 1
Алкоркон
Сарагоса - Алкоркон
Кръг 27
26 фев. 2021
- 21:00
Сабадел
0 0
Албасете
Сабадел - Албасете
26 фев. 2021
- 23:00
Картахена
1 0
Леганес
Картахена - Леганес
27 фев. 2021
- 18:00
Райо Валекано
1 1
Понферадина
Райо Валекано - Понферадина
27 фев. 2021
- 20:15
Алмерия
4 1
Луго
Алмерия - Луго
27 фев. 2021
- 22:30
Кастейон
4 0
Лас Палмас
Кастейон - Лас Палмас
27 фев. 2021
- 23:00
УД Логронес
0 1
Майорка
УД Логронес - Майорка
28 фев. 2021
- 16:00
Фуенлабрада
1 1
Жирона
Фуенлабрада - Жирона
28 фев. 2021
- 18:00
Спортинг Хихон
1 1
Еспаньол
Спортинг Хихон - Еспаньол
28 фев. 2021
- 20:15
Тенерифе
3 1
Алкоркон
Тенерифе - Алкоркон
28 фев. 2021
- 23:00
Овиедо
1 0
Сарагоса
Овиедо - Сарагоса
1 мар. 2021
- 21:00
Мирандес
1 0
Малага
Мирандес - Малага
Кръг 28
5 мар. 2021
- 23:00
Еспаньол
1 1
Овиедо
Еспаньол - Овиедо
6 мар. 2021
- 18:00
Сарагоса
1 0
Тенерифе
Сарагоса - Тенерифе
6 мар. 2021
- 20:15
Лас Палмас
1 1
Райо Валекано
Лас Палмас - Райо Валекано
6 мар. 2021
- 20:15
Леганес
0 0
Кастейон
Леганес - Кастейон
6 мар. 2021
- 22:30
Албасете
1 1
УД Логронес
Албасете - УД Логронес
7 мар. 2021
- 16:00
Малага
2 0
Сабадел
Малага - Сабадел
7 мар. 2021
- 18:00
Понферадина
2 2
Спортинг Хихон
Понферадина - Спортинг Хихон
7 мар. 2021
- 20:15
Майорка
2 1
Картахена
Майорка - Картахена
7 мар. 2021
- 23:00
Жирона
0 1
Алмерия
Жирона - Алмерия
8 мар. 2021
- 21:00
Алкоркон
4 0
Мирандес
Алкоркон - Мирандес
8 мар. 2021
- 23:00
Луго
0 0
Фуенлабрада
Луго - Фуенлабрада
Кръг 29
12 мар. 2021
- 21:00
Картахена
1 1
Понферадина
Картахена - Понферадина
12 мар. 2021
- 23:00
Райо Валекано
3 2
Сарагоса
Райо Валекано - Сарагоса
13 мар. 2021
- 18:00
Фуенлабрада
1 2
Лас Палмас
Фуенлабрада - Лас Палмас
13 мар. 2021
- 20:15
Жирона
1 1
Луго
Жирона - Луго
13 мар. 2021
- 22:30
Кастейон
2 1
Сабадел
Кастейон - Сабадел
13 мар. 2021
- 23:00
Мирандес
2 2
Еспаньол
Мирандес - Еспаньол
14 мар. 2021
- 16:00
УД Логронес
0 1
Малага
УД Логронес - Малага
14 мар. 2021
- 18:00
Спортинг Хихон
2 0
Майорка
Спортинг Хихон - Майорка
14 мар. 2021
- 20:15
Тенерифе
2 0
Албасете
Тенерифе - Албасете
14 мар. 2021
- 22:30
Овиедо
1 3
Леганес
Овиедо - Леганес
15 мар. 2021
- 21:00
Алмерия
0 0
Алкоркон
Алмерия - Алкоркон
Кръг 30
19 мар. 2021
- 23:00
Лас Палмас
1 2
Жирона
Лас Палмас - Жирона
20 мар. 2021
- 18:00
Сабадел
1 1
Спортинг Хихон
Сабадел - Спортинг Хихон
20 мар. 2021
- 20:15
Майорка
0 0
Овиедо
Майорка - Овиедо
20 мар. 2021
- 22:30
Леганес
0 2
Фуенлабрада
Леганес - Фуенлабрада
20 мар. 2021
- 23:00
Еспаньол
4 0
УД Логронес
Еспаньол - УД Логронес
21 мар. 2021
- 16:00
Понферадина
2 1
Алмерия
Понферадина - Алмерия
21 мар. 2021
- 18:00
Малага
1 1
Тенерифе
Малага - Тенерифе
21 мар. 2021
- 20:15
Луго
0 0
Кастейон
Луго - Кастейон
21 мар. 2021
- 22:30
Алкоркон
0 3
Райо Валекано
Алкоркон - Райо Валекано
22 мар. 2021
- 21:00
Албасете
2 0
Картахена
Албасете - Картахена
22 мар. 2021
- 23:00
Сарагоса
1 0
Мирандес
Сарагоса - Мирандес
Кръг 31
26 мар. 2021
- 21:00
Спортинг Хихон
0 0
Алкоркон
Спортинг Хихон - Алкоркон
26 мар. 2021
- 23:00
Кастейон
1 3
Еспаньол
Кастейон - Еспаньол
27 мар. 2021
- 18:00
Овиедо
1 1
Понферадина
Овиедо - Понферадина
27 мар. 2021
- 20:15
Алмерия
1 1
Леганес
Алмерия - Леганес
27 мар. 2021
- 22:30
Картахена
1 1
Малага
Картахена - Малага
27 мар. 2021
- 23:00
УД Логронес
1 1
Сарагоса
УД Логронес - Сарагоса
28 мар. 2021
- 15:00
Луго
0 1
Сабадел
Луго - Сабадел
28 мар. 2021
- 17:00
Жирона
2 1
Албасете
Жирона - Албасете
28 мар. 2021
- 22:30
Тенерифе
1 1
Лас Палмас
Тенерифе - Лас Палмас
</