Испания: ЛаЛига2 2021 – 2022

ЛаЛига2 Испания 2021 - 2022

2021-2022

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Алмерия
п п п п р
>
41
24
8
9
66
33
33
80
2
Ейбар
п п з п п
>
41
23
11
7
61
44
17
80
3
Валядолид
п з п п п
>
41
23
9
9
68
43
25
78
4
Тенерифе
р п п з з
>
41
20
9
12
52
35
17
69
5
Жирона
з п з з п
>
41
20
7
14
57
42
15
67
6
Лас Палмас
р п п п п
>
41
18
13
10
56
47
9
67
7
Овиедо
п п р р з
>
41
16
17
8
54
39
15
65
8
Понферадина
п п п з з
>
41
17
12
12
57
54
3
63
9
Картахена
п з р р п
>
41
17
6
18
61
56
5
57
10
Уеска
р з р з п
>
41
13
15
13
49
41
8
54
11
Бургос
р з з р п
>
41
15
9
17
41
41
0
54
12
Леганес
р п р з п
>
41
13
14
14
48
49
-1
53
13
Сарагоса
р з з р п
>
41
11
20
10
37
45
-8
53
14
Ибиса
р п р з з
>
41
12
16
13
51
56
-5
52
15
Мирандес
з з з п з
>
41
14
7
20
53
61
-8
49
16
Луго
р з р з з
>
41
9
20
12
45
52
-7
47
17
41
11
13
17
43
47
-4
46
18
Малага
з з р п з
>
41
11
12
18
36
56
-20
45
19
41
10
10
21
42
59
-17
40
20
Аморебиета
з п з п з
>
41
8
16
17
43
63
-20
40
21
Фуенлабрада
з з з п р
>
41
6
15
20
38
60
-22
33
22
Алкоркон
з з п з р
>
41
5
11
25
36
71
-35
26
- ЛаЛига
- ЛаЛига2 (Промоция - Плейофи)
- Изпадане
покажи на цял екран
Алмерия
Ейбар
Валядолид
Тенерифе
Жирона
Лас Палмас
Овиедо
Понферадина
Картахена
Уеска
Бургос
Леганес
Сарагоса
Ибиса
Мирандес
Луго
Спортинг Хихон
Малага
Реал Сосиедад II
Аморебиета
Фуенлабрада
Алкоркон
1 Алмерия 0–2 3–1 3–1 0–1 1–1 2–1 3–0 0–1 0–0 2–0 1–0 3–0 2–0 2–1 3–3 1–0 2–0 3–1 3–0 3–1 1–1
2 Ейбар 1–0 0–2 2–0 4–2 2–2 1–0 0–1 2–1 2–1 2–0 1–1 2–0 3–1 1–1 1–0 3–2 2–2 3–2 1–0 0–0 2–1
3 Валядолид 2–2 2–0 0–2 2–2 0–1 2–1 2–0 2–0 1–0 1–0 2–0 1–1 3–1 4–1 1–0 1–1 1–2 5–1 3–0 2–0
4 Тенерифе 0–1 0–1 1–4 2–1 0–1 4–0 2–0 0–0 4–0 0–0 1–1 2–0 1–2 1–1 0–0 0–2 2–0 2–1 3–1 1–0
5 Жирона 1–2 0–1 1–0 0–1 0–0 2–1 3–0 2–0 1–3 3–1 3–0 1–1 5–1 2–0 1–1 1–2 1–0 2–0 2–0 2–1 3–1
6 Лас Палмас 1–1 0–1 1–1 2–1 1–3 2–1 2–1 4–1 2–1 0–2 4–2 2–3 1–1 1–0 2–2 1–0 2–1 0–0 1–0 2–1 3–0
7 Овиедо 2–0 1–1 3–0 0–0 0–0 1–1 2–0 2–0 3–3 1–3 1–0 3–3 3–0 2–2 1–1 2–1 0–1 2–0 3–0 3–1
8 Понферадина 1–0 2–2 2–2 1–2 2–1 1–2 1–2 4–2 1–1 3–1 0–3 0–0 1–1 2–1 3–1 4–1 4–0 3–2 1–1 0–0 1–0
9 Картахена 1–3 4–1 2–3 1–1 3–0 0–2 1–2 0–1 0–3 1–0 0–0 3–0 5–1 3–0 2–1 1–0 3–1 1–0 5–0 3–0 3–1
10 Уеска 1–1 2–0 3–2 1–2 0–1 0–0 1–2 1–2 2–0 1–0 0–2 1–1 0–0 4–0 1–0 1–1 0–0 3–2 1–1 0–0 0–0
11 Бургос 0–2 0–1 3–0 1–0 0–0 0–1 1–0 1–1 3–1 4–0 0–1 2–1 1–0 1–1 0–0 3–0 0–0 2–2 2–0 3–1
12 Леганес 2–3 0–2 1–2 1–1 4–1 0–0 1–1 1–1 2–1 0–0 2–1 1–2 2–0 1–1 1–1 0–3 1–1 1–0 3–2 1–0
13 Сарагоса 2–0 1–0 0–0 0–2 1–0 2–1 0–0 1–1 0–1 0–0 0–0 0–2 0–0 1–1 1–0 2–0 1–1 1–1 1–1 2–1 0–3
14 Ибиса 0–1 2–0 1–2 0–0 1–1 1–1 1–1 0–1 2–1 2–1 2–0 1–1 2–2 0–2 1–1 0–2 2–2 2–2 1–1 3–1 6–2
15 Мирандес 1–4 3–3 0–1 2–1 1–2 4–2 1–1 3–1 2–1 0–1 3–1 1–2 2–0 4–0 3–2 0–3 3–0 2–0 2–0 1–3
16 Луго 2–1 2–2 0–2 0–2 1–0 2–0 1–1 1–2 1–0 3–2 1–0 0–0 1–1 0–0 2–1 1–1 0–0 1–1 1–3 1–0
17 Спортинг Хихон 0–1 0–1 1–2 1–2 2–1 0–1 2–3 4–1 1–1 1–0 2–1 1–2 0–1 2–1 1–1 2–1 0–1 2–1 1–1 1–0
18 Малага 0–1 1–3 2–2 1–0 2–0 2–1 0–0 0–0 1–1 0–2 0–1 0–2 1–1 0–5 0–0 1–0 2–2 2–1 1–2 1–0 1–0
19 Реал Сосиедад II 0–2 2–3 0–2 1–2 1–2 0–1 1–1 1–1 1–2 0–2 0–1 1–0 0–1 1–3 1–1 2–1 2–0 2–1 0–0 2–4
20 Аморебиета 2–1 1–1 4–1 1–1 1–0 1–1 1–1 2–3 1–0 2–2 1–3 1–1 3–1 1–0 1–3 1–1 1–2 1–2 2–1 0–0
21 Фуенлабрада 1–1 0–0 0–0 1–2 1–2 3–2 0–0 2–3 2–1 2–3 1–2 2–1 1–1 1–2 1–1 1–1 0–0 1–0 1–2 0–0 2–2
22 Алкоркон 0–4 1–2 0–2 0–1 0–2 1–2 2–2 1–1 1–0 1–0 3–3 1–2 0–2 0–0 1–1 1–1 0–1 1–4 2–2 0–2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
Кръг 1
13 авг. 2021
- 21:00
Уеска
2 0
Ейбар
Уеска - Ейбар
13 авг. 2021
- 23:00
Сарагоса
0 0
Ибиса
Сарагоса - Ибиса
14 авг. 2021
- 18:00
Реал Сосиедад II
1 0
Леганес
Реал Сосиедад II - Леганес
14 авг. 2021
- 20:30
Жирона
2 0
Аморебиета
Жирона - Аморебиета
14 авг. 2021
- 23:00
Понферадина
1 0
Алкоркон
Понферадина - Алкоркон
15 авг. 2021
- 18:00
Спортинг Хихон
1 0
Бургос
Спортинг Хихон - Бургос
15 авг. 2021
- 20:30
Овиедо
2 2
Луго
Овиедо - Луго
15 авг. 2021
- 23:00
Лас Палмас
1 1
Валядолид
Лас Палмас - Валядолид
15 авг. 2021
- 23:00
Фуенлабрада
1 2
Тенерифе
Фуенлабрада - Тенерифе
16 авг. 2021
- 21:00
Малага
0 0
Мирандес
Малага - Мирандес
16 авг. 2021
- 23:00
Картахена
1 3
Алмерия
Картахена - Алмерия
Кръг 2
20 авг. 2021
- 21:00
Валядолид
2 0
Сарагоса
Валядолид - Сарагоса
20 авг. 2021
- 23:00
Алмерия
2 1
Овиедо
Алмерия - Овиедо
21 авг. 2021
- 18:00
Луго
0 0
Реал Сосиедад II
Луго - Реал Сосиедад II
21 авг. 2021
- 20:30
Тенерифе
0 0
Спортинг Хихон
Тенерифе - Спортинг Хихон
21 авг. 2021
- 23:00
Алкоркон
0 2
Фуенлабрада
Алкоркон - Фуенлабрада
22 авг. 2021
- 18:00
Ибиса
2 2
Малага
Ибиса - Малага
22 авг. 2021
- 20:30
Ейбар
0 1
Понферадина
Ейбар - Понферадина
22 авг. 2021
- 20:30
Жирона
0 0
Лас Палмас
Жирона - Лас Палмас
22 авг. 2021
- 23:00
Уеска
2 0
Картахена
Уеска - Картахена
23 авг. 2021
- 21:00
Мирандес
2 0
Аморебиета
Мирандес - Аморебиета
23 авг. 2021
- 23:00
Леганес
0 0
Бургос
Леганес - Бургос
Кръг 3
27 авг. 2021
- 21:00
Лас Палмас
2 1
Уеска
Лас Палмас - Уеска
27 авг. 2021
- 23:00
Малага
1 0
Алкоркон
Малага - Алкоркон
28 авг. 2021
- 18:00
Спортинг Хихон
2 1
Мирандес
Спортинг Хихон - Мирандес
28 авг. 2021
- 20:30
Леганес
1 2
Ибиса
Леганес - Ибиса
28 авг. 2021
- 20:30
Овиедо
0 0
Тенерифе
Овиедо - Тенерифе
28 авг. 2021
- 23:00
Понферадина
2 1
Жирона
Понферадина - Жирона
29 авг. 2021
- 18:00
Аморебиета
2 1
Алмерия
Аморебиета - Алмерия
29 авг. 2021
- 20:30
Луго
0 2
Валядолид
Луго - Валядолид
29 авг. 2021
- 20:30
Реал Сосиедад II
0 0
Фуенлабрада
Реал Сосиедад II - Фуенлабрада
29 авг. 2021
- 23:00
Бургос
0 1
Ейбар
Бургос - Ейбар
30 авг. 2021
- 23:00
Сарагоса
0 1
Картахена
Сарагоса - Картахена
Кръг 4
3 сеп. 2021
- 22:00
Жирона
1 2
Спортинг Хихон
Жирона - Спортинг Хихон
4 сеп. 2021
- 17:00
Ейбар
1 1
Леганес
Ейбар - Леганес
4 сеп. 2021
- 19:15
Картахена
1 0
Реал Сосиедад II
Картахена - Реал Сосиедад II
4 сеп. 2021
- 19:15
Тенерифе
2 0
Понферадина
Тенерифе - Понферадина
4 сеп. 2021
- 22:00
Алмерия
2 0
Малага
Алмерия - Малага
4 сеп. 2021
- 22:00
Фуенлабрада
1 1
Луго
Фуенлабрада - Луго
5 сеп. 2021
- 17:00
Бургос
3 0
Валядолид
Бургос - Валядолид
5 сеп. 2021
- 17:00
Ибиса
1 1
Аморебиета
Ибиса - Аморебиета
5 сеп. 2021
- 19:15
Мирандес
4 2
Лас Палмас
Мирандес - Лас Палмас
5 сеп. 2021
- 19:15
Алкоркон
1 2
Сарагоса
Алкоркон - Сарагоса
6 сеп. 2021
- 22:00
Уеска
1 2
Овиедо
Уеска - Овиедо
Кръг 5
10 сеп. 2021
- 22:00
Спортинг Хихон
2 1
Леганес
Спортинг Хихон - Леганес
11 сеп. 2021
- 17:00
Аморебиета
2 2
Бургос
Аморебиета - Бургос
11 сеп. 2021
- 17:00
Реал Сосиедад II
2 3
Ейбар
Реал Сосиедад II - Ейбар
11 сеп. 2021
- 19:15
Лас Палмас
1 1
Ибиса
Лас Палмас - Ибиса
11 сеп. 2021
- 22:00
Мирандес
1 3
Алкоркон
Мирандес - Алкоркон
12 сеп. 2021
- 15:00
Овиедо
2 0
Картахена
Овиедо - Картахена
12 сеп. 2021
- 17:00
Валядолид
0 2
Тенерифе
Валядолид - Тенерифе
12 сеп. 2021
- 19:15
Понферадина
1 0
Алмерия
Понферадина - Алмерия
12 сеп. 2021
- 21:30
Фуенлабрада
1 1
Сарагоса
Фуенлабрада - Сарагоса
12 сеп. 2021
- 22:30
Малага
2 0
Жирона
Малага - Жирона
13 сеп. 2021
- 22:00
Луго
3 2
Уеска
Луго - Уеска
Кръг 6
17 сеп. 2021
- 22:00
Алкоркон
0 4
Алмерия
Алкоркон - Алмерия
18 сеп. 2021
- 17:00
Ибиса
1 1
Овиедо
Ибиса - Овиедо
18 сеп. 2021
- 19:15
Леганес
1 0
Аморебиета
Леганес - Аморебиета
18 сеп. 2021
- 19:15
Сарагоса
1 1
Реал Сосиедад II
Сарагоса - Реал Сосиедад II
18 сеп. 2021
- 21:30
Жирона
1 0
Валядолид
Жирона - Валядолид
18 сеп. 2021
- 22:00
Картахена
2 1
Луго
Картахена - Луго
19 сеп. 2021
- 15:00
Уеска
0 0
Фуенлабрада
Уеска - Фуенлабрада
19 сеп. 2021
- 17:00
Понферадина
4 0
Малага
Понферадина - Малага
19 сеп. 2021
- 19:15
Ейбар
3 2
Спортинг Хихон
Ейбар - Спортинг Хихон
19 сеп. 2021
- 19:15
Тенерифе
1 2
Мирандес
Тенерифе - Мирандес
20 сеп. 2021
- 22:00
Бургос
0 0
Лас Палмас
Бургос - Лас Палмас
Кръг 7
24 сеп. 2021
- 21:00
Реал Сосиедад II
0 2
Уеска
Реал Сосиедад II - Уеска
24 сеп. 2021
- 22:00
Алмерия
3 1
Тенерифе
Алмерия - Тенерифе
25 сеп. 2021
- 17:00
Ибиса
2 0
Бургос
Ибиса - Бургос
25 сеп. 2021
- 19:15
Лас Палмас
2 1
Понферадина
Лас Палмас - Понферадина
25 сеп. 2021
- 19:15
Аморебиета
1 1
Ейбар
Аморебиета - Ейбар
26 сеп. 2021
- 15:00
Мирандес
1 2
Леганес
Мирандес - Леганес
26 сеп. 2021
- 17:00
Спортинг Хихон
2 1
Малага
Спортинг Хихон - Малага
26 сеп. 2021
- 19:15
Овиедо
0 0
Жирона
Овиедо - Жирона
26 сеп. 2021
- 21:30
Луго
1 1
Сарагоса
Луго - Сарагоса
26 сеп. 2021
- 22:00
Валядолид
2 0
Алкоркон
Валядолид - Алкоркон
27 сеп. 2021
- 22:00
Фуенлабрада
2 1
Картахена
Фуенлабрада - Картахена
Кръг 8
1 окт. 2021
- 22:00
Понферадина
2 2
Валядолид
Понферадина - Валядолид
2 окт. 2021
- 17:00
Уеска
1 2
Тенерифе
Уеска - Тенерифе
2 окт. 2021
- 17:00
Аморебиета
1 1
Спортинг Хихон
Аморебиета - Спортинг Хихон
2 окт. 2021
- 19:15
Сарагоса
0 0
Овиедо
Сарагоса - Овиедо
2 окт. 2021
- 22:00
Алкоркон
1 4
Реал Сосиедад II
Алкоркон - Реал Сосиедад II
3 окт. 2021
- 15:00
Ейбар
3 1
Ибиса
Ейбар - Ибиса
3 окт. 2021
- 17:00
Малага
1 0
Фуенлабрада
Малага - Фуенлабрада
3 окт. 2021
- 19:15
Бургос
1 0
Мирандес
Бургос - Мирандес
3 окт. 2021
- 19:15
Лас Палмас
4 1
Картахена
Лас Палмас - Картахена
3 окт. 2021
- 22:00
Леганес
1 1
Луго
Леганес - Луго
4 окт. 2021
- 22:00
Жирона
1 2
Алмерия
Жирона - Алмерия
Кръг 9
8 окт. 2021
- 22:00
Валядолид
1 1
Малага
Валядолид - Малага
9 окт. 2021
- 17:00
Луго
1 0
Жирона
Луго - Жирона
9 окт. 2021
- 17:00
Мирандес
3 3
Ейбар
Мирандес - Ейбар
9 окт. 2021
- 19:15
Алмерия
1 1
Лас Палмас
Алмерия - Лас Палмас
9 окт. 2021
- 22:00
Овиедо
1 1
Спортинг Хихон
Овиедо - Спортинг Хихон
10 окт. 2021
- 15:00
Реал Сосиедад II
1 1
Понферадина
Реал Сосиедад II - Понферадина
10 окт. 2021
- 17:00
Картахена
5 1
Ибиса
Картахена - Ибиса
10 окт. 2021
- 19:15
Фуенлабрада
2 1
Леганес
Фуенлабрада - Леганес
10 окт. 2021
- 19:15
Тенерифе
2 1
Аморебиета
Тенерифе - Аморебиета
10 окт. 2021
- 19:15
Алкоркон
1 0
Бургос
Алкоркон - Бургос
11 окт. 2021
- 22:00
Сарагоса
0 0
Уеска
Сарагоса - Уеска
Кръг 10
15 окт. 2021
- 22:00
Ейбар
1 0
Алмерия
Ейбар - Алмерия
16 окт. 2021
- 17:00
Жирона
1 3
Уеска
Жирона - Уеска
16 окт. 2021
- 17:00
Аморебиета
2 3
Картахена
Аморебиета - Картахена
16 окт. 2021
- 19:15
Лас Палмас
2 1
Тенерифе
Лас Палмас - Тенерифе
16 окт. 2021
- 21:30
Малага
1 1
Сарагоса
Малага - Сарагоса
16 окт. 2021
- 22:00
Спортинг Хихон
1 0
Алкоркон
Спортинг Хихон - Алкоркон
17 окт. 2021
- 15:00
Ибиса
0 2
Мирандес
Ибиса - Мирандес
17 окт. 2021
- 17:00
Леганес
0 2
Валядолид
Леганес - Валядолид
17 окт. 2021
- 19:15
Реал Сосиедад II
1 1
Овиедо
Реал Сосиедад II - Овиедо
17 окт. 2021
- 19:15
Бургос
1 1
Луго
Бургос - Луго
17 окт. 2021
- 22:00
Понферадина
0 0
Фуенлабрада
Понферадина - Фуенлабрада
Кръг 11
19 окт. 2021
- 20:00
Картахена
1 0
Спортинг Хихон
Картахена - Спортинг Хихон
19 окт. 2021
- 20:00
Уеска
0 0
Малага
Уеска - Малага
19 окт. 2021
- 22:00
Тенерифе
0 1
Ейбар
Тенерифе - Ейбар
20 окт. 2021
- 20:00
Валядолид
1 1
Ибиса
Валядолид - Ибиса
20 окт. 2021
- 20:00
Фуенлабрада
0 0
Аморебиета
Фуенлабрада - Аморебиета
20 окт. 2021
- 22:00
Алкоркон
3 3
Леганес
Алкоркон - Леганес
20 окт. 2021
- 22:00
Луго
2 0
Лас Палмас
Луго - Лас Палмас
21 окт. 2021
- 19:45
Алмерия
3 1
Реал Сосиедад II
Алмерия - Реал Сосиедад II
21 окт. 2021
- 20:00
Сарагоса
1 1
Понферадина
Сарагоса - Понферадина
21 окт. 2021
- 22:00
Мирандес
1 2
Жирона
Мирандес - Жирона
21 окт. 2021
- 22:00
Овиедо
1 3
Бургос
Овиедо - Бургос
Кръг 12
22 окт. 2021
- 22:00
Ейбар
2 1
Картахена
Ейбар - Картахена
23 окт. 2021
- 17:00
Ибиса
3 1
Фуенлабрада
Ибиса - Фуенлабрада
23 окт. 2021
- 19:15
Спортинг Хихон
1 2
Валядолид
Спортинг Хихон - Валядолид
23 окт. 2021
- 21:30
Малага
1 0
Луго
Малага - Луго
23 окт. 2021
- 22:00
Леганес
1 2
Тенерифе
Леганес - Тенерифе
24 окт. 2021
- 15:00
Мирандес
1 4
Алмерия
Мирандес - Алмерия
24 окт. 2021
- 15:00
Аморебиета
1 2
Реал Сосиедад II
Аморебиета - Реал Сосиедад II
24 окт. 2021
- 19:15
Понферадина
1 2
Овиедо
Понферадина - Овиедо
24 окт. 2021
- 19:15
Бургос
3 1
Уеска
Бургос - Уеска
24 окт. 2021
- 22:00
Лас Палмас
3 0
Алкоркон
Лас Палмас - Алкоркон
25 окт. 2021
- 22:00
Жирона
1 1
Сарагоса
Жирона - Сарагоса
Кръг 13
29 окт. 2021
- 22:00
Реал Сосиедад II
0 1
Лас Палмас
Реал Сосиедад II - Лас Палмас
29 окт. 2021
- 22:00
Алмерия
1 0
Леганес
Алмерия - Леганес
30 окт. 2021
- 17:00
Уеска
1 1
Аморебиета
Уеска - Аморебиета
30 окт. 2021
- 19:15
Луго
1 1
Спортинг Хихон
Луго - Спортинг Хихон
30 окт. 2021
- 22:00
Картахена
0 1
Понферадина
Картахена - Понферадина
31 окт. 2021
- 15:00
Фуенлабрада
1 2
Жирона
Фуенлабрада - Жирона
31 окт. 2021
- 17:00
Овиедо
2 1
Малага
Овиедо - Малага
31 окт. 2021
- 19:15
Валядолид
2 0
Ейбар
Валядолид - Ейбар
31 окт. 2021
- 21:30
Сарагоса
1 1
Мирандес
Сарагоса - Мирандес
1 ное. 2021
- 17:00
Алкоркон
0 2
Ибиса
Алкоркон - Ибиса
1 ное. 2021
- 19:15
Тенерифе
4 0
Бургос
Тенерифе - Бургос
Кръг 14
2 ное. 2021
- 20:00
Понферадина
1 1
Уеска
Понферадина - Уеска
2 ное. 2021
- 20:00
Спортинг Хихон
0 1
Алмерия
Спортинг Хихон - Алмерия
2 ное. 2021
- 22:15
Леганес
1 1
Картахена
Леганес - Картахена
3 ное. 2021
- 20:00
Мирандес
3 2
Луго
Мирандес - Луго
3 ное. 2021
- 20:00
Аморебиета
4 1
Валядолид
Аморебиета - Валядолид
3 ное. 2021
- 22:15
Лас Палмас
2 1
Фуенлабрада
Лас Палмас - Фуенлабрада
3 ное. 2021
- 22:15
Ейбар
1 0
Овиедо
Ейбар - Овиедо
4 ное. 2021
- 20:00
Бургос
0 1
Сарагоса
Бургос - Сарагоса
4 ное. 2021
- 20:00
Жирона
3 1
Алкоркон
Жирона - Алкоркон
4 ное. 2021
- 22:15
Малага
2 1
Реал Сосиедад II
Малага - Реал Сосиедад II
4 ное. 2021
- 22:15
Ибиса
0 0
Тенерифе
Ибиса - Тенерифе
Кръг 15
5 ное. 2021
- 22:00
Уеска
0 2
Леганес
Уеска - Леганес
6 ное. 2021
- 17:00
Луго
1 2
Понферадина
Луго - Понферадина
6 ное. 2021
- 19:15
Овиедо
1 1
Лас Палмас
Овиедо - Лас Палмас
6 ное. 2021
- 19:15
Валядолид
3 1
Мирандес
Валядолид - Мирандес
6 ное. 2021
- 22:00
Фуенлабрада
0 0
Ейбар
Фуенлабрада - Ейбар
7 ное. 2021
- 15:00
Алкоркон
2 2
Аморебиета
Алкоркон - Аморебиета
7 ное. 2021
- 17:00
Сарагоса
2 0
Спортинг Хихон
Сарагоса - Спортинг Хихон
7 ное. 2021
- 19:15
Алмерия
2 0
Бургос
Алмерия - Бургос
7 ное. 2021
- 19:15
Картахена
3 1
Малага
Картахена - Малага
7 ное. 2021
- 22:00
Реал Сосиедад II
0 1
Ибиса
Реал Сосиедад II - Ибиса
8 ное. 2021
- 22:00
Тенерифе
2 1
Жирона
Тенерифе - Жирона
Кръг 16
12 ное. 2021
- 22:00
Спортинг Хихон
0 1
Реал Сосиедад II
Спортинг Хихон - Реал Сосиедад II
13 ное. 2021
- 17:00
Валядолид
3 0
Фуенлабрада
Валядолид - Фуенлабрада
13 ное. 2021
- 19:15
Мирандес
0 1
Уеска
Мирандес - Уеска
13 ное. 2021
- 19:15
Ейбар
2 1
Алкоркон
Ейбар - Алкоркон
13 ное. 2021
- 21:30
Лас Палмас
2 3
Сарагоса
Лас Палмас - Сарагоса
14 ное. 2021
- 15:00
Аморебиета
1 3
Луго
Аморебиета - Луго
14 ное. 2021
- 17:00
Жирона
2 0
Картахена
Жирона - Картахена
14 ное. 2021
- 17:00
Ибиса
0 1
Алмерия
Ибиса - Алмерия
14 ное. 2021
- 19:15
Бургос
1 0
Понферадина
Бургос - Понферадина
14 ное. 2021
- 19:15
Леганес
0 0
Овиедо
Леганес - Овиедо
15 ное. 2021
- 22:00
Малага
1 0
Тенерифе
Малага - Тенерифе
Кръг 17
19 ное. 2021
- 22:00
Фуенлабрада
1 1
Мирандес
Фуенлабрада - Мирандес
20 ное. 2021
- 17:00
Овиедо
2 0
Аморебиета
Овиедо - Аморебиета
20 ное. 2021
- 19:15
Малага
2 1
Лас Палмас
Малага - Лас Палмас
20 ное. 2021
- 21:30
Алмерия
3 1
Валядолид
Алмерия - Валядолид
21 ное. 2021
- 15:00
Картахена
1 0
Бургос
Картахена - Бургос
21 ное. 2021
- 17:00
Луго
2 2
Ейбар
Луго - Ейбар
21 ное. 2021
- 19:15
Тенерифе
1 0
Алкоркон
Тенерифе - Алкоркон
21 ное. 2021
- 19:15
Уеска
0 0
Ибиса
Уеска - Ибиса
21 ное. 2021
- 21:30
Понферадина
4 1
Спортинг Хихон
Понферадина - Спортинг Хихон
22 ное. 2021
- 20:00
Реал Сосиедад II
1 2
Жирона
Реал Сосиедад II - Жирона
22 ное. 2021
- 22:00
Сарагоса
0 2
Леганес
Сарагоса - Леганес
Кръг 18
26 ное. 2021
- 22:00
Мирандес
1 1
Овиедо
Мирандес - Овиедо
26 ное. 2021
- 22:00
Алкоркон
1 1
Луго
Алкоркон - Луго
27 ное. 2021
- 17:00
Бургос
3 0
Малага
Бургос - Малага
27 ное. 2021
- 19:15
Спортинг Хихон
1 1
Фуенлабрада
Спортинг Хихон - Фуенлабрада
27 ное. 2021
- 19:15
Алмерия
0 0
Уеска
Алмерия - Уеска
27 ное. 2021
- 21:30
Валядолид
2 0
Картахена
Валядолид - Картахена
28 ное. 2021
- 15:00
Леганес
4 1
Лас Палмас
Леганес - Лас Палмас
28 ное. 2021
- 17:00
Аморебиета
1 1
Сарагоса
Аморебиета - Сарагоса
28 ное. 2021
- 17:00
Ибиса
0 1
Понферадина
Ибиса - Понферадина
28 ное. 2021
- 19:15
Тенерифе
2 0
Реал Сосиедад II
Тенерифе - Реал Сосиедад II
29 ное. 2021
- 22:00
Ейбар
4 2
Жирона
Ейбар - Жирона
Кръг 19
3 дек. 2021
- 22:00
Уеска
3 2
Валядолид
Уеска - Валядолид
4 дек. 2021
- 19:15
Фуенлабрада
1 1
Алмерия
Фуенлабрада - Алмерия
5 дек. 2021
- 15:00
Понферадина
2 1
Мирандес
Понферадина - Мирандес
5 дек. 2021
- 17:00
Малага
1 2
Аморебиета
Малага - Аморебиета
5 дек. 2021
- 19:15
Луго
0 0
Ибиса
Луго - Ибиса
5 дек. 2021
- 19:15
Овиедо
3 1
Алкоркон
Овиедо - Алкоркон
5 дек. 2021
- 19:15
Реал Сосиедад II
0 1
Бургос
Реал Сосиедад II - Бургос
5 дек. 2021
- 21:30
Лас Палмас
1 0
Спортинг Хихон
Лас Палмас - Спортинг Хихон
6 дек. 2021
- 17:00
Сарагоса
1 0
Ейбар
Сарагоса - Ейбар
6 дек. 2021
- 19:15
Картахена
1 1
Тенерифе
Картахена - Тенерифе
6 дек. 2021
- 22:00
Жирона
3 0
Леганес
Жирона - Леганес
Кръг 20
10 дек. 2021
- 22:00
Спортинг Хихон
1 1
Уеска
Спортинг Хихон - Уеска
11 дек. 2021
- 17:00
Ибиса
1 1
Жирона
Ибиса - Жирона
11 дек. 2021
- 17:00
Бургос
2 0
Фуенлабрада
Бургос - Фуенлабрада
11 дек. 2021
- 19:15
Алмерия
3 0
Сарагоса
Алмерия - Сарагоса
11 дек. 2021
- 21:30
Ейбар
2 2
Малага
Ейбар - Малага
11 дек. 2021
- 22:00
Тенерифе
1 1
Луго
Тенерифе - Луго
12 дек. 2021
- 15:00
Леганес
1 1
Понферадина
Леганес - Понферадина
12 дек. 2021
- 17:00
Валядолид
2 1
Овиедо
Валядолид - Овиедо
12 дек. 2021
- 19:15
Алкоркон
1 1
Картахена
Алкоркон - Картахена
12 дек. 2021
- 19:15
Аморебиета
1 1
Лас Палмас
Аморебиета - Лас Палмас
13 дек. 2021
- 22:00
Мирандес
2 0
Реал Сосиедад II
Мирандес - Реал Сосиедад II
Кръг 21
17 дек. 2021
- 22:00
Жирона
3 1
Бургос
Жирона - Бургос
18 дек. 2021
- 17:00
Ибиса
0 2
Спортинг Хихон
Ибиса - Спортинг Хихон
18 дек. 2021
- 17:00
Малага
0 2
Леганес
Малага - Леганес
18 дек. 2021
- 19:15
Лас Палмас
0 1
Ейбар
Лас Палмас - Ейбар
19 дек. 2021
- 15:00
Фуенлабрада
0 0
Овиедо
Фуенлабрада - Овиедо
19 дек. 2021
- 17:00
Понферадина
1 1
Аморебиета
Понферадина - Аморебиета
19 дек. 2021
- 17:00
Сарагоса
0 2
Тенерифе
Сарагоса - Тенерифе
19 дек. 2021
- 19:15
Уеска
0 0
Алкоркон
Уеска - Алкоркон
19 дек. 2021
- 19:15
Реал Сосиедад II
0 2
Валядолид
Реал Сосиедад II - Валядолид
19 дек. 2021
- 19:15
Картахена
3 0
Мирандес
Картахена - Мирандес
19 ян. 2022
- 22:00
Луго
2 1
Алмерия
Луго - Алмерия
Кръг 22
31 дек. 2021
- 15:00
Овиедо
2 0
Понферадина
Овиедо - Понферадина
31 дек. 2021
- 17:00
Бургос
2 2
Аморебиета
Бургос - Аморебиета
31 дек. 2021
- 17:15
Ейбар
3 2
Реал Сосиедад II
Ейбар - Реал Сосиедад II
2 ян. 2022
- 15:00
Валядолид
1 0
Леганес
Валядолид - Леганес
2 ян. 2022
- 15:00
Алмерия
0 1
Картахена
Алмерия - Картахена
2 ян. 2022
- 17:00
Спортинг Хихон
1 1
Луго
Спортинг Хихон - Луго
2 ян. 2022
- 19:15
Уеска
0 1
Жирона
Уеска - Жирона
2 ян. 2022
- 19:15
Мирандес
2 0
Сарагоса
Мирандес - Сарагоса
2 ян. 2022
- 22:00
Фуенлабрада
1 2
Ибиса
Фуенлабрада - Ибиса
2 ян. 2022
- 22:30
Тенерифе
0 1
Лас Палмас
Тенерифе - Лас Палмас
3 ян. 2022
- 22:00
Алкоркон
0 1
Малага
Алкоркон - Малага
Кръг 23
7 ян. 2022
- 22:00
Аморебиета
1 1
Тенерифе
Аморебиета - Тенерифе
8 ян. 2022
- 17:00
Ибиса
6 2
Алкоркон
Ибиса - Алкоркон
8 ян. 2022
- 17:00
Картахена
0 3
Уеска
Картахена - Уеска
8 ян. 2022
- 19:15
Валядолид
1 0
Бургос
Валядолид - Бургос
8 ян. 2022
- 22:00
Леганес
1 1
Реал Сосиедад II
Леганес - Реал Сосиедад II
9 ян. 2022
- 15:00
Жирона
2 1
Фуенлабрада
Жирона - Фуенлабрада
9 ян. 2022
- 17:00
Луго
2 1
Мирандес
Луго - Мирандес
9 ян. 2022
- 19:15
Малага
2 2
Спортинг Хихон
Малага - Спортинг Хихон
9 ян. 2022
- 21:30
Понферадина
0 0
Сарагоса
Понферадина - Сарагоса
9 ян. 2022
- 22:30
Лас Палмас
1 1
Алмерия
Лас Палмас - Алмерия
10 ян. 2022
- 22:00
Овиедо
1 1
Ейбар
Овиедо - Ейбар
Кръг 24
21 ян. 2022
- 22:00
Тенерифе
4 0
Овиедо
Тенерифе - Овиедо
22 ян. 2022
- 17:00
Сарагоса
0 0
Валядолид
Сарагоса - Валядолид
22 ян. 2022
- 19:15
Фуенлабрада
3 2
Лас Палмас
Фуенлабрада - Лас Палмас
22 ян. 2022
- 22:00
Малага
0 5
Ибиса
Малага - Ибиса
23 ян. 2022
- 15:00
Бургос
4 0
Леганес
Бургос - Леганес
23 ян. 2022
- 17:00
Спортинг Хихон
2 1
Аморебиета
Спортинг Хихон - Аморебиета
23 ян. 2022
- 19:15
Жирона
1 1
Луго
Жирона - Луго
23 ян. 2022
- 19:15
Уеска
1 2
Понферадина
Уеска - Понферадина
23 ян. 2022
- 22:00
Алкоркон
0 0
Мирандес
Алкоркон - Мирандес
24 ян. 2022
- 22:00
Реал Сосиедад II
1 2
Картахена
Реал Сосиедад II - Картахена
24 ян. 2022
- 22:00
Алмерия
0 2
Ейбар
Алмерия - Ейбар
Кръг 25
28 ян. 2022
- 22:00
Валядолид
1 0
Спортинг Хихон
Валядолид - Спортинг Хихон
29 ян. 2022
- 17:00
Аморебиета
1 0
Жирона
Аморебиета - Жирона
29 ян. 2022
- 19:15
Ейбар
2 1
Уеска
Ейбар - Уеска
29 ян. 2022
- 19:15
Луго
1 0
Бургос
Луго - Бургос
29 ян. 2022
- 22:00
Овиедо
2 0
Алмерия
Овиедо - Алмерия
30 ян. 2022
- 15:00
Леганес
1 0
Алкоркон
Леганес - Алкоркон
30 ян. 2022
- 17:00
Картахена
3 0
Фуенлабрада
Картахена - Фуенлабрада
30 ян. 2022
- 19:15
Лас Палмас
0 0
Реал Сосиедад II
Лас Палмас - Реал Сосиедад II
30 ян. 2022
- 19:15
Мирандес
3 0
Малага
Мирандес - Малага
30 ян. 2022
- 22:00
Понферадина
1 2
Тенерифе
Понферадина - Тенерифе
31 ян. 2022
- 22:00
Ибиса
2 2
Сарагоса
Ибиса - Сарагоса
Кръг 26
4 фев. 2022
- 22:00
Алмерия
2 0
Ибиса
Алмерия - Ибиса
4 фев. 2022
- 22:00
Бургос
3 1
Алкоркон
Бургос - Алкоркон
5 фев. 2022
- 17:00
Реал Сосиедад II
1 1
Луго
Реал Сосиедад II - Луго
5 фев. 2022
- 19:15
Сарагоса
1 1
Малага
Сарагоса - Малага
5 фев. 2022
- 21:30
Жирона
3 0
Понферадина
Жирона - Понферадина
5 фев. 2022
- 21:30
Спортинг Хихон
0 1
Ейбар
Спортинг Хихон - Ейбар
6 фев. 2022
- 15:00
Фуенлабрада
0 0
Валядолид
Фуенлабрада - Валядолид
6 фев. 2022
- 15:00
Аморебиета
1 1
Овиедо
Аморебиета - Овиедо
6 фев. 2022
- 19:15
Уеска
4 0
Мирандес
Уеска - Мирандес
6 фев. 2022
- 19:15
Картахена
0 2
Лас Палмас
Картахена - Лас Палмас
6 фев. 2022
- 22:00
Тенерифе
0 0
Леганес
Тенерифе - Леганес
Кръг 27
11 фев. 2022
- 22:00
Леганес
2 1
Сарагоса
Леганес - Сарагоса
12 фев. 2022
- 17:00
Мирандес
0 3
Спортинг Хихон
Мирандес - Спортинг Хихон
12 фев. 2022
- 19:15
Валядолид
2 2
Жирона
Валядолид - Жирона
12 фев. 2022
- 19:15
Ибиса
2 1
Картахена
Ибиса - Картахена
12 фев. 2022
- 21:30
Малага
0 1
Алмерия
Малага - Алмерия
13 фев. 2022
- 15:00
Ейбар
0 0
Фуенлабрада
Ейбар - Фуенлабрада
13 фев. 2022
- 17:00
Овиедо
3 3
Уеска
Овиедо - Уеска
13 фев. 2022
- 19:15
Луго
1 1
Аморебиета
Луго - Аморебиета
13 фев. 2022
- 19:15
Алкоркон
0 2
Тенерифе
Алкоркон - Тенерифе
13 фев. 2022
- 22:00
Лас Палмас
0 2
Бургос
Лас Палмас - Бургос
14 фев. 2022
- 22:00
Понферадина
3 2
Реал Сосиедад II
Понферадина - Реал Сосиедад II
Кръг 28
18 фев. 2022
- 22:00
Картахена
2 3
Валядолид
Картахена - Валядолид
19 фев. 2022
- 17:00
Сарагоса
2 1
Лас Палмас
Сарагоса - Лас Палмас
19 фев. 2022
- 19:15
Жирона
0 1
Ейбар
Жирона - Ейбар
19 фев. 2022
- 19:15
Тенерифе
2 0
Ибиса
Тенерифе - Ибиса
19 фев. 2022
- 22:00
Реал Сосиедад II
2 0
Малага
Реал Сосиедад II - Малага
20 фев. 2022
- 15:00
Фуенлабрада
2 2
Алкоркон
Фуенлабрада - Алкоркон
20 фев. 2022
- 17:00
Бургос
0 1
Овиедо
Бургос - Овиедо
20 фев. 2022
- 19:15
Уеска
1 0
Луго
Уеска - Луго
20 фев. 2022
- 19:15
Спортинг Хихон
2 3
Понферадина
Спортинг Хихон - Понферадина
20 фев. 2022
- 22:00
Алмерия
2 1
Мирандес
Алмерия - Мирандес
21 фев. 2022
- 22:00
Аморебиета
1 3
Леганес
Аморебиета - Леганес
Кръг 29
25 фев. 2022
- 22:00
Алмерия
3 1
Фуенлабрада
Алмерия - Фуенлабрада
26 фев. 2022
- 17:00
Ибиса
2 1
Уеска
Ибиса - Уеска
26 фев. 2022
- 17:00
Мирандес
2 1
Тенерифе
Мирандес - Тенерифе
26 фев. 2022
- 19:15
Овиедо
0 1
Реал Сосиедад II
Овиедо - Реал Сосиедад II
26 фев. 2022
- 22:00
Лас Палмас
2 2
Луго
Лас Палмас - Луго
27 фев. 2022
- 15:00
Ейбар
2 0
Бургос
Ейбар - Бургос
27 фев. 2022
- 17:00
Спортинг Хихон
1 2
Сарагоса
Спортинг Хихон - Сарагоса
27 фев. 2022
- 19:15
Леганес
1 1
Жирона
Леганес - Жирона
27 фев. 2022
- 19:15
Валядолид
5 1
Аморебиета
Валядолид - Аморебиета
27 фев. 2022
- 22:00
Алкоркон
2 2
Понферадина
Алкоркон - Понферадина
28 фев. 2022
- 22:00
Малага
1 1
Картахена
Малага - Картахена
Кръг 30
4 мар. 2022
- 22:00
Сарагоса
2 0
Алмерия
Сарагоса - Алмерия
5 мар. 2022
- 17:00
Уеска
0 0
Лас Палмас
Уеска - Лас Палмас
5 мар. 2022
- 17:00
Фуенлабрада
1 2
Бургос
Фуенлабрада - Бургос
5 мар. 2022
- 19:15
Тенерифе
1 4
Валядолид
Тенерифе - Валядолид
6 мар. 2022
- 15:00
Луго
1 0
Алкоркон
Луго - Алкоркон
6 мар. 2022
- 17:00
Понферадина
1 1
Ибиса
Понферадина - Ибиса
6 мар. 2022
- 19:15
Леганес
2 0
Мирандес
Леганес - Мирандес
6 мар. 2022
- 19:15
Аморебиета
1 2
Малага
Аморебиета - Малага
6 мар. 2022
- 19:15
Картахена
4 1
Ейбар
Картахена - Ейбар
6 мар. 2022
- 22:00
Жирона
2 1
Овиедо
Жирона - Овиедо
7 мар. 2022
- 22:00
Реал Сосиедад II
2 1
Спортинг Хихон
Реал Сосиедад II - Спортинг Хихон
Кръг 31
11 мар. 2022
- 22:00
Сарагоса
2 1
Фуенлабрада
Сарагоса - Фуенлабрада
12 мар. 2022
- 17:00
Ибиса
1 1
Леганес
Ибиса - Леганес
12 мар. 2022
- 17:00
Мирандес
2 1
Картахена
Мирандес - Картахена
12 мар. 2022
- 19:15
Алмерия
3 3
Луго
Алмерия - Луго
12 мар. 2022
- 19:15
Лас Палмас
1 3
Жирона
Лас Палмас - Жирона
12 мар. 2022
- 22:00
Малага
0 0
Понферадина
Малага - Понферадина
13 мар. 2022
- 15:00
Бургос
0 0
Реал Сосиедад II
Бургос - Реал Сосиедад II
13 мар. 2022
- 17:00
Ейбар