Първа лига Словения 2020 – 2021

Първа лига Словения 2020 - 2021

2020-2021

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Мура
п р р п п
36
17
12
7
50
26
24
63
2
Марибор
п р п п з
36
17
12
7
64
41
23
63
3
36
16
11
9
45
35
10
59
4
НК Домжале
п з п з р
36
14
13
9
52
41
11
55
5
НК Браво
п р р з п
36
10
15
11
39
39
0
45
6
36
12
8
16
40
44
-4
44
7
Целие
з п п п п
36
12
7
17
36
41
-5
43
8
Алуминий
п п р п р
36
10
13
13
31
41
-10
43
9
Копер
з з з з з
36
11
9
16
41
56
-15
42
10
Горица
з п з з п
36
7
8
21
24
58
-34
29
Мура
Марибор
Олимпия Любляна
НК Домжале
НК Браво
Табор Сежана
Целие
Алуминий
Копер
Горица
1 Мура 0–0 3–0 3–0 2–2 0–0 0–0 2–0 2–1 3–1
2 Марибор 1–3 1–1 1–3 1–1 2–1 0–1 2–2 4–2 3–0
3 Олимпия Любляна 2–0 0–0 0–0 1–1 1–2 1–0 2–2 6–2 2–0
4 НК Домжале 1–1 3–3 2–0 0–0 2–1 3–1 1–1 3–1 1–0
5 НК Браво 0–1 0–1 3–0 2–2 1–1 2–0 0–1 3–0 0–0
6 Табор Сежана 3–1 0–4 0–3 0–0 0–0 0–1 1–1 3–4 0–1
7 Целие 1–3 2–1 4–0 0–2 2–3 0–3 0–1 2–1 0–1
8 Алуминий 0–0 0–0 0–0 1–0 3–0 0–2 1–0 0–1 2–0
9 Копер 1–0 0–3 1–2 0–2 0–0 1–0 1–1 0–3 0–0
10 Горица 1–5 1–1 0–1 2–1 3–2 0–3 0–2 0–0 2–1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
Кръг 1
22 авг. 2020
- 18:00
Табор Сежана
1 0
Копер
Табор Сежана - Копер
22 авг. 2020
- 20:00
НК Домжале
1 2
НК Браво
НК Домжале - НК Браво
22 авг. 2020
- 21:45
Целие
0 2
Мура
Целие - Мура
23 авг. 2020
- 02:00
Марибор
3 0
Алуминий
Марибор - Алуминий
30 сеп. 2020
- 21:00
Олимпия Любляна
1 0
Горица
Олимпия Любляна - Горица
Кръг 2
29 авг. 2020
- 18:00
НК Браво
4 1
Горица
НК Браво - Горица
29 авг. 2020
- 22:00
Алуминий
0 0
Целие
Алуминий - Целие
30 авг. 2020
- 17:00
Мура
3 0
Табор Сежана
Мура - Табор Сежана
30 авг. 2020
- 19:00
Копер
1 1
Олимпия Любляна
Копер - Олимпия Любляна
30 авг. 2020
- 21:15
НК Домжале
1 1
Марибор
НК Домжале - Марибор
Кръг 3
12 сеп. 2020
- 19:00
Марибор
4 1
НК Браво
Марибор - НК Браво
12 сеп. 2020
- 21:15
Целие
1 2
НК Домжале
Целие - НК Домжале
13 сеп. 2020
- 17:00
Табор Сежана
3 1
Алуминий
Табор Сежана - Алуминий
13 сеп. 2020
- 19:00
Горица
2 4
Копер
Горица - Копер
13 сеп. 2020
- 21:15
Олимпия Любляна
0 0
Мура
Олимпия Любляна - Мура
Кръг 4
19 сеп. 2020
- 16:45
НК Браво
0 0
Копер
НК Браво - Копер
19 сеп. 2020
- 19:00
Марибор
2 2
Целие
Марибор - Целие
20 сеп. 2020
- 17:00
НК Домжале
3 1
Табор Сежана
НК Домжале - Табор Сежана
20 сеп. 2020
- 19:00
Алуминий
1 0
Олимпия Любляна
Алуминий - Олимпия Любляна
20 сеп. 2020
- 21:30
Мура
1 0
Горица
Мура - Горица
Кръг 5
26 сеп. 2020
- 16:30
Табор Сежана
3 1
Марибор
Табор Сежана - Марибор
26 сеп. 2020
- 18:30
Горица
2 0
Алуминий
Горица - Алуминий
27 сеп. 2020
- 16:45
Целие
2 0
НК Браво
Целие - НК Браво
27 сеп. 2020
- 19:00
Копер
1 3
Мура
Копер - Мура
27 сеп. 2020
- 21:15
Олимпия Любляна
3 2
НК Домжале
Олимпия Любляна - НК Домжале
Кръг 6
3 окт. 2020
- 18:00
НК Домжале
1 1
Горица
НК Домжале - Горица
4 окт. 2020
- 16:15
НК Браво
2 1
Мура
НК Браво - Мура
4 окт. 2020
- 19:00
Целие
2 1
Табор Сежана
Целие - Табор Сежана
4 окт. 2020
- 21:15
Марибор
1 1
Олимпия Любляна
Марибор - Олимпия Любляна
13 окт. 2020
- 18:00
Алуминий
1 1
Копер
Алуминий - Копер
Кръг 7
17 окт. 2020
- 16:45
Копер
2 0
НК Домжале
Копер - НК Домжале
17 окт. 2020
- 19:00
Горица
0 4
Марибор
Горица - Марибор
18 окт. 2020
- 16:00
Табор Сежана
2 0
НК Браво
Табор Сежана - НК Браво
18 окт. 2020
- 18:00
Олимпия Любляна
1 0
Целие
Олимпия Любляна - Целие
18 окт. 2020
- 20:00
Мура
1 2
Алуминий
Мура - Алуминий
Кръг 8
24 окт. 2020
- 16:45
Целие
1 1
Горица
Целие - Горица
24 окт. 2020
- 19:00
Марибор
1 1
Копер
Марибор - Копер
25 окт. 2020
- 14:00
НК Браво
1 1
Алуминий
НК Браво - Алуминий
25 окт. 2020
- 16:00
Табор Сежана
2 1
Олимпия Любляна
Табор Сежана - Олимпия Любляна
25 окт. 2020
- 19:30
НК Домжале
1 1
Мура
НК Домжале - Мура
Кръг 9
28 окт. 2020
- 18:00
Горица
2 1
Табор Сежана
Горица - Табор Сежана
28 окт. 2020
- 20:00
Копер
3 0
Целие
Копер - Целие
29 окт. 2020
- 17:45
Олимпия Любляна
2 0
НК Браво
Олимпия Любляна - НК Браво
29 окт. 2020
- 19:30
Мура
2 0
Марибор
Мура - Марибор
14 ное. 2020
- 19:00
Алуминий
1 2
НК Домжале
Алуминий - НК Домжале
Кръг 10
2 ное. 2020
- 19:00
Мура
0 0
Целие
Мура - Целие
2 ное. 2020
- 22:15
Алуминий
1 3
Марибор
Алуминий - Марибор
3 ное. 2020
- 18:00
Копер
2 1
Табор Сежана
Копер - Табор Сежана
3 ное. 2020
- 20:00
Горица
0 2
Олимпия Любляна
Горица - Олимпия Любляна
9 дек. 2020
- 15:30
НК Браво
1 0
НК Домжале
НК Браво - НК Домжале
Кръг 11
6 ное. 2020
- 19:00
Целие
4 0
Алуминий
Целие - Алуминий
7 ное. 2020
- 16:00
Табор Сежана
0 0
Мура
Табор Сежана - Мура
7 ное. 2020
- 18:00
Олимпия Любляна
1 2
Копер
Олимпия Любляна - Копер
7 ное. 2020
- 20:00
Марибор
4 3
НК Домжале
Марибор - НК Домжале
7 ное. 2020
- 22:00
Горица
0 0
НК Браво
Горица - НК Браво
Кръг 12
21 ное. 2020
- 15:45
НК Браво
1 2
Марибор
НК Браво - Марибор
21 ное. 2020
- 19:15
Мура
0 1
Олимпия Любляна
Мура - Олимпия Любляна
21 ное. 2020
- 22:00
Копер
1 1
Горица
Копер - Горица
22 ное. 2020
- 17:00
Алуминий
0 0
Табор Сежана
Алуминий - Табор Сежана
22 ное. 2020
- 19:00
НК Домжале
0 1
Целие
НК Домжале - Целие
Кръг 13
24 ное. 2020
- 18:00
Копер
2 1
НК Браво
Копер - НК Браво
24 ное. 2020
- 20:00
Горица
0 1
Мура
Горица - Мура
25 ное. 2020
- 15:30
Табор Сежана
1 1
НК Домжале
Табор Сежана - НК Домжале
25 ное. 2020
- 19:00
Целие
0 2
Марибор
Целие - Марибор
26 ное. 2020
- 19:00
Олимпия Любляна
3 0
Алуминий
Олимпия Любляна - Алуминий
Кръг 14
28 ное. 2020
- 16:15
Мура
2 1
Копер
Мура - Копер
28 ное. 2020
- 19:15
Марибор
1 0
Табор Сежана
Марибор - Табор Сежана
29 ное. 2020
- 15:15
НК Браво
2 1
Целие
НК Браво - Целие
29 ное. 2020
- 17:15
Алуминий
2 1
Горица
Алуминий - Горица
29 ное. 2020
- 19:15
НК Домжале
3 1
Олимпия Любляна
НК Домжале - Олимпия Любляна
Кръг 15
2 дек. 2020
- 15:00
Горица
0 2
НК Домжале
Горица - НК Домжале
2 дек. 2020
- 17:00
Мура
0 0
НК Браво
Мура - НК Браво
2 дек. 2020
- 19:15
Копер
1 0
Алуминий
Копер - Алуминий
3 дек. 2020
- 18:45
Олимпия Любляна
2 0
Марибор
Олимпия Любляна - Марибор
9 дек. 2020
- 13:30
Табор Сежана
1 0
Целие
Табор Сежана - Целие
Кръг 16
5 дек. 2020
- 17:00
НК Домжале
1 1
Копер
НК Домжале - Копер
5 дек. 2020
- 19:00
Алуминий
1 2
Мура
Алуминий - Мура
6 дек. 2020
- 16:00
Целие
1 1
Олимпия Любляна
Целие - Олимпия Любляна
6 дек. 2020
- 19:15
Марибор
3 1
Горица
Марибор - Горица
6 фев. 2021
- 16:00
НК Браво
3 1
Табор Сежана
НК Браво - Табор Сежана
Кръг 17
12 дек. 2020
- 15:00
Горица
0 2
Целие
Горица - Целие
12 дек. 2020
- 17:00
Алуминий
1 1
НК Браво
Алуминий - НК Браво
12 дек. 2020
- 19:15
Олимпия Любляна
2 1
Табор Сежана
Олимпия Любляна - Табор Сежана
12 дек. 2020
- 22:15
Копер
1 2
Марибор
Копер - Марибор
13 дек. 2020
- 18:00
Мура
1 1
НК Домжале
Мура - НК Домжале
Кръг 18
15 дек. 2020
- 15:00
НК Браво
0 0
Олимпия Любляна
НК Браво - Олимпия Любляна
16 дек. 2020
- 15:00
Табор Сежана
1 0
Горица
Табор Сежана - Горица
16 дек. 2020
- 17:00
Целие
2 0
Копер
Целие - Копер
16 дек. 2020
- 19:00
НК Домжале
2 1
Алуминий
НК Домжале - Алуминий
17 дек. 2020
- 19:15
Марибор
2 1
Мура
Марибор - Мура
Кръг 19
19 дек. 2020
- 15:00
Табор Сежана
3 4
Копер
Табор Сежана - Копер
19 дек. 2020
- 20:10
Олимпия Любляна
2 0
Горица
Олимпия Любляна - Горица
20 дек. 2020
- 15:00
НК Домжале
0 0
НК Браво
НК Домжале - НК Браво
20 дек. 2020
- 17:00
Целие
1 3
Мура
Целие - Мура
20 дек. 2020
- 19:15
Марибор
2 2
Алуминий
Марибор - Алуминий
Кръг 20
10 фев. 2021
- 16:00
НК Браво
0 0
Горица
НК Браво - Горица
10 фев. 2021
- 18:45
НК Домжале
3 3
Марибор
НК Домжале - Марибор
10 фев. 2021
- 20:30
Копер
1 2
Олимпия Любляна
Копер - Олимпия Любляна
11 фев. 2021
- 19:00
Мура
0 0
Табор Сежана
Мура - Табор Сежана
17 фев. 2021
- 17:00
Алуминий
1 0
Целие
Алуминий - Целие
Кръг 21
13 фев. 2021
- 17:00
Горица
2 1
Копер
Горица - Копер
13 фев. 2021
- 19:15
Марибор
1 1
НК Браво
Марибор - НК Браво
14 фев. 2021
- 16:00
Табор Сежана
1 1
Алуминий
Табор Сежана - Алуминий
14 фев. 2021
- 18:00
Целие
0 2
НК Домжале
Целие - НК Домжале
14 фев. 2021
- 20:30
Олимпия Любляна
2 0
Мура
Олимпия Любляна - Мура
Кръг 22
20 фев. 2021
- 16:30
НК Браво
3 0
Копер
НК Браво - Копер
20 фев. 2021
- 19:15
Марибор
0 1
Целие
Марибор - Целие
20 фев. 2021
- 22:00
Мура
3 1
Горица
Мура - Горица
21 фев. 2021
- 17:00
НК Домжале
2 1
Табор Сежана
НК Домжале - Табор Сежана
21 фев. 2021
- 18:45
Алуминий
0 0
Олимпия Любляна
Алуминий - Олимпия Любляна
Кръг 23
24 фев. 2021
- 15:30
Табор Сежана
0 4
Марибор
Табор Сежана - Марибор
24 фев. 2021
- 17:30
Олимпия Любляна
0 0
НК Домжале
Олимпия Любляна - НК Домжале
24 фев. 2021
- 19:30
Целие
2 3
НК Браво
Целие - НК Браво
25 фев. 2021
- 17:00
Горица
0 0
Алуминий
Горица - Алуминий
25 фев. 2021
- 19:15
Копер
1 0
Мура
Копер - Мура
Кръг 24
27 фев. 2021
- 17:00
Целие
0 3
Табор Сежана
Целие - Табор Сежана
27 фев. 2021
- 19:15
Марибор
1 1
Олимпия Любляна
Марибор - Олимпия Любляна
28 фев. 2021
- 16:30
НК Браво
0 1
Мура
НК Браво - Мура
28 фев. 2021
- 18:30
НК Домжале
1 0
Горица
НК Домжале - Горица
1 мар. 2021
- 18:00
Алуминий
0 1
Копер
Алуминий - Копер
Кръг 25
6 мар. 2021
- 17:00
Мура
2 0
Алуминий
Мура - Алуминий
6 мар. 2021
- 19:15
Горица
1 1
Марибор
Горица - Марибор
6 мар. 2021
- 21:30
Копер
0 2
НК Домжале
Копер - НК Домжале
7 мар. 2021
- 17:00
Табор Сежана
0 0
НК Браво
Табор Сежана - НК Браво
7 мар. 2021
- 19:00
Олимпия Любляна
1 0
Целие
Олимпия Любляна - Целие
Кръг 26
10 мар. 2021
- 17:00
НК Браво
0 1
Алуминий
НК Браво - Алуминий
10 мар. 2021
- 19:00
НК Домжале
1 1
Мура
НК Домжале - Мура
11 мар. 2021
- 15:00
Табор Сежана
0 3
Олимпия Любляна
Табор Сежана - Олимпия Любляна
11 мар. 2021
- 17:00
Целие
0 1
Горица
Целие - Горица
11 мар. 2021
- 19:15
Марибор
4 2
Копер
Марибор - Копер
Кръг 27
13 мар. 2021
- 17:00
Алуминий
1 0
НК Домжале
Алуминий - НК Домжале
14 мар. 2021
- 16:45
Мура
0 0
Марибор
Мура - Марибор
14 мар. 2021
- 21:30
Копер
1 1
Целие
Копер - Целие
15 мар. 2021
- 17:00
Горица
0 3
Табор Сежана
Горица - Табор Сежана
13 апр. 2021
- 18:15
Олимпия Любляна
1 1
НК Браво
Олимпия Любляна - НК Браво
Кръг 28
16 апр. 2021
- 17:45
Алуминий
0 0
Марибор
Алуминий - Марибор
16 апр. 2021
- 20:00
Мура
0 0
Целие
Мура - Целие
17 апр. 2021
- 16:00
НК Браво
2 2
НК Домжале
НК Браво - НК Домжале
17 апр. 2021
- 18:15
Горица
0 1
Олимпия Любляна
Горица - Олимпия Любляна
17 апр. 2021
- 21:00
Копер
1 0
Табор Сежана
Копер - Табор Сежана
Кръг 29
20 апр. 2021
- 16:00
Целие
0 1
Алуминий
Целие - Алуминий
20 апр. 2021
- 18:15
Марибор
1 3
НК Домжале
Марибор - НК Домжале
21 апр. 2021
- 16:00
Табор Сежана
3 1
Мура
Табор Сежана - Мура
21 апр. 2021
- 17:45
Олимпия Любляна
6 2
Копер
Олимпия Любляна - Копер
21 апр. 2021
- 21:00
Горица
3 2
НК Браво
Горица - НК Браво
Кръг 30
24 апр. 2021
- 17:15
НК Браво
0 1
Марибор
НК Браво - Марибор
24 апр. 2021
- 19:00
НК Домжале
3 1
Целие
НК Домжале - Целие
24 апр. 2021
- 21:00
Копер
0 0
Горица
Копер - Горица
25 апр. 2021
- 16:00
Алуминий
0 2
Табор Сежана
Алуминий - Табор Сежана
25 апр. 2021
- 18:15
Мура
3 0
Олимпия Любляна
Мура - Олимпия Любляна
Кръг 31
30 апр. 2021
- 18:00
Горица
1 5
Мура
Горица - Мура
1 май 2021
- 16:00
Табор Сежана
0 0
НК Домжале
Табор Сежана - НК Домжале
1 май 2021
- 17:45
Целие
2 1
Марибор
Целие - Марибор
1 май 2021
- 21:00
Копер
0 0
НК Браво
Копер - НК Браво
2 май 2021
- 18:15
Олимпия Любляна
2 2
Алуминий
Олимпия Любляна - Алуминий
Кръг 32
4 май 2021
- 16:00
НК Браво
2 0
Целие
НК Браво - Целие
4 май 2021
- 17:45
Марибор
2 1
Табор Сежана
Марибор - Табор Сежана
5 май 2021
- 16:00
Мура
2 1
Копер
Мура - Копер
5 май 2021
- 18:15
НК Домжале
2 0
Олимпия Любляна
НК Домжале - Олимпия Любляна
6 май 2021
- 18:00
Алуминий
2 0
Горица
Алуминий - Горица
Кръг 33
8 май 2021
- 16:00
Табор Сежана
0 1
Целие
Табор Сежана - Целие
8 май 2021
- 18:15
Мура
2 2
НК Браво
Мура - НК Браво
9 май 2021
- 16:00
Горица
2 1
НК Домжале
Горица - НК Домжале
9 май 2021
- 17:45
Олимпия Любляна
0 0
Марибор
Олимпия Любляна - Марибор
9 май 2021
- 21:00
Копер
0 3
Алуминий
Копер - Алуминий
Кръг 34
15 май 2021
- 16:00
НК Браво
1 1
Табор Сежана
НК Браво - Табор Сежана
15 май 2021
- 17:45
Марибор
3 0
Горица
Марибор - Горица
15 май 2021
- 21:00
Алуминий
0 0
Мура
Алуминий - Мура
16 май 2021
- 18:15
Целие
4 0
Олимпия Любляна
Целие - Олимпия Любляна
16 май 2021
- 21:00
НК Домжале
3 1
Копер
НК Домжале - Копер
Кръг 35
18 май 2021
- 18:00
Алуминий
3 0
НК Браво
Алуминий - НК Браво
19 май 2021
- 16:00
Мура
3 0
НК Домжале
Мура - НК Домжале
19 май 2021
- 18:15
Копер
0 3
Марибор
Копер - Марибор
19 май 2021
- 20:30
Горица
0 2
Целие
Горица - Целие
19 май 2021
- 21:30
Олимпия Любляна
1 2
Табор Сежана
Олимпия Любляна - Табор Сежана
Кръг 36
22 май 2021
- 17:00
НК Браво
3 0
Олимпия Любляна
НК Браво - Олимпия Любляна
22 май 2021
- 17:00
Табор Сежана
0 1
Горица
Табор Сежана - Горица
22 май 2021
- 17:00
Целие
2 1
Копер
Целие - Копер
22 май 2021
- 17:00
НК Домжале
1 1
Алуминий
НК Домжале - Алуминий
22 май 2021
- 21:00
Марибор
1 3
Мура
Марибор - Мура
Позиция#
Играч
Голове
1
Марибор
14
2
Копер
14
3
НК Домжале
12
4
Мура
11
5
Олимпия Любляна
11
6
Олимпия Любляна
11
7
Целие
10
8
НК Браво
10
9
Табор Сежана
9
10
НК Браво
8
11
Марибор
7
12
Марибор
7
13
НК Домжале
7
14
Марибор
7
15
Копер
7
Позиция#
Играч
Асистенции
1
Мура
1
2
Мура
1
3
Целие
1
4
Марибор
1
5
НК Браво
1
6
Алуминий
1
7
НК Браво
1
8
Олимпия Любляна
0
9
Марибор
0
10
0
11
Горица
0
12
Марибор
0
13
Марибор
0
14
Олимпия Любляна
0
15
Алуминий
0
#
Играч
Точки
1
Jan Gorenc
Мура
Мура
8
0
1
13
2
Aleks Pihler
Марибор
Марибор
10
0
0
10
3
Illija Martinovič
Марибор
Марибор
8
1
0
10
4
M. Nukić
НК Браво
НК Браво
10
0
0
10
5
Timi Elšnik
Олимпия Любляна
Олимпия Любляна
9
0
0
9
6
Gregor Sikošek
НК Домжале
НК Домжале
7
1
0
9
7
K. Šturm
Мура
Мура
9
0
0
9
8
M. Samardžić
Олимпия Любляна
Олимпия Любляна
2
1
1
9
9
Mihail Caimacov
Олимпия Любляна
Олимпия Любляна
Копер
Копер
9
0
0
9
10
Žan Benedičič
Целие
Целие
9
0
0
9
11
I. Jelić
Копер
Копер
9
0
0
9
12
R. Grudina
Горица
Горица
7
1
0
9
13
E. Azemović
Алуминий
Алуминий
4
0
1
9
14
M. Ristić
Табор Сежана
Табор Сежана
7
1
0
9
15
D. Kouao
Табор Сежана
Табор Сежана
9
0
0
9
P