Полша Екстракласа 2020 – 2021

Полша Екстракласа 2021

2020-2021

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
30
19
7
4
48
24
24
64
2
Ракув
п р п п п
30
17
8
5
46
25
21
59
3
30
15
7
8
36
23
13
52
4
30
11
10
9
36
32
4
43
5
30
13
4
13
33
32
1
43
6
30
11
9
10
39
32
7
42
7
30
12
6
12
40
37
3
42
8
Заглебие
п р р р з
30
11
8
11
38
40
-2
41
9
Лех Познан
п з з п р
30
9
10
11
39
38
1
37
10
Забже
з з з п р
30
10
7
13
31
33
-2
37
11
Краковия
п р п р з
30
8
13
9
28
32
-4
37
12
Ягелония
р з р з п
30
10
7
13
39
48
-9
37
13
30
8
9
13
39
42
-3
33
14
Плоцк
з п з р п
30
8
9
13
37
44
-7
33
15
30
6
11
13
31
47
-16
29
16
30
6
7
17
29
60
-31
25
покажи на цял екран
Легия Варшава
Ракув
Погон Счечин
Шльонск Вроцлав
Варта Познан
Пяст Гливице
Лехия Гданск
Заглебие
Лех Познан
Забже
Краковия
Ягелония
Висла Краков
Плоцк
Стал Миелец
Подбезкидзе
1 Легия Варшава 2–0 4–2 2–1 3–2 2–2 2–0 2–1 2–1 1–3 0–0 1–2 0–0 5–2 2–3 1–0
2 Ракув 1–2 0–1 2–0 1–0 1–0 0–1 2–1 3–1 0–0 0–0 3–2 0–0 3–0 2–1 1–0
3 Погон Счечин 0–0 1–3 1–0 1–1 0–0 1–0 1–0 0–1 1–0 1–0 3–0 2–2 2–0 2–0 1–1
4 Шльонск Вроцлав 0–1 1–0 2–1 2–1 2–0 1–1 0–0 3–3 0–0 3–1 1–0 1–1 0–0 1–1 4–3
5 Варта Познан 0–3 0–2 1–2 2–3 0–0 0–1 1–0 1–2 0–1 1–0 2–0 2–1 2–0 0–0 2–0
6 Пяст Гливице 0–1 0–0 0–1 2–0 0–1 2–0 1–1 1–4 2–0 2–0 0–1 2–3 2–2 2–1 2–0
7 Лехия Гданск 0–1 1–3 0–1 3–2 1–1 2–2 3–1 0–1 2–0 1–1 0–2 2–0 0–1 4–2 4–0
8 Заглебие 0–4 1–2 1–1 2–1 1–0 2–2 1–1 2–1 2–0 1–1 3–0 4–1 0–2 2–2 2–1
9 Лех Познан 0–0 3–3 0–4 1–0 1–0 0–0 3–0 0–0 1–1 1–1 2–3 0–1 2–2 1–2 4–0
10 Забже 1–2 1–3 2–1 1–1 1–2 1–2 3–0 2–0 1–1 0–2 3–1 0–0 0–2 2–1 4–2
11 Краковия 0–1 2–2 2–1 1–1 0–1 1–0 0–3 2–4 2–1 1–0 3–1 1–1 1–0 1–1 1–1
12 Ягелония 1–1 0–0 0–1 0–1 4–3 0–1 2–1 0–1 2–1 1–0 2–1 1–1 5–2 3–3 2–2
13 Висла Краков 1–2 1–2 2–1 1–3 0–1 3–4 1–3 1–2 1–2 0–0 0–0 2–0 0–3 3–1 3–0
14 Плоцк 0–1 2–2 0–0 1–0 1–3 0–1 1–3 4–0 1–0 0–1 0–1 2–2 1–3 1–1 4–1
15 Стал Миелец 0–0 0–1 1–0 0–0 0–1 3–2 0–1 0–2 1–1 0–2 0–0 3–1 0–6 2–2 2–1
16 Подбезкидзе 1–0 1–4 0–2 0–2 1–2 0–5 2–2 2–1 1–0 2–1 2–2 1–1 2–0 1–1 1–0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Кръг 1
21 авг. 2020
- 18:00
Заглебие
2 1
Лех Познан
Заглебие - Лех Познан
22 авг. 2020
- 15:00
Краковия
2 1
Погон Счечин
Краковия - Погон Счечин
22 авг. 2020
- 17:30
Шльонск Вроцлав
2 0
Пяст Гливице
Шльонск Вроцлав - Пяст Гливице
22 авг. 2020
- 20:00
Ракув
1 2
Легия Варшава
Ракув - Легия Варшава
23 авг. 2020
- 12:30
Плоцк
1 1
Стал Миелец
Плоцк - Стал Миелец
23 авг. 2020
- 15:00
Варта Познан
0 1
Лехия Гданск
Варта Познан - Лехия Гданск
23 авг. 2020
- 17:30
Забже
4 2
Подбезкидзе
Забже - Подбезкидзе
24 авг. 2020
- 18:00
Ягелония
1 1
Висла Краков
Ягелония - Висла Краков
Кръг 2
28 авг. 2020
- 18:00
Заглебие
1 0
Варта Познан
Заглебие - Варта Познан
28 авг. 2020
- 20:30
Стал Миелец
0 2
Забже
Стал Миелец - Забже
29 авг. 2020
- 15:00
Лехия Гданск
1 3
Ракув
Лехия Гданск - Ракув
29 авг. 2020
- 17:30
Висла Краков
1 3
Шльонск Вроцлав
Висла Краков - Шльонск Вроцлав
29 авг. 2020
- 20:00
Легия Варшава
1 2
Ягелония
Легия Варшава - Ягелония
30 авг. 2020
- 12:30
Пяст Гливице
0 1
Погон Счечин
Пяст Гливице - Погон Счечин
30 авг. 2020
- 15:00
Подбезкидзе
2 2
Краковия
Подбезкидзе - Краковия
30 авг. 2020
- 17:30
Лех Познан
2 2
Плоцк
Лех Познан - Плоцк
Кръг 3
11 сеп. 2020
- 18:00
Ягелония
2 2
Подбезкидзе
Ягелония - Подбезкидзе
11 сеп. 2020
- 20:30
Плоцк
0 1
Легия Варшава
Плоцк - Легия Варшава
12 сеп. 2020
- 15:00
Краковия
1 1
Стал Миелец
Краковия - Стал Миелец
12 сеп. 2020
- 17:30
Варта Познан
0 0
Пяст Гливице
Варта Познан - Пяст Гливице
12 сеп. 2020
- 20:00
Шльонск Вроцлав
3 3
Лех Познан
Шльонск Вроцлав - Лех Познан
13 сеп. 2020
- 15:00
Погон Счечин
2 2
Висла Краков
Погон Счечин - Висла Краков
13 сеп. 2020
- 17:30
Забже
3 0
Лехия Гданск
Забже - Лехия Гданск
14 сеп. 2020
- 18:00
Ракув
2 1
Заглебие
Ракув - Заглебие
Кръг 4
18 сеп. 2020
- 18:00
Подбезкидзе
1 4
Ракув
Подбезкидзе - Ракув
18 сеп. 2020
- 20:30
Висла Краков
0 3
Плоцк
Висла Краков - Плоцк
19 сеп. 2020
- 15:00
Лехия Гданск
4 2
Стал Миелец
Лехия Гданск - Стал Миелец
19 сеп. 2020
- 17:30
Погон Счечин
1 0
Шльонск Вроцлав
Погон Счечин - Шльонск Вроцлав
19 сеп. 2020
- 20:00
Легия Варшава
1 3
Забже
Легия Варшава - Забже
20 сеп. 2020
- 15:00
Заглебие
1 1
Краковия
Заглебие - Краковия
20 сеп. 2020
- 17:30
Лех Познан
1 0
Варта Познан
Лех Познан - Варта Познан
21 сеп. 2020
- 18:00
Пяст Гливице
0 1
Ягелония
Пяст Гливице - Ягелония
Кръг 5
25 сеп. 2020
- 18:00
Плоцк
1 3
Варта Познан
Плоцк - Варта Познан
25 сеп. 2020
- 20:30
Забже
0 0
Висла Краков
Забже - Висла Краков
26 сеп. 2020
- 15:00
Краковия
2 2
Ракув
Краковия - Ракув
26 сеп. 2020
- 17:30
Лехия Гданск
4 0
Подбезкидзе
Лехия Гданск - Подбезкидзе
26 сеп. 2020
- 20:00
Ягелония
0 1
Заглебие
Ягелония - Заглебие
28 сеп. 2020
- 18:00
Стал Миелец
3 2
Пяст Гливице
Стал Миелец - Пяст Гливице
21 окт. 2020
- 18:00
Легия Варшава
2 1
Шльонск Вроцлав
Легия Варшава - Шльонск Вроцлав
16 дек. 2020
- 21:30
Лех Познан
0 4
Погон Счечин
Лех Познан - Погон Счечин
Кръг 6
2 окт. 2020
- 18:00
Ракув
3 0
Плоцк
Ракув - Плоцк
2 окт. 2020
- 20:30
Шльонск Вроцлав
3 1
Краковия
Шльонск Вроцлав - Краковия
3 окт. 2020
- 15:00
Подбезкидзе
1 0
Стал Миелец
Подбезкидзе - Стал Миелец
3 окт. 2020
- 20:00
Заглебие
2 0
Забже
Заглебие - Забже
4 окт. 2020
- 17:30
Пяст Гливице
1 4
Лех Познан
Пяст Гливице - Лех Познан
28 окт. 2020
- 19:00
Висла Краков
1 3
Лехия Гданск
Висла Краков - Лехия Гданск
30 окт. 2020
- 19:00
Погон Счечин
3 0
Ягелония
Погон Счечин - Ягелония
2 ное. 2020
- 19:00
Варта Познан
0 3
Легия Варшава
Варта Познан - Легия Варшава
Кръг 7
17 окт. 2020
- 15:00
Краковия
1 0
Пяст Гливице
Краковия - Пяст Гливице
17 окт. 2020
- 17:30
Забже
1 3
Ракув
Забже - Ракув
17 окт. 2020
- 20:00
Ягелония
2 1
Лех Познан
Ягелония - Лех Познан
18 окт. 2020
- 12:30
Плоцк
1 0
Шльонск Вроцлав
Плоцк - Шльонск Вроцлав
18 окт. 2020
- 15:00
Стал Миелец
0 6
Висла Краков
Стал Миелец - Висла Краков
18 окт. 2020
- 17:30
Легия Варшава
2 1
Заглебие
Легия Варшава - Заглебие
19 окт. 2020
- 18:00
Подбезкидзе
1 2
Варта Познан
Подбезкидзе - Варта Познан
19 окт. 2020
- 20:30
Лехия Гданск
0 1
Погон Счечин
Лехия Гданск - Погон Счечин
Кръг 8
23 окт. 2020
- 18:00
Пяст Гливице
2 2
Плоцк
Пяст Гливице - Плоцк
23 окт. 2020
- 20:30
Заглебие
1 1
Лехия Гданск
Заглебие - Лехия Гданск
24 окт. 2020
- 15:00
Висла Краков
3 0
Подбезкидзе
Висла Краков - Подбезкидзе
24 окт. 2020
- 17:30
Шльонск Вроцлав
1 0
Ягелония
Шльонск Вроцлав - Ягелония
24 окт. 2020
- 20:00
Погон Счечин
0 0
Легия Варшава
Погон Счечин - Легия Варшава
25 окт. 2020
- 16:00
Ракув
2 1
Стал Миелец
Ракув - Стал Миелец
25 окт. 2020
- 18:30
Лех Познан
1 1
Краковия
Лех Познан - Краковия
26 окт. 2020
- 19:00
Варта Познан
0 1
Забже
Варта Познан - Забже
Кръг 9
7 ное. 2020
- 16:00
Стал Миелец
0 1
Варта Познан
Стал Миелец - Варта Познан
7 ное. 2020
- 18:30
Краковия
3 1
Ягелония
Краковия - Ягелония
8 ное. 2020
- 16:00
Легия Варшава
2 1
Лех Познан
Легия Варшава - Лех Познан
8 ное. 2020
- 18:30
Ракув
0 0
Висла Краков
Ракув - Висла Краков
20 ное. 2020
- 19:00
Лехия Гданск
3 2
Шльонск Вроцлав
Лехия Гданск - Шльонск Вроцлав
20 ное. 2020
- 21:30
Забже
1 2
Пяст Гливице
Забже - Пяст Гливице
24 ное. 2020
- 19:00
Подбезкидзе
2 1
Заглебие
Подбезкидзе - Заглебие
2 дек. 2020
- 19:00
Плоцк
0 0
Погон Счечин
Плоцк - Погон Счечин
Кръг 10
7 ное. 2020
- 21:00
Шльонск Вроцлав
0 0
Забже
Шльонск Вроцлав - Забже
9 ное. 2020
- 19:00
Погон Счечин
1 1
Подбезкидзе
Погон Счечин - Подбезкидзе
21 ное. 2020
- 18:30
Заглебие
2 2
Стал Миелец
Заглебие - Стал Миелец
21 ное. 2020
- 21:00
Варта Познан
2 1
Висла Краков
Варта Познан - Висла Краков
22 ное. 2020
- 13:30
Лех Познан
3 3
Ракув
Лех Познан - Ракув
22 ное. 2020
- 18:30
Краковия
0 1
Легия Варшава
Краковия - Легия Варшава
23 ное. 2020
- 19:00
Пяст Гливице
2 0
Лехия Гданск
Пяст Гливице - Лехия Гданск
23 ное. 2020
- 21:30
Ягелония
5 2
Плоцк
Ягелония - Плоцк
Кръг 11
27 ное. 2020
- 19:00
Плоцк
0 1
Краковия
Плоцк - Краковия
27 ное. 2020
- 21:30
Забже
2 1
Погон Счечин
Забже - Погон Счечин
28 ное. 2020
- 16:00
Стал Миелец
3 1
Ягелония
Стал Миелец - Ягелония
28 ное. 2020
- 18:30
Подбезкидзе
0 2
Шльонск Вроцлав
Подбезкидзе - Шльонск Вроцлав
28 ное. 2020
- 21:00
Висла Краков
1 2
Заглебие
Висла Краков - Заглебие
29 ное. 2020
- 16:00
Ракув
1 0
Варта Познан
Ракув - Варта Познан
29 ное. 2020
- 18:30
Легия Варшава
2 2
Пяст Гливице
Легия Варшава - Пяст Гливице
30 ное. 2020
- 19:00
Лехия Гданск
0 1
Лех Познан
Лехия Гданск - Лех Познан
Кръг 12
4 дек. 2020
- 21:30
Краковия
1 1
Висла Краков
Краковия - Висла Краков
5 дек. 2020
- 16:00
Ягелония
4 3
Варта Познан
Ягелония - Варта Познан
5 дек. 2020
- 18:30
Шльонск Вроцлав
1 0
Ракув
Шльонск Вроцлав - Ракув
5 дек. 2020
- 21:00
Легия Варшава
2 0
Лехия Гданск
Легия Варшава - Лехия Гданск
6 дек. 2020
- 16:00
Пяст Гливице
1 1
Заглебие
Пяст Гливице - Заглебие
6 дек. 2020
- 18:30
Лех Познан
4 0
Подбезкидзе
Лех Познан - Подбезкидзе
7 дек. 2020
- 19:00
Погон Счечин
2 0
Стал Миелец
Погон Счечин - Стал Миелец
7 дек. 2020
- 21:30
Плоцк
0 1
Забже
Плоцк - Забже
Кръг 13
11 дек. 2020
- 19:00
Подбезкидзе
0 5
Пяст Гливице
Подбезкидзе - Пяст Гливице
11 дек. 2020
- 21:30
Заглебие
2 1
Шльонск Вроцлав
Заглебие - Шльонск Вроцлав
12 дек. 2020
- 16:00
Варта Познан
1 2
Погон Счечин
Варта Познан - Погон Счечин
12 дек. 2020
- 18:30
Забже
0 2
Краковия
Забже - Краковия
12 дек. 2020
- 21:00
Висла Краков
1 2
Легия Варшава
Висла Краков - Легия Варшава
13 дек. 2020
- 16:00
Стал Миелец
1 1
Лех Познан
Стал Миелец - Лех Познан
13 дек. 2020
- 18:30
Ракув
3 2
Ягелония
Ракув - Ягелония
14 дек. 2020
- 19:00
Лехия Гданск
0 1
Плоцк
Лехия Гданск - Плоцк
Кръг 14
17 дек. 2020
- 19:00
Шльонск Вроцлав
2 1
Варта Познан
Шльонск Вроцлав - Варта Познан
18 дек. 2020
- 19:00
Плоцк
4 1
Подбезкидзе
Плоцк - Подбезкидзе
18 дек. 2020
- 21:30
Легия Варшава
2 3
Стал Миелец
Легия Варшава - Стал Миелец
19 дек. 2020
- 16:00
Погон Счечин
1 0
Заглебие
Погон Счечин - Заглебие
19 дек. 2020
- 18:30
Краковия
0 3
Лехия Гданск
Краковия - Лехия Гданск
19 дек. 2020
- 21:00
Лех Познан
0 1
Висла Краков
Лех Познан - Висла Краков
20 дек. 2020
- 16:00
Пяст Гливице
0 0
Ракув
Пяст Гливице - Ракув
20 дек. 2020
- 18:30
Ягелония
1 0
Забже
Ягелония - Забже
Кръг 15
29 ян. 2021
- 19:00
Заглебие
0 2
Плоцк
Заглебие - Плоцк
29 ян. 2021
- 21:30
Ракув
0 1
Погон Счечин
Ракув - Погон Счечин
30 ян. 2021
- 16:00
Варта Познан
1 0
Краковия
Варта Познан - Краковия
30 ян. 2021
- 18:30
Лехия Гданск
0 2
Ягелония
Лехия Гданск - Ягелония
30 ян. 2021
- 21:00
Забже
1 1
Лех Познан
Забже - Лех Познан
31 ян. 2021
- 16:00
Висла Краков
3 4
Пяст Гливице
Висла Краков - Пяст Гливице
31 ян. 2021
- 18:30
Подбезкидзе
1 0
Легия Варшава
Подбезкидзе - Легия Варшава
1 фев. 2021
- 19:00
Стал Миелец
0 0
Шльонск Вроцлав
Стал Миелец - Шльонск Вроцлав
Кръг 16
5 фев. 2021
- 19:00
Лехия Гданск
1 1
Варта Познан
Лехия Гданск - Варта Познан
5 фев. 2021
- 21:30
Лех Познан
0 0
Заглебие
Лех Познан - Заглебие
6 фев. 2021
- 16:00
Пяст Гливице
2 0
Шльонск Вроцлав
Пяст Гливице - Шльонск Вроцлав
6 фев. 2021
- 18:30
Погон Счечин
1 0
Краковия
Погон Счечин - Краковия
6 фев. 2021
- 21:00
Легия Варшава
2 0
Ракув
Легия Варшава - Ракув
7 фев. 2021
- 16:00
Подбезкидзе
2 1
Забже
Подбезкидзе - Забже
7 фев. 2021
- 18:30
Висла Краков
2 0
Ягелония
Висла Краков - Ягелония
4 мар. 2021
- 21:30
Стал Миелец
2 2
Плоцк
Стал Миелец - Плоцк
Кръг 17
12 фев. 2021
- 21:30
Шльонск Вроцлав
1 1
Висла Краков
Шльонск Вроцлав - Висла Краков
13 фев. 2021
- 16:00
Краковия
1 1
Подбезкидзе
Краковия - Подбезкидзе
13 фев. 2021
- 18:30
Погон Счечин
0 0
Пяст Гливице
Погон Счечин - Пяст Гливице
13 фев. 2021
- 21:00
Ракув
0 1
Лехия Гданск
Ракув - Лехия Гданск
14 фев. 2021
- 16:00
Плоцк
1 0
Лех Познан
Плоцк - Лех Познан
14 фев. 2021
- 18:30
Ягелония
1 1
Легия Варшава
Ягелония - Легия Варшава
15 фев. 2021
- 19:00
Варта Познан
1 0
Заглебие
Варта Познан - Заглебие
15 фев. 2021
- 21:30
Забже
2 1
Стал Миелец
Забже - Стал Миелец
Кръг 18
19 фев. 2021
- 19:00
Стал Миелец
0 0
Краковия
Стал Миелец - Краковия
19 фев. 2021
- 21:30
Висла Краков
2 1
Погон Счечин
Висла Краков - Погон Счечин
20 фев. 2021
- 16:00
Легия Варшава
5 2
Плоцк
Легия Варшава - Плоцк
20 фев. 2021
- 18:30
Подбезкидзе
1 1
Ягелония
Подбезкидзе - Ягелония
20 фев. 2021
- 21:00
Лехия Гданск
2 0
Забже
Лехия Гданск - Забже
21 фев. 2021
- 16:00
Заглебие
1 2
Ракув
Заглебие - Ракув
21 фев. 2021
- 18:30
Лех Познан
1 0
Шльонск Вроцлав
Лех Познан - Шльонск Вроцлав
22 фев. 2021
- 19:00
Пяст Гливице
0 1
Варта Познан
Пяст Гливице - Варта Познан
Кръг 19
26 фев. 2021
- 19:00
Ракув
1 0
Подбезкидзе
Ракув - Подбезкидзе
26 фев. 2021
- 21:30
Варта Познан
1 2
Лех Познан
Варта Познан - Лех Познан
27 фев. 2021
- 16:00
Стал Миелец
0 1
Лехия Гданск
Стал Миелец - Лехия Гданск
27 фев. 2021
- 18:30
Ягелония
0 1
Пяст Гливице
Ягелония - Пяст Гливице
27 фев. 2021
- 21:00
Забже
1 2
Легия Варшава
Забже - Легия Варшава
28 фев. 2021
- 13:30
Плоцк
1 3
Висла Краков
Плоцк - Висла Краков
28 фев. 2021
- 16:00
Краковия
2 4
Заглебие
Краковия - Заглебие
28 фев. 2021
- 18:30
Шльонск Вроцлав
2 1
Погон Счечин
Шльонск Вроцлав - Погон Счечин
Кръг 20
5 мар. 2021
- 21:30
Висла Краков
0 0
Забже
Висла Краков - Забже
6 мар. 2021
- 16:00
Подбезкидзе
2 2
Лехия Гданск
Подбезкидзе - Лехия Гданск
6 мар. 2021
- 18:30
Заглебие
3 0
Ягелония
Заглебие - Ягелония
6 мар. 2021
- 21:00
Ракув
0 0
Краковия
Ракув - Краковия
7 мар. 2021
- 13:30
Пяст Гливице
2 1
Стал Миелец
Пяст Гливице - Стал Миелец
7 мар. 2021
- 16:00
Погон Счечин
0 1
Лех Познан
Погон Счечин - Лех Познан
7 мар. 2021
- 18:30
Шльонск Вроцлав
0 1
Легия Варшава
Шльонск Вроцлав - Легия Варшава
8 мар. 2021
- 19:00
Варта Познан
2 0
Плоцк
Варта Познан - Плоцк
Кръг 21
12 мар. 2021
- 19:00
Краковия
1 1
Шльонск Вроцлав
Краковия - Шльонск Вроцлав
12 мар. 2021
- 21:30
Ягелония
0 1
Погон Счечин
Ягелония - Погон Счечин
13 мар. 2021
- 16:00
Плоцк
2 2
Ракув
Плоцк - Ракув
13 мар. 2021
- 18:30
Лехия Гданск
2 0
Висла Краков
Лехия Гданск - Висла Краков
13 мар. 2021
- 21:00
Легия Варшава
3 2
Варта Познан
Легия Варшава - Варта Познан
14 мар. 2021
- 16:00
Забже
2 0
Заглебие
Забже - Заглебие
14 мар. 2021
- 18:30
Лех Познан
0 0
Пяст Гливице
Лех Познан - Пяст Гливице
15 мар. 2021
- 19:00
Стал Миелец
2 1
Подбезкидзе
Стал Миелец - Подбезкидзе
Кръг 22
19 мар. 2021
- 19:00
Пяст Гливице
2 0
Краковия
Пяст Гливице - Краковия
19 мар. 2021
- 21:30
Погон Счечин
1 0
Лехия Гданск
Погон Счечин - Лехия Гданск
20 мар. 2021
- 16:00
Шльонск Вроцлав
0 0
Плоцк
Шльонск Вроцлав - Плоцк
20 мар. 2021
- 18:30
Ракув
0 0
Забже
Ракув - Забже
20 мар. 2021
- 21:00
Лех Познан
2 3
Ягелония
Лех Познан - Ягелония
21 мар. 2021
- 13:30
Варта Познан
2 0
Подбезкидзе
Варта Познан - Подбезкидзе
21 мар. 2021
- 16:00
Висла Краков
3 1
Стал Миелец
Висла Краков - Стал Миелец
21 мар. 2021
- 18:30
Заглебие
0 4
Легия Варшава
Заглебие - Легия Варшава
Кръг 23
3 апр. 2021
- 13:30
Плоцк
0 1
Пяст Гливице
Плоцк - Пяст Гливице
3 апр. 2021
- 18:30
Легия Варшава
4 2
Погон Счечин
Легия Варшава - Погон Счечин
3 апр. 2021
- 21:00
Краковия
2 1
Лех Познан
Краковия - Лех Познан
5 апр. 2021
- 13:30
Забже
1 2
Варта Познан
Забже - Варта Познан
5 апр. 2021
- 16:00
Подбезкидзе
2 0
Висла Краков
Подбезкидзе - Висла Краков
5 апр. 2021
- 18:30
Ягелония
0 1
Шльонск Вроцлав
Ягелония - Шльонск Вроцлав
5 апр. 2021
- 21:00
Лехия Гданск
3 1
Заглебие
Лехия Гданск - Заглебие
5 май 2021
- 20:00
Стал Миелец
0 1
Ракув
Стал Миелец - Ракув
Кръг 24
9 апр. 2021
- 19:00
Ягелония
2 1
Краковия
Ягелония - Краковия
9 апр. 2021
- 21:30
Висла Краков
1 2
Ракув
Висла Краков - Ракув
10 апр. 2021
- 16:00
Погон Счечин
2 0
Плоцк
Погон Счечин - Плоцк
10 апр. 2021
- 18:30
Варта Познан
0 0
Стал Миелец
Варта Познан - Стал Миелец
10 апр. 2021
- 21:00
Шльонск Вроцлав
1 1
Лехия Гданск
Шльонск Вроцлав - Лехия Гданск
11 апр. 2021
- 16:00
Заглебие
2 1
Подбезкидзе
Заглебие - Подбезкидзе
11 апр. 2021
- 18:30
Лех Познан
0 0
Легия Варшава
Лех Познан - Легия Варшава
12 апр. 2021
- 19:00
Пяст Гливице
2 0
Забже
Пяст Гливице - Забже
Кръг 25
16 апр. 2021
- 19:00
Подбезкидзе
0 2
Погон Счечин
Подбезкидзе - Погон Счечин
16 апр. 2021
- 21:30
Забже
1 1
Шльонск Вроцлав
Забже - Шльонск Вроцлав
17 апр. 2021
- 16:00
Лехия Гданск
2 2
Пяст Гливице
Лехия Гданск - Пяст Гливице
17 апр. 2021
- 18:30
Ракув
3 1
Лех Познан
Ракув - Лех Познан
17 апр. 2021
- 21:00
Висла Краков
0 1
Варта Познан
Висла Краков - Варта Познан
18 апр. 2021
- 13:30
Стал Миелец
0 2
Заглебие
Стал Миелец - Заглебие
18 апр. 2021
- 16:00
Плоцк
2 2
Ягелония
Плоцк - Ягелония
18 апр. 2021
- 18:30
Легия Варшава
0 0
Краковия
Легия Варшава - Краковия
Кръг 26
20 апр. 2021
- 19:00
Погон Счечин
1 0
Забже
Погон Счечин - Забже
20 апр. 2021
- 19:00
Варта Познан
0 2
Ракув
Варта Познан - Ракув
20 апр. 2021
- 21:30
Лех Познан
3 0
Лехия Гданск
Лех Познан - Лехия Гданск
20 апр. 2021
- 21:30
Шльонск Вроцлав
4 3
Подбезкидзе
Шльонск Вроцлав - Подбезкидзе
21 апр. 2021
- 19:00
Ягелония
3 3
Стал Миелец
Ягелония - Стал Миелец
21 апр. 2021
- 19:00
Заглебие
4 1
Висла Краков
Заглебие - Висла Краков
21 апр. 2021
- 21:30
Краковия
1 0
Плоцк
Краковия - Плоцк
21 апр. 2021
- 21:30
Пяст Гливице
0 1
Легия Варшава
Пяст Гливице - Легия Варшава
Кръг 27
23 апр. 2021
- 19:00
Ракув
2 0
Шльонск Вроцлав
Ракув - Шльонск Вроцлав
23 апр. 2021
- 21:30
Подбезкидзе
1 0
Лех Познан
Подбезкидзе - Лех Познан
24 апр. 2021
- 16:00
Забже
0 2
Плоцк
Забже - Плоцк
24 апр. 2021
- 18:30
Заглебие
2 2
Пяст Гливице
Заглебие - Пяст Гливице
24 апр. 2021
- 21:00
Висла Краков
0 0
Краковия
Висла Краков - Краковия
25 апр. 2021
- 13:30
Варта Познан
2 0
Ягелония
Варта Познан - Ягелония
25 апр. 2021
- 16:00
Стал Миелец
1 0
Погон Счечин
Стал Миелец - Погон Счечин
25 апр. 2021
- 18:30
Лехия Гданск
0 1
Легия Варшава
Лехия Гданск - Легия Варшава
Кръг 28
28 апр. 2021
- 20:00
Ягелония
0 0
Ракув
Ягелония - Ракув
30 апр. 2021
- 19:00
Плоцк
1 3
Лехия Гданск
Плоцк - Лехия Гданск
30 апр. 2021
- 21:30
Шльонск Вроцлав
0 0
Заглебие
Шльонск Вроцлав - Заглебие
1 май 2021
- 16:00
Легия Варшава
0 0
Висла Краков
Легия Варшава - Висла Краков
1 май 2021
- 18:30
Погон Счечин
1 1
Варта Познан
Погон Счечин - Варта Познан
1 май 2021
- 21:00
Лех Познан
1 2
Стал Миелец
Лех Познан - Стал Миелец
3 май 2021
- 16:00
Пяст Гливице
2 0
Подбезкидзе
Пяст Гливице - Подбезкидзе
3 май 2021
- 18:30
Краковия
1 0
Забже
Краковия - Забже
Кръг 29
7 май 2021
- 19:00
Забже
3 1
Ягелония
Забже - Ягелония
7 май 2021
- 21:30
Заглебие
1 1
Погон Счечин
Заглебие - Погон Счечин
8 май 2021
- 16:00
Подбезкидзе
1 1
Плоцк
Подбезкидзе - Плоцк
8 май 2021
- 18:30
Лехия Гданск
1 1
Краковия
Лехия Гданск - Краковия
8 май 2021
- 21:00
Висла Краков
1 2
Лех Познан
Висла Краков - Лех Познан
9 май 2021
- 16:00
Варта Познан
2 3
Шльонск Вроцлав
Варта Познан - Шльонск Вроцлав
9 май 2021
- 18:30
Стал Миелец
0 0
Легия Варшава
Стал Миелец - Легия Варшава
10 май 2021
- 19:00
Ракув
1 0
Пяст Гливице
Ракув - Пяст Гливице
Кръг 30
16 май 2021
- 18:30
Легия Варшава
1 0
Подбезкидзе
Легия Варшава - Подбезкидзе
16 май 2021
- 18:30
Лех Познан
1 1
Забже
Лех Познан - Забже
16 май 2021
- 18:30
Ягелония
2 1
Лехия Гданск
Ягелония - Лехия Гданск
16 май 2021
- 18:30
Пяст Гливице
2 3
Висла Краков
Пяст Гливице - Висла Краков
16 май 2021
- 18:30
Погон Счечин
1 3
Ракув
Погон Счечин - Ракув
16 май 2021
- 18:30
Плоцк
4 0
Заглебие
Плоцк - Заглебие
16 май 2021
- 18:30
Шльонск Вроцлав
1 1
Стал Миелец
Шльонск Вроцлав - Стал Миелец
16 май 2021
- 18:30
Краковия
0 1
Варта Познан
Краковия - Варта Познан
P