Полша: Купа на Полша 2021 – 2022

Полша: Купа на Полша 2021 - 2022

2021-2022
покажи на цял екран
1/32 финал
club logo
КСЗО Островиец
club logo
ГКС Тихи
1
2
club logo
Стал Миелец
club logo
Висла Краков
club logo
Корона Киелце
club logo
Плоцк
club logo
Стомил Олщин
club logo
Сандеця Нови Сонч
club logo
ЛКС Лодз
club logo
Краковия
club logo
Шльонск Вроцлав II
club logo
Заглебие
club logo
Олимпия Груджьондз
club logo
Варта Познан
club logo
Лех Познан II
club logo
Пуща
club logo
Замбрув
club logo
ГКС Катовице
0
1
club logo
Шльонск Вроцлав
club logo
Нечеча
club logo
Шленза Вроцлав
club logo
Хойничанка
3
2
club logo
Забже
club logo
Радомяк Радом
club logo
Свит
club logo
Белско-Бяла
4
3
club logo
Ягелония
club logo
Лехия Гданск
club logo
Вислока Дембица
club logo
Швит Скловни
0(0)
0(0)
club logo
Вигри Сувалки
club logo
Легия Варшава
club logo
Оструда
club logo
Погон Шедълце
club logo
Мотор Любин
club logo
Подбезкидзе
club logo
Жешов
club logo
Видзев Лодз
club logo
Шрода
club logo
ГКП Ястшембе
0
2
club logo
Вечиста Краков
club logo
Хробри Глогов
2
1
club logo
Повишле Джешгон
club logo
Гарбарния
0
3
club logo
Рух Зджешовице
club logo
Заглембие Сосновац
0
6
club logo
Влоцлавия Влоцлавек
club logo
Пяст Гливице
0
2
club logo
Калиш
club logo
Погон Счечин
club logo
Стал Жешов
club logo
Ракув
0(1)
0(3)
club logo
Легница
club logo
Одра Ополе
club logo
Горник Полковице
club logo
Гурник З.
club logo
Орлета Радзин
club logo
Лехия Зелона Гура
2
3
club logo
Белхатов
club logo
Арка Гдиня
club logo
Конкордия Елбльонг
club logo
Скерневице
0
2
club logo
Скра
club logo
Лех Познан
1/16 финал
club logo
ГКС Тихи
club logo
Висла Краков
club logo
Корона Киелце
club logo
Стомил Олщин
club logo
ЛКС Лодз
club logo
Заглебие
club logo
Олимпия Груджьондз
club logo
Лех Познан II
club logo
ГКС Катовице
club logo
Нечеча
club logo
Шленза Вроцлав
club logo
Забже
club logo
Свит
club logo
Лехия Гданск
club logo
Швит Скловни
club logo
Легия Варшава
club logo
Погон Шедълце
club logo
Мотор Любин
club logo
Видзев Лодз
club logo
ГКП Ястшембе
club logo
Вечиста Краков
club logo
Гарбарния
club logo
Заглембие Сосновац
club logo
Пяст Гливице
club logo
Калиш
club logo
Ракув
club logo
Легница
club logo
Гурник З.
club logo
Лехия Зелона Гура
club logo
Арка Гдиня
club logo
Скерневице
club logo
Лех Познан
Осминафинали
club logo
Гарбарния
club logo
Лех Познан
0
4
club logo
Корона Киелце
club logo
Гурник З.
1
2
club logo
Пяст Гливице
club logo
Забже
0(2)
0(4)
club logo
Видзев Лодз
club logo
Висла Краков
1
3
club logo
Мотор Любин
club logo
Легия Варшава
1
2
club logo
Арка Гдиня
club logo
Заглебие
2
1
club logo
Олимпия Груджьондз
club logo
Свит
3(0)
3(0)
club logo
Нечеча
club logo
Ракув
0
2
Четвъртфинали
club logo
Легия Варшава
club logo
Гурник З.
2
0
club logo
Арка Гдиня
club logo
Ракув
0
2
club logo
Олимпия Груджьондз
club logo
Висла Краков
1(5)
1(3)
club logo
Забже
club logo
Лех Познан
0
2
Полуфинали
club logo
Олимпия Груджьондз
club logo
Лех Познан
0
3
club logo
Ракув
club logo
Легия Варшава
1
0
Финал
club logo
Лех Познан
club logo
Ракув
1
3
1/32 финал
1/16 финал
Осминафинали
Четвъртфинали
Полуфинали
Финал
28 сеп. 2021
- 20:29
КСЗО Островиец
1 2
ГКС Тихи
КСЗО Островиец - ГКС Тихи
29 сеп. 2021
- 16:30
Замбрув
0 1
ГКС Катовице
Замбрув - ГКС Катовице
22 сеп. 2021
- 17:00
Шленза Вроцлав
3 2
Хойничанка
Шленза Вроцлав - Хойничанка
29 сеп. 2021
- 16:00
Свит
4 3
Белско-Бяла
Свит - Белско-Бяла
29 сеп. 2021
- 16:00
Вислока Дембица
0 0
Швит Скловни
Вислока Дембица - Швит Скловни
21 сеп. 2021
- 16:30
Шрода
0 2
ГКП Ястшембе
Шрода - ГКП Ястшембе
29 сеп. 2021
- 16:30
Вечиста Краков
2 1
Хробри Глогов
Вечиста Краков - Хробри Глогов
29 сеп. 2021
- 16:45
Повишле Джешгон
0 3
Гарбарния
Повишле Джешгон - Гарбарния
21 сеп. 2021
- 16:00
Рух Зджешовице
0 6
Заглембие Сосновац
Рух Зджешовице - Заглембие Сосновац
22 сеп. 2021
- 20:46
Влоцлавия Влоцлавек
0 2
Пяст Гливице
Влоцлавия Влоцлавек - Пяст Гливице
23 сеп. 2021
- 18:30
ЛКС Лодз
0 0
Краковия
ЛКС Лодз - Краковия
22 сеп. 2021
- 16:30
Орлета Радзин
2 3
Лехия Зелона Гура
Орлета Радзин - Лехия Зелона Гура
22 сеп. 2021
- 17:00
Конкордия Елбльонг
0 2
Скерневице
Конкордия Елбльонг - Скерневице
1 дек. 2021
- 12:45
Гарбарния
0 4
Лех Познан
Гарбарния - Лех Познан
30 ное. 2021
- 19:00
Корона Киелце
1 2
Гурник З.
Корона Киелце - Гурник З.
9 фев. 2022
- 18:30
Пяст Гливице
0 0
Забже
Пяст Гливице - Забже
2 дек. 2021
- 21:00
Видзев Лодз
1 3
Висла Краков
Видзев Лодз - Висла Краков
1 дек. 2021
- 21:00
Мотор Любин
1 2
Легия Варшава
Мотор Любин - Легия Варшава
1 дек. 2021
- 18:15
Арка Гдиня
2 1
Заглебие
Арка Гдиня - Заглебие
30 ное. 2021
- 13:00
Олимпия Груджьондз
3 3
Свит
Олимпия Груджьондз - Свит
1 дек. 2021
- 15:30
Нечеча
0 2
Ракув
Нечеча - Ракув
2 мар. 2022
- 21:45
Легия Варшава
2 0
Гурник З.
Легия Варшава - Гурник З.
1 мар. 2022
- 21:45
Арка Гдиня
0 2
Ракув
Арка Гдиня - Ракув
1 мар. 2022
- 19:00
Олимпия Груджьондз
1 1
Висла Краков
Олимпия Груджьондз - Висла Краков
2 мар. 2022
- 19:00
Забже
0 2
Лех Познан
Забже - Лех Познан
5 апр. 2022
- 19:00
Олимпия Груджьондз
0 3
Лех Познан
Олимпия Груджьондз - Лех Познан
6 апр. 2022
- 19:00
Ракув
1 0
Легия Варшава
Ракув - Легия Варшава
2 май 2022
- 17:00
Лех Познан
1 3
Ракув
Лех Познан - Ракув
Позиция#
Играч
Голове
1
Лех Познан
3
2
Лех Познан
3
3
Арка Гдиня
3
4
Заглембие Сосновац
3
5
Свит
3
6
Олимпия Груджьондз
3
7
Ракув
2
8
Лех Познан
2
9
Лехия Гданск
2
10
2
11
Висла Краков
Стал Миелец
2
12
Олимпия Груджьондз
2
13
Корона Киелце
2
14
Заглембие Сосновац
2
15
Арка Гдиня
2
Позиция#
Играч
Асистенции
1
Ракув
3
2
Лех Познан
2
3
Лех Познан
1
4
Легия Варшава
1
5
Лех Познан
1
6
Ракув
1
7
Ракув
1
8
Висла Краков
1
9
Арка Гдиня
1
10
Гурник З.
1
11
Гурник З.
1
12
Корона Киелце
1
13
Свит
1
14
Олимпия Груджьондз
1
15
Видзев Лодз
1
#
Играч
Точки
1
Piotr Witasik
Олимпия Груджьондз
Олимпия Груджьондз
1
0
1
6
2
Кей Кинтана
Шльонск Вроцлав
Шльонск Вроцлав
0
0
1
5
3
J. Arak
Ракув
Ракув
0
0
1
5
4
K. Kościelny
Стал Миелец
Стал Миелец
0
0
1
5
5
M. Stempin
Шленза Вроцлав
Шленза Вроцлав
0
0
1
5
6
R. Cielemęcki
Плоцк
Плоцк
1
1
0
3
7
S. Rudol
Сандеця Нови Сонч
Сандеця Нови Сонч
1
1
0
3
8
M. Wieteska
Легия Варшава
Легия Варшава
2
0
0
2
9
Michał Skóraś
Лех Познан
Лех Познан
2
0
0
2
10
G. Papanikolaou
Ракув
Ракув
2
0
0
2
11
M. Warcholak
Олимпия Груджьондз
Олимпия Груджьондз
2
0
0
2
12
P. Kun
Ракув
Ракув
2
0
0
2
13
D. Szot
Висла Краков
Висла Краков
2
0
0
2
14
J. Łukowski
Корона Киелце
Корона Киелце
2
0
0
2
15
J. Podgorski
Корона Киелце
Корона Киелце
2
0
0
2
16
F. Karmanski
Олимпия Груджьондз
Олимпия Груджьондз
2
0
0
2
17
H. Michalik
Свит
Свит
2
0
0
2
P