Дания: Суперлига 2021 – 2022

Суперлига Дания 2021 - 2022

2021-2022
Шампионска група
Група на изпадащите
Основен етап

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Мидтиланд
р п р п п
10
7
2
1
22
11
11
23
2
Копенхаген
р р п п п
10
6
2
2
13
6
7
20
3
Силкеборг
п п з з з
10
6
0
4
20
16
4
18
4
Рандерс
п з р з з
10
3
1
6
10
17
-7
10
5
Брьондби
з р р п п
10
2
2
6
10
17
-7
8
6
Олборг
з з р з з
10
2
1
7
11
19
-8
7
Мидтиланд
Копенхаген
Силкеборг
Рандерс
Брьондби
Олборг
1 Мидтиланд 0–0 3–2 3–2 2–2 2–0
2 Копенхаген 1–0 2–1 0–1 2–0 3–0
3 Силкеборг 1–4 3–1 1–0 3–0 4–2
4 Рандерс 1–3 0–2 1–2 2–1 2–2
5 Брьондби 1–3 1–1 2–1 0–1 0–1
6 Олборг 1–2 0–1 1–2 3–0 1–3
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Кръг 1
3 апр. 2022
- 17:00
Брьондби
0 1
Рандерс
Брьондби - Рандерс
3 апр. 2022
- 19:00
Олборг
0 1
Копенхаген
Олборг - Копенхаген
4 апр. 2022
- 20:00
Мидтиланд
3 2
Силкеборг
Мидтиланд - Силкеборг
Кръг 2
8 апр. 2022
- 19:30
Олборг
3 0
Рандерс
Олборг - Рандерс
10 апр. 2022
- 17:00
Силкеборг
3 0
Брьондби
Силкеборг - Брьондби
10 апр. 2022
- 19:00
Копенхаген
1 0
Мидтиланд
Копенхаген - Мидтиланд
Кръг 3
13 апр. 2022
- 19:30
Рандерс
1 3
Мидтиланд
Рандерс - Мидтиланд
14 апр. 2022
- 17:00
Силкеборг
3 1
Копенхаген
Силкеборг - Копенхаген
14 апр. 2022
- 19:00
Брьондби
0 1
Олборг
Брьондби - Олборг
Кръг 4
18 апр. 2022
- 17:00
Копенхаген
2 0
Брьондби
Копенхаген - Брьондби
18 апр. 2022
- 19:00
Мидтиланд
2 0
Олборг
Мидтиланд - Олборг
19 апр. 2022
- 20:00
Рандерс
1 2
Силкеборг
Рандерс - Силкеборг
Кръг 5
24 апр. 2022
- 15:00
Олборг
1 2
Силкеборг
Олборг - Силкеборг
24 апр. 2022
- 17:00
Копенхаген
0 1
Рандерс
Копенхаген - Рандерс
25 апр. 2022
- 20:00
Брьондби
1 3
Мидтиланд
Брьондби - Мидтиланд
Кръг 6
1 май 2022
- 17:00
Рандерс
2 1
Брьондби
Рандерс - Брьондби
1 май 2022
- 19:00
Мидтиланд
0 0
Копенхаген
Мидтиланд - Копенхаген
2 май 2022
- 20:00
Силкеборг
4 2
Олборг
Силкеборг - Олборг
Кръг 7
6 май 2022
- 20:00
Силкеборг
1 0
Рандерс
Силкеборг - Рандерс
8 май 2022
- 17:00
Брьондби
1 1
Копенхаген
Брьондби - Копенхаген
8 май 2022
- 19:00
Олборг
1 2
Мидтиланд
Олборг - Мидтиланд
Кръг 8
11 май 2022
- 19:00
Рандерс
2 2
Олборг
Рандерс - Олборг
11 май 2022
- 21:00
Копенхаген
2 1
Силкеборг
Копенхаген - Силкеборг
12 май 2022
- 21:00
Мидтиланд
2 2
Брьондби
Мидтиланд - Брьондби
Кръг 9
15 май 2022
- 17:00
Рандерс
0 2
Копенхаген
Рандерс - Копенхаген
15 май 2022
- 19:00
Олборг
1 3
Брьондби
Олборг - Брьондби
16 май 2022
- 20:00
Силкеборг
1 4
Мидтиланд
Силкеборг - Мидтиланд
Кръг 10
22 май 2022
- 18:00
Копенхаген
3 0
Олборг
Копенхаген - Олборг
22 май 2022
- 18:00
Мидтиланд
3 2
Рандерс
Мидтиланд - Рандерс
22 май 2022
- 18:00
Брьондби
2 1
Силкеборг
Брьондби - Силкеборг

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Виборг
р р р п п
10
4
5
1
14
10
4
17
2
Одензе
п р р р з
10
4
5
1
14
11
3
17
3
Нордселанд
р р р п р
10
3
6
1
14
10
4
15
4
Вайле
з р п з п
10
3
4
3
10
12
-2
13
5
Сьонерюск
п р р р з
10
2
4
4
11
13
-2
10
6
Орхус
з р з з р
10
0
4
6
7
14
-7
4
Виборг
Одензе
Нордселанд
Вайле
Сьонерюск
Орхус
1 Виборг 1–1 1–1 2–2 2–1 1–0
2 Одензе 1–1 2–1 2–1 1–1 1–0
3 Нордселанд 2–0 1–1 2–1 2–0 2–2
4 Вайле 2–2 2–1 0–0 0–3 1–0
5 Сьонерюск 0–2 2–2 1–1 0–1 2–1
6 Орхус 0–2 1–2 2–2 0–0 1–1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Кръг 1
1 апр. 2022
- 20:00
Виборг
2 1
Сьонерюск
Виборг - Сьонерюск
3 апр. 2022
- 15:00
Орхус
0 0
Вайле
Орхус - Вайле
3 апр. 2022
- 15:00
Одензе
2 1
Нордселанд
Одензе - Нордселанд
Кръг 2
10 апр. 2022
- 15:00
Сьонерюск
2 2
Одензе
Сьонерюск - Одензе
10 апр. 2022
- 15:00
Нордселанд
2 2
Орхус
Нордселанд - Орхус
11 апр. 2022
- 20:00
Вайле
2 2
Виборг
Вайле - Виборг
Кръг 3
14 апр. 2022
- 15:00
Одензе
2 1
Вайле
Одензе - Вайле
14 апр. 2022
- 15:00
Орхус
0 2
Виборг
Орхус - Виборг
15 апр. 2022
- 19:00
Нордселанд
2 0
Сьонерюск
Нордселанд - Сьонерюск
Кръг 4
17 апр. 2022
- 19:00
Виборг
1 1
Одензе
Виборг - Одензе
18 апр. 2022
- 15:00
Сьонерюск
2 1
Орхус
Сьонерюск - Орхус
18 апр. 2022
- 15:00
Вайле
0 0
Нордселанд
Вайле - Нордселанд
Кръг 5
22 апр. 2022
- 20:00
Сьонерюск
0 1
Вайле
Сьонерюск - Вайле
24 апр. 2022
- 15:00
Нордселанд
2 0
Виборг
Нордселанд - Виборг
24 апр. 2022
- 19:00
Орхус
1 2
Одензе
Орхус - Одензе
Кръг 6
29 апр. 2022
- 20:00
Виборг
1 1
Нордселанд
Виборг - Нордселанд
1 май 2022
- 15:00
Одензе
1 0
Орхус
Одензе - Орхус
1 май 2022
- 15:00
Вайле
0 3
Сьонерюск
Вайле - Сьонерюск
Кръг 7
8 май 2022
- 15:00
Нордселанд
1 1
Одензе
Нордселанд - Одензе
8 май 2022
- 21:00
Орхус
1 1
Сьонерюск
Орхус - Сьонерюск
9 май 2022
- 20:00
Виборг
2 2
Вайле
Виборг - Вайле
Кръг 8
11 май 2022
- 19:00
Сьонерюск
1 1
Нордселанд
Сьонерюск - Нордселанд
12 май 2022
- 19:00
Вайле
1 0
Орхус
Вайле - Орхус
12 май 2022
- 19:00
Одензе
1 1
Виборг
Одензе - Виборг
Кръг 9
15 май 2022
- 15:00
Нордселанд
2 1
Вайле
Нордселанд - Вайле
15 май 2022
- 15:00
Одензе
1 1
Сьонерюск
Одензе - Сьонерюск
15 май 2022
- 21:00
Виборг
1 0
Орхус
Виборг - Орхус
Кръг 10
21 май 2022
- 18:00
Орхус
2 2
Нордселанд
Орхус - Нордселанд
21 май 2022
- 18:00
Вайле
2 1
Одензе
Вайле - Одензе
21 май 2022
- 18:00
Сьонерюск
0 2
Виборг
Сьонерюск - Виборг

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Копенхаген
п п п п п
22
14
6
2
43
13
30
48
2
Мидтиланд
з р п з п
22
13
3
6
37
22
15
42
3
Брьондби
п п п р з
22
11
7
4
30
24
6
40
4
Олборг
п з р п п
22
11
5
6
36
26
10
38
5
Рандерс
з р з п р
22
9
6
7
26
25
1
33
6
Силкеборг
п п з з з
22
7
10
5
34
21
13
31
7
Виборг
п з з п р
22
6
9
7
31
33
-2
27
8
Орхус
п з з р р
22
6
8
8
24
29
-5
26
9
Одензе
з р р з з
22
4
9
9
31
35
-4
21
10
Нордселанд
з р п р з
22
5
6
11
24
37
-13
21
11
Вайле
з п р з п
22
4
4
14
21
48
-27
16
12
Сьонерюск
з з р р р
22
2
7
13
17
41
-24
13
- Суперлига (Шампионска група)
- Суперлига (Група на изпадащите)
покажи на цял екран
Копенхаген
Мидтиланд
Брьондби
Олборг
Рандерс
Силкеборг
Виборг
Орхус
Одензе
Нордселанд
Вайле
Сьонерюск
1 Копенхаген 0–1 4–2 2–2 3–0 0–0 1–1 1–1 2–0 1–0 3–0 2–0
2 Мидтиланд 0–1 1–2 0–2 1–0 3–0 3–1 4–0 1–2 2–0 4–1 3–2
3 Брьондби 2–1 2–0 2–1 1–0 1–1 1–1 1–1 2–1 0–1 3–2 1–0
4 Олборг 1–3 0–1 3–0 1–1 1–4 2–5 2–0 2–0 2–1 0–0 4–0
5 Рандерс 0–2 1–3 1–1 1–1 2–1 0–1 1–0 1–1 3–2 4–1 1–0
6 Силкеборг 0–0 0–1 0–1 0–0 2–1 4–1 0–2 1–1 4–1 3–0 0–0
7 Виборг 0–2 0–2 0–1 2–3 1–2 1–1 2–0 1–1 2–2 2–0 1–1
8 Орхус 1–3 3–0 1–1 1–0 1–2 1–1 1–1 2–2 2–3 1–0 1–0
9 Одензе 0–2 2–2 2–2 2–3 1–2 1–1 2–3 0–0 2–0 6–0 2–1
10 Нордселанд 1–5 2–2 0–2 0–2 0–0 1–1 1–2 0–0 3–1 3–1 1–1
11 Вайле 0–4 1–1 2–2 0–1 0–2 2–4 1–1 3–2 2–0 2–0 3–1
12 Сьонерюск 1–1 0–2 1–0 1–3 1–1 0–6 2–2 2–3 2–2 0–2 1–0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Кръг 1
16 юли 2021
- 20:00
Мидтиланд
1 2
Одензе
Мидтиланд - Одензе
18 юли 2021
- 15:00
Нордселанд
1 2
Виборг
Нордселанд - Виборг
18 юли 2021
- 15:00
Вайле
0 2
Рандерс
Вайле - Рандерс
18 юли 2021
- 17:00
Копенхаген
2 2
Олборг
Копенхаген - Олборг
18 юли 2021
- 20:00
Орхус
1 1
Брьондби
Орхус - Брьондби
19 юли 2021
- 20:00
Силкеборг
0 0
Сьонерюск
Силкеборг - Сьонерюск
Кръг 2
24 юли 2021
- 19:00
Олборг
0 1
Мидтиланд
Олборг - Мидтиланд
25 юли 2021
- 15:00
Нордселанд
0 0
Орхус
Нордселанд - Орхус
25 юли 2021
- 15:00
Рандерс
1 1
Одензе
Рандерс - Одензе
25 юли 2021
- 17:00
Копенхаген
0 0
Силкеборг
Копенхаген - Силкеборг
25 юли 2021
- 19:00
Брьондби
1 1
Виборг
Брьондби - Виборг
26 юли 2021
- 20:00
Сьонерюск
1 0
Вайле
Сьонерюск - Вайле
Кръг 3
31 юли 2021
- 17:00
Виборг
0 2
Мидтиланд
Виборг - Мидтиланд
1 авг. 2021
- 15:00
Орхус
1 2
Рандерс
Орхус - Рандерс
1 авг. 2021
- 15:00
Силкеборг
0 0
Олборг
Силкеборг - Олборг
1 авг. 2021
- 17:00
Вайле
2 2
Брьондби
Вайле - Брьондби
1 авг. 2021
- 19:00
Одензе
0 2
Копенхаген
Одензе - Копенхаген
2 авг. 2021
- 20:00
Сьонерюск
0 2
Нордселанд
Сьонерюск - Нордселанд
Кръг 4
6 авг. 2021
- 19:30
Силкеборг
4 1
Виборг
Силкеборг - Виборг
6 авг. 2021
- 21:30
Мидтиланд
4 1
Вайле
Мидтиланд - Вайле
8 авг. 2021
- 15:00
Рандерс
1 0
Сьонерюск
Рандерс - Сьонерюск
8 авг. 2021
- 17:00
Копенхаген
4 2
Брьондби
Копенхаген - Брьондби
8 авг. 2021
- 19:00
Олборг
2 0
Орхус
Олборг - Орхус
9 авг. 2021
- 20:00
Нордселанд
3 1
Одензе
Нордселанд - Одензе
Кръг 5
13 авг. 2021
- 18:30
Сьонерюск
0 2
Мидтиланд
Сьонерюск - Мидтиланд
13 авг. 2021
- 20:15
Виборг
1 2
Рандерс
Виборг - Рандерс
13 авг. 2021
- 22:00
Брьондби
0 1
Нордселанд
Брьондби - Нордселанд
15 авг. 2021
- 17:00
Одензе
1 1
Силкеборг
Одензе - Силкеборг
15 авг. 2021
- 19:00
Орхус
1 3
Копенхаген
Орхус - Копенхаген
16 авг. 2021
- 20:00
Вайле
0 1
Олборг
Вайле - Олборг
Кръг 6
20 авг. 2021
- 20:00
Мидтиланд
3 0
Силкеборг
Мидтиланд - Силкеборг
21 авг. 2021
- 19:00
Одензе
2 2
Брьондби
Одензе - Брьондби
22 авг. 2021
- 15:00
Рандерс
1 1
Олборг
Рандерс - Олборг
22 авг. 2021
- 17:00
Копенхаген
2 0
Сьонерюск
Копенхаген - Сьонерюск
22 авг. 2021
- 19:00
Виборг
2 0
Орхус
Виборг - Орхус
23 авг. 2021
- 20:00
Нордселанд
3 1
Вайле
Нордселанд - Вайле
Кръг 7
27 авг. 2021
- 20:00
Олборг
2 1
Нордселанд
Олборг - Нордселанд
29 авг. 2021
- 15:00
Сьонерюск
2 2
Виборг
Сьонерюск - Виборг
29 авг. 2021
- 15:00
Силкеборг
2 1
Рандерс
Силкеборг - Рандерс
29 авг. 2021
- 17:00
Вайле
0 4
Копенхаген
Вайле - Копенхаген
29 авг. 2021
- 19:00
Орхус
2 2
Одензе
Орхус - Одензе
29 авг. 2021
- 21:00
Брьондби
2 0
Мидтиланд
Брьондби - Мидтиланд
Кръг 8
10 сеп. 2021
- 19:00
Мидтиланд
2 0
Нордселанд
Мидтиланд - Нордселанд
10 сеп. 2021
- 21:00
Брьондби
1 1
Силкеборг
Брьондби - Силкеборг
12 сеп. 2021
- 15:00
Виборг
2 3
Олборг
Виборг - Олборг
12 сеп. 2021
- 17:00
Рандерс
0 2
Копенхаген
Рандерс - Копенхаген
12 сеп. 2021
- 19:00
Орхус
1 0
Вайле
Орхус - Вайле
13 сеп. 2021
- 20:00
Одензе
2 1
Сьонерюск
Одензе - Сьонерюск
Кръг 9
17 сеп. 2021
- 20:00
Олборг
2 0
Одензе
Олборг - Одензе
19 сеп. 2021
- 15:00
Вайле
1 1
Виборг
Вайле - Виборг
19 сеп. 2021
- 15:00
Рандерс
3 2
Нордселанд
Рандерс - Нордселанд
19 сеп. 2021
- 17:00
Сьонерюск
1 0
Брьондби
Сьонерюск - Брьондби
19 сеп. 2021
- 19:00
Копенхаген
0 1
Мидтиланд
Копенхаген - Мидтиланд
20 сеп. 2021
- 20:00
Силкеборг
0 2
Орхус
Силкеборг - Орхус
Кръг 10
26 сеп. 2021
- 15:00
Мидтиланд
1 0
Рандерс
Мидтиланд - Рандерс
26 сеп. 2021
- 15:00
Виборг
1 1
Одензе
Виборг - Одензе
26 сеп. 2021
- 17:00
Нордселанд
1 5
Копенхаген
Нордселанд - Копенхаген
26 сеп. 2021
- 19:00
Брьондби
2 1
Олборг
Брьондби - Олборг
26 сеп. 2021
- 21:00
Вайле
2 4
Силкеборг
Вайле - Силкеборг
27 сеп. 2021
- 20:00
Орхус
1 0
Сьонерюск
Орхус - Сьонерюск
Кръг 11
1 окт. 2021
- 20:00
Одензе
6 0
Вайле
Одензе - Вайле
3 окт. 2021
- 15:00
Олборг
4 0
Сьонерюск
Олборг - Сьонерюск
3 окт. 2021
- 15:00
Силкеборг
4 1
Нордселанд
Силкеборг - Нордселанд
3 окт. 2021
- 17:00
Мидтиланд
4 0
Орхус
Мидтиланд - Орхус
3 окт. 2021
- 19:00
Рандерс
1 1
Брьондби
Рандерс - Брьондби
3 окт. 2021
- 21:00
Копенхаген
1 1
Виборг
Копенхаген - Виборг
Кръг 12
15 окт. 2021
- 20:00
Виборг
1 1
Силкеборг
Виборг - Силкеборг
17 окт. 2021
- 14:00
Нордселанд
2 2
Мидтиланд
Нордселанд - Мидтиланд
17 окт. 2021
- 15:00
Одензе
1 2
Рандерс
Одензе - Рандерс
17 окт. 2021
- 17:00
Брьондби
3 2
Вайле
Брьондби - Вайле
17 окт. 2021
- 19:00
Сьонерюск
1 1
Копенхаген
Сьонерюск - Копенхаген
18 окт. 2021
- 20:00
Орхус
1 0
Олборг
Орхус - Олборг
Кръг 13
22 окт. 2021
- 20:00
Вайле
2 0
Нордселанд
Вайле - Нордселанд
24 окт. 2021
- 15:00
Брьондби
2 1
Копенхаген
Брьондби - Копенхаген
24 окт. 2021
- 15:00
Силкеборг
1 1
Одензе
Силкеборг - Одензе
24 окт. 2021
- 17:00
Рандерс
1 0
Орхус
Рандерс - Орхус
24 окт. 2021
- 19:00
Мидтиланд
3 2
Сьонерюск
Мидтиланд - Сьонерюск
25 окт. 2021
- 20:00
Олборг
2 5
Виборг
Олборг - Виборг
Кръг 14
31 окт. 2021
- 15:00
Нордселанд
0 2
Олборг
Нордселанд - Олборг
31 окт. 2021
- 15:00
Рандерс
1 3
Мидтиланд
Рандерс - Мидтиланд
31 окт. 2021
- 17:00
Копенхаген
3 0
Вайле
Копенхаген - Вайле
31 окт. 2021
- 19:00
Виборг
0 1
Брьондби
Виборг - Брьондби
31 окт. 2021
- 21:00
Сьонерюск
0 6
Силкеборг
Сьонерюск - Силкеборг
1 ное. 2021
- 20:00
Одензе
0 0
Орхус
Одензе - Орхус
Кръг 15
5 ное. 2021
- 20:00
Виборг
2 2
Нордселанд
Виборг - Нордселанд
7 ное. 2021
- 15:00
Олборг
1 1
Рандерс
Олборг - Рандерс
7 ное. 2021
- 15:00
Вайле
3 1
Сьонерюск
Вайле - Сьонерюск
7 ное. 2021
- 17:00
Орхус
3 0
Мидтиланд
Орхус - Мидтиланд
7 ное. 2021
- 19:00
Брьондби
2 1
Одензе
Брьондби - Одензе
7 ное. 2021
- 21:00
Силкеборг
0 0
Копенхаген
Силкеборг - Копенхаген
Кръг 16
19 ное. 2021
- 20:00
Одензе
2 3
Виборг
Одензе - Виборг
21 ное. 2021
- 15:00
Нордселанд
1 1
Силкеборг
Нордселанд - Силкеборг
21 ное. 2021
- 15:00
Рандерс
4 1
Вайле
Рандерс - Вайле
21 ное. 2021
- 17:00
Копенхаген
1 1
Орхус
Копенхаген - Орхус
21 ное. 2021
- 19:00
Мидтиланд
1 2
Брьондби
Мидтиланд - Брьондби
22 ное. 2021
- 20:00
Сьонерюск
1 3
Олборг
Сьонерюск - Олборг
Кръг 17
26 ное. 2021
- 20:00
Орхус
1 1
Силкеборг
Орхус - Силкеборг
28 ное. 2021
- 15:00
Одензе
2 0
Нордселанд
Одензе - Нордселанд
28 ное. 2021
- 15:00
Виборг
1 1
Сьонерюск
Виборг - Сьонерюск
28 ное. 2021
- 17:00
Брьондби
1 0
Рандерс
Брьондби - Рандерс
28 ное. 2021
- 19:00
Олборг
1 3
Копенхаген
Олборг - Копенхаген
29 ное. 2021
- 20:00
Вайле
1 1
Мидтиланд
Вайле - Мидтиланд
Кръг 18
18 фев. 2022
- 20:00
Сьонерюск
2 3
Орхус
Сьонерюск - Орхус
20 фев. 2022
- 15:00
Мидтиланд
0 2
Олборг
Мидтиланд - Олборг
20 фев. 2022
- 15:00
Силкеборг
3 0
Вайле
Силкеборг - Вайле
20 фев. 2022
- 17:00
Нордселанд
0 2
Брьондби
Нордселанд - Брьондби
20 фев. 2022
- 19:00
Копенхаген
2 0
Одензе
Копенхаген - Одензе
21 фев. 2022
- 20:00
Рандерс
0 1
Виборг
Рандерс - Виборг
Кръг 19
25 фев. 2022
- 20:00
Вайле
3 2
Орхус
Вайле - Орхус
27 фев. 2022
- 15:00
Олборг
1 4
Силкеборг
Олборг - Силкеборг
27 фев. 2022
- 15:00
Нордселанд
0 0
Рандерс
Нордселанд - Рандерс
27 фев. 2022
- 17:00
Виборг
0 2
Копенхаген
Виборг - Копенхаген
27 фев. 2022
- 19:00
Одензе
2 2
Мидтиланд
Одензе - Мидтиланд
28 фев. 2022
- 20:00
Брьондби
1 0
Сьонерюск
Брьондби - Сьонерюск
Кръг 20
4 мар. 2022
- 19:00
Мидтиланд
3 1
Виборг
Мидтиланд - Виборг
4 мар. 2022
- 21:00
Копенхаген
3 0
Рандерс
Копенхаген - Рандерс
6 мар. 2022
- 15:00
Сьонерюск
2 2
Одензе
Сьонерюск - Одензе
6 мар. 2022
- 17:00
Олборг
0 0
Вайле
Олборг - Вайле
6 мар. 2022
- 19:00
Силкеборг
0 1
Брьондби
Силкеборг - Брьондби
7 мар. 2022
- 20:00
Орхус
2 3
Нордселанд
Орхус - Нордселанд
Кръг 21
11 мар. 2022
- 20:00
Нордселанд
1 1
Сьонерюск
Нордселанд - Сьонерюск
13 мар. 2022
- 15:00
Виборг
2 0
Вайле
Виборг - Вайле
13 мар. 2022
- 15:00
Рандерс
2 1
Силкеборг
Рандерс - Силкеборг
13 мар. 2022
- 17:00
Брьондби
1 1
Орхус
Брьондби - Орхус
13 мар. 2022
- 19:00
Мидтиланд
0 1
Копенхаген
Мидтиланд - Копенхаген
14 мар. 2022
- 20:00
Одензе
2 3
Олборг
Одензе - Олборг
Кръг 22
20 мар. 2022
- 15:30
Орхус
1 1
Виборг
Орхус - Виборг
20 мар. 2022
- 15:30
Копенхаген
1 0
Нордселанд
Копенхаген - Нордселанд
20 мар. 2022
- 15:30
Олборг
3 0
Брьондби
Олборг - Брьондби
20 мар. 2022
- 15:30
Вайле
2 0
Одензе
Вайле - Одензе
20 мар. 2022
- 15:30
Сьонерюск
1 1
Рандерс
Сьонерюск - Рандерс
20 мар. 2022
- 15:30
Силкеборг
0 1
Мидтиланд
Силкеборг - Мидтиланд
Позиция#
Играч
Голове
1
Силкеборг
17
2
Олборг
14
3
Мидтиланд
12
4
Брьондби
11
5
Копенхаген
11
6
Силкеборг
11
7
Силкеборг
10
8
Одензе
10
9
Нордселанд
9
10
Мидтиланд
8
11
Олборг
8
12
Мидтиланд
8
13
Олборг
8
14
Рандерс
7
15
Рандерс
7
Позиция#
Играч
Асистенции
1
Силкеборг
10
2
Мидтиланд
8
3
Силкеборг
8
4
Мидтиланд
7
5
Олборг
7
6
Брьондби
7
7
Мидтиланд
6
8
Олборг
5
9
Силкеборг
5
10
Копенхаген
5
11
Брьондби
5
12
Виборг
5
13
Копенхаген
4
14
Олборг
4
15
Олборг
4
#
Играч
Точки
1
Júnior Brumado
Мидтиланд
Мидтиланд
6
0
1
11
2
M. Ross
Олборг
Олборг
9
1
0
11
3
N. Poulsen
Орхус
Орхус
11
0
0
11
4
Lars Kramer
Виборг
Виборг
4
1
1
11
5
Pedro Ferreira
Олборг
Олборг
8
1
0
10
6
D. Khotcholava
Копенхаген
Копенхаген
10
0
0
10
7
Mads Lauritsen
Виборг
Виборг
8
1
0
10
8
R. Thelander
Олборг
Олборг
4
0
1
9
9
Nicolai Boilesen
Копенхаген
Копенхаген
4
0
1
9
10
Denis Kolinger
Вайле
Вайле
9
0
0
9
11
L. Coulibaly
Нордселанд
Нордселанд
4
0
1
9
12
A. Maxsø
Брьондби
Брьондби
3
0
1
8
13
J. Radošević
Брьондби
Брьондби
3
0
1
8
14
M. Höjholt
Олборг
Олборг
8
0
0
8
15
E. Holm
Сьонерюск
Сьонерюск
8
0
0
8
16
H. Heggheim
Брьондби
Брьондби
3
0
1
8
17
Allan Sousa
Вайле
Вайле
8
0
0
8
18
Arbnor Mucolli
Вайле
Вайле
6
1
0
8
19
Adamo Nagalo
Нордселанд
Нордселанд
3
0
1
8
P