Трета лига – Югоизточна 2020 – 2021

Трета лига - Югоизточна 2020 - 2021

2020-2021

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
34
26
5
3
79
26
53
83
2
34
25
6
3
78
22
56
81
3
Загорец
п п п п п
34
25
5
4
85
24
61
80
4
34
18
8
8
66
47
19
62
5
34
16
8
10
53
30
23
56
6
34
16
4
14
41
35
6
52
7
34
13
8
13
38
40
-2
47
8
34
14
5
15
47
55
-8
47
9
34
13
7
14
58
43
15
46
10
Извор
з п з п з
34
11
12
11
43
35
8
45
11
34
12
7
15
50
45
5
43
12
Хасково
р п п з р
34
12
7
15
33
39
-6
43
13
34
11
5
18
44
69
-25
38
14
Карнобат
п з п з з
34
10
7
17
35
58
-23
37
15
Ямбол 1915
з з р з з
34
8
9
17
29
52
-23
33
16
Несебър
р з п з п
34
8
9
17
41
68
-27
33
17
34
8
6
20
35
58
-23
30
18
34
1
0
33
22
131
-109
3
покажи на цял екран
Марица Пловдив
Черноморец 1919 Бургас
Загорец
Розова Долина
Гигант Съединение
Атлетик Куклен
Димитровград
Левски Карлово
Родопа Смолян
Извор
Борислав 2009
Хасково
Сокол Марково
Карнобат
Ямбол 1915
Несебър
Спартак Пловдив
Верея Стара Загора
1 Марица Пловдив 0–2 1–0 7–0 2–0 2–0 3–0 2–0 1–1 1–1 3–1 2–0 0–0 1–0 2–0 2–1 4–0 5–1
2 Черноморец 1919 Бургас 2–2 0–0 6–1 3–0 2–1 2–0 4–0 2–0 2–1 1–1 3–0 5–1 3–0 5–1 1–0 1–0 4–0
3 Загорец 1–3 1–1 1–0 3–0 2–0 2–1 6–1 3–0 1–0 3–0 0–3 3–2 4–1 4–0 9–0 4–1 4–0
4 Розова Долина 5–1 3–2 1–1 2–0 1–2 2–0 6–1 2–2 4–2 1–1 0–0 1–1 2–1 2–0 5–1 2–1 6–2
5 Гигант Съединение 1–2 0–1 0–1 1–0 0–0 3–3 1–0 1–0 2–1 2–0 1–0 4–0 4–0 4–0 1–1 6–0 3–0
6 Атлетик Куклен 0–2 1–0 1–4 0–1 0–0 1–2 2–0 2–0 0–0 1–0 2–0 2–1 1–2 2–1 4–0 1–0 3–0
7 Димитровград 0–2 1–2 0–2 2–1 2–0 1–1 3–0 1–2 1–0 2–0 2–0 1–2 1–0 1–0 0–0 1–0 3–0
8 Левски Карлово 0–1 1–2 0–1 0–0 3–2 1–0 2–0 2–2 2–0 1–2 2–1 4–2 2–0 0–0 0–0 2–0 2–0
9 Родопа Смолян 2–3 0–1 0–0 3–0 1–0 2–1 2–0 1–3 2–1 1–1 1–2 6–0 7–1 0–1 5–0 1–2 6–1
10 Извор 0–2 2–1 1–1 1–1 0–0 4–0 1–1 4–2 3–2 3–0 0–0 2–1 1–1 1–0 0–0 0–0 5–2
11 Борислав 2009 2–4 1–1 4–3 1–2 0–1 0–1 2–1 4–1 0–1 1–1 0–1 3–0 1–0 0–0 3–0 6–0 4–1
12 Хасково 0–1 1–2 0–3 0–1 0–0 1–3 2–0 2–1 1–1 1–0 0–4 1–0 0–0 1–1 5–0 0–1 4–1
13 Сокол Марково 2–1 1–6 1–2 2–3 0–2 2–1 1–1 3–1 2–1 1–0 0–1 3–1 2–1 1–1 2–0 0–6 6–1
14 Карнобат 2–3 1–4 1–4 0–1 1–1 1–0 2–2 1–3 2–0 2–0 2–2 2–0 1–0 0–1 2–1 1–0 1–0
15 Ямбол 1915 1–4 0–3 1–2 0–1 1–1 1–0 0–1 1–2 0–0 0–0 3–2 1–2 0–0 2–0 2–0 3–2 1–2
16 Несебър 0–0 1–2 0–4 3–2 1–2 1–2 1–1 0–0 3–0 1–3 1–0 0–0 5–1 2–2 5–3 1–2 6–0
17 Спартак Пловдив 1–2 0–0 0–1 2–2 1–4 0–2 1–1 1–2 0–1 0–3 2–0 0–1 1–0 2–2 2–2 1–2 3–0
18 Верея Стара Загора 0–8 0–2 0–5 0–5 1–6 1–4 1–2 1–6 1–5 0–2 1–3 1–3 1–4 1–2 0–1 2–4 0–3
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Кръг 1
8 авг. 2020
- 18:00
Карнобат
1 3
Левски Карлово
Карнобат - Левски Карлово
8 авг. 2020
- 18:00
Димитровград
1 2
Сокол Марково
Димитровград - Сокол Марково
8 авг. 2020
- 18:00
Спартак Пловдив
1 4
Гигант Съединение
Спартак Пловдив - Гигант Съединение
8 авг. 2020
- 18:00
Розова Долина
1 2
Атлетик Куклен
Розова Долина - Атлетик Куклен
8 авг. 2020
- 18:00
Несебър
0 0
Хасково
Несебър - Хасково
8 авг. 2020
- 18:00
Марица Пловдив
2 0
Ямбол 1915
Марица Пловдив - Ямбол 1915
8 авг. 2020
- 18:00
Загорец
1 0
Извор
Загорец - Извор
8 авг. 2020
- 19:00
Верея Стара Загора
1 3
Борислав 2009
Верея Стара Загора - Борислав 2009
9 авг. 2020
- 18:00
Родопа Смолян
0 1
Черноморец 1919 Бургас
Родопа Смолян - Черноморец 1919 Бургас
Кръг 2
15 авг. 2020
- 18:00
Ямбол 1915
1 2
Верея Стара Загора
Ямбол 1915 - Верея Стара Загора
15 авг. 2020
- 18:00
Хасково
0 1
Марица Пловдив
Хасково - Марица Пловдив
15 авг. 2020
- 18:00
Атлетик Куклен
4 0
Несебър
Атлетик Куклен - Несебър
15 авг. 2020
- 18:00
Гигант Съединение
1 0
Розова Долина
Гигант Съединение - Розова Долина
15 авг. 2020
- 18:00
Сокол Марково
1 2
Загорец
Сокол Марково - Загорец
15 авг. 2020
- 18:00
Черноморец 1919 Бургас
2 0
Димитровград
Черноморец 1919 Бургас - Димитровград
15 авг. 2020
- 18:00
Карнобат
2 0
Родопа Смолян
Карнобат - Родопа Смолян
15 авг. 2020
- 18:00
Извор
0 0
Спартак Пловдив
Извор - Спартак Пловдив
16 авг. 2020
- 18:00
Левски Карлово
1 2
Борислав 2009
Левски Карлово - Борислав 2009
Кръг 3
22 авг. 2020
- 18:00
Димитровград
1 0
Карнобат
Димитровград - Карнобат
22 авг. 2020
- 18:00
Загорец
1 1
Черноморец 1919 Бургас
Загорец - Черноморец 1919 Бургас
22 авг. 2020
- 18:00
Спартак Пловдив
1 0
Сокол Марково
Спартак Пловдив - Сокол Марково
22 авг. 2020
- 18:00
Несебър
1 2
Гигант Съединение
Несебър - Гигант Съединение
22 авг. 2020
- 18:00
Марица Пловдив
2 0
Атлетик Куклен
Марица Пловдив - Атлетик Куклен
22 авг. 2020
- 18:00
Борислав 2009
0 0
Ямбол 1915
Борислав 2009 - Ямбол 1915
22 авг. 2020
- 18:00
Розова Долина
4 2
Извор
Розова Долина - Извор
22 авг. 2020
- 19:00
Верея Стара Загора
1 3
Хасково
Верея Стара Загора - Хасково
23 авг. 2020
- 18:00
Родопа Смолян
1 3
Левски Карлово
Родопа Смолян - Левски Карлово
Кръг 4
29 авг. 2020
- 18:00
Хасково
0 4
Борислав 2009
Хасково - Борислав 2009
29 авг. 2020
- 18:00
Атлетик Куклен
3 0
Верея Стара Загора
Атлетик Куклен - Верея Стара Загора
29 авг. 2020
- 18:00
Гигант Съединение
1 2
Марица Пловдив
Гигант Съединение - Марица Пловдив
29 авг. 2020
- 18:00
Сокол Марково
2 3
Розова Долина
Сокол Марково - Розова Долина
29 авг. 2020
- 18:00
Черноморец 1919 Бургас
1 0
Спартак Пловдив
Черноморец 1919 Бургас - Спартак Пловдив
29 авг. 2020
- 18:00
Карнобат
1 4
Загорец
Карнобат - Загорец
29 авг. 2020
- 18:00
Извор
0 0
Несебър
Извор - Несебър
30 авг. 2020
- 18:00
Левски Карлово
0 0
Ямбол 1915
Левски Карлово - Ямбол 1915
30 авг. 2020
- 18:00
Родопа Смолян
2 0
Димитровград
Родопа Смолян - Димитровград
Кръг 5
5 сеп. 2020
- 17:00
Димитровград
3 0
Левски Карлово
Димитровград - Левски Карлово
5 сеп. 2020
- 17:00
Загорец
3 0
Родопа Смолян
Загорец - Родопа Смолян
5 сеп. 2020
- 17:00
Спартак Пловдив
2 2
Карнобат
Спартак Пловдив - Карнобат
5 сеп. 2020
- 17:00
Розова Долина
3 2
Черноморец 1919 Бургас
Розова Долина - Черноморец 1919 Бургас
5 сеп. 2020
- 17:00
Несебър
5 1
Сокол Марково
Несебър - Сокол Марково
5 сеп. 2020
- 17:00
Верея Стара Загора
1 6
Гигант Съединение
Верея Стара Загора - Гигант Съединение
5 сеп. 2020
- 17:00
Борислав 2009
0 1
Атлетик Куклен
Борислав 2009 - Атлетик Куклен
5 сеп. 2020
- 17:00
Ямбол 1915
1 2
Хасково
Ямбол 1915 - Хасково
5 сеп. 2020
- 17:00
Марица Пловдив
1 1
Извор
Марица Пловдив - Извор
Кръг 6
12 сеп. 2020
- 17:00
Атлетик Куклен
2 1
Ямбол 1915
Атлетик Куклен - Ямбол 1915
12 сеп. 2020
- 17:00
Гигант Съединение
2 0
Борислав 2009
Гигант Съединение - Борислав 2009
12 сеп. 2020
- 17:00
Сокол Марково
2 1
Марица Пловдив
Сокол Марково - Марица Пловдив
12 сеп. 2020
- 17:00
Черноморец 1919 Бургас
1 0
Несебър
Черноморец 1919 Бургас - Несебър
12 сеп. 2020
- 17:00
Карнобат
0 1
Розова Долина
Карнобат - Розова Долина
12 сеп. 2020
- 17:00
Димитровград
0 2
Загорец
Димитровград - Загорец
12 сеп. 2020
- 17:00
Извор
5 2
Верея Стара Загора
Извор - Верея Стара Загора
13 сеп. 2020
- 17:00
Левски Карлово
2 1
Хасково
Левски Карлово - Хасково
13 сеп. 2020
- 17:00
Родопа Смолян
1 2
Спартак Пловдив
Родопа Смолян - Спартак Пловдив
Кръг 7
19 сеп. 2020
- 17:00
Загорец
6 1
Левски Карлово
Загорец - Левски Карлово
19 сеп. 2020
- 17:00
Спартак Пловдив
1 1
Димитровград
Спартак Пловдив - Димитровград
19 сеп. 2020
- 17:00
Розова Долина
2 2
Родопа Смолян
Розова Долина - Родопа Смолян
19 сеп. 2020
- 17:00
Несебър
2 2
Карнобат
Несебър - Карнобат
19 сеп. 2020
- 17:00
Марица Пловдив
0 2
Черноморец 1919 Бургас
Марица Пловдив - Черноморец 1919 Бургас
19 сеп. 2020
- 17:00
Верея Стара Загора
1 4
Сокол Марково
Верея Стара Загора - Сокол Марково
19 сеп. 2020
- 17:00
Ямбол 1915
1 1
Гигант Съединение
Ямбол 1915 - Гигант Съединение
19 сеп. 2020
- 17:00
Хасково
1 3
Атлетик Куклен
Хасково - Атлетик Куклен
19 сеп. 2020
- 17:00
Борислав 2009
1 1
Извор
Борислав 2009 - Извор
Кръг 8
26 сеп. 2020
- 17:00
Карнобат
2 3
Марица Пловдив
Карнобат - Марица Пловдив
26 сеп. 2020
- 17:00
Димитровград
2 1
Розова Долина
Димитровград - Розова Долина
26 сеп. 2020
- 17:00
Загорец
4 1
Спартак Пловдив
Загорец - Спартак Пловдив
26 сеп. 2020
- 17:00
Извор
1 0
Ямбол 1915
Извор - Ямбол 1915
26 сеп. 2020
- 17:00
Гигант Съединение
1 0
Хасково
Гигант Съединение - Хасково
26 сеп. 2020
- 17:00
Сокол Марково
0 1
Борислав 2009
Сокол Марково - Борислав 2009
26 сеп. 2020
- 17:00
Черноморец 1919 Бургас
4 0
Верея Стара Загора
Черноморец 1919 Бургас - Верея Стара Загора
27 сеп. 2020
- 17:00
Левски Карлово
1 0
Атлетик Куклен
Левски Карлово - Атлетик Куклен
27 сеп. 2020
- 17:00
Родопа Смолян
5 0
Несебър
Родопа Смолян - Несебър
Кръг 9
3 окт. 2020
- 16:00
Спартак Пловдив
1 2
Левски Карлово
Спартак Пловдив - Левски Карлово
3 окт. 2020
- 16:00
Розова Долина
1 1
Загорец
Розова Долина - Загорец
3 окт. 2020
- 16:00
Несебър
1 1
Димитровград
Несебър - Димитровград
3 окт. 2020
- 16:00
Марица Пловдив
1 1
Родопа Смолян
Марица Пловдив - Родопа Смолян
3 окт. 2020
- 16:00
Верея Стара Загора
1 2
Карнобат
Верея Стара Загора - Карнобат
3 окт. 2020
- 16:00
Борислав 2009
1 1
Черноморец 1919 Бургас
Борислав 2009 - Черноморец 1919 Бургас
3 окт. 2020
- 16:00
Ямбол 1915
0 0
Сокол Марково
Ямбол 1915 - Сокол Марково
3 окт. 2020
- 16:00
Атлетик Куклен
0 0
Гигант Съединение
Атлетик Куклен - Гигант Съединение
3 окт. 2020
- 16:00
Хасково
1 0
Извор
Хасково - Извор
Кръг 10
10 окт. 2020
- 16:00
Сокол Марково
3 1
Хасково
Сокол Марково - Хасково
10 окт. 2020
- 16:00
Черноморец 1919 Бургас
5 1
Ямбол 1915
Черноморец 1919 Бургас - Ямбол 1915
10 окт. 2020
- 16:00
Карнобат
2 2
Борислав 2009
Карнобат - Борислав 2009
10 окт. 2020
- 16:00
Загорец
9 0
Несебър
Загорец - Несебър
10 окт. 2020
- 16:00
Спартак Пловдив
2 2
Розова Долина
Спартак Пловдив - Розова Долина
10 окт. 2020
- 16:00
Извор
4 0
Атлетик Куклен
Извор - Атлетик Куклен
11 окт. 2020
- 16:00
Левски Карлово
3 2
Гигант Съединение
Левски Карлово - Гигант Съединение
11 окт. 2020
- 16:00
Родопа Смолян
6 1
Верея Стара Загора
Родопа Смолян - Верея Стара Загора
13 фев. 2021
- 15:00
Димитровград
0 2
Марица Пловдив
Димитровград - Марица Пловдив
Кръг 11
17 окт. 2020
- 16:00
Розова Долина
6 1
Левски Карлово
Розова Долина - Левски Карлово
17 окт. 2020
- 16:00
Несебър
1 2
Спартак Пловдив
Несебър - Спартак Пловдив
17 окт. 2020
- 16:00
Верея Стара Загора
1 2
Димитровград
Верея Стара Загора - Димитровград
17 окт. 2020
- 16:00
Борислав 2009
0 1
Родопа Смолян
Борислав 2009 - Родопа Смолян
17 окт. 2020
- 16:00
Ямбол 1915
2 0
Карнобат
Ямбол 1915 - Карнобат
17 окт. 2020
- 16:00
Хасково
1 2
Черноморец 1919 Бургас
Хасково - Черноморец 1919 Бургас
17 окт. 2020
- 16:00
Атлетик Куклен
2 1
Сокол Марково
Атлетик Куклен - Сокол Марково
17 окт. 2020
- 16:00
Гигант Съединение
2 1
Извор
Гигант Съединение - Извор
24 фев. 2021
- 15:00
Марица Пловдив
1 0
Загорец
Марица Пловдив - Загорец
Кръг 12
24 окт. 2020
- 16:00
Сокол Марково
0 2
Гигант Съединение
Сокол Марково - Гигант Съединение
24 окт. 2020
- 16:00
Черноморец 1919 Бургас
2 1
Атлетик Куклен
Черноморец 1919 Бургас - Атлетик Куклен
24 окт. 2020
- 16:00
Карнобат
2 0
Хасково
Карнобат - Хасково
24 окт. 2020
- 16:00
Димитровград
2 0
Борислав 2009
Димитровград - Борислав 2009
24 окт. 2020
- 16:00
Загорец
4 0
Верея Стара Загора
Загорец - Верея Стара Загора
24 окт. 2020
- 16:00
Спартак Пловдив
1 2
Марица Пловдив
Спартак Пловдив - Марица Пловдив
24 окт. 2020
- 16:00
Розова Долина
5 1
Несебър
Розова Долина - Несебър
25 окт. 2020
- 17:00
Родопа Смолян
0 1
Ямбол 1915
Родопа Смолян - Ямбол 1915
25 окт. 2020
- 17:00
Левски Карлово
2 0
Извор
Левски Карлово - Извор
Кръг 13
31 окт. 2020
- 15:30
Несебър
0 0
Левски Карлово
Несебър - Левски Карлово
31 окт. 2020
- 15:30
Марица Пловдив
7 0
Розова Долина
Марица Пловдив - Розова Долина
31 окт. 2020
- 15:30
Борислав 2009
4 3
Загорец
Борислав 2009 - Загорец
31 окт. 2020
- 15:30
Ямбол 1915
0 1
Димитровград
Ямбол 1915 - Димитровград
31 окт. 2020
- 15:30
Хасково
1 1
Родопа Смолян
Хасково - Родопа Смолян
31 окт. 2020
- 15:30
Атлетик Куклен
1 2
Карнобат
Атлетик Куклен - Карнобат
31 окт. 2020
- 15:30
Гигант Съединение
0 1
Черноморец 1919 Бургас
Гигант Съединение - Черноморец 1919 Бургас
31 окт. 2020
- 15:30
Извор
2 1
Сокол Марково
Извор - Сокол Марково
31 окт. 2020
- 17:00
Верея Стара Загора
0 3
Спартак Пловдив
Верея Стара Загора - Спартак Пловдив
Кръг 14
7 ное. 2020
- 15:30
Карнобат
1 1
Гигант Съединение
Карнобат - Гигант Съединение
7 ное. 2020
- 15:30
Димитровград
2 0
Хасково
Димитровград - Хасково
7 ное. 2020
- 15:30
Загорец
4 0
Ямбол 1915
Загорец - Ямбол 1915
7 ное. 2020
- 15:30
Розова Долина
6 2
Верея Стара Загора
Розова Долина - Верея Стара Загора
7 ное. 2020
- 15:30
Несебър
0 0
Марица Пловдив
Несебър - Марица Пловдив
7 ное. 2020
- 15:30
Черноморец 1919 Бургас
2 1
Извор
Черноморец 1919 Бургас - Извор
8 ное. 2020
- 15:30
Левски Карлово
4 2
Сокол Марково
Левски Карлово - Сокол Марково
8 ное. 2020
- 15:30
Родопа Смолян
2 1
Атлетик Куклен
Родопа Смолян - Атлетик Куклен
18 ное. 2020
- 15:30
Спартак Пловдив
2 0
Борислав 2009
Спартак Пловдив - Борислав 2009
Кръг 15
14 ное. 2020
- 15:30
Марица Пловдив
2 0
Левски Карлово
Марица Пловдив - Левски Карлово
14 ное. 2020
- 15:30
Верея Стара Загора
2 4
Несебър
Верея Стара Загора - Несебър
14 ное. 2020
- 15:30
Борислав 2009
1 2
Розова Долина
Борислав 2009 - Розова Долина
14 ное. 2020
- 15:30
Ямбол 1915
3 2
Спартак Пловдив
Ямбол 1915 - Спартак Пловдив
14 ное. 2020
- 15:30
Атлетик Куклен
1 2
Димитровград
Атлетик Куклен - Димитровград
14 ное. 2020
- 15:30
Гигант Съединение
1 0
Родопа Смолян
Гигант Съединение - Родопа Смолян
14 ное. 2020
- 15:30
Сокол Марково
1 6
Черноморец 1919 Бургас
Сокол Марково - Черноморец 1919 Бургас
14 ное. 2020
- 15:30
Извор
1 1
Карнобат
Извор - Карнобат
14 ное. 2020
- 15:30
Загорец
0 3
Хасково
Загорец - Хасково
Кръг 16
21 ное. 2020
- 15:30
Карнобат
1 0
Сокол Марково
Карнобат - Сокол Марково
21 ное. 2020
- 15:30
Димитровград
2 0
Гигант Съединение
Димитровград - Гигант Съединение
21 ное. 2020
- 15:30
Загорец
2 0
Атлетик Куклен
Загорец - Атлетик Куклен
21 ное. 2020
- 15:30
Розова Долина
2 0
Ямбол 1915
Розова Долина - Ямбол 1915
21 ное. 2020
- 15:30
Несебър
1 0
Борислав 2009
Несебър - Борислав 2009
21 ное. 2020
- 15:30
Марица Пловдив
5 1
Верея Стара Загора
Марица Пловдив - Верея Стара Загора
22 ное. 2020
- 15:30
Левски Карлово
1 2
Черноморец 1919 Бургас
Левски Карлово - Черноморец 1919 Бургас
22 ное. 2020
- 15:30
Родопа Смолян
2 1
Извор
Родопа Смолян - Извор
13 фев. 2021
- 15:00
Спартак Пловдив
0 1
Хасково
Спартак Пловдив - Хасково
Кръг 17
28 ное. 2020
- 15:30
Борислав 2009
2 4
Марица Пловдив
Борислав 2009 - Марица Пловдив
28 ное. 2020
- 15:30
Ямбол 1915
2 0
Несебър
Ямбол 1915 - Несебър
28 ное. 2020
- 15:30
Черноморец 1919 Бургас
3 0
Карнобат
Черноморец 1919 Бургас - Карнобат
28 ное. 2020
- 15:30
Извор
1 1
Димитровград
Извор - Димитровград
13 фев. 2021
- 15:00
Верея Стара Загора
1 6
Левски Карлово
Верея Стара Загора - Левски Карлово
13 фев. 2021
- 15:00
Гигант Съединение
0 1
Загорец
Гигант Съединение - Загорец
13 фев. 2021
- 15:00
Сокол Марково
2 1
Родопа Смолян
Сокол Марково - Родопа Смолян
24 фев. 2021
- 15:00
Хасково
0 1
Розова Долина
Хасково - Розова Долина
24 фев. 2021
- 15:00
Атлетик Куклен
1 0
Спартак Пловдив
Атлетик Куклен - Спартак Пловдив
Кръг 18
20 фев. 2021
- 15:00
Черноморец 1919 Бургас
2 0
Родопа Смолян
Черноморец 1919 Бургас - Родопа Смолян
20 фев. 2021
- 15:00
Сокол Марково
1 1
Димитровград
Сокол Марково - Димитровград
20 фев. 2021
- 15:00
Гигант Съединение
6 0
Спартак Пловдив
Гигант Съединение - Спартак Пловдив
20 фев. 2021
- 15:00
Атлетик Куклен
0 1
Розова Долина
Атлетик Куклен - Розова Долина
20 фев. 2021
- 15:00
Хасково
5 0
Несебър
Хасково - Несебър
20 фев. 2021
- 15:00
Ямбол 1915
1 4
Марица Пловдив
Ямбол 1915 - Марица Пловдив
20 фев. 2021
- 15:00
Борислав 2009
4 1
Верея Стара Загора
Борислав 2009 - Верея Стара Загора
21 фев. 2021
- 15:00
Левски Карлово
2 0
Карнобат
Левски Карлово - Карнобат
10 мар. 2021
- 16:00
Извор
1 1
Загорец
Извор - Загорец
Кръг 19
27 фев. 2021
- 15:00
Борислав 2009
4 1
Левски Карлово
Борислав 2009 - Левски Карлово
27 фев. 2021
- 15:00
Верея Стара Загора
0 1
Ямбол 1915
Верея Стара Загора - Ямбол 1915
27 фев. 2021
- 15:00
Марица Пловдив
2 0
Хасково
Марица Пловдив - Хасково
27 фев. 2021
- 15:00
Несебър
1 2
Атлетик Куклен
Несебър - Атлетик Куклен
27 фев. 2021
- 15:00
Розова Долина
2 0
Гигант Съединение
Розова Долина - Гигант Съединение
27 фев. 2021
- 15:00
Спартак Пловдив
0 3
Извор
Спартак Пловдив - Извор
27 фев. 2021
- 15:00
Загорец
3 2
Сокол Марково
Загорец - Сокол Марково
27 фев. 2021
- 15:00
Димитровград
1 2
Черноморец 1919 Бургас
Димитровград - Черноморец 1919 Бургас
27 фев. 2021
- 15:00
Родопа Смолян
7 1
Карнобат
Родопа Смолян - Карнобат
Кръг 20
6 мар. 2021
- 16:00
Карнобат
2 2
Димитровград
Карнобат - Димитровград
6 мар. 2021
- 16:00
Черноморец 1919 Бургас
0 0
Загорец
Черноморец 1919 Бургас - Загорец
6 мар. 2021
- 16:00
Сокол Марково
0 6
Спартак Пловдив
Сокол Марково - Спартак Пловдив
6 мар. 2021
- 16:00
Гигант Съединение
1 1
Несебър
Гигант Съединение - Несебър
6 мар. 2021
- 16:00
Атлетик Куклен
0 2
Марица Пловдив
Атлетик Куклен - Марица Пловдив
6 мар. 2021
- 16:00
Хасково
4 1
Верея Стара Загора
Хасково - Верея Стара Загора
6 мар. 2021
- 16:00
Ямбол 1915
3 2
Борислав 2009
Ямбол 1915 - Борислав 2009
7 мар. 2021
- 16:00
Левски Карлово
2 2
Родопа Смолян
Левски Карлово - Родопа Смолян
7 мар. 2021
- 16:00
Извор
1 1
Розова Долина
Извор - Розова Долина
Кръг 21
13 мар. 2021
- 16:00
Ямбол 1915
1 2
Левски Карлово
Ямбол 1915 - Левски Карлово
13 мар. 2021
- 16:00
Борислав 2009
0 1
Хасково
Борислав 2009 - Хасково
13 мар. 2021
- 16:00
Верея Стара Загора
1 4
Атлетик Куклен
Верея Стара Загора - Атлетик Куклен
13 мар. 2021
- 16:00
Марица Пловдив
2 0
Гигант Съединение
Марица Пловдив - Гигант Съединение
13 мар. 2021
- 16:00
Несебър
1 3
Извор
Несебър - Извор
13 мар. 2021
- 16:00
Розова Долина
1 1
Сокол Марково
Розова Долина - Сокол Марково
13 мар. 2021
- 16:00
Спартак Пловдив
0 0
Черноморец 1919 Бургас
Спартак Пловдив - Черноморец 1919 Бургас
13 мар. 2021
- 16:00
Загорец
4 1
Карнобат
Загорец - Карнобат
13 мар. 2021
- 16:00
Димитровград
1 2
Родопа Смолян
Димитровград - Родопа Смолян
Кръг 22
20 мар. 2021
- 16:00
Карнобат
1 0
Спартак Пловдив
Карнобат - Спартак Пловдив
20 мар. 2021
- 16:00
Гигант Съединение
3 0
Верея Стара Загора
Гигант Съединение - Верея Стара Загора
20 мар. 2021
- 16:00
Атлетик Куклен
1 0
Борислав 2009
Атлетик Куклен - Борислав 2009
20 мар. 2021
- 16:00
Хасково
1 1
Ямбол 1915
Хасково - Ямбол 1915
14 апр. 2021
- 17:00
Родопа Смолян
0 0
Загорец
Родопа Смолян - Загорец
14 апр. 2021
- 17:00
Черноморец 1919 Бургас
6 1
Розова Долина
Черноморец 1919 Бургас - Розова Долина
14 апр. 2021
- 17:00
Сокол Марково
2 0
Несебър
Сокол Марково - Несебър
14 апр. 2021
- 17:00
Левски Карлово
2 0
Димитровград
Левски Карлово - Димитровград
14 апр. 2021
- 17:00
Извор
0 2
Марица Пловдив
Извор - Марица Пловдив
Кръг 23
27 мар. 2021
- 16:00
Хасково
2 1
Левски Карлово
Хасково - Левски Карлово
27 мар. 2021
- 16:00
Ямбол 1915
1 0
Атлетик Куклен
Ямбол 1915 - Атлетик Куклен
27 мар. 2021
- 16:00
Борислав 2009
0 1
Гигант Съединение
Борислав 2009 - Гигант Съединение
27 мар. 2021
- 16:00
Верея Стара Загора
0 2
Извор
Верея Стара Загора - Извор
27 мар. 2021
- 16:00
Марица Пловдив
0 0
Сокол Марково
Марица Пловдив - Сокол Марково
27 мар. 2021
- 16:00
Розова Долина
2 1
Карнобат
Розова Долина - Карнобат
21 апр. 2021
- 17:00
Несебър
1 2
Черноморец 1919 Бургас
Несебър - Черноморец 1919 Бургас
21 апр. 2021
- 17:00
Спартак Пловдив
0 1
Родопа Смолян
Спартак Пловдив - Родопа Смолян
21 апр. 2021
- 17:00
Загорец
2 1
Димитровград
Загорец - Димитровград
Кръг 24
2 апр. 2021
- 17:00
Димитровград
1 0
Спартак Пловдив
Димитровград - Спартак Пловдив
2 апр. 2021
- 17:00
Карнобат
2 1
Несебър
Карнобат - Несебър
2 апр. 2021
- 17:00
Черноморец 1919 Бургас
2 2
Марица Пловдив
Черноморец 1919 Бургас - Марица Пловдив
2 апр. 2021
- 17:00
Сокол Марково
6 1
Верея Стара Загора
Сокол Марково - Верея Стара Загора
2 апр. 2021
- 17:00
Гигант Съединение
4 0
Ямбол 1915
Гигант Съединение - Ямбол 1915
2 апр. 2021
- 17:00
Атлетик Куклен
2 0
Хасково
Атлетик Куклен - Хасково
2 апр. 2021
- 17:00
Левски Карлово
0 1
Загорец
Левски Карлово - Загорец
5 май 2021
- 18:00
Родопа Смолян
3 0
Розова Долина
Родопа Смолян - Розова Долина
5 май 2021
- 18:00
Извор
3 0
Борислав 2009
Извор - Борислав 2009
Кръг 25
7 апр. 2021
- 17:00
Атлетик Куклен
2 0
Левски Карлово
Атлетик Куклен - Левски Карлово
7 апр. 2021
- 17:00
Хасково
0 0
Гигант Съединение
Хасково - Гигант Съединение
7 апр. 2021
- 17:00
Ямбол 1915
0 0
Извор
Ямбол 1915 - Извор
7 апр. 2021
- 17:00
Борислав 2009
3 0
Сокол Марково
Борислав 2009 - Сокол Марково
7 апр. 2021
- 17:00
Верея Стара Загора
0 2
Черноморец 1919 Бургас
Верея Стара Загора - Черноморец 1919 Бургас
7 апр. 2021
- 17:00
Марица Пловдив
1 0
Карнобат
Марица Пловдив - Карнобат
7 апр. 2021
- 17:00
Несебър
3 0
Родопа Смолян
Несебър - Родопа Смолян
7 апр. 2021
- 17:00
Розова Долина
2 0
Димитровград
Розова Долина - Димитровград
7 апр. 2021
- 17:00
Спартак Пловдив
0 1
Загорец
Спартак Пловдив - Загорец
Кръг 26
10 апр. 2021
- 17:00
Загорец
1 0
Розова Долина
Загорец - Розова Долина
10 апр. 2021
- 17:00
Димитровград
0 0
Несебър
Димитровград - Несебър
10 апр. 2021
- 17:00
Родопа Смолян
2 3
Марица Пловдив
Родопа Смолян - Марица Пловдив
10 апр. 2021
- 17:00
Карнобат
1 0
Верея Стара Загора
Карнобат - Верея Стара Загора
10 апр. 2021
- 17:00
Черноморец 1919 Бургас
1 1
Борислав 2009
Черноморец 1919 Бургас - Борислав 2009
10 апр. 2021
- 17:00
Сокол Марково
1 1
Ямбол 1915
Сокол Марково - Ямбол 1915
10 апр. 2021
- 17:00
Гигант Съединение
0 0
Атлетик Куклен
Гигант Съединение - Атлетик Куклен
11 апр. 2021
- 17:00
Левски Карлово
2 0
Спартак Пловдив
Левски Карлово - Спартак Пловдив
11 апр. 2021
- 17:00
Извор
0 0
Хасково
Извор - Хасково
Кръг 27
17 апр. 2021
- 17:00
Гигант Съединение
1 0
Левски Карлово
Гигант Съединение - Левски Карлово
17 апр. 2021
- 17:00
Атлетик Куклен
0 0
Извор
Атлетик Куклен - Извор
17 апр. 2021
- 17:00
Ямбол 1915
0 3
Черноморец 1919 Бургас
Ямбол 1915 - Черноморец 1919 Бургас
17 апр. 2021
- 17:00
Борислав 2009
1 0
Карнобат
Борислав 2009 - Карнобат
17 апр. 2021
- 17:00
Верея Стара Загора
1 5
Родопа Смолян
Верея Стара Загора - Родопа Смолян
17 апр. 2021
- 17:00
Марица Пловдив
3 0
Димитровград
Марица Пловдив - Димитровград
17 апр. 2021
- 17:00
Несебър
0 4
Загорец
Несебър - Загорец
17 апр. 2021
- 17:00
Розова Долина
2 1
Спартак Пловдив
Розова Долина - Спартак Пловдив
18 апр. 2021
- 17:00
Хасково
1 0
Сокол Марково
Хасково - Сокол Марково
Кръг 28
23 апр. 2021
- 17:00
Сокол Марково
2 1
Атлетик Куклен
Сокол Марково - Атлетик Куклен
24 апр. 2021
- 17:00
Спартак Пловдив
1 2
Несебър
Спартак Пловдив - Несебър
24 апр. 2021
- 17:00
Загорец
1 3
Марица Пловдив
Загорец - Марица Пловдив
24 апр. 2021
- 17:00
Димитровград
3 0
Верея Стара Загора
Димитровград - Верея Стара Загора
24 апр. 2021
- 17:00
Родопа Смолян
1 1
Борислав 2009
Родопа Смолян - Борислав 2009
24 апр. 2021
- 17:00
Карнобат
0 1
Ямбол 1915
Карнобат - Ямбол 1915
24 апр. 2021
- 17:00
Черноморец 1919 Бургас
3 0
Хасково
Черноморец 1919 Бургас - Хасково
25 апр. 2021
- 17:00
Левски Карлово
0 0
Розова Долина
Левски Карлово - Розова Долина
25 апр. 2021
- 17:00
Извор
0 0
Гигант Съединение
Извор - Гигант Съединение
Кръг 29
28 апр. 2021
- 18:00
Верея Стара Загора
0 5
Загорец
Верея Стара Загора - Загорец
29 апр. 2021
- 17:00
Извор
4 2
Левски Карлово
Извор - Левски Карлово
29 апр. 2021
- 17:00
Гигант Съединение
4 0
Сокол Марково
Гигант Съединение - Сокол Марково
29 апр. 2021
- 17:00
Атлетик Куклен
1 0
Черноморец 1919 Бургас
Атлетик Куклен - Черноморец 1919 Бургас
29 апр. 2021
- 17:00
Хасково
0 0
Карнобат
Хасково - Карнобат
29 апр. 2021
- 17:00
Ямбол 1915
0 0
Родопа Смолян
Ямбол 1915 - Родопа Смолян
29 апр. 2021
- 17:00
Борислав 2009
2 1
Димитровград
Борислав 2009 - Димитровград
29 апр. 2021
- 17:00
Марица Пловдив
4 0
Спартак Пловдив
Марица Пловдив - Спартак Пловдив
29 апр. 2021
- 17:00
Несебър
3 2
Розова Долина
Несебър - Розова Долина
Кръг 30
7 май 2021
- 18:00
Карнобат
1 0
Атлетик Куклен
Карнобат - Атлетик Куклен
8 май 2021
- 18:00
Розова Долина
5 1
Марица Пловдив
Розова Долина - Марица Пловдив
8 май 2021
- 18:00
Спартак Пловдив
3 0
Верея Стара Загора
Спартак Пловдив - Верея Стара Загора
8 май 2021
- 18:00
Загорец
3 0
Борислав 2009
Загорец - Борислав 2009
8 май 2021
- 18:00
Димитровград
1 0
Ямбол 1915
Димитровград - Ямбол 1915
8 май 2021
- 18:00
Родопа Смолян
1 2
Хасково
Родопа Смолян - Хасково
8 май 2021
- 18:00
Черноморец 1919 Бургас
3 0
Гигант Съединение
Черноморец 1919 Бургас - Гигант Съединение
9 май 2021
- 18:00
Сокол Марково
1 0
Извор
Сокол Марково - Извор
9 май 2021
- 18:00
Левски Карлово
0 0
Несебър
Левски Карлово - Несебър
Кръг 31
12 май 2021
- 18:00
Сокол Марково
3 1
Левски Карлово
Сокол Марково - Левски Карлово
12 май 2021
- 18:00
Извор
2 1
Черноморец 1919 Бургас
Извор - Черноморец 1919 Бургас
12 май 2021
- 18:00
Гигант Съединение
4 0
Карнобат
Гигант Съединение - Карнобат
12 май 2021
- 18:00
Атлетик Куклен
2 0
Родопа Смолян
Атлетик Куклен - Родопа Смолян
12 май 2021
- 18:00
Хасково
2 0
Димитровград
Хасково - Димитровград
12 май 2021
- 18:00
Ямбол 1915
1 2
Загорец
Ямбол 1915 - Загорец
12 май 2021
- 18:00
Борислав 2009
6 0
Спартак Пловдив
Борислав 2009 - Спартак Пловдив
12 май 2021
- 18:00
Верея Стара Загора
0 5
Розова Долина
Верея Стара Загора - Розова Долина
12 май 2021
- 18:00
Марица Пловдив
2 1
Несебър
Марица Пловдив - Несебър
Кръг 32
14 ное. 2020
- 15:30
Хасково
0 3
Загорец
Хасково - Загорец
15 май 2021
- 18:00
Несебър
6 0
Верея Стара Загора
Несебър - Верея Стара Загора
15 май 2021
- 18:00
Розова Долина
1 1
Борислав 2009
Розова Долина - Борислав 2009
15 май 2021
- 18:00
Спартак Пловдив
2 2
Ямбол 1915
Спартак Пловдив - Ямбол 1915
15 май 2021
- 18:00
Димитровград
1 1
Атлетик Куклен
Димитровград - Атлетик Куклен
15 май 2021
- 18:00
Родопа Смолян
1 0
Гигант Съединение
Родопа Смолян - Гигант Съединение
15 май 2021
- 18:00
Карнобат
2 0
Извор
Карнобат - Извор
15 май 2021
- 18:00
Черноморец 1919 Бургас
5 1
Сокол Марково
Черноморец 1919 Бургас - Сокол Марково
16 май 2021
- 18:00
Левски Карлово
0 1
Марица Пловдив
Левски Карлово - Марица Пловдив
Кръг 33
22 май 2021
- 18:00
Черноморец 1919 Бургас
4 0
Левски Карлово
Черноморец 1919 Бургас - Левски Карлово
22 май 2021
- 18:00
Сокол Марково
2 1
Карнобат
Сокол Марково - Карнобат
22 май 2021
- 18:00
Гигант Съединение
3 3
Димитровград
Гигант Съединение - Димитровград
22 май 2021
- 18:00
Атлетик Куклен
1 4
Загорец
Атлетик Куклен - Загорец
22 май 2021
- 18:00
Хасково
0 1
Спартак Пловдив
Хасково - Спартак Пловдив
22 май 2021
- 18:00
Ямбол 1915
0 1
Розова Долина
Ямбол 1915 - Розова Долина
22 май 2021
- 18:00
Борислав 2009
3 0
Несебър
Борислав 2009 - Несебър
22 май 2021
- 18:00
Верея Стара Загора
0 8
Марица Пловдив
Верея Стара Загора - Марица Пловдив
23 май 2021
- 18:00
Извор
3 2
Родопа Смолян
Извор - Родопа Смолян
Кръг 34
29 май 2021
- 18:00
Марица Пловдив
3 1
Борислав 2009
Марица Пловдив - Борислав 2009
29 май 2021
- 18:00
Несебър
5 3
Ямбол 1915
Несебър - Ямбол 1915
29 май 2021
- 18:00
Розова Долина
0 0
Хасково
Розова Долина - Хасково
29 май 2021
- 18:00
Спартак Пловдив
0 2
Атлетик Куклен
Спартак Пловдив - Атлетик Куклен
29 май 2021
- 18:00
Загорец
3 0
Гигант Съединение
Загорец - Гигант Съединение
29 май 2021
- 18:00
Димитровград
1 0
Извор
Димитровград - Извор
29 май 2021
- 18:00
Родопа Смолян
6 0
Сокол Марково
Родопа Смолян - Сокол Марково
29 май 2021
- 18:00
Карнобат
1 4
Черноморец 1919 Бургас
Карнобат - Черноморец 1919 Бургас
29 май 2021
- 18:00
Левски Карлово
2 0
Верея Стара Загора
Левски Карлово - Верея Стара Загора
P