Масимилиано Алегри е спряган за евентуален нов треньор на Челси
Ръководството на Челси вече има резервен вариант в случай, че настоящият мениджър на тима Франк Лампард не успее да оправдае доверието. Според Quotidano Sportivo на челна позиция в списъка на евентуалните заместници на легендата на “сините” е бившият наставник на Милан и Ювентус – Масимилиано Алегри.
Ръководството на лондончани смята да вземе пореден италианец за старши-треньор при нови издънки от Франк Лампард. На стадион “Стамфорд Бридж” вече работиха Карло Анчелоти, Антонио Конте и Маурицио Сари, като и тримата постигнаха успехи.
След първите 5 кръга във Висшата лига Челси не се представя силно като е на осмата позиция. Тимът се представи неубедително в първия си мач в Шампионската лига – реми 0:0 със Севиля у дома.
Челси възобновява интереса си към халф на Барселона
Смяна на стратегията: Челси ще търси опит вместо само младост
Вратарят на Рома е трансферна цел на Челси и Нюкасъл 