ЦСКА постигна убедителна победа над Банско в контрола
"Армейците" разгромиха "козлите" с 4:1.

Отборът на ЦСКА удари Банско с 4:1 в приятелска среща, която се проведе на терените на “Евима” до едноименния град.

“Червените” поведоха в резултата още в 11-ата минута, когато точен бе еквадорският таран Жорди Кайседо. “Козлите” отговориха на предизвикателството в края на първото полувреме и изравниха чрез Венцислав Маламов.

7 минути след подновяването на втората част Ахмед Ахмедов върна преднината на “армейците”, а в 55-ата Хамза Чатакович покачи на 3:1.

В 66-ата минута Федерико Варела оформи крайното 4:1 с хубав удар от границата на наказателното поле.

На ЦСКА предстои домакинство на Славия в събота в двубой от седмия кръг на efbet Лига.

Стартови състави:

ЦСКА: 1. Густаво Бусато, 2. Юрген Матей, 29. Томас Лам, 28. Пламен Гълъбов, 3. Жеферсон, 21. Амос Юга – к, 26.. Карло Мухар, 8. Греъм Кери, 7. Йоан Баи, 30. Яник Вилдсхут, 9. Жорди Кайседо

Банско: 1. Иван Димитров, 2.Иван Макриев, 5. Жоро Рошков, 8. Венцислав Маламов, 10. Борис Ейков, 6. Ели Маркес, 14. Веско Весков, 17. Никола Мицански, 11. Кристиян Балтов, 18. Теодор Чолев, 9. Денис Ангелов