ЦСКА продължава с разделите като този път е ред на Локило
google новини лого Последвай ни
Добави коментар
„Червените“ обявиха прекратяването на договора на още 1 футболист.

„Армейците“ продължават да се разделят с ненужните според тях играчи след рокадите в отбора и пристигането на нов спортен директор в лицето на Бойко Величков като този път става въпрос за Джейсън Локило като крилото и клубът се разделят по взаимно съгласие.

Белгийският атакуващ футболист стана част от ЦСКА през миналата година като във визитката си имаше периоди в Англия, Франция и Португалия.

Очакваният към него бяха изключително големи като се има предвид и неговата заплата, която беше една от най-високата в отбора на „Армейците“, но въпреки това той успя да вкара само един гол в 27 срещи за гранда от София.

„От нашия клуб искаме да пожелаем всичко най-добро на Локило в следващите му предизвикателства,“ написаха „Червените“.

Джейсън се превръща в поредния играч, който се разделя с ЦСКА след ужасното началото на новия сезон. Преди това се стигна до същите раздели с Лиъм Купър, Зюмюр Бютучи и Тибо Вион. Във втория отбор на „Армейците“ продължават да тренират Аарон Исека и Мика Пинто за които се очаква да последват съдбата на вече разделилите се с тима играчи.

Матиас Фаетон пък продължи кариерата си под наем в швейцарския Лозана.