ЦСКА разби Хебър в Пазарджик, Назон блести с два гола
Възпитаниците на Саша Илич продължават с всички сили да се борят за първото място в първенството.

Претендентът на Лудогорец за шампионската титла на България – ЦСКА, записа важна победа по пътя към целта си.

“Червените” се наложиха с категоричното 4:0 над Хебър в Пазарджик в сблъсък от 29-ия кръг на efbet Лига.

По този начин отборът на Саша Илич вече има в актива си 70 точки, а лидерът Лудогорец е със 71 пункта.

ЦСКА разби Хебър в Пазарджик, Назон блести с два гола 1

Гостите от София излязоха напред в резултата още в 5-ата минута, когато Християн Петров с глава изведе Дюкенс Назон на добра позиция и голмайсторът на ЦСКА преодоля съпротивата на Петър Дебърлиев.

В 13-ата минута преднината на “червените” бе удвоена с гол на Лазар Туфегджич, а в 28-ата минута Дюкенс Назон отбеляза втория си гол в срещата след центриране на Иван Турицов.

Турицов пък оформи крайното – 4:0, в 51-ата минута, когато бе точен от дузпа, която бе отсъдена за нарушение на Георги Вълчев срещу Юрген Матей.

На ЦСКА предстои домакинство на Ботев Враца в следващия кръг от шампионата, а Хебър ще премери сили с Берое.

Снимки: startphoto.bg

Хебър: 1 Петър Дебърлиев 33 Стефан Цонков 27 Роберт Мазан 99 Архан Исуф 8 Алехандро Серано Гарсия 97 Марсел Венсан 7 Стоян Стоичков 98 Георги Търтов 17 Арсенио Валпорт 11 Лорен Марузин 28 Осира Корнел

Старши треньор: Любослав Пенев

ЦСКА: 1 Густаво Бусато – 4 Мено Кох 2 Юрген Матей 6 Християн Петров 10 Маурисио Гарсес 15 Тибо Вион 8 Станислав Шопов 14 Тобиас Хайнц 11 Лазар Туфегджич 9 Дюкенс Назон 19 Иван Турицов

Старши треньор: Саша Илич