google новини лого Последвай ни
Добави коментар
Аржентинецът мечтае да се завърне в Росарио

Ювентус привлече Анхел Ди Мария през това лято като свободен агент и към аржентинеца имаше големи очаквания на “Алианц Стейдъиъм”. Той обаче на два пъти се контузва, като не успя да помогне на тима да продължи напред в Шампионска лига. Ди Мария, който има договор до лятото на 2023 г. с Юве, може да напусне доста по-рано италианския гранд, тъй като мечтата му е да се завърне в родината си.

„Моята най-голяма мечта е да се върна в Росарио Сентрал. От известно време си го мечтая, няма да е лесно, но ми се иска да стане. „Футболистите в Аржентина мечтаят за кариера в Европа, а моята мечта е да се върна в Росарио“, заяви Ди Мария.

Журналистът Николо Скира твърди, че има вероятност Ди Мария да напусне Ювентус още през зимния трансферен прозорец.

34-годишният Ди Мария е към края на кариерата си и неговото желание е да игаре за последно в клуба, от който тръгна за големия футбол.