Хайдук Сплит излъга ЦСКА с 1-0 с ранен гол в Словения
google новини лого Последвай ни
Добави коментар
Хърватският отбор победи „Армейците“ на словенска земя.

Хайдук Сплит нанесе поражение на ЦСКА в третата контрола на „Армейците“ от началото на подготвителния лагер на българския тим в Словения като единственото попадение дойде в началото на срещата след грешка на вратаря на „Червените“ Бусато, който греши подаване и така Керкез допусна първо поражение начело на отбора.

След само 5 минути игра, „Армейците“ вече изоставаха в резултата. Густаво Бусато, който започна на вратата на ЦСКА, не подаде топката много добре към Лумбард Делова, който я загуби и тя се озова в нападателя на противниковия отбор Марко Ливая, който не срещна никакви затруднения да отбележи във вратата на софийския гранд.

До края на първото полувреме, „Армейците“ се активизираха като стигнаха до няколко опасни атаки, които в крайна сметка не завършиха с изравнителен гол.

През втората част определено темпото в двубоя спадна драстично и почти липсваха опасните ситуации пред двете врати. В началото на второто полувреме Юлиан Илиев стреля след пряк свободен удар, но стражът на хърватите не срещна проблеми да отрази неговия изстрел.