Интер се върна към победите с трудно 3:2 над Удинезе
Лаутаро Мартинес се отпуши с два гола на "Дачия Арена"

Интер се върна на победния път, след като победи Удинезе с 3:2 като гост в мач от 6-ия кръг на Серия А. Лаутаро Мартинес бе ключова фигура за успеха на „нерадзурите“, отбелязвайки два от головете.

Мачът започна по най-добрия възможен начин за Интер, като Давиде Фратези откри резултата още в първата минута след отлично подаване от Матео Дармиан. Удинезе изравни десет минути преди края на първото полувреме, когато Джордан Земура асистира на Кристиан Кабаселе, който вкара с глава.

В добавеното време на първата част Лаутаро Мартинес върна преднината на Интер след подаване от Федерико Димарко. Аржентинецът вкара и втория си гол малко след началото на второто полувреме, този път след асистенция от Маркус Тюрам.

Въпреки че Лоренцо Лука върна интригата с попадение за Удинезе в 84-ата минута, Интер успя да удържи натиска и си тръгна с трите точки.