Лайпциг ще иска 100 милиона евро от Ман Юнайтед за Шешко
google новини лого Последвай ни
Добави коментар
нов БЕЗПЛАТНА ИГРА
livescorebet-logo

ЗАЛОЖИ 20ЛВ. И ВЗЕМИ 50ЛВ. В БЕЗПЛАТНИ ЗАЛОЗИ

ВХОД >
СПЕЧЕЛИ ДО 50ЛВ В БРОЙ ЗА ВСЕКИ ГОЛ
„Червените дяволи“ ще трябва да платят сериозна сума, ако искат нападателя.

Манчестър Юнайтед може да се наложи да изразходят изключително много средства, ако решат че искат да купят Бенямин Шешко, въпреки слуховете, че словенецът има джентълменско споразумение със своя немски клуб.

Нападателят на РБ Лайпциг е наблюдаван от новото скаутско звено на Ман Юнайтед като това подсилва слуховете, че ще искат да го привлекат през лятото. Нападателят, който е на 21 години, се предполага, че има джентълменско споразумение с „Биковете“, които да му позволят да си тръгне при оферта за около 70 милиона евро.

Сега обаче излиза информация, че отборът от Бундеслигата ще се опита да спечели максимално от евентуален трансфер на Шешко като цената, която са му поставили е най-малко 100 милиона евро. Това би бил рекорден изходящ трансфер за отбора след като продадоха Гвардиол на Сити за 77 милиона паунда през 2023 година. Подобна трансферна сума най-вероятно ще откаже „Червени дяволи“ от привличането на словенския голмайстор, защото това би се отразило много лошо на тях и биха нарушили правилата на Висшата лига за максимално допустими загуби.