Масчерано предпочита Меси да не играе в Мача на Звездите
google новини лого Последвай ни
Добави коментар
Треньорът на Интер Маями не иска Лео да е част от двубоя.

Алба и Меси бяха избрани да участват в Мача на Звездите през следващата седмица, където един срещу друг ще се изправят играчи от МЛС срещу такива от мексиканското първенство.

Мениджърът на тима от Флорида обаче предпочита Лионел Меси и Жорди Алба да не участват в този сблъсък като твърди, че неговите футболисти трябва да почиват по средата на сезона.

Дуото ще представлява МЛС това лято по време на Мача на Звездите в Остин на 23 юли, когато се изправят срещу опоненти от мексиканската лига. Алба дори ще бъде част от шоуто предния ден, докато Меси ще го пропусне.

„Играчите бяха повикани. Аз предпочитам те да си почиват, но това не е мое решение,“ сподели Масчерано. „Знам колко е важен този двубой и за това те няма да бъдат спирани от клуба и всичко е наред.“

Интер Маями преди това ще изиграе своя 3ти двубой в рамките на 7 дни като ще пътуват, за да се изправят срещу Ню Йорк Ред Бул след като загубиха през седмицата с 3-0 срещу Синсинати в Охайо.