Монтана и Локо Пловдив си вкараха по 1 гол на Огоста
google новини лого Последвай ни
Добави коментар
Двата отбора не се победиха след равенство 1-1.

Монтана и Локомотив Пловдив направиха равенство 1-1 в първия си двубой на новака в Първа Лига на „Огоста“ след като се завърнаха в елита на българския футбол.

И двете попадения бяха реализирани през първото полувреме като втората част не предложи чисти голови положения пред нито една от двете врати.

Домакините успяха да поведат в резултата като първото попадение за Монтана след като се върнаха в Първа Лига беше реализиран от Филип Ежике в 23тата минута.

Те обаче не успяха да запазят преднината си до полувремето като „Смърфовете“ изравниха в 36тата минута. След рикошет топката попадна в Каталин Иту, който не сгреши и направи резултата 1-1.

До края на мача и двата тима не предприеха рискове като се опитаха да не загубят и в крайна сметка това и се случи. В края на срещата  все пак се откри по едно положение и пред Монтана, и пред Локомотив Пловдив, но и след двете ситуации не се стигна до гол.