
ЗАЛОЖИ 20ЛВ. И ВЗЕМИ 50ЛВ. В БЕЗПЛАТНИ ЗАЛОЗИ
ВХОД >Спортният директор на отбора от елита на Ередивизие Ник Керстен е гледал мача на Левски срещу Спартак Варна на „Георги Аспарухов“. В този двубой Марин се представи отлично като вкара първия гол, а в последствие неговия отбор спечели с 2-0.
Марин е втори капитан в състава на Левски. Той е несменяем титуляр при Хулио Веласкес, който го пусна и в 4те мача в които изведе столичани откакто стана треньор.
Петков вкара 2 гола в тези двубои. Другият му гол беше в гостуването на Хебър като от началото на кампанията той има 6 гола като е втори в голмайсторската листа като изостава на 1 гол от Алекс Колев.
В Ередивизие се подвизават и други българи. През зимната ЦСКА продаде Християн Петров в Хееренвеен, а Левски през миналото лято продаде Пламен Андреев във Фейенорд. Филип Кръстев пък е футболист на Цволе.