Струмска слава излезе начело във Втора лига след хикс
В Габрово Янтра и Литекс завършиха 0:0 след два червени картона

Струмска слава успя да излезе на върха във Втора лига, макар че завърши наравно 1:1 срещу Добруджа в мач от четвъртия кръг на първенството.

Гостите от Радомир поведоха в 13-ата минута чрез Денислав Мицаков, но „жълто-зелените“ достигнаха до изравнително попадение в последната минута от редовното време, дело на Денислав Александров.

Въпреки грешната стъпка, Струмска слава поведе колоната във Втора лига с 8 точки, възползвайки се от грешна стъпка на Спартак Плевен, който загуби от дубъла на Лудогорец в Разград с 0:1.

В Габрово пък Янтра записа четвърти поредно равенство за сезона, след като завърши 0:0 срещу Литекс, а Даниел Гаджев и Георги Георгиев бяха изгонени в срещата с директни червени картони.