Уулвс отстъпи на Брайтън на “Молиню” и продължава да затъва
Два обрата и червен картон белязаха визитата на "чайките".

Тимът на Брайтън, който започна сезона във Висшата лига по отличен начин, записа втора поредна победа в шампионата.

В предишния кръг “чайките” се наложиха с разгромното 4:1 над Челси, а сега те победиха с 3:2 състава на Уулвърхемптън на “Молиню”.

Гостите поведоха в резултата още в 10-ата минута чрез гол на Адам Лалана, но Гонсало Гедеш възстанови равенството на таблото само 2 минути по-късно.

Рубен Невеш в 35-ата минута оформи обрата за Уулвс, но впоследствие се стигна до нов обрат и с попадения на Каору Митома в 44-ата и Паскал Грос в 83-ата минута Брайтън триумфира с трите точки.

“Вълците”, които са водени от временния мениджър Стив Дейвис, играха през цялото втора част в намален състав, след като в добавеното време на първото полувреме Нелсън Семедо бе изгонен.

Лъчът на надеждата на Уулвърхемптън, който тим се намира на незавидната предпоследна позиция във временното класиране, е назначаването на Хулен Лопетеги, който ще трябва да изважда отбора от кризата.