google новини лого Последвай ни
Добави коментар
нов БЕЗПЛАТНА ИГРА
livescorebet-logo

ЗАЛОЖИ 20ЛВ. И ВЗЕМИ 50ЛВ. В БЕЗПЛАТНИ ЗАЛОЗИ

ВХОД >
СПЕЧЕЛИ ДО 50ЛВ В БРОЙ ЗА ВСЕКИ ГОЛ
Основните играчи на парижкия гранд са недоволни от трансферната политика на клуба

Във френския гранд Пари Сен Жермен нещата не вървят както трябва и за пореден път клубът може да не постигне нищо в Шампионска лига. Някои от играчите на френския гранд са недоволни от трансферната политика на клуба. Звездите на парижани са на мнение, че отборът е по-слаб от миналия сезон, което означава, че директорът Луис Кампос е направил грешни ходове на трансферния пазар през лятото на 2022 г.

У играчите на ПСЖ има сериозни въпросителни защо отборът трябваше да се раздели с Леандро Паредес, Идриса Гей и Юлиан Дракслер и да вземе на техните места Витиня, Карлос Солер и Фабиан Руис. В отбора са на мнение, че и тримата не са правилната опция за клуба, въпреки че Солер се справя малко по-добре от Витиня и Руис, които дойдоха с големи очакваняи на “Парк де Пренс”.

Някои от големите звезди на ПСЖ са изразили недоволство и от факта, че отборът не е подписал с централен защитник. Неймар и Маркиньос критикуват ходовете на Луис Кампос. Между тримата възникна конфликт след мача с Монако, когато се появиха спекулации, че играчите са се обърнали срещу Кампос заради грешните решения на трансферния пазар.