Веласкес: Левски върви във възходяща линия като игра и резултати
google новини лого Последвай ни
Добави коментар
нов БЕЗПЛАТНА ИГРА
livescorebet-logo

ЗАЛОЖИ 20ЛВ. И ВЗЕМИ 50ЛВ. В БЕЗПЛАТНИ ЗАЛОЗИ

ВХОД >
СПЕЧЕЛИ ДО 50ЛВ В БРОЙ ЗА ВСЕКИ ГОЛ
Треньорът на „Сините“ говори преди поредния кръг от първенството.

Мениджърът на столичния гранд Хулио Веласкес даде традиционния си брифинг преди срещата на „Герена“ срещу Черно Море в мач от предпоследния 29ти кръг от Първа лига, който ще се играе в неделя.

Испанският специалист каза, че неговият отбор се намира във възходяща линия и са много близо да изпълнят средносрочната си цел – 2-ро място и участие в Европа през следващия сезон.

„Следващият ни двубой от Първа лига ще бъде труден срещу тим, който има изграден стил на игра. Този мач няма да има нищо общо от този за Купата на България, защото тогава оставането ни на терена с 10 души ни коства продължаването напред в турнира. Двубой от първенството и то на нашия стадион е напълно различен,“ сподели Хулио.

Старши треньорът на Левски каза, че Кристиан Димитров няма да може да играе в неделя заради контузия, а както се знае, Мустафа Сангаре също няма да е на линия срещу Черно Море заради наказание за натрупани картони.

Веласкес завърши, че тимът се намира във възходяща линия, но винаги може и още по-добре.