Беларус: Висша Лига 2020 – 2021

Беларус Висша Лига 2020 - 2021

2020-2021

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
29
23
3
3
59
18
41
72
2
Бате Борисов
з п р п п
>
29
18
8
3
58
27
31
62
3
Динамо Минск
з п р п р
>
29
18
5
6
52
20
32
59
4
Гомел
п з п р п
>
29
16
8
5
54
23
31
56
5
Рух Брест
з р п з п
>
29
15
10
4
49
28
21
55
6
Динамо Брест
р п р з з
>
29
7
14
8
29
32
-3
35
7
Витебск
з з з з з
>
29
8
10
11
34
41
-7
34
8
29
9
6
14
35
43
-8
33
9
Слуцк
п з п р п
>
29
8
8
13
33
44
-11
32
10
Неман
з з р з п
>
29
8
7
14
33
36
-3
31
11
Ислоч
п з з з з
>
29
8
7
14
35
47
-12
31
12
29
7
9
13
32
42
-10
30
13
ФК Минск
з з р п з
>
29
7
9
13
29
52
-23
30
14
Славия-Мозир
п з р п р
>
29
7
8
14
39
50
-11
29
15
Сморгон
п з р р п
>
29
3
9
17
23
66
-43
18
16
Спутник
р з з п з
>
15
2
1
12
12
37
-25
7
покажи на цял екран
Шахтьор Солигорск
Бате Борисов
Динамо Минск
Гомел
Рух Брест
Динамо Брест
Витебск
Торпедо - БелАЗ
Слуцк
Неман
Ислоч
Енергетик-БГУ
ФК Минск
Славия-Мозир
Сморгон
Спутник
1 Шахтьор Солигорск 1–0 1–0 0–1 4–1 1–1 2–0 3–1 1–1 1–0 4–0 2–0 1–0 4–1 3–0
2 Бате Борисов 1–0 1–1 3–2 3–2 0–2 4–0 3–0 3–0 3–0 2–2 2–1 1–0 3–0 1–0 2–1
3 Динамо Минск 1–2 0–2 1–2 0–1 2–0 3–1 3–0 1–0 2–0 2–1 2–0 2–0 4–0 2–0
4 Гомел 2–3 2–2 2–0 0–0 0–0 4–1 1–1 4–1 2–0 2–0 4–0 5–0 3–0 0–0 2–0
5 Рух Брест 1–0 2–2 1–3 1–1 3–2 2–0 3–0 1–0 2–0 7–1 0–0 1–0 2–1 5–0 2–0
6 Динамо Брест 0–3 0–0 1–1 1–0 1–1 0–0 3–2 0–0 1–3 1–0 0–1 2–2 0–3 2–2
7 Витебск 1–2 0–0 0–0 0–0 0–0 3–1 0–1 0–0 2–0 0–4 3–2 3–1 2–2 5–0
8 Торпедо - БелАЗ 0–1 0–3 1–2 0–1 3–3 0–2 1–0 0–1 1–1 3–3 0–1 2–1 2–0 7–1 2–0
9 Слуцк 1–4 3–4 1–1 1–4 3–0 1–1 1–2 2–0 1–1 2–1 2–0 2–2 2–1 2–1 3–2
10 Неман 1–2 0–2 1–2 1–0 0–1 0–1 0–0 3–1 1–0 1–2 3–0 0–2 2–2 5–0 2–2
11 Ислоч 0–1 1–4 1–3 1–2 0–1 1–1 0–1 0–0 2–0 2–0 0–4 1–1 1–0 2–0
12 Енергетик-БГУ 1–2 1–1 0–1 3–2 0–2 0–0 2–2 1–1 1–0 1–1 1–1 1–1 2–3 3–0 0–1
13 ФК Минск 0–3 2–2 1–3 0–0 2–2 1–0 3–3 0–2 2–1 0–4 1–0 2–1 0–6 2–2
14 Славия-Мозир 0–4 3–1 0–0 2–4 1–1 1–1 0–2 0–1 3–1 1–1 1–1 2–3 1–2 1–1
15 Сморгон 2–2 1–3 0–5 1–2 1–1 1–1 2–0 1–3 1–1 0–2 1–2 2–2 1–0 0–2 2–0
16 Спутник 1–2 0–5 0–4 4–3 1–5 0–1 0–2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Кръг 1
12 мар. 2021
- 17:30
Ислоч
1 0
Славия-Мозир
Ислоч - Славия-Мозир
13 мар. 2021
- 14:00
Енергетик-БГУ
3 0
Сморгон
Енергетик-БГУ - Сморгон
13 мар. 2021
- 16:00
Рух Брест
1 1
Гомел
Рух Брест - Гомел
13 мар. 2021
- 17:45
Динамо Минск
3 0
Торпедо - БелАЗ
Динамо Минск - Торпедо - БелАЗ
13 мар. 2021
- 20:45
Шахтьор Солигорск
1 0
ФК Минск
Шахтьор Солигорск - ФК Минск
14 мар. 2021
- 15:00
Спутник
0 4
Динамо Брест
Спутник - Динамо Брест
14 мар. 2021
- 17:00
Неман
0 0
Витебск
Неман - Витебск
14 мар. 2021
- 19:00
Бате Борисов
3 0
Слуцк
Бате Борисов - Слуцк
Кръг 2
19 мар. 2021
- 18:00
Славия-Мозир
0 1
Торпедо - БелАЗ
Славия-Мозир - Торпедо - БелАЗ
19 мар. 2021
- 21:15
Ислоч
2 0
Сморгон
Ислоч - Сморгон
20 мар. 2021
- 14:00
Енергетик-БГУ
1 2
Шахтьор Солигорск
Енергетик-БГУ - Шахтьор Солигорск
20 мар. 2021
- 16:00
Витебск
0 0
Динамо Минск
Витебск - Динамо Минск
20 мар. 2021
- 18:00
Динамо Брест
0 0
Бате Борисов
Динамо Брест - Бате Борисов
20 мар. 2021
- 20:00
ФК Минск
2 2
Рух Брест
ФК Минск - Рух Брест
21 мар. 2021
- 15:00
Слуцк
1 1
Неман
Слуцк - Неман
21 мар. 2021
- 17:00
Гомел
2 0
Спутник
Гомел - Спутник
Кръг 3
2 апр. 2021
- 17:30
Неман
0 1
Динамо Брест
Неман - Динамо Брест
3 апр. 2021
- 14:00
Бате Борисов
3 2
Гомел
Бате Борисов - Гомел
3 апр. 2021
- 16:00
Спутник
0 1
ФК Минск
Спутник - ФК Минск
3 апр. 2021
- 18:00
Шахтьор Солигорск
4 0
Ислоч
Шахтьор Солигорск - Ислоч
3 апр. 2021
- 20:00
Торпедо - БелАЗ
1 0
Витебск
Торпедо - БелАЗ - Витебск
4 апр. 2021
- 14:00
Динамо Минск
1 0
Слуцк
Динамо Минск - Слуцк
4 апр. 2021
- 16:00
Славия-Мозир
1 1
Сморгон
Славия-Мозир - Сморгон
4 апр. 2021
- 18:00
Рух Брест
0 0
Енергетик-БГУ
Рух Брест - Енергетик-БГУ
Кръг 4
9 апр. 2021
- 17:30
Енергетик-БГУ
0 1
Спутник
Енергетик-БГУ - Спутник
10 апр. 2021
- 14:00
Ислоч
0 1
Рух Брест
Ислоч - Рух Брест
10 апр. 2021
- 16:00
Слуцк
2 0
Торпедо - БелАЗ
Слуцк - Торпедо - БелАЗ
10 апр. 2021
- 20:00
Динамо Брест
1 1
Динамо Минск
Динамо Брест - Динамо Минск
11 апр. 2021
- 14:00
ФК Минск
2 2
Бате Борисов
ФК Минск - Бате Борисов
11 апр. 2021
- 16:00
Гомел
2 0
Неман
Гомел - Неман
11 апр. 2021
- 18:00
Славия-Мозир
0 2
Витебск
Славия-Мозир - Витебск
11 апр. 2021
- 20:00
Шахтьор Солигорск
3 0
Сморгон
Шахтьор Солигорск - Сморгон
Кръг 5
16 апр. 2021
- 18:00
Спутник
1 5
Ислоч
Спутник - Ислоч
16 апр. 2021
- 20:45
Витебск
0 0
Слуцк
Витебск - Слуцк
17 апр. 2021
- 14:00
Торпедо - БелАЗ
0 2
Динамо Брест
Торпедо - БелАЗ - Динамо Брест
17 апр. 2021
- 16:00
Неман
0 2
ФК Минск
Неман - ФК Минск
17 апр. 2021
- 18:00
Бате Борисов
2 1
Енергетик-БГУ
Бате Борисов - Енергетик-БГУ
17 апр. 2021
- 20:00
Шахтьор Солигорск
4 1
Славия-Мозир
Шахтьор Солигорск - Славия-Мозир
18 апр. 2021
- 14:00
Динамо Минск
1 2
Гомел
Динамо Минск - Гомел
18 апр. 2021
- 16:00
Рух Брест
5 0
Сморгон
Рух Брест - Сморгон
Кръг 6
23 апр. 2021
- 18:00
Сморгон
2 0
Спутник
Сморгон - Спутник
23 апр. 2021
- 20:00
Славия-Мозир
3 1
Слуцк
Славия-Мозир - Слуцк
24 апр. 2021
- 14:00
Динамо Брест
0 0
Витебск
Динамо Брест - Витебск
24 апр. 2021
- 16:00
Енергетик-БГУ
1 1
Неман
Енергетик-БГУ - Неман
24 апр. 2021
- 18:00
ФК Минск
1 3
Динамо Минск
ФК Минск - Динамо Минск
25 апр. 2021
- 15:45
Ислоч
1 4
Бате Борисов
Ислоч - Бате Борисов
25 апр. 2021
- 17:45
Шахтьор Солигорск
4 1
Рух Брест
Шахтьор Солигорск - Рух Брест
25 апр. 2021
- 20:45
Гомел
1 1
Торпедо - БелАЗ
Гомел - Торпедо - БелАЗ
Кръг 7
29 апр. 2021
- 18:00
Слуцк
1 1
Динамо Брест
Слуцк - Динамо Брест
30 апр. 2021
- 15:30
Рух Брест
2 1
Славия-Мозир
Рух Брест - Славия-Мозир
30 апр. 2021
- 17:30
Динамо Минск
2 0
Енергетик-БГУ
Динамо Минск - Енергетик-БГУ
30 апр. 2021
- 19:30
Витебск
0 0
Гомел
Витебск - Гомел
1 май 2021
- 14:00
Неман
1 2
Ислоч
Неман - Ислоч
1 май 2021
- 16:00
Торпедо - БелАЗ
2 1
ФК Минск
Торпедо - БелАЗ - ФК Минск
1 май 2021
- 18:00
Спутник
1 2
Шахтьор Солигорск
Спутник - Шахтьор Солигорск
1 май 2021
- 20:00
Бате Борисов
1 0
Сморгон
Бате Борисов - Сморгон
Кръг 8
7 май 2021
- 18:00
Сморгон
0 2
Неман
Сморгон - Неман
7 май 2021
- 20:00
Гомел
4 1
Слуцк
Гомел - Слуцк
8 май 2021
- 14:30
Рух Брест
2 0
Спутник
Рух Брест - Спутник
8 май 2021
- 18:30
ФК Минск
3 3
Витебск
ФК Минск - Витебск
8 май 2021
- 20:30
Славия-Мозир
1 1
Динамо Брест
Славия-Мозир - Динамо Брест
9 май 2021
- 15:30
Енергетик-БГУ
1 1
Торпедо - БелАЗ
Енергетик-БГУ - Торпедо - БелАЗ
9 май 2021
- 17:30
Ислоч
1 3
Динамо Минск
Ислоч - Динамо Минск
9 май 2021
- 20:30
Шахтьор Солигорск
1 0
Бате Борисов
Шахтьор Солигорск - Бате Борисов
Кръг 9
14 май 2021
- 18:00
Спутник
0 2
Славия-Мозир
Спутник - Славия-Мозир
14 май 2021
- 20:00
Динамо Минск
2 0
Сморгон
Динамо Минск - Сморгон
15 май 2021
- 14:30
Неман
1 2
Шахтьор Солигорск
Неман - Шахтьор Солигорск
15 май 2021
- 16:30
Витебск
3 2
Енергетик-БГУ
Витебск - Енергетик-БГУ
15 май 2021
- 18:30
Торпедо - БелАЗ
3 3
Ислоч
Торпедо - БелАЗ - Ислоч
15 май 2021
- 20:30
Бате Борисов
3 2
Рух Брест
Бате Борисов - Рух Брест
16 май 2021
- 16:30
Слуцк
2 2
ФК Минск
Слуцк - ФК Минск
16 май 2021
- 20:30
Динамо Брест
1 0
Гомел
Динамо Брест - Гомел
Кръг 10
19 май 2021
- 18:30
Ислоч
0 1
Витебск
Ислоч - Витебск
19 май 2021
- 20:45
Бате Борисов
2 1
Спутник
Бате Борисов - Спутник
21 май 2021
- 18:15
Шахтьор Солигорск
1 0
Динамо Минск
Шахтьор Солигорск - Динамо Минск
21 май 2021
- 20:10
Славия-Мозир
2 4
Гомел
Славия-Мозир - Гомел
22 май 2021
- 14:30
Сморгон
1 3
Торпедо - БелАЗ
Сморгон - Торпедо - БелАЗ
22 май 2021
- 16:30
ФК Минск
1 0
Динамо Брест
ФК Минск - Динамо Брест
22 май 2021
- 18:30
Рух Брест
2 0
Неман
Рух Брест - Неман
22 май 2021
- 20:30
Енергетик-БГУ
1 0
Слуцк
Енергетик-БГУ - Слуцк
Кръг 11
28 май 2021
- 18:10
Витебск
5 0
Сморгон
Витебск - Сморгон
28 май 2021
- 20:10
Динамо Минск
0 1
Рух Брест
Динамо Минск - Рух Брест
29 май 2021
- 14:30
Торпедо - БелАЗ
0 1
Шахтьор Солигорск
Торпедо - БелАЗ - Шахтьор Солигорск
29 май 2021
- 17:00
Бате Борисов
3 0
Славия-Мозир
Бате Борисов - Славия-Мозир
29 май 2021
- 19:00
Неман
2 2
Спутник
Неман - Спутник
30 май 2021
- 14:00
Гомел
5 0
ФК Минск
Гомел - ФК Минск
30 май 2021
- 16:00
Слуцк
2 1
Ислоч
Слуцк - Ислоч
30 май 2021
- 18:00
Динамо Брест
0 1
Енергетик-БГУ
Динамо Брест - Енергетик-БГУ
Кръг 12
11 юни 2021
- 18:00
Славия-Мозир
1 2
ФК Минск
Славия-Мозир - ФК Минск
11 юни 2021
- 20:00
Енергетик-БГУ
3 2
Гомел
Енергетик-БГУ - Гомел
12 юни 2021
- 14:45
Сморгон
1 1
Слуцк
Сморгон - Слуцк
12 юни 2021
- 16:45
Спутник
0 5
Динамо Минск
Спутник - Динамо Минск
12 юни 2021
- 18:45
Бате Борисов
3 0
Неман
Бате Борисов - Неман
12 юни 2021
- 20:45
Шахтьор Солигорск
2 0
Витебск
Шахтьор Солигорск - Витебск
13 юни 2021
- 17:00
Ислоч
1 1
Динамо Брест
Ислоч - Динамо Брест
13 юни 2021
- 19:00
Рух Брест
3 0
Торпедо - БелАЗ
Рух Брест - Торпедо - БелАЗ
Кръг 13
17 юни 2021
- 18:00
ФК Минск
2 1
Енергетик-БГУ
ФК Минск - Енергетик-БГУ
17 юни 2021
- 20:00
Неман
2 2
Славия-Мозир
Неман - Славия-Мозир
18 юни 2021
- 18:00
Слуцк
1 4
Шахтьор Солигорск
Слуцк - Шахтьор Солигорск
18 юни 2021
- 20:00
Динамо Брест
2 2
Сморгон
Динамо Брест - Сморгон
19 юни 2021
- 14:45
Витебск
0 0
Рух Брест
Витебск - Рух Брест
19 юни 2021
- 16:45
Гомел
2 0
Ислоч
Гомел - Ислоч
19 юни 2021
- 18:45
Торпедо - БелАЗ
2 0
Спутник
Торпедо - БелАЗ - Спутник
19 юни 2021
- 20:45
Динамо Минск
0 2
Бате Борисов
Динамо Минск - Бате Борисов
Кръг 14
26 юни 2021
- 16:45
Сморгон
1 2
Гомел
Сморгон - Гомел
26 юни 2021
- 18:45
Славия-Мозир
2 3
Енергетик-БГУ
Славия-Мозир - Енергетик-БГУ
26 юни 2021
- 20:45
Шахтьор Солигорск
1 1
Динамо Брест
Шахтьор Солигорск - Динамо Брест
27 юни 2021
- 16:00
Ислоч
1 1
ФК Минск
Ислоч - ФК Минск
27 юни 2021
- 18:00
Рух Брест
1 0
Слуцк
Рух Брест - Слуцк
27 юни 2021
- 20:00
Бате Борисов
3 0
Торпедо - БелАЗ
Бате Борисов - Торпедо - БелАЗ
28 юни 2021
- 18:00
Спутник
4 3
Витебск
Спутник - Витебск
28 юни 2021
- 20:00
Неман
1 2
Динамо Минск
Неман - Динамо Минск
Кръг 15
2 юли 2021
- 18:00
ФК Минск
2 2
Сморгон
ФК Минск - Сморгон
3 юли 2021
- 16:45
Слуцк
3 2
Спутник
Слуцк - Спутник
3 юли 2021
- 18:45
Енергетик-БГУ
1 1
Ислоч
Енергетик-БГУ - Ислоч
3 юли 2021
- 20:45
Торпедо - БелАЗ
1 1
Неман
Торпедо - БелАЗ - Неман
4 юли 2021
- 16:00
Витебск
0 0
Бате Борисов
Витебск - Бате Борисов
4 юли 2021
- 18:00
Динамо Минск
4 0
Славия-Мозир
Динамо Минск - Славия-Мозир
4 юли 2021
- 20:00
Динамо Брест
1 1
Рух Брест
Динамо Брест - Рух Брест
27 окт. 2021
- 19:30
Гомел
2 3
Шахтьор Солигорск
Гомел - Шахтьор Солигорск
Кръг 16
16 юли 2021
- 16:45
Слуцк
3 4
Бате Борисов
Слуцк - Бате Борисов
16 юли 2021
- 18:45
Динамо Брест
- -
Спутник
Динамо Брест - Спутник
16 юли 2021
- 20:45
Торпедо - БелАЗ
1 2
Динамо Минск
Торпедо - БелАЗ - Динамо Минск
17 юли 2021
- 18:45
Сморгон
2 2
Енергетик-БГУ
Сморгон - Енергетик-БГУ
17 юли 2021
- 20:45
Гомел
0 0
Рух Брест
Гомел - Рух Брест
18 юли 2021
- 18:45
Славия-Мозир
1 1
Ислоч
Славия-Мозир - Ислоч
18 юли 2021
- 20:45
Витебск
2 0
Неман
Витебск - Неман
31 окт. 2021
- 13:30
ФК Минск
0 3
Шахтьор Солигорск
ФК Минск - Шахтьор Солигорск
Кръг 17
23 юли 2021
- 17:00
Спутник
- -
Гомел
Спутник - Гомел
23 юли 2021
- 20:30
Рух Брест
1 0
ФК Минск
Рух Брест - ФК Минск
24 юли 2021
- 18:00
Неман
1 0
Слуцк
Неман - Слуцк
24 юли 2021
- 20:45
Динамо Минск
3 1
Витебск
Динамо Минск - Витебск
25 юли 2021
- 18:00
Сморгон
1 2
Ислоч
Сморгон - Ислоч
25 юли 2021
- 20:45
Бате Борисов
0 2
Динамо Брест
Бате Борисов - Динамо Брест
22 сеп. 2021
- 19:00
Шахтьор Солигорск
2 0
Енергетик-БГУ
Шахтьор Солигорск - Енергетик-БГУ
30 окт. 2021
- 16:00
Торпедо - БелАЗ
2 0
Славия-Мозир
Торпедо - БелАЗ - Славия-Мозир
Кръг 18
30 юли 2021
- 17:00
ФК Минск
- -
Спутник
ФК Минск - Спутник
30 юли 2021
- 20:30
Енергетик-БГУ
0 2
Рух Брест
Енергетик-БГУ - Рух Брест
31 юли 2021
- 18:00
Сморгон
0 2
Славия-Мозир
Сморгон - Славия-Мозир
1 авг. 2021
- 18:45
Слуцк
1 1
Динамо Минск
Слуцк - Динамо Минск
2 авг. 2021
- 17:00
Ислоч
0 1
Шахтьор Солигорск
Ислоч - Шахтьор Солигорск
2 авг. 2021
- 18:50
Динамо Брест
1 3
Неман
Динамо Брест - Неман
2 авг. 2021
- 20:50
Гомел
2 2
Бате Борисов
Гомел - Бате Борисов
2 авг. 2021
- 20:50
Витебск
0 1
Торпедо - БелАЗ
Витебск - Торпедо - БелАЗ
Кръг 19
13 авг. 2021
- 00:00
Спутник
- -
Енергетик-БГУ
Спутник - Енергетик-БГУ
13 авг. 2021
- 19:00
Рух Брест
7 1
Ислоч
Рух Брест - Ислоч
14 авг. 2021
- 15:30
Витебск
2 2
Славия-Мозир
Витебск - Славия-Мозир
14 авг. 2021
- 17:30
Торпедо - БелАЗ
0 1
Слуцк
Торпедо - БелАЗ - Слуцк
14 авг. 2021
- 19:30
Динамо Минск
2 0
Динамо Брест
Динамо Минск - Динамо Брест
15 авг. 2021
- 15:30
Сморгон
2 2
Шахтьор Солигорск
Сморгон - Шахтьор Солигорск
15 авг. 2021
- 18:30
Бате Борисов
1 0
ФК Минск
Бате Борисов - ФК Минск
15 авг. 2021
- 20:30
Неман
1 0
Гомел
Неман - Гомел
Кръг 20
20 авг. 2021
- 00:00
Ислоч
- -
Спутник
Ислоч - Спутник
20 авг. 2021
- 18:00
Слуцк
1 2
Витебск
Слуцк - Витебск
21 авг. 2021
- 16:00
Сморгон
1 1
Рух Брест
Сморгон - Рух Брест
21 авг. 2021
- 18:00
Славия-Мозир
0 4
Шахтьор Солигорск
Славия-Мозир - Шахтьор Солигорск
21 авг. 2021
- 20:00
Гомел
2 0
Динамо Минск
Гомел - Динамо Минск
22 авг. 2021
- 16:00
ФК Минск
0 4
Неман
ФК Минск - Неман
22 авг. 2021
- 18:00
Енергетик-БГУ
1 1
Бате Борисов
Енергетик-БГУ - Бате Борисов
22 авг. 2021
- 20:30
Динамо Брест
3 2
Торпедо - БелАЗ
Динамо Брест - Торпедо - БелАЗ
Кръг 21
27 авг. 2021
- 00:00
Спутник
- -
Сморгон
Спутник - Сморгон
27 авг. 2021
- 18:30
Рух Брест
1 0
Шахтьор Солигорск
Рух Брест - Шахтьор Солигорск
28 авг. 2021
- 16:30
Торпедо - БелАЗ
0 1
Гомел
Торпедо - БелАЗ - Гомел
28 авг. 2021
- 18:30
Динамо Минск
2 0
ФК Минск
Динамо Минск - ФК Минск
28 авг. 2021
- 20:30
Бате Борисов
2 2
Ислоч
Бате Борисов - Ислоч
29 авг. 2021
- 16:00
Слуцк
2 1
Славия-Мозир
Слуцк - Славия-Мозир
29 авг. 2021
- 18:00
Витебск
3 1
Динамо Брест
Витебск - Динамо Брест
29 авг. 2021
- 20:45
Неман
3 0
Енергетик-БГУ
Неман - Енергетик-БГУ
Кръг 22
10 сеп. 2021
- 00:00
Шахтьор Солигорск
- -
Спутник
Шахтьор Солигорск - Спутник
11 сеп. 2021
- 14:50
Ислоч
2 0
Неман
Ислоч - Неман
11 сеп. 2021
- 16:50
ФК Минск
0 2
Торпедо - БелАЗ
ФК Минск - Торпедо - БелАЗ
11 сеп. 2021
- 18:50
Динамо Брест
0 0
Слуцк
Динамо Брест - Слуцк
11 сеп. 2021
- 20:50
Гомел
4 1
Витебск
Гомел - Витебск
12 сеп. 2021
- 15:45
Сморгон
1 3
Бате Борисов
Сморгон - Бате Борисов
12 сеп. 2021
- 17:45
Славия-Мозир
1 1
Рух Брест
Славия-Мозир - Рух Брест
12 сеп. 2021
- 19:45
Енергетик-БГУ
0 1
Динамо Минск
Енергетик-БГУ - Динамо Минск
Кръг 23
17 сеп. 2021
- 00:00
Спутник
- -
Рух Брест
Спутник - Рух Брест
17 сеп. 2021
- 20:00
Торпедо - БелАЗ
0 1
Енергетик-БГУ
Торпедо - БелАЗ - Енергетик-БГУ
18 сеп. 2021
- 15:00
Слуцк
1 4
Гомел
Слуцк - Гомел
18 сеп. 2021
- 17:00
Динамо Брест
0 3
Славия-Мозир
Динамо Брест - Славия-Мозир
18 сеп. 2021
- 19:00
Бате Борисов
1 0
Шахтьор Солигорск
Бате Борисов - Шахтьор Солигорск
19 сеп. 2021
- 16:00
Динамо Минск
2 1
Ислоч
Динамо Минск - Ислоч
19 сеп. 2021
- 18:00
Витебск
3 1
ФК Минск
Витебск - ФК Минск
19 сеп. 2021
- 20:00
Неман
5 0
Сморгон
Неман - Сморгон
Кръг 24
24 сеп. 2021
- 00:00
Славия-Мозир
- -
Спутник
Славия-Мозир - Спутник
24 сеп. 2021
- 20:00
Гомел
0 0
Динамо Брест
Гомел - Динамо Брест
25 сеп. 2021
- 14:00
Ислоч
0 0
Торпедо - БелАЗ
Ислоч - Торпедо - БелАЗ
25 сеп. 2021
- 16:00
ФК Минск
2 1
Слуцк
ФК Минск - Слуцк
25 сеп. 2021
- 20:00
Рух Брест
2 2
Бате Борисов
Рух Брест - Бате Борисов
26 сеп. 2021
- 16:00
Сморгон
0 5
Динамо Минск
Сморгон - Динамо Минск
26 сеп. 2021
- 18:00
Енергетик-БГУ
2 2
Витебск
Енергетик-БГУ - Витебск
26 сеп. 2021
- 20:30
Шахтьор Солигорск
1 0
Неман
Шахтьор Солигорск - Неман
Кръг 25
1 окт. 2021
- 00:00
Спутник
- -
Бате Борисов
Спутник - Бате Борисов
1 окт. 2021
- 17:30
Неман
0 1
Рух Брест
Неман - Рух Брест
1 окт. 2021
- 19:30
Динамо Минск
1 2
Шахтьор Солигорск
Динамо Минск - Шахтьор Солигорск
2 окт. 2021
- 14:00
Динамо Брест
2 2
ФК Минск
Динамо Брест - ФК Минск
2 окт. 2021
- 16:00
Витебск
0 4
Ислоч
Витебск - Ислоч
2 окт. 2021
- 18:00
Торпедо - БелАЗ
7 1
Сморгон
Торпедо - БелАЗ - Сморгон
2 окт. 2021
- 20:00
Гомел
3 0
Славия-Мозир
Гомел - Славия-Мозир
3 окт. 2021
- 14:30
Слуцк
2 0
Енергетик-БГУ
Слуцк - Енергетик-БГУ
Кръг 26
15 окт. 2021
- 00:00
Спутник
- -
Неман
Спутник - Неман
16 окт. 2021
- 13:00
Ислоч
2 0
Слуцк
Ислоч - Слуцк
16 окт. 2021
- 15:00
Сморгон
2 0
Витебск
Сморгон - Витебск
16 окт. 2021
- 17:00
Славия-Мозир
3 1
Бате Борисов
Славия-Мозир - Бате Борисов
17 окт. 2021
- 13:00
ФК Минск
0 0
Гомел
ФК Минск - Гомел
17 окт. 2021
- 15:00
Рух Брест
1 3
Динамо Минск
Рух Брест - Динамо Минск
17 окт. 2021
- 17:00
Енергетик-БГУ
0 0
Динамо Брест
Енергетик-БГУ - Динамо Брест
17 окт. 2021
- 19:30
Шахтьор Солигорск
3 1
Торпедо - БелАЗ
Шахтьор Солигорск - Торпедо - БелАЗ
Кръг 27
22 окт. 2021
- 00:00
Динамо Минск
- -
Спутник
Динамо Минск - Спутник
22 окт. 2021
- 20:00
Неман
0 2
Бате Борисов
Неман - Бате Борисов
23 окт. 2021
- 13:00
Слуцк
2 1
Сморгон
Слуцк - Сморгон
23 окт. 2021
- 15:00
Витебск
1 2
Шахтьор Солигорск
Витебск - Шахтьор Солигорск
23 окт. 2021
- 17:00
Гомел
4 0
Енергетик-БГУ
Гомел - Енергетик-БГУ
23 окт. 2021
- 19:00
Динамо Брест
1 0
Ислоч
Динамо Брест - Ислоч
24 окт. 2021
- 13:30
ФК Минск
0 6
Славия-Мозир
ФК Минск - Славия-Мозир
24 окт. 2021
- 15:30
Торпедо - БелАЗ
3 3
Рух Брест
Торпедо - БелАЗ - Рух Брест
Кръг 28
5 ное. 2021
- 00:00
Спутник
- -
Торпедо - БелАЗ
Спутник - Торпедо - БелАЗ
5 ное. 2021
- 17:00
Рух Брест
2 0
Витебск
Рух Брест - Витебск
6 ное. 2021
- 12:00
Енергетик-БГУ
1 1
ФК Минск
Енергетик-БГУ - ФК Минск
6 ное. 2021
- 14:00
Бате Борисов
1 1
Динамо Минск
Бате Борисов - Динамо Минск
6 ное. 2021
- 16:00
Шахтьор Солигорск
1 1
Слуцк
Шахтьор Солигорск - Слуцк
7 ное. 2021
- 12:00
Ислоч
1 2
Гомел
Ислоч - Гомел
7 ное. 2021
- 14:00
Сморгон
1 1
Динамо Брест
Сморгон - Динамо Брест
7 ное. 2021
- 16:00
Славия-Мозир
1 1
Неман
Славия-Мозир - Неман
Кръг 29
20 ное. 2021
- 12:00
Енергетик-БГУ
2 3
Славия-Мозир
Енергетик-БГУ - Славия-Мозир
20 ное. 2021
- 12:00
ФК Минск
1 0
Ислоч
ФК Минск - Ислоч
20 ное. 2021
- 12:00
Гомел
0 0
Сморгон
Гомел - Сморгон
20 ное. 2021
- 12:00
Динамо Брест
0 3
Шахтьор Солигорск
Динамо Брест - Шахтьор Солигорск
20 ное. 2021
- 12:00
Слуцк
3 0
Рух Брест
Слуцк - Рух Брест
20 ное. 2021
- 12:00
Торпедо - БелАЗ
0 3
Бате Борисов
Торпедо - БелАЗ - Бате Борисов
20 ное. 2021
- 12:00
Динамо Минск
2 0
Неман
Динамо Минск - Неман
20 ное. 2021
- 17:00
Витебск
- -
Спутник
Витебск - Спутник
Кръг 30
28 ное. 2021
- 12:00
Славия-Мозир
0 0
Динамо Минск
Славия-Мозир - Динамо Минск
28 ное. 2021
- 12:00
Неман
3 1
Торпедо - БелАЗ
Неман - Торпедо - БелАЗ
28 ное. 2021
- 12:00
Бате Борисов
4 0
Витебск
Бате Борисов - Витебск
28 ное. 2021
- 12:00
Рух Брест
3 2
Динамо Брест
Рух Брест - Динамо Брест
28 ное. 2021
- 12:00
Шахтьор Солигорск
0 1
Гомел
Шахтьор Солигорск - Гомел
28 ное. 2021
- 12:00
Сморгон
1 0
ФК Минск
Сморгон - ФК Минск
28 ное. 2021
- 12:00
Ислоч
0 4
Енергетик-БГУ
Ислоч - Енергетик-БГУ
28 ное. 2021
- 17:00
Спутник
- -
Слуцк
Спутник - Слуцк
Позиция#
Играч
Голове
1
Шахтьор Солигорск
19
2
Гомел
17
3
Шахтьор Солигорск
Бате Борисов
13
4
Динамо Брест
13
5
Динамо Минск
10
6
Слуцк
9
7
Рух Брест
9
8
Витебск
9
9
Ислоч
8
10
Славия-Мозир
8
11
Бате Борисов
Ислоч
8
12
Гомел
8
13
Динамо Минск
7
14
Рух Брест
7
15
Неман
7
Позиция#
Играч
Асистенции
1
Динамо Минск
7
2
Бате Борисов
6
3
Гомел
6
4
Рух Брест
5
5
Слуцк
Спутник
5
6
Рух Брест
4
7
Бате Борисов
4
8
Енергетик-БГУ
4
9
Торпедо - БелАЗ
4
10
Шахтьор Солигорск
4
11
Динамо Минск
4
12
Сморгон
4
13
Рух Брест
3
14
Витебск
3
15
Динамо Минск
3
#
Играч
Точки
1
A. Gavrilovich
Неман
Неман
2
0
2
12
2
Julio Cesar
Витебск
Витебск
6
2
0
10
3
A. Shukurov
Неман
Неман
8
1
0
10
4
G. Kantaria
Неман
Неман
9
0
0
9
5
V. Zhuk
Славия-Мозир
Славия-Мозир
4
0
1
9
6
Y. Zubovich
Неман
Неман
6
1
0
8
7
Александр Селява
Динамо Минск
Динамо Минск
6
1
0
8
8
Aleksey Butarevich
Слуцк
Слуцк
6
1
0
8
9
S. Sazonchik
ФК Минск
ФК Минск
3
0
1
8
10
V. Yatskevich
Сморгон
Сморгон
8
0
0
8
11
Y. Affi
Динамо Брест
Динамо Брест
6
1
0
8
12
V. Bocherov
Слуцк
Слуцк
6
1
0
8
13
S. Muniru
ФК Минск
ФК Минск
5
1
0
7
14
D. Tweh
Рух Брест
Рух Брест
5
1
0
7
15
G. Kiki
Рух Брест
Рух Брест
7
0
0
7
16
I. Tymonyuk
Славия-Мозир
Славия-Мозир
7
0
0
7
17
V. Yasyukevich
Динамо Брест
Динамо Брест
7
0
0
7
18
Y. Oreshkevich
Динамо Брест
Динамо Брест
5
1
0
7
19
Cristian Dros
Славия-Мозир
Славия-Мозир
7
0
0
7
20
E. Savostjanov
Сморгон
Сморгон
5
1
0
7
Беларуската Висша лига е лигата, която е най-голямо значение за беларуския футбол. Тя е основана през 1992 година, след разпадането на съветския съюз. Броят на отборите, които участват в лигата е варирал през годините – от 17 до 12. В момента първенството се провежда с 16 отбора, които играят по два пъти на разменено гостуване. Последните два отбора от класирането на края на сезона отпадат в по-долната дивизия, докато от нея промоция получават първите два състава.Шампионът на Беларус получава шанс да играе в груповата фаза на Шампионската лига. Класиралите се на второ и трето място играят квалификации за влизане в груповата фаза на Лига Европа. Рекордьори по най-много титли от първенството са отбора на БАТЕ Борисов, който има 14 спечелени първенства. Следва Динамо Минск, който  е печелил два пъти по-малко – само 7 пъти е ставал шампион. Това са и двата отбора, които имат най-голямо влияние в лигата.   Страницата, която виждате в момента е направена с цел да следите цялата информация, статистика и мачове на отборите от Беларуската Висша Лига. Тук ще откриете предстоящи и изминали двубои от първенството, както данни за среден брой голове, картони, засади и други за всеки един отбор.

Беларус – ЧЗВ

Първенството противопоставя редица отбори с равни качества, което го прави много интересно и непредсказуемо.
За суперкупата на Беларус играят отборите спечелили шампионата и купата на страната.
Статистика не само за картоните, но и за много други като например голове и асистенции можете да откриете в страницата на 7спорт.
P