Беларус: Висша Лига 2022 – 2023

Беларус: Висша Лига 2022 – 2023

2022-2023

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Бате Борисов
п п р п р
>
8
6
2
0
16
4
12
20
2
9
6
1
2
18
8
10
19
3
Динамо Минск
п р п з п
>
9
5
3
1
11
6
5
18
4
ФК Минск
п з п з п
>
9
5
1
3
12
10
2
16
5
9
4
3
2
10
5
5
15
6
Славия-Мозир
р з п п р
>
9
4
2
3
14
10
4
14
7
Слуцк
з р п п р
>
8
3
4
1
11
9
2
13
8
Неман
р з з п р
>
9
3
4
2
12
11
1
13
9
Ислоч
п п п з з
>
9
3
3
3
13
12
1
12
10
Гомел
п з з з р
>
8
3
1
4
10
11
-1
10
11
Белшина
р п з р п
>
9
2
4
3
10
13
-3
10
12
8
2
2
4
6
11
-5
8
13
Витебск
р п з р з
>
9
1
4
4
9
15
-6
7
14
9
1
2
6
6
17
-11
5
15
Динамо Брест
з р з р з
>
9
0
4
5
7
15
-8
4
16
Арсенал
р р з з з
>
9
0
4
5
4
12
-8
4
покажи на цял екран
Бате Борисов
Енергетик-БГУ
Динамо Минск
ФК Минск
Шахтьор Солигорск
Славия-Мозир
Слуцк
Неман
Ислоч
Гомел
Белшина
Торпедо - БелАЗ
Витебск
Днепър Могилев
Динамо Брест
Арсенал
1 Бате Борисов 2–1 2–1
2 Енергетик-БГУ 2–0 0–1 1–1 1–2 3–1 3–1
3 Динамо Минск 2–2 0–0 2–1 1–1
4 ФК Минск 0–1 1–0 3–2 1–0 2–0
5 Шахтьор Солигорск 0–1 1–0 1–0 4–0
6 Славия-Мозир 0–3 1–2 1–1 2–2 3–1
7 Слуцк 2–4 1–0 0–0 2–2
8 Неман 1–4 1–1 2–0 2–1 2–0
9 Ислоч 2–0 1–1 0–2 1–2 1–1
10 Гомел 0–1 0–2 3–1
11 Белшина 0–3 0–2 2–1 2–3 2–2 0–0
12 Торпедо - БелАЗ 0–0 1–3 1–0
13 Витебск 1–1 0–3 1–1 2–1
14 Днепър Могилев 0–3 0–2 0–1 2–0
15 Динамо Брест 1–2 1–1 2–2 1–1 0–0
16 Арсенал 0–2 1–1 1–3 1–2 0–0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Кръг 1
18 мар. 2022
- 18:00
ФК Минск
0 1
Динамо Минск
ФК Минск - Динамо Минск
19 мар. 2022
- 14:00
Енергетик-БГУ
3 1
Витебск
Енергетик-БГУ - Витебск
19 мар. 2022
- 16:00
Неман
2 0
Торпедо - БелАЗ
Неман - Торпедо - БелАЗ
19 мар. 2022
- 18:00
Динамо Брест
1 1
Шахтьор Солигорск
Динамо Брест - Шахтьор Солигорск
19 мар. 2022
- 20:00
Ислоч
1 2
Слуцк
Ислоч - Слуцк
20 мар. 2022
- 14:00
Арсенал
1 2
Гомел
Арсенал - Гомел
20 мар. 2022
- 16:00
Белшина
0 0
Днепър Могилев
Белшина - Днепър Могилев
20 мар. 2022
- 18:00
Славия-Мозир
0 3
Бате Борисов
Славия-Мозир - Бате Борисов
Кръг 2
2 апр. 2022
- 13:00
Слуцк
0 0
Неман
Слуцк - Неман
2 апр. 2022
- 15:00
Динамо Минск
1 1
Арсенал
Динамо Минск - Арсенал
2 апр. 2022
- 17:15
Белшина
0 3
Бате Борисов
Белшина - Бате Борисов
2 апр. 2022
- 19:15
Динамо Брест
2 2
Ислоч
Динамо Брест - Ислоч
3 апр. 2022
- 13:00
Витебск
1 1
ФК Минск
Витебск - ФК Минск
3 апр. 2022
- 15:00
Енергетик-БГУ
3 1
Торпедо - БелАЗ
Енергетик-БГУ - Торпедо - БелАЗ
3 апр. 2022
- 17:00
Гомел
0 2
Славия-Мозир
Гомел - Славия-Мозир
3 апр. 2022
- 20:30
Шахтьор Солигорск
4 0
Днепър Могилев
Шахтьор Солигорск - Днепър Могилев
Кръг 3
9 апр. 2022
- 15:30
Енергетик-БГУ
1 1
Слуцк
Енергетик-БГУ - Слуцк
9 апр. 2022
- 17:30
Славия-Мозир
1 2
Динамо Минск
Славия-Мозир - Динамо Минск
9 апр. 2022
- 19:30
ФК Минск
1 0
Торпедо - БелАЗ
ФК Минск - Торпедо - БелАЗ
10 апр. 2022
- 15:30
Неман
2 1
Динамо Брест
Неман - Динамо Брест
10 апр. 2022
- 17:30
Днепър Могилев
0 3
Бате Борисов
Днепър Могилев - Бате Борисов
10 апр. 2022
- 19:30
Ислоч
1 1
Шахтьор Солигорск
Ислоч - Шахтьор Солигорск
11 апр. 2022
- 15:30
Арсенал
0 0
Витебск
Арсенал - Витебск
11 апр. 2022
- 17:30
Белшина
2 3
Гомел
Белшина - Гомел
Кръг 4
15 апр. 2022
- 17:30
Слуцк
2 4
ФК Минск
Слуцк - ФК Минск
16 апр. 2022
- 13:00
Ислоч
1 1
Неман
Ислоч - Неман
16 апр. 2022
- 15:00
Торпедо - БелАЗ
1 0
Арсенал
Торпедо - БелАЗ - Арсенал
16 апр. 2022
- 17:00
Шахтьор Солигорск
0 1
Бате Борисов
Шахтьор Солигорск - Бате Борисов
16 апр. 2022
- 19:00
Динамо Минск
0 0
Белшина
Динамо Минск - Белшина
17 апр. 2022
- 14:00
Витебск
0 3
Славия-Мозир
Витебск - Славия-Мозир
17 апр. 2022
- 16:00
Гомел
3 1
Днепър Могилев
Гомел - Днепър Могилев
17 апр. 2022
- 20:30
Динамо Брест
1 2
Енергетик-БГУ
Динамо Брест - Енергетик-БГУ
Кръг 5
21 апр. 2022
- 17:30
Арсенал
1 1
Слуцк
Арсенал - Слуцк
22 апр. 2022
- 16:00
Белшина
2 2
Витебск
Белшина - Витебск
22 апр. 2022
- 18:00
Неман
1 1
Шахтьор Солигорск
Неман - Шахтьор Солигорск
22 апр. 2022
- 20:00
Бате Борисов
2 1
Гомел
Бате Борисов - Гомел
23 апр. 2022
- 13:00
Енергетик-БГУ
1 2
Ислоч
Енергетик-БГУ - Ислоч
23 апр. 2022
- 15:00
Славия-Мозир
2 2
Торпедо - БелАЗ
Славия-Мозир - Торпедо - БелАЗ
23 апр. 2022
- 17:00
ФК Минск
2 0
Динамо Брест
ФК Минск - Динамо Брест
23 апр. 2022
- 19:30
Днепър Могилев
0 2
Динамо Минск
Днепър Могилев - Динамо Минск
Кръг 6
30 апр. 2022
- 13:00
Торпедо - БелАЗ
1 3
Белшина
Торпедо - БелАЗ - Белшина
30 апр. 2022
- 16:00
Слуцк
1 0
Славия-Мозир
Слуцк - Славия-Мозир
1 май 2022
- 16:00
Ислоч
2 0
ФК Минск
Ислоч - ФК Минск
1 май 2022
- 20:30
Динамо Брест
0 0
Арсенал
Динамо Брест - Арсенал
2 май 2022
- 13:00
Витебск
2 1
Днепър Могилев
Витебск - Днепър Могилев
2 май 2022
- 15:00
Неман
1 4
Енергетик-БГУ
Неман - Енергетик-БГУ
2 май 2022
- 17:00
Шахтьор Солигорск
1 0
Гомел
Шахтьор Солигорск - Гомел
2 май 2022
- 19:00
Динамо Минск
2 2
Бате Борисов
Динамо Минск - Бате Борисов
Кръг 7
7 май 2022
- 13:00
Арсенал
1 3
Ислоч
Арсенал - Ислоч
7 май 2022
- 15:00
Днепър Могилев
0 1
Торпедо - БелАЗ
Днепър Могилев - Торпедо - БелАЗ
7 май 2022
- 17:00
Белшина
0 2
Слуцк
Белшина - Слуцк
7 май 2022
- 19:00
Славия-Мозир
3 1
Динамо Брест
Славия-Мозир - Динамо Брест
8 май 2022
- 13:00
ФК Минск
3 2
Неман
ФК Минск - Неман
8 май 2022
- 15:00
Бате Борисов
2 1
Витебск
Бате Борисов - Витебск
8 май 2022
- 17:00
Енергетик-БГУ
0 1
Шахтьор Солигорск
Енергетик-БГУ - Шахтьор Солигорск
8 май 2022
- 19:00
Гомел
0 1
Динамо Минск
Гомел - Динамо Минск
Кръг 8
13 май 2022
- 18:30
Витебск
1 1
Гомел
Витебск - Гомел
13 май 2022
- 20:30
Торпедо - БелАЗ
0 0
Бате Борисов
Торпедо - БелАЗ - Бате Борисов
14 май 2022
- 16:00
Енергетик-БГУ
2 0
ФК Минск
Енергетик-БГУ - ФК Минск
14 май 2022
- 18:00
Динамо Брест
1 1
Белшина
Динамо Брест - Белшина
14 май 2022
- 20:00
Шахтьор Солигорск
1 0
Динамо Минск
Шахтьор Солигорск - Динамо Минск
15 май 2022
- 14:00
Ислоч
0 2
Славия-Мозир
Ислоч - Славия-Мозир
15 май 2022
- 16:00
Слуцк
2 2
Днепър Могилев
Слуцк - Днепър Могилев
15 май 2022
- 18:00
Неман
2 0
Арсенал
Неман - Арсенал
Кръг 9
20 май 2022
- 18:00
ФК Минск
1 0
Шахтьор Солигорск
ФК Минск - Шахтьор Солигорск
20 май 2022
- 20:00
Арсенал
0 2
Енергетик-БГУ
Арсенал - Енергетик-БГУ
21 май 2022
- 15:00
Белшина
2 1
Ислоч
Белшина - Ислоч
22 май 2022
- 15:00
Днепър Могилев
2 0
Динамо Брест
Днепър Могилев - Динамо Брест
22 май 2022
- 17:00
Славия-Мозир
1 1
Неман
Славия-Мозир - Неман
22 май 2022
- 19:00
Динамо Минск
2 1
Витебск
Динамо Минск - Витебск
29 юни 2022
Бате Борисов
- -
Слуцк
Бате Борисов - Слуцк
29 юни 2022
Гомел
- -
Торпедо - БелАЗ
Гомел - Торпедо - БелАЗ
Кръг 10
26 май 2022
- 18:00
ФК Минск
- -
Арсенал
ФК Минск - Арсенал
27 май 2022
- 17:00
Ислоч
- -
Днепър Могилев
Ислоч - Днепър Могилев
27 май 2022
- 19:00
Слуцк
- -
Гомел
Слуцк - Гомел
28 май 2022
- 15:00
Динамо Брест
- -
Бате Борисов
Динамо Брест - Бате Борисов
28 май 2022
- 17:00
Торпедо - БелАЗ
- -
Динамо Минск
Торпедо - БелАЗ - Динамо Минск
28 май 2022
- 19:00
Шахтьор Солигорск
- -
Витебск
Шахтьор Солигорск - Витебск
29 май 2022
- 16:00
Енергетик-БГУ
- -
Славия-Мозир
Енергетик-БГУ - Славия-Мозир
29 май 2022
- 18:00
Неман
- -
Белшина
Неман - Белшина
Кръг 11
18 юни 2022
Арсенал
- -
Шахтьор Солигорск
Арсенал - Шахтьор Солигорск
18 юни 2022
Славия-Мозир
- -
ФК Минск
Славия-Мозир - ФК Минск
18 юни 2022
Белшина
- -
Енергетик-БГУ
Белшина - Енергетик-БГУ
18 юни 2022
Днепър Могилев
- -
Неман
Днепър Могилев - Неман
18 юни 2022
Бате Борисов
- -
Ислоч
Бате Борисов - Ислоч
18 юни 2022
Гомел
- -
Динамо Брест
Гомел - Динамо Брест
18 юни 2022
Динамо Минск
- -
Слуцк
Динамо Минск - Слуцк
18 юни 2022
Витебск
- -
Торпедо - БелАЗ
Витебск - Торпедо - БелАЗ
Кръг 12
25 юни 2022
Шахтьор Солигорск
- -
Торпедо - БелАЗ
Шахтьор Солигорск - Торпедо - БелАЗ
25 юни 2022
Слуцк
- -
Витебск
Слуцк - Витебск
25 юни 2022
Динамо Брест
- -
Динамо Минск
Динамо Брест - Динамо Минск
25 юни 2022
Ислоч
- -
Гомел
Ислоч - Гомел
25 юни 2022
Неман
- -
Бате Борисов
Неман - Бате Борисов
25 юни 2022
Енергетик-БГУ
- -
Днепър Могилев
Енергетик-БГУ - Днепър Могилев
25 юни 2022
ФК Минск
- -
Белшина
ФК Минск - Белшина
25 юни 2022
Арсенал
- -
Славия-Мозир
Арсенал - Славия-Мозир
Кръг 13
2 юли 2022
Славия-Мозир
- -
Шахтьор Солигорск
Славия-Мозир - Шахтьор Солигорск
2 юли 2022
Белшина
- -
Арсенал
Белшина - Арсенал
2 юли 2022
Днепър Могилев
- -
ФК Минск
Днепър Могилев - ФК Минск
2 юли 2022
Бате Борисов
- -
Енергетик-БГУ
Бате Борисов - Енергетик-БГУ
2 юли 2022
Гомел
- -
Неман
Гомел - Неман
2 юли 2022
Динамо Минск
- -
Ислоч
Динамо Минск - Ислоч
2 юли 2022
Витебск
- -
Динамо Брест
Витебск - Динамо Брест
2 юли 2022
Торпедо - БелАЗ
- -
Слуцк
Торпедо - БелАЗ - Слуцк
Кръг 14
9 юли 2022
Шахтьор Солигорск
- -
Слуцк
Шахтьор Солигорск - Слуцк
9 юли 2022
Динамо Брест
- -
Торпедо - БелАЗ
Динамо Брест - Торпедо - БелАЗ
9 юли 2022
Ислоч
- -
Витебск
Ислоч - Витебск
9 юли 2022
Неман
- -
Динамо Минск
Неман - Динамо Минск
9 юли 2022
Енергетик-БГУ
- -
Гомел
Енергетик-БГУ - Гомел
9 юли 2022
ФК Минск
- -
Бате Борисов
ФК Минск - Бате Борисов
9 юли 2022
Арсенал
- -
Днепър Могилев
Арсенал - Днепър Могилев
9 юли 2022
Славия-Мозир
- -
Белшина
Славия-Мозир - Белшина
Кръг 15
16 юли 2022
Белшина
- -
Шахтьор Солигорск
Белшина - Шахтьор Солигорск
16 юли 2022
Днепър Могилев
- -
Славия-Мозир
Днепър Могилев - Славия-Мозир
16 юли 2022
Бате Борисов
- -
Арсенал
Бате Борисов - Арсенал
16 юли 2022
Гомел
- -
ФК Минск
Гомел - ФК Минск
16 юли 2022
Динамо Минск
- -
Енергетик-БГУ
Динамо Минск - Енергетик-БГУ
16 юли 2022
Витебск
- -
Неман
Витебск - Неман
16 юли 2022
Торпедо - БелАЗ
- -
Ислоч
Торпедо - БелАЗ - Ислоч
16 юли 2022
Слуцк
- -
Динамо Брест
Слуцк - Динамо Брест
Кръг 16
6 авг. 2022
Шахтьор Солигорск
- -
Динамо Брест
Шахтьор Солигорск - Динамо Брест
6 авг. 2022
Слуцк
- -
Ислоч
Слуцк - Ислоч
6 авг. 2022
Торпедо - БелАЗ
- -
Неман
Торпедо - БелАЗ - Неман
6 авг. 2022
Витебск
- -
Енергетик-БГУ
Витебск - Енергетик-БГУ
6 авг. 2022
Динамо Минск
- -
ФК Минск
Динамо Минск - ФК Минск
6 авг. 2022
Гомел
- -
Арсенал
Гомел - Арсенал
6 авг. 2022
Бате Борисов
- -
Славия-Мозир
Бате Борисов - Славия-Мозир
6 авг. 2022
Днепър Могилев
- -
Белшина
Днепър Могилев - Белшина
Кръг 17
13 авг. 2022
Бате Борисов
- -
Белшина
Бате Борисов - Белшина
13 авг. 2022
Торпедо - БелАЗ
- -
Енергетик-БГУ
Торпедо - БелАЗ - Енергетик-БГУ
13 авг. 2022
Днепър Могилев
- -
Шахтьор Солигорск
Днепър Могилев - Шахтьор Солигорск
13 авг. 2022
Славия-Мозир
- -
Гомел
Славия-Мозир - Гомел
13 авг. 2022
Арсенал
- -
Динамо Минск
Арсенал - Динамо Минск
13 авг. 2022
ФК Минск
- -
Витебск
ФК Минск - Витебск
13 авг. 2022
Неман
- -
Слуцк
Неман - Слуцк
13 авг. 2022
Ислоч
- -
Динамо Брест
Ислоч - Динамо Брест
Кръг 18
20 авг. 2022
Бате Борисов
- -
Днепър Могилев
Бате Борисов - Днепър Могилев
20 авг. 2022
Шахтьор Солигорск
- -
Ислоч
Шахтьор Солигорск - Ислоч
20 авг. 2022
Динамо Брест
- -
Неман
Динамо Брест - Неман
20 авг. 2022
Слуцк
- -
Енергетик-БГУ
Слуцк - Енергетик-БГУ
20 авг. 2022
Торпедо - БелАЗ
- -
ФК Минск
Торпедо - БелАЗ - ФК Минск
20 авг. 2022
Витебск
- -
Арсенал
Витебск - Арсенал
20 авг. 2022
Динамо Минск
- -
Славия-Мозир
Динамо Минск - Славия-Мозир
20 авг. 2022
Гомел
- -
Белшина
Гомел - Белшина
Кръг 19
27 авг. 2022
Бате Борисов
- -
Шахтьор Солигорск
Бате Борисов - Шахтьор Солигорск
27 авг. 2022
Днепър Могилев
- -
Гомел
Днепър Могилев - Гомел
27 авг. 2022
Белшина
- -
Динамо Минск
Белшина - Динамо Минск
27 авг. 2022
Славия-Мозир
- -
Витебск
Славия-Мозир - Витебск
27 авг. 2022
Арсенал
- -
Торпедо - БелАЗ
Арсенал - Торпедо - БелАЗ
27 авг. 2022
ФК Минск
- -
Слуцк
ФК Минск - Слуцк
27 авг. 2022
Енергетик-БГУ
- -
Динамо Брест
Енергетик-БГУ - Динамо Брест
27 авг. 2022
Неман
- -
Ислоч
Неман - Ислоч
Кръг 20
3 сеп. 2022
Шахтьор Солигорск
- -
Неман
Шахтьор Солигорск - Неман
3 сеп. 2022
Ислоч
- -
Енергетик-БГУ
Ислоч - Енергетик-БГУ
3 сеп. 2022
Динамо Брест
- -
ФК Минск
Динамо Брест - ФК Минск
3 сеп. 2022
Слуцк
- -
Арсенал
Слуцк - Арсенал
3 сеп. 2022
Торпедо - БелАЗ
- -
Славия-Мозир
Торпедо - БелАЗ - Славия-Мозир
3 сеп. 2022
Витебск
- -
Белшина
Витебск - Белшина
3 сеп. 2022
Динамо Минск
- -
Днепър Могилев
Динамо Минск - Днепър Могилев
3 сеп. 2022
Гомел
- -
Бате Борисов
Гомел - Бате Борисов
Кръг 21
10 сеп. 2022
Гомел
- -
Шахтьор Солигорск
Гомел - Шахтьор Солигорск
10 сеп. 2022
Бате Борисов
- -
Динамо Минск
Бате Борисов - Динамо Минск
10 сеп. 2022
Днепър Могилев
- -
Витебск
Днепър Могилев - Витебск
10 сеп. 2022
Белшина
- -
Торпедо - БелАЗ
Белшина - Торпедо - БелАЗ
10 сеп. 2022
Славия-Мозир
- -
Слуцк
Славия-Мозир - Слуцк
10 сеп. 2022
Арсенал
- -
Динамо Брест
Арсенал - Динамо Брест
10 сеп. 2022
ФК Минск
- -
Ислоч
ФК Минск - Ислоч
10 сеп. 2022
Енергетик-БГУ
- -
Неман
Енергетик-БГУ - Неман
Кръг 22
17 сеп. 2022
Шахтьор Солигорск
- -
Енергетик-БГУ
Шахтьор Солигорск - Енергетик-БГУ
17 сеп. 2022
Неман
- -
ФК Минск
Неман - ФК Минск
17 сеп. 2022
Ислоч
- -
Арсенал
Ислоч - Арсенал
17 сеп. 2022
Динамо Брест
- -
Славия-Мозир
Динамо Брест - Славия-Мозир
17 сеп. 2022
Слуцк
- -
Белшина
Слуцк - Белшина
17 сеп. 2022
Торпедо - БелАЗ
- -
Днепър Могилев
Торпедо - БелАЗ - Днепър Могилев
17 сеп. 2022
Витебск
- -
Бате Борисов
Витебск - Бате Борисов
17 сеп. 2022
Динамо Минск
- -
Гомел
Динамо Минск - Гомел
Кръг 23
1 окт. 2022
Динамо Минск
- -
Шахтьор Солигорск
Динамо Минск - Шахтьор Солигорск
1 окт. 2022
Гомел
- -
Витебск
Гомел - Витебск
1 окт. 2022
Бате Борисов
- -
Торпедо - БелАЗ
Бате Борисов - Торпедо - БелАЗ
1 окт. 2022
Днепър Могилев
- -
Слуцк
Днепър Могилев - Слуцк
1 окт. 2022
Белшина
- -
Динамо Брест
Белшина - Динамо Брест
1 окт. 2022
Славия-Мозир
- -
Ислоч
Славия-Мозир - Ислоч
1 окт. 2022
Арсенал
- -
Неман
Арсенал - Неман
1 окт. 2022
ФК Минск
- -
Енергетик-БГУ
ФК Минск - Енергетик-БГУ
Кръг 24
8 окт. 2022
Шахтьор Солигорск
- -
ФК Минск
Шахтьор Солигорск - ФК Минск
8 окт. 2022
Енергетик-БГУ
- -
Арсенал
Енергетик-БГУ - Арсенал
8 окт. 2022
Неман
- -
Славия-Мозир
Неман - Славия-Мозир
8 окт. 2022
Ислоч
- -
Белшина
Ислоч - Белшина
8 окт. 2022
Динамо Брест
- -
Днепър Могилев
Динамо Брест - Днепър Могилев
8 окт. 2022
Слуцк
- -
Бате Борисов
Слуцк - Бате Борисов
8 окт. 2022
Торпедо - БелАЗ
- -
Гомел
Торпедо - БелАЗ - Гомел
8 окт. 2022
Витебск
- -
Динамо Минск
Витебск - Динамо Минск
Кръг 25
15 окт. 2022
Витебск
- -
Шахтьор Солигорск
Витебск - Шахтьор Солигорск
15 окт. 2022
Динамо Минск
- -
Торпедо - БелАЗ
Динамо Минск - Торпедо - БелАЗ
15 окт. 2022
Гомел
- -
Слуцк
Гомел - Слуцк
15 окт. 2022
Бате Борисов
- -
Динамо Брест
Бате Борисов - Динамо Брест
15 окт. 2022
Днепър Могилев
- -
Ислоч
Днепър Могилев - Ислоч
15 окт. 2022
Белшина
- -
Неман
Белшина - Неман
15 окт. 2022
Славия-Мозир
- -
Енергетик-БГУ
Славия-Мозир - Енергетик-БГУ
15 окт. 2022
Арсенал
- -
ФК Минск
Арсенал - ФК Минск
Кръг 26
22 окт. 2022
Шахтьор Солигорск
- -
Арсенал
Шахтьор Солигорск - Арсенал
22 окт. 2022
ФК Минск
- -
Славия-Мозир
ФК Минск - Славия-Мозир
22 окт. 2022
Енергетик-БГУ
- -
Белшина
Енергетик-БГУ - Белшина
22 окт. 2022
Неман
- -
Днепър Могилев
Неман - Днепър Могилев
22 окт. 2022
Ислоч
- -
Бате Борисов
Ислоч - Бате Борисов
22 окт. 2022
Динамо Брест
- -
Гомел
Динамо Брест - Гомел
22 окт. 2022
Слуцк
- -
Динамо Минск
Слуцк - Динамо Минск
22 окт. 2022
Торпедо - БелАЗ
- -
Витебск
Торпедо - БелАЗ - Витебск
Кръг 27
29 окт. 2022
Торпедо - БелАЗ
- -
Шахтьор Солигорск
Торпедо - БелАЗ - Шахтьор Солигорск
29 окт. 2022
Витебск
- -
Слуцк
Витебск - Слуцк
29 окт. 2022
Динамо Минск
- -
Динамо Брест
Динамо Минск - Динамо Брест
29 окт. 2022
Гомел
- -
Ислоч
Гомел - Ислоч
29 окт. 2022
Бате Борисов
- -
Неман
Бате Борисов - Неман
29 окт. 2022
Днепър Могилев
- -
Енергетик-БГУ
Днепър Могилев - Енергетик-БГУ
29 окт. 2022
Белшина
- -
ФК Минск
Белшина - ФК Минск
29 окт. 2022
Славия-Мозир
- -
Арсенал
Славия-Мозир - Арсенал
Кръг 28
5 ное. 2022
Шахтьор Солигорск
- -
Славия-Мозир
Шахтьор Солигорск - Славия-Мозир
5 ное. 2022
Арсенал
- -
Белшина
Арсенал - Белшина
5 ное. 2022
ФК Минск
- -
Днепър Могилев
ФК Минск - Днепър Могилев
5 ное. 2022
Енергетик-БГУ
- -
Бате Борисов
Енергетик-БГУ - Бате Борисов
5 ное. 2022
Неман
- -
Гомел
Неман - Гомел
5 ное. 2022
Ислоч
- -
Динамо Минск
Ислоч - Динамо Минск
5 ное. 2022
Динамо Брест
- -
Витебск
Динамо Брест - Витебск
5 ное. 2022
Слуцк
- -
Торпедо - БелАЗ
Слуцк - Торпедо - БелАЗ
Кръг 29
12 ное. 2022
Слуцк
- -
Шахтьор Солигорск
Слуцк - Шахтьор Солигорск
12 ное. 2022
Торпедо - БелАЗ
- -
Динамо Брест
Торпедо - БелАЗ - Динамо Брест
12 ное. 2022
Витебск
- -
Ислоч
Витебск - Ислоч
12 ное. 2022
Динамо Минск
- -
Неман
Динамо Минск - Неман
12 ное. 2022
Гомел
- -
Енергетик-БГУ
Гомел - Енергетик-БГУ
12 ное. 2022
Бате Борисов
- -
ФК Минск
Бате Борисов - ФК Минск
12 ное. 2022
Днепър Могилев
- -
Арсенал
Днепър Могилев - Арсенал
12 ное. 2022
Белшина
- -
Славия-Мозир
Белшина - Славия-Мозир
Кръг 30
19 ное. 2022
Шахтьор Солигорск
- -
Белшина
Шахтьор Солигорск - Белшина
19 ное. 2022
Славия-Мозир
- -
Днепър Могилев
Славия-Мозир - Днепър Могилев
19 ное. 2022
Арсенал
- -
Бате Борисов
Арсенал - Бате Борисов
19 ное. 2022
ФК Минск
- -
Гомел
ФК Минск - Гомел
19 ное. 2022
Енергетик-БГУ
- -
Динамо Минск
Енергетик-БГУ - Динамо Минск
19 ное. 2022
Неман
- -
Витебск
Неман - Витебск
19 ное. 2022
Ислоч
- -
Торпедо - БелАЗ
Ислоч - Торпедо - БелАЗ
19 ное. 2022
Динамо Брест
- -
Слуцк
Динамо Брест - Слуцк
Позиция#
Играч
Голове
1
Енергетик-БГУ
10
2
ФК Минск
4
3
Динамо Минск
4
4
ФК Минск
4
5
Гомел
4
6
Ислоч
4
7
Славия-Мозир
4
8
Шахтьор Солигорск
4
9
Слуцк
3
10
Бате Борисов
3
11
Бате Борисов
3
12
Енергетик-БГУ
3
13
Белшина
3
14
Динамо Брест
3
15
Динамо Минск
2
Позиция#
Играч
Асистенции
1
Белшина
1
2
Белшина
1
3
Витебск
1
4
Гомел
1
5
Слуцк
1
6
Динамо Брест
1
7
Енергетик-БГУ
1
8
Ислоч
1
9
Неман
1
10
Белшина
1
11
Динамо Брест
0
12
Шахтьор Солигорск
0
13
Динамо Минск
0
14
Витебск
0
15
Динамо Минск
0
#
Играч
Точки
1
V. Yasyukevich
Динамо Брест
Динамо Брест
3
0
1
8
2
A. Matveenko
Витебск
Витебск
2
0
1
7
3
A. Skitov
Витебск
Витебск
3
1
0
5
4
A. Sokol
Гомел
Гомел
0
0
1
5
5
A. Lebedev
Витебск
Витебск
0
0
1
5
6
G. Zheleznikov
Днепър Могилев
Днепър Могилев
0
0
1
5
7
I. Tymonyuk
Славия-Мозир
Славия-Мозир
2
1
0
4
8
E. Khvalko
Арсенал
Арсенал
4
0
0
4
9
G. Bugulov
Славия-Мозир
Славия-Мозир
2
1
0
4
10
M. Garananga
Динамо Брест
Динамо Брест
2
1
0
4
11
N. Milić
Бате Борисов
Бате Борисов
1
1
0
3
12
D. Miroshnikov
Гомел
Гомел
1
1
0
3
13
Y. Pavlyukovets
Неман
Неман
3
0
0
3
14
E. Olekhnovich
Динамо Брест
Динамо Брест
3
0
0
3
15
I. Kolpachuk
Динамо Брест
Динамо Брест
3
0
0
3
16
A. Makas
Гомел
Гомел
3
0
0
3
17
R. Vegerya
Арсенал
Арсенал
3
0
0
3
18
K. Kuchinskiy
Гомел
Гомел
3
0
0
3
19
S. Glebko
Слуцк
Слуцк
3
0
0
3
20
M. Bordachev
Бате Борисов
Бате Борисов
3
0
0
3
21
Y. Oreshkevich
Динамо Брест
Динамо Брест
3
0
0
3
22
Aleksandr Anufriev
Гомел
Гомел
3
0
0
3
23
Roman Volkov
Днепър Могилев
Днепър Могилев
3
0
0
3
24
Anton Putsila
Динамо Минск
Динамо Минск
3
0
0
3
25
A. Vaskov
Арсенал
Арсенал
3
0
0
3
26
A. Shalashnikov
Неман
Неман
1
1
0
3
27
A. Alshanik
Славия-Мозир
Славия-Мозир
3
0
0
3
28
D. Kaplunov
Арсенал
Арсенал
3
0
0
3
29
Y. Lovets
Славия-Мозир
Славия-Мозир
3
0
0
3
30
K. Gusev
Днепър Могилев
Днепър Могилев
3
0
0
3
31
E. Troyakov
Белшина
Белшина
3
0
0
3
32
Raymond Adeola
Гомел
Гомел
3
0
0
3
33
D. Sozakh
Ислоч
Ислоч
1
1
0
3
34
P. Markov
Днепър Могилев
Днепър Могилев
3
0
0
3
35
Daniel Dushevsky
ФК Минск
ФК Минск
3
0
0
3
36
A. Dunaev
Днепър Могилев
Днепър Могилев
3
0
0
3
P