Еерсте Дивизие Холандия 2020 – 2021

Еерсте Дивизие Холандия 2020 - 2021

2020-2021

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Камбуур
п п р п п
38
29
5
4
109
36
73
92
2
38
23
8
7
62
25
37
77
3
38
23
8
7
67
47
20
77
4
38
22
9
7
75
48
27
75
5
НАК Бреда
р з п п з
38
22
7
9
75
41
34
73
6
38
19
9
10
79
52
27
66
7
38
20
6
12
68
45
23
66
8
Рода
р з з п з
38
15
12
11
67
61
6
57
9
Екселсиор
р п п з з
38
14
6
18
65
66
-1
48
10
Ос
р з р р п
38
13
8
17
40
57
-17
47
11
МВВ
р п р з п
38
13
7
18
50
72
-22
46
12
38
11
12
15
51
68
-17
45
13
Телстар
р з р з з
38
10
11
17
57
61
-4
41
14
Йонг ПСВ
з р р з р
38
10
10
18
54
65
-11
40
15
38
10
10
18
50
62
-12
40
16
Йонг Аякс
з з з р п
38
10
10
18
55
71
-16
40
17
Йонг АЗ
з з п п з
38
11
5
22
56
92
-36
38
18
38
11
2
25
53
77
-24
35
19
Ден Бош
п п з п з
38
8
8
22
59
85
-26
32
20
Дордрехт
з з з з з
38
8
3
27
36
97
-61
27
- Промоция Ередивизие
покажи на цял екран
Камбуур
Го Ахед Игълс
Де Граафсхап
Алмере Сити
НАК Бреда
ФК Волендам
НЕК Ниймеген
Рода
Екселсиор
Ос
МВВ
Хелмонд Спорт
Телстар
Йонг ПСВ
ФК Айндховен
Йонг Аякс
Йонг АЗ
Йонг Утрехт
Ден Бош
Дордрехт
1 Камбуур 0–2 1–1 7–2 3–2 0–1 2–0 3–0 7–2 3–0 2–0 4–1 3–1 5–1 3–0 2–3 2–0 5–2 3–1 5–0
2 Го Ахед Игълс 0–0 0–0 3–0 0–0 1–3 2–1 0–0 0–0 1–0 3–0 5–1 1–0 1–0 3–0 0–3 0–1 2–3 3–0 5–1
3 Де Граафсхап 0–2 1–0 2–2 1–0 2–5 2–0 4–0 1–1 2–1 1–0 0–0 2–0 2–1 1–0 2–2 1–1 3–1 4–2 0–3
4 Алмере Сити 0–2 3–0 1–0 2–0 1–2 2–0 2–1 4–1 3–0 0–0 2–0 1–1 1–1 0–0 1–0 2–0 4–1 2–0 3–0
5 НАК Бреда 0–4 0–1 3–1 4–0 3–0 0–1 2–2 1–2 3–0 2–0 3–2 1–0 2–1 2–1 4–0 6–1 3–1 2–1 0–1
6 ФК Волендам 0–3 0–0 1–4 2–2 2–1 1–3 3–4 0–2 1–1 0–1 5–1 2–0 5–1 2–0 3–2 2–1 0–1 6–0 7–1
7 НЕК Ниймеген 0–0 2–1 1–2 0–1 0–2 1–0 1–1 3–2 0–1 2–1 2–2 1–1 2–0 6–0 2–1 3–2 2–0 4–1 2–1
8 Рода 3–1 0–3 1–3 0–0 3–3 1–1 1–3 3–1 3–0 2–0 2–2 1–1 5–1 2–1 2–2 0–1 2–1 0–0 4–0
9 Екселсиор 0–1 0–1 1–2 4–6 0–3 2–3 2–1 1–3 3–0 2–0 0–3 1–2 0–0 1–0 5–1 4–1 2–0 4–4 3–0
10 Ос 2–2 0–4 0–2 2–4 0–0 2–0 2–1 2–0 1–3 2–2 1–2 1–4 3–2 0–1 1–0 6–0 0–4 2–0 2–0
11 МВВ 1–7 0–2 2–3 2–0 1–4 2–2 2–1 2–4 1–0 3–0 1–1 2–0 3–3 2–0 1–5 3–2 0–2 3–1 3–1
12 Хелмонд Спорт 1–5 0–2 1–2 2–1 0–2 0–1 0–7 1–2 2–1 1–1 1–1 1–1 1–0 1–0 1–1 2–0 2–1 4–0 5–2
13 Телстар 1–2 1–2 1–2 2–3 1–2 2–2 5–2 3–1 1–1 1–1 1–2 2–0 2–2 1–1 1–2 2–2 2–3 6–1 2–0
14 Йонг ПСВ 0–1 2–3 0–2 1–2 1–1 0–1 1–1 1–1 1–6 0–0 3–1 2–2 3–0 1–2 1–2 3–0 1–1 1–0 0–1
15 ФК Айндховен 2–5 0–2 3–2 1–3 2–4 1–1 0–1 3–3 1–1 0–0 4–0 0–0 2–3 0–2 3–0 3–0 2–2 1–0 5–1
16 Йонг Аякс 1–1 0–2 1–1 1–4 1–1 1–1 0–1 0–4 3–0 0–1 4–3 2–2 1–2 1–2 1–1 3–2 3–2 1–2 1–2
17 Йонг АЗ 2–4 0–3 7–3 2–5 2–3 2–6 0–3 0–1 2–1 0–1 3–3 2–2 1–1 1–4 3–2 2–1 3–2 2–1 4–0
18 Йонг Утрехт 1–3 0–1 0–1 1–3 0–2 2–3 1–4 2–0 3–2 0–1 0–1 2–1 1–2 1–6 1–2 1–2 1–2 3–1 3–1
19 Ден Бош 3–5 3–3 2–3 1–1 1–1 1–5 2–2 7–0 0–1 1–0 2–0 1–2 4–1 1–2 1–1 2–2 1–2 3–0 2–1
20 Дордрехт 0–1 0–0 0–2 2–2 2–3 0–0 1–2 0–5 1–3 1–3 0–1 2–1 1–0 2–3 1–5 3–1 2–0 0–3 2–6
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
Кръг 1
28 авг. 2020
- 19:45
Йонг Утрехт
1 2
ФК Айндховен
Йонг Утрехт - ФК Айндховен
28 авг. 2020
- 22:00
Камбуур
2 0
НЕК Ниймеген
Камбуур - НЕК Ниймеген
29 авг. 2020
- 17:30
Йонг ПСВ
1 6
Екселсиор
Йонг ПСВ - Екселсиор
29 авг. 2020
- 19:45
Ос
1 2
Хелмонд Спорт
Ос - Хелмонд Спорт
29 авг. 2020
- 22:00
НАК Бреда
6 1
Йонг АЗ
НАК Бреда - Йонг АЗ
30 авг. 2020
- 13:15
Телстар
2 2
ФК Волендам
Телстар - ФК Волендам
30 авг. 2020
- 15:30
Йонг Аякс
0 4
Рода
Йонг Аякс - Рода
30 авг. 2020
- 17:45
Дордрехт
0 0
Го Ахед Игълс
Дордрехт - Го Ахед Игълс
30 авг. 2020
- 21:00
Алмере Сити
0 0
МВВ
Алмере Сити - МВВ
31 авг. 2020
- 21:00
Де Граафсхап
4 2
Ден Бош
Де Граафсхап - Ден Бош
Кръг 2
5 сеп. 2020
- 17:30
ФК Айндховен
2 3
Телстар
ФК Айндховен - Телстар
5 сеп. 2020
- 19:45
МВВ
1 7
Камбуур
МВВ - Камбуур
5 сеп. 2020
- 22:00
Рода
3 0
Ос
Рода - Ос
6 сеп. 2020
- 13:15
Екселсиор
4 6
Алмере Сити
Екселсиор - Алмере Сити
6 сеп. 2020
- 17:45
Ден Бош
2 1
Дордрехт
Ден Бош - Дордрехт
6 сеп. 2020
- 21:00
Хелмонд Спорт
0 2
НАК Бреда
Хелмонд Спорт - НАК Бреда
14 сеп. 2020
- 19:45
Йонг Аякс
1 2
Йонг ПСВ
Йонг Аякс - Йонг ПСВ
14 сеп. 2020
- 22:00
Йонг Утрехт
1 2
Йонг АЗ
Йонг Утрехт - Йонг АЗ
15 сеп. 2020
- 22:00
ФК Волендам
1 3
НЕК Ниймеген
ФК Волендам - НЕК Ниймеген
13 окт. 2020
- 19:00
Го Ахед Игълс
0 0
Де Граафсхап
Го Ахед Игълс - Де Граафсхап
Кръг 3
11 сеп. 2020
- 19:45
ФК Волендам
0 1
Йонг Утрехт
ФК Волендам - Йонг Утрехт
11 сеп. 2020
- 19:45
Дордрехт
1 3
Екселсиор
Дордрехт - Екселсиор
11 сеп. 2020
- 19:45
ФК Айндховен
0 0
Хелмонд Спорт
ФК Айндховен - Хелмонд Спорт
11 сеп. 2020
- 22:00
Йонг АЗ
1 4
Йонг ПСВ
Йонг АЗ - Йонг ПСВ
11 сеп. 2020
- 22:00
НЕК Ниймеген
2 1
Йонг Аякс
НЕК Ниймеген - Йонг Аякс
11 сеп. 2020
- 22:00
Камбуур
0 2
Го Ахед Игълс
Камбуур - Го Ахед Игълс
12 сеп. 2020
- 17:30
Де Граафсхап
4 0
Рода
Де Граафсхап - Рода
13 сеп. 2020
- 21:00
Телстар
1 2
МВВ
Телстар - МВВ
14 сеп. 2020
- 21:00
НАК Бреда
2 1
Ден Бош
НАК Бреда - Ден Бош
15 сеп. 2020
- 19:45
Алмере Сити
3 0
Ос
Алмере Сити - Ос
Кръг 4
18 сеп. 2020
- 19:45
Хелмонд Спорт
0 1
ФК Волендам
Хелмонд Спорт - ФК Волендам
18 сеп. 2020
- 19:45
Йонг ПСВ
1 2
ФК Айндховен
Йонг ПСВ - ФК Айндховен
18 сеп. 2020
- 22:00
Го Ахед Игълс
0 3
Йонг Аякс
Го Ахед Игълс - Йонг Аякс
18 сеп. 2020
- 22:00
Рода
4 0
Дордрехт
Рода - Дордрехт
19 сеп. 2020
- 17:30
Ос
2 2
Камбуур
Ос - Камбуур
20 сеп. 2020
- 21:00
НЕК Ниймеген
0 1
Алмере Сити
НЕК Ниймеген - Алмере Сити
21 сеп. 2020
- 19:45
Йонг АЗ
7 3
Де Граафсхап
Йонг АЗ - Де Граафсхап
21 сеп. 2020
- 22:00
Йонг Утрехт
0 2
НАК Бреда
Йонг Утрехт - НАК Бреда
22 сеп. 2020
- 19:45
Екселсиор
1 2
Телстар
Екселсиор - Телстар
22 сеп. 2020
- 22:00
Ден Бош
2 0
МВВ
Ден Бош - МВВ
Кръг 5
25 сеп. 2020
- 19:45
Дордрехт
2 0
Йонг АЗ
Дордрехт - Йонг АЗ
25 сеп. 2020
- 19:45
Алмере Сити
2 0
Хелмонд Спорт
Алмере Сити - Хелмонд Спорт
25 сеп. 2020
- 22:00
МВВ
3 0
Ос
МВВ - Ос
25 сеп. 2020
- 22:00
Камбуур
5 2
Йонг Утрехт
Камбуур - Йонг Утрехт
26 сеп. 2020
- 17:30
НАК Бреда
2 1
Йонг ПСВ
НАК Бреда - Йонг ПСВ
27 сеп. 2020
- 13:15
Де Граафсхап
2 0
НЕК Ниймеген
Де Граафсхап - НЕК Ниймеген
27 сеп. 2020
- 21:00
ФК Волендам
0 0
Го Ахед Игълс
ФК Волендам - Го Ахед Игълс
28 сеп. 2020
- 19:45
Йонг Аякс
3 0
Екселсиор
Йонг Аякс - Екселсиор
28 сеп. 2020
- 22:00
Телстар
6 1
Ден Бош
Телстар - Ден Бош
29 сеп. 2020
- 19:45
ФК Айндховен
3 3
Рода
ФК Айндховен - Рода
Кръг 6
2 окт. 2020
- 19:45
Йонг ПСВ
3 0
Телстар
Йонг ПСВ - Телстар
2 окт. 2020
- 19:45
Го Ахед Игълс
2 3
Йонг Утрехт
Го Ахед Игълс - Йонг Утрехт
2 окт. 2020
- 22:00
Йонг АЗ
3 3
МВВ
Йонг АЗ - МВВ
2 окт. 2020
- 22:00
НАК Бреда
4 0
Йонг Аякс
НАК Бреда - Йонг Аякс
3 окт. 2020
- 17:30
НЕК Ниймеген
6 0
ФК Айндховен
НЕК Ниймеген - ФК Айндховен
4 окт. 2020
- 21:00
Рода
1 1
ФК Волендам
Рода - ФК Волендам
5 окт. 2020
- 19:45
Екселсиор
1 2
Де Граафсхап
Екселсиор - Де Граафсхап
5 окт. 2020
- 22:00
Ос
2 0
Дордрехт
Ос - Дордрехт
6 окт. 2020
- 22:00
Хелмонд Спорт
1 5
Камбуур
Хелмонд Спорт - Камбуур
15 окт. 2020
- 21:00
Ден Бош
1 1
Алмере Сити
Ден Бош - Алмере Сити
Кръг 7
9 окт. 2020
- 22:00
ФК Айндховен
1 1
Екселсиор
ФК Айндховен - Екселсиор
10 окт. 2020
- 17:30
МВВ
0 2
Го Ахед Игълс
МВВ - Го Ахед Игълс
10 окт. 2020
- 19:45
Алмере Сити
2 1
Рода
Алмере Сити - Рода
10 окт. 2020
- 22:00
Телстар
1 1
Ос
Телстар - Ос
11 окт. 2020
- 15:30
Камбуур
5 0
Дордрехт
Камбуур - Дордрехт
12 окт. 2020
- 21:00
Ден Бош
1 2
Хелмонд Спорт
Ден Бош - Хелмонд Спорт
19 окт. 2020
- 19:45
Йонг Аякс
3 2
Йонг Утрехт
Йонг Аякс - Йонг Утрехт
19 окт. 2020
- 22:00
Йонг АЗ
2 6
ФК Волендам
Йонг АЗ - ФК Волендам
20 окт. 2020
- 19:45
Йонг ПСВ
1 1
НЕК Ниймеген
Йонг ПСВ - НЕК Ниймеген
11 ное. 2020
- 20:45
Де Граафсхап
1 0
НАК Бреда
Де Граафсхап - НАК Бреда
Кръг 8
16 окт. 2020
- 19:45
Йонг Утрехт
1 4
НЕК Ниймеген
Йонг Утрехт - НЕК Ниймеген
16 окт. 2020
- 19:45
Йонг Аякс
3 2
Йонг АЗ
Йонг Аякс - Йонг АЗ
16 окт. 2020
- 22:00
ФК Волендам
5 1
Йонг ПСВ
ФК Волендам - Йонг ПСВ
16 окт. 2020
- 22:00
Екселсиор
2 0
МВВ
Екселсиор - МВВ
17 окт. 2020
- 17:30
Го Ахед Игълс
3 0
ФК Айндховен
Го Ахед Игълс - ФК Айндховен
18 окт. 2020
- 21:00
Дордрехт
2 2
Алмере Сити
Дордрехт - Алмере Сити
19 окт. 2020
- 18:30
Хелмонд Спорт
1 2
Де Граафсхап
Хелмонд Спорт - Де Граафсхап
19 окт. 2020
- 21:00
Рода
1 1
Телстар
Рода - Телстар
20 окт. 2020
- 19:45
НАК Бреда
0 4
Камбуур
НАК Бреда - Камбуур
20 окт. 2020
- 22:00
Ос
2 0
Ден Бош
Ос - Ден Бош
Кръг 9
23 окт. 2020
- 19:45
МВВ
1 5
Йонг Аякс
МВВ - Йонг Аякс
23 окт. 2020
- 19:45
Телстар
2 0
Хелмонд Спорт
Телстар - Хелмонд Спорт
23 окт. 2020
- 19:45
НЕК Ниймеген
2 1
Го Ахед Игълс
НЕК Ниймеген - Го Ахед Игълс
23 окт. 2020
- 19:45
ФК Волендам
7 1
Дордрехт
ФК Волендам - Дордрехт
23 окт. 2020
- 22:00
ФК Айндховен
3 0
Йонг АЗ
ФК Айндховен - Йонг АЗ
23 окт. 2020
- 22:00
Ден Бош
0 1
Екселсиор
Ден Бош - Екселсиор
23 окт. 2020
- 22:00
Камбуур
3 0
Рода
Камбуур - Рода
23 окт. 2020
- 22:00
Алмере Сити
2 0
НАК Бреда
Алмере Сити - НАК Бреда
23 окт. 2020
- 22:00
Де Граафсхап
2 1
Йонг ПСВ
Де Граафсхап - Йонг ПСВ
14 дек. 2020
- 20:45
Йонг Утрехт
0 1
Ос
Йонг Утрехт - Ос
Кръг 10
30 окт. 2020
- 20:45
Хелмонд Спорт
1 1
МВВ
Хелмонд Спорт - МВВ
30 окт. 2020
- 20:45
Йонг Аякс
1 4
Алмере Сити
Йонг Аякс - Алмере Сити
30 окт. 2020
- 23:00
НАК Бреда
0 1
НЕК Ниймеген
НАК Бреда - НЕК Ниймеген
30 окт. 2020
- 23:00
Ос
0 2
Де Граафсхап
Ос - Де Граафсхап
31 окт. 2020
- 16:00
Го Ахед Игълс
0 0
Екселсиор
Го Ахед Игълс - Екселсиор
31 окт. 2020
- 18:30
Рода
0 0
Ден Бош
Рода - Ден Бош
1 ное. 2020
- 14:15
ФК Волендам
2 0
ФК Айндховен
ФК Волендам - ФК Айндховен
2 ное. 2020
- 20:45
Йонг АЗ
1 1
Телстар
Йонг АЗ - Телстар
3 ное. 2020
- 20:45
Дордрехт
0 3
Йонг Утрехт
Дордрехт - Йонг Утрехт
30 ное. 2020
- 18:30
Йонг ПСВ
0 1
Камбуур
Йонг ПСВ - Камбуур
Кръг 11
6 ное. 2020
- 20:45
Ден Бош
1 2
Йонг ПСВ
Ден Бош - Йонг ПСВ
6 ное. 2020
- 20:45
МВВ
1 4
НАК Бреда
МВВ - НАК Бреда
6 ное. 2020
- 23:00
Алмере Сити
2 0
Йонг АЗ
Алмере Сити - Йонг АЗ
6 ное. 2020
- 23:00
НЕК Ниймеген
2 2
Хелмонд Спорт
НЕК Ниймеген - Хелмонд Спорт
7 ное. 2020
- 16:00
Де Граафсхап
2 5
ФК Волендам
Де Граафсхап - ФК Волендам
7 ное. 2020
- 18:30
Камбуур
2 3
Йонг Аякс
Камбуур - Йонг Аякс
9 ное. 2020
- 20:45
ФК Айндховен
5 1
Дордрехт
ФК Айндховен - Дордрехт
9 ное. 2020
- 23:00
Йонг Утрехт
2 0
Рода
Йонг Утрехт - Рода
10 ное. 2020
- 20:45
Екселсиор
3 0
Ос
Екселсиор - Ос
10 ное. 2020
- 23:00
Телстар
1 2
Го Ахед Игълс
Телстар - Го Ахед Игълс
Кръг 12
13 ное. 2020
- 20:45
Хелмонд Спорт
2 1
Екселсиор
Хелмонд Спорт - Екселсиор
13 ное. 2020
- 23:00
Ос
0 1
ФК Айндховен
Ос - ФК Айндховен
14 ное. 2020
- 18:30
Дордрехт
0 2
Де Граафсхап
Дордрехт - Де Граафсхап
14 ное. 2020
- 20:45
НАК Бреда
1 0
Телстар
НАК Бреда - Телстар
14 ное. 2020
- 23:00
Рода
2 0
МВВ
Рода - МВВ
15 ное. 2020
- 14:15
Го Ахед Игълс
3 0
Ден Бош
Го Ахед Игълс - Ден Бош
15 ное. 2020
- 22:00
Камбуур
7 2
Алмере Сити
Камбуур - Алмере Сити
23 ное. 2020
- 20:45
Йонг АЗ
0 3
НЕК Ниймеген
Йонг АЗ - НЕК Ниймеген
23 ное. 2020
- 23:00
Йонг Аякс
1 1
ФК Волендам
Йонг Аякс - ФК Волендам
24 ное. 2020
- 20:45
Йонг ПСВ
1 1
Йонг Утрехт
Йонг ПСВ - Йонг Утрехт
Кръг 13
19 ное. 2020
- 20:45
Телстар
2 0
Дордрехт
Телстар - Дордрехт
19 ное. 2020
- 23:00
Де Граафсхап
0 2
Камбуур
Де Граафсхап - Камбуур
20 ное. 2020
- 20:45
Екселсиор
4 1
Йонг АЗ
Екселсиор - Йонг АЗ
20 ное. 2020
- 20:45
НЕК Ниймеген
1 1
Рода
НЕК Ниймеген - Рода
20 ное. 2020
- 20:45
ФК Волендам
1 1
Ос
ФК Волендам - Ос
20 ное. 2020
- 23:00
Ден Бош
2 2
Йонг Аякс
Ден Бош - Йонг Аякс
20 ное. 2020
- 23:00
МВВ
3 3
Йонг ПСВ
МВВ - Йонг ПСВ
20 ное. 2020
- 23:00
Йонг Утрехт
2 1
Хелмонд Спорт
Йонг Утрехт - Хелмонд Спорт
21 ное. 2020
- 16:00
ФК Айндховен
2 4
НАК Бреда
ФК Айндховен - НАК Бреда
21 ное. 2020
- 18:30
Алмере Сити
3 0
Го Ахед Игълс
Алмере Сити - Го Ахед Игълс
Кръг 14
27 ное. 2020
- 20:45
Камбуур
3 1
Ден Бош
Камбуур - Ден Бош
27 ное. 2020
- 20:45
Ос
0 0
НАК Бреда
Ос - НАК Бреда
27 ное. 2020
- 23:00
ФК Волендам
2 2
Алмере Сити
ФК Волендам - Алмере Сити
27 ное. 2020
- 23:00
Хелмонд Спорт
1 0
Йонг ПСВ
Хелмонд Спорт - Йонг ПСВ
28 ное. 2020
- 16:00
Рода
3 1
Екселсиор
Рода - Екселсиор
28 ное. 2020
- 18:30
Дордрехт
3 1
Йонг Аякс
Дордрехт - Йонг Аякс
29 ное. 2020
- 14:15
ФК Айндховен
3 2
Де Граафсхап
ФК Айндховен - Де Граафсхап
30 ное. 2020
- 20:45
Йонг Утрехт
1 2
Телстар
Йонг Утрехт - Телстар
30 ное. 2020
- 23:00
НЕК Ниймеген
2 1
МВВ
НЕК Ниймеген - МВВ
1 дек. 2020
- 20:45
Го Ахед Игълс
0 1
Йонг АЗ
Го Ахед Игълс - Йонг АЗ
Кръг 15
4 дек. 2020
- 20:45
Телстар
1 2
Камбуур
Телстар - Камбуур
4 дек. 2020
- 20:45
МВВ
2 3
Де Граафсхап
МВВ - Де Граафсхап
4 дек. 2020
- 23:00
Алмере Сити
4 1
Йонг Утрехт
Алмере Сити - Йонг Утрехт
4 дек. 2020
- 23:00
Хелмонд Спорт
0 2
Го Ахед Игълс
Хелмонд Спорт - Го Ахед Игълс
5 дек. 2020
- 16:00
Йонг АЗ
0 1
Ос
Йонг АЗ - Ос
5 дек. 2020
- 18:30
Йонг ПСВ
1 1
Рода
Йонг ПСВ - Рода
6 дек. 2020
- 14:15
Ден Бош
2 2
НЕК Ниймеген
Ден Бош - НЕК Ниймеген
6 дек. 2020
- 22:00
НАК Бреда
0 1
Дордрехт
НАК Бреда - Дордрехт
7 дек. 2020
- 20:45
Йонг Аякс
1 1
ФК Айндховен
Йонг Аякс - ФК Айндховен
7 дек. 2020
- 23:00
Екселсиор
2 3
ФК Волендам
Екселсиор - ФК Волендам
Кръг 16
11 дек. 2020
- 20:45
Ос
3 2
Йонг ПСВ
Ос - Йонг ПСВ
11 дек. 2020
- 20:45
Йонг Утрехт
3 2
Екселсиор
Йонг Утрехт - Екселсиор
11 дек. 2020
- 20:45
ФК Волендам
6 0
Ден Бош
ФК Волендам - Ден Бош
11 дек. 2020
- 23:00
Го Ахед Игълс
0 0
НАК Бреда
Го Ахед Игълс - НАК Бреда
11 дек. 2020
- 23:00
Де Граафсхап
2 2
Йонг Аякс
Де Граафсхап - Йонг Аякс
11 дек. 2020
- 23:00
Телстар
2 3
Алмере Сити
Телстар - Алмере Сити
12 дек. 2020
- 16:00
Дордрехт
1 2
НЕК Ниймеген
Дордрехт - НЕК Ниймеген
12 дек. 2020
- 18:30
Камбуур
2 0
Йонг АЗ
Камбуур - Йонг АЗ
12 дек. 2020
- 23:00
ФК Айндховен
4 0
МВВ
ФК Айндховен - МВВ
14 дек. 2020
- 23:00
Рода
2 2
Хелмонд Спорт
Рода - Хелмонд Спорт
Кръг 17
18 дек. 2020
- 20:45
Ден Бош
1 1
ФК Айндховен
Ден Бош - ФК Айндховен
18 дек. 2020
- 20:45
НАК Бреда
3 0
ФК Волендам
НАК Бреда - ФК Волендам
18 дек. 2020
- 23:00
МВВ
3 1
Дордрехт
МВВ - Дордрехт
18 дек. 2020
- 23:00
Йонг АЗ
2 2
Хелмонд Спорт
Йонг АЗ - Хелмонд Спорт
19 дек. 2020
- 16:00
Де Граафсхап
3 1
Йонг Утрехт
Де Граафсхап - Йонг Утрехт
19 дек. 2020
- 18:30
НЕК Ниймеген
0 1
Ос
НЕК Ниймеген - Ос
20 дек. 2020
- 14:15
Екселсиор
0 1
Камбуур
Екселсиор - Камбуур
20 дек. 2020
- 22:00
Рода
0 3
Го Ахед Игълс
Рода - Го Ахед Игълс
21 дек. 2020
- 20:45
Йонг ПСВ
1 2
Алмере Сити
Йонг ПСВ - Алмере Сити
21 дек. 2020
- 23:00
Йонг Аякс
1 2
Телстар
Йонг Аякс - Телстар
Кръг 18
2 ян. 2021
- 20:45
Хелмонд Спорт
5 2
Дордрехт
Хелмонд Спорт - Дордрехт
2 ян. 2021
- 23:00
Алмере Сити
1 0
Де Граафсхап
Алмере Сити - Де Граафсхап
3 ян. 2021
- 14:15
Екселсиор
0 3
НАК Бреда
Екселсиор - НАК Бреда
3 ян. 2021
- 16:30
ФК Айндховен
2 5
Камбуур
ФК Айндховен - Камбуур
3 ян. 2021
- 18:45
Телстар
5 2
НЕК Ниймеген
Телстар - НЕК Ниймеген
3 ян. 2021
- 22:00
ФК Волендам
0 1
МВВ
ФК Волендам - МВВ
4 ян. 2021
- 20:45
Йонг АЗ
0 1
Рода
Йонг АЗ - Рода
4 ян. 2021
- 23:00
Йонг Утрехт
3 1
Ден Бош
Йонг Утрехт - Ден Бош
5 ян. 2021
- 20:45
Йонг ПСВ
2 3
Го Ахед Игълс
Йонг ПСВ - Го Ахед Игълс
5 ян. 2021
- 23:00
Ос
1 0
Йонг Аякс
Ос - Йонг Аякс
Кръг 19
8 ян. 2021
- 20:45
МВВ
0 2
Йонг Утрехт
МВВ - Йонг Утрехт
8 ян. 2021
- 20:45
Де Граафсхап
2 0
Телстар
Де Граафсхап - Телстар
8 ян. 2021
- 20:45
НЕК Ниймеген
3 2
Екселсиор
НЕК Ниймеген - Екселсиор
8 ян. 2021
- 23:00
Камбуур
0 1
ФК Волендам
Камбуур - ФК Волендам
8 ян. 2021
- 23:00
Алмере Сити
0 0
ФК Айндховен
Алмере Сити - ФК Айндховен
8 ян. 2021
- 23:00
НАК Бреда
2 2
Рода
НАК Бреда - Рода
9 ян. 2021
- 16:00
Йонг Аякс
2 2
Хелмонд Спорт
Йонг Аякс - Хелмонд Спорт
10 ян. 2021
- 22:15
Го Ахед Игълс
1 0
Ос
Го Ахед Игълс - Ос
11 ян. 2021
- 20:45
Ден Бош
1 2
Йонг АЗ
Ден Бош - Йонг АЗ
11 ян. 2021
- 23:00
Дордрехт
2 3
Йонг ПСВ
Дордрехт - Йонг ПСВ
Кръг 20
15 ян. 2021
- 20:45
Екселсиор
1 0
ФК Айндховен
Екселсиор - ФК Айндховен
15 ян. 2021
- 20:45
Дордрехт
0 0
ФК Волендам
Дордрехт - ФК Волендам
15 ян. 2021
- 20:45
Рода
1 3
Де Граафсхап
Рода - Де Граафсхап
15 ян. 2021
- 23:00
Го Ахед Игълс
3 0
МВВ
Го Ахед Игълс - МВВ
15 ян. 2021
- 23:00
Йонг АЗ
2 5
Алмере Сити
Йонг АЗ - Алмере Сити
15 ян. 2021
- 23:00
Хелмонд Спорт
4 0
Ден Бош
Хелмонд Спорт - Ден Бош
16 ян. 2021
- 16:00
Ос
1 4
Телстар
Ос - Телстар
17 ян. 2021
- 14:15
НЕК Ниймеген
0 0
Камбуур
НЕК Ниймеген - Камбуур
18 ян. 2021
- 20:45
Йонг Утрехт
1 2
Йонг Аякс
Йонг Утрехт - Йонг Аякс
18 ян. 2021
- 23:00
Йонг ПСВ
1 1
НАК Бреда
Йонг ПСВ - НАК Бреда
Кръг 21
22 ян. 2021
- 20:45
Камбуур
5 1
Йонг ПСВ
Камбуур - Йонг ПСВ
22 ян. 2021
- 20:45
МВВ
1 1
Хелмонд Спорт
МВВ - Хелмонд Спорт
22 ян. 2021
- 23:00
Алмере Сити
3 0
Дордрехт
Алмере Сити - Дордрехт
22 ян. 2021
- 23:00
Телстар
2 2
Йонг АЗ
Телстар - Йонг АЗ
23 ян. 2021
- 16:00
Ден Бош
1 1
НАК Бреда
Ден Бош - НАК Бреда
23 ян. 2021
- 18:30
Ос
1 3
Екселсиор
Ос - Екселсиор
24 ян. 2021
- 14:15
ФК Волендам
1 4
Де Граафсхап
ФК Волендам - Де Граафсхап
24 ян. 2021
- 22:00
Рода
2 1
Йонг Утрехт
Рода - Йонг Утрехт
25 ян. 2021
- 20:45
Йонг Аякс
0 2
Го Ахед Игълс
Йонг Аякс - Го Ахед Игълс
25 ян. 2021
- 23:00
ФК Айндховен
0 1
НЕК Ниймеген
ФК Айндховен - НЕК Ниймеген
Кръг 22
29 ян. 2021
- 20:45
Йонг ПСВ
1 2
Йонг Аякс
Йонг ПСВ - Йонг Аякс
29 ян. 2021
- 20:45
Хелмонд Спорт
1 1
Телстар
Хелмонд Спорт - Телстар
29 ян. 2021
- 23:00
Де Граафсхап
2 1
Ос
Де Граафсхап - Ос
29 ян. 2021
- 23:00
НЕК Ниймеген
2 0
Йонг Утрехт
НЕК Ниймеген - Йонг Утрехт
30 ян. 2021
- 16:00
Екселсиор
4 4
Ден Бош
Екселсиор - Ден Бош
30 ян. 2021
- 18:30
Дордрехт
0 5
Рода
Дордрехт - Рода
31 ян. 2021
- 22:00
Камбуур
2 0
МВВ
Камбуур - МВВ
1 фев. 2021
- 20:45
Йонг АЗ
3 2
ФК Айндховен
Йонг АЗ - ФК Айндховен
1 фев. 2021
- 23:00
НАК Бреда
4 0
Алмере Сити
НАК Бреда - Алмере Сити
2 фев. 2021
- 20:45
Го Ахед Игълс
1 3
ФК Волендам
Го Ахед Игълс - ФК Волендам
Кръг 23
5 фев. 2021
- 20:45
ФК Айндховен
0 2
Го Ахед Игълс
ФК Айндховен - Го Ахед Игълс
5 фев. 2021
- 20:45
Ос
6 0
Йонг АЗ
Ос - Йонг АЗ
5 фев. 2021
- 23:00
ФК Волендам
0 2
Екселсиор
ФК Волендам - Екселсиор
5 фев. 2021
- 23:00
Рода
5 1
Йонг ПСВ
Рода - Йонг ПСВ
6 фев. 2021
- 16:00
Ден Бош
2 3
Де Граафсхап
Ден Бош - Де Граафсхап
6 фев. 2021
- 18:30
МВВ
2 1
НЕК Ниймеген
МВВ - НЕК Ниймеген
16 фев. 2021
- 18:30
Хелмонд Спорт
2 1
Алмере Сити
Хелмонд Спорт - Алмере Сити
16 фев. 2021
- 23:00
Телстар
1 2
НАК Бреда
Телстар - НАК Бреда
19 фев. 2021
- 18:30
Йонг Аякс
1 1
Камбуур
Йонг Аякс - Камбуур
2 мар. 2021
- 20:45
Йонг Утрехт
3 1
Дордрехт
Йонг Утрехт - Дордрехт
Кръг 24
12 фев. 2021
- 18:30
НАК Бреда
2 1
ФК Айндховен
НАК Бреда - ФК Айндховен
12 фев. 2021
- 18:30
Йонг АЗ
3 2
Йонг Утрехт
Йонг АЗ - Йонг Утрехт
13 фев. 2021
- 14:00
Го Ахед Игълс
1 0
Телстар
Го Ахед Игълс - Телстар
13 фев. 2021
- 16:15
Де Граафсхап
1 0
МВВ
Де Граафсхап - МВВ
15 фев. 2021
- 20:45
Йонг Аякс
1 2
Дордрехт
Йонг Аякс - Дордрехт
15 фев. 2021
- 23:00
Екселсиор
1 3
Рода
Екселсиор - Рода
16 фев. 2021
- 20:45
Камбуур
3 0
Ос
Камбуур - Ос
23 фев. 2021
- 23:00
Йонг ПСВ
2 2
Хелмонд Спорт
Йонг ПСВ - Хелмонд Спорт
2 мар. 2021
- 18:30
НЕК Ниймеген
4 1
Ден Бош
НЕК Ниймеген - Ден Бош
3 мар. 2021
- 20:45
Алмере Сити
1 2
ФК Волендам
Алмере Сити - ФК Волендам
Кръг 25
19 фев. 2021
- 20:45
Дордрехт
2 3
НАК Бреда
Дордрехт - НАК Бреда
19 фев. 2021
- 20:45
Йонг ПСВ
1 0
Ден Бош
Йонг ПСВ - Ден Бош
19 фев. 2021
- 23:00
Хелмонд Спорт
1 2
Рода
Хелмонд Спорт - Рода
19 фев. 2021
- 23:00
Телстар
1 1
ФК Айндховен
Телстар - ФК Айндховен
20 фев. 2021
- 16:00
Ос
2 4
Алмере Сити
Ос - Алмере Сити
20 фев. 2021
- 18:30
МВВ
1 0
Екселсиор
МВВ - Екселсиор
21 фев. 2021
- 14:15
НЕК Ниймеген
1 2
Де Граафсхап
НЕК Ниймеген - Де Граафсхап
22 фев. 2021
- 20:45
Йонг АЗ
0 3
Го Ахед Игълс
Йонг АЗ - Го Ахед Игълс
22 фев. 2021
- 23:00
Йонг Утрехт
1 3
Камбуур
Йонг Утрехт - Камбуур
23 фев. 2021
- 20:45
ФК Волендам
3 2
Йонг Аякс
ФК Волендам - Йонг Аякс
Кръг 26
26 фев. 2021
- 20:45
Го Ахед Игълс
1 0
Йонг ПСВ
Го Ахед Игълс - Йонг ПСВ
26 фев. 2021
- 20:45
МВВ
2 0
Телстар
МВВ - Телстар
26 фев. 2021
- 23:00
Ден Бош
3 0
Йонг Утрехт
Ден Бош - Йонг Утрехт
26 фев. 2021
- 23:00
Рода
1 3
НЕК Ниймеген
Рода - НЕК Ниймеген
26 фев. 2021
- 23:00
Де Граафсхап
1 1
Йонг АЗ
Де Граафсхап - Йонг АЗ
27 фев. 2021
- 16:00
ФК Айндховен
1 1
ФК Волендам
ФК Айндховен - ФК Волендам
27 фев. 2021
- 18:30
Дордрехт
2 1
Хелмонд Спорт
Дордрехт - Хелмонд Спорт
28 фев. 2021
- 14:15
Алмере Сити
0 2
Камбуур
Алмере Сити - Камбуур
1 мар. 2021
- 20:45
Екселсиор
5 1
Йонг Аякс
Екселсиор - Йонг Аякс
1 мар. 2021
- 23:00
НАК Бреда
3 0
Ос
НАК Бреда - Ос
Кръг 27
5 мар. 2021
- 20:45
Хелмонд Спорт
0 7
НЕК Ниймеген
Хелмонд Спорт - НЕК Ниймеген
5 мар. 2021
- 20:45
Йонг Утрехт
0 1
МВВ
Йонг Утрехт - МВВ
5 мар. 2021
- 23:00
Камбуур
3 1
Телстар
Камбуур - Телстар
5 мар. 2021
- 23:00
Ос
0 4
Го Ахед Игълс
Ос - Го Ахед Игълс
6 мар. 2021
- 16:00
Алмере Сити
4 1
Екселсиор
Алмере Сити - Екселсиор
6 мар. 2021
- 18:30
ФК Волендам
3 4
Рода
ФК Волендам - Рода
7 мар. 2021
- 22:00
Де Граафсхап
1 0
ФК Айндховен
Де Граафсхап - ФК Айндховен
8 мар. 2021
- 20:45
Йонг Аякс
1 2
Ден Бош
Йонг Аякс - Ден Бош
8 мар. 2021
- 23:00
Йонг АЗ
2 3
НАК Бреда
Йонг АЗ - НАК Бреда
9 мар. 2021
- 23:00
Йонг ПСВ
0 1
Дордрехт
Йонг ПСВ - Дордрехт
Кръг 28
12 мар. 2021
- 16:00
МВВ
3 2
Йонг АЗ
МВВ - Йонг АЗ
12 мар. 2021
- 18:30
ФК Айндховен
1 3
Алмере Сити
ФК Айндховен - Алмере Сити
12 мар. 2021
- 20:45
Екселсиор
2 0
Йонг Утрехт
Екселсиор - Йонг Утрехт
12 мар. 2021
- 20:45
Дордрехт
1 3
Ос
Дордрехт - Ос
12 мар. 2021
- 20:45
Ден Бош
1 5
ФК Волендам
Ден Бош - ФК Волендам
12 мар. 2021
- 20:45
НЕК Ниймеген
2 0
Йонг ПСВ
НЕК Ниймеген - Йонг ПСВ
12 мар. 2021
- 23:00
Го Ахед Игълс
0 0
Камбуур
Го Ахед Игълс - Камбуур
12 мар. 2021
- 23:00
Рода
2 2
Йонг Аякс
Рода - Йонг Аякс
12 мар. 2021
- 23:00
НАК Бреда
3 2
Хелмонд Спорт
НАК Бреда - Хелмонд Спорт
12 мар. 2021
- 23:00
Телстар
1 2
Де Граафсхап
Телстар - Де Граафсхап
Кръг 29
19 мар. 2021
- 22:00
Го Ахед Игълс
5 1
Дордрехт
Го Ахед Игълс - Дордрехт
19 мар. 2021
- 22:00
Алмере Сити
2 0
Ден Бош
Алмере Сити - Ден Бош
19 мар. 2021
- 22:00
Йонг Аякс
4 3
МВВ
Йонг Аякс - МВВ
19 мар. 2021
- 22:00
Де Граафсхап
1 1
Екселсиор
Де Граафсхап - Екселсиор
19 мар. 2021
- 22:00
Хелмонд Спорт
2 1
Йонг Утрехт
Хелмонд Спорт - Йонг Утрехт
19 мар. 2021
- 22:00
Телстар
3 1
Рода
Телстар - Рода
19 мар. 2021
- 22:00
Йонг ПСВ
3 0
Йонг АЗ
Йонг ПСВ - Йонг АЗ
19 мар. 2021
- 22:00
Ос
2 1
НЕК Ниймеген
Ос - НЕК Ниймеген
19 мар. 2021
- 22:00
ФК Волендам
2 1
НАК Бреда
ФК Волендам - НАК Бреда
22 мар. 2021
- 22:00
Камбуур
3 0
ФК Айндховен
Камбуур - ФК Айндховен
Кръг 30
15 мар. 2021
- 22:00
НЕК Ниймеген
1 0
ФК Волендам
НЕК Ниймеген - ФК Волендам
15 мар. 2021
- 22:00
Йонг АЗ
2 1
Йонг Аякс
Йонг АЗ - Йонг Аякс
15 мар. 2021
- 22:00
Йонг Утрехт
1 6
Йонг ПСВ
Йонг Утрехт - Йонг ПСВ
26 мар. 2021
- 20:45
МВВ
2 0
Алмере Сити
МВВ - Алмере Сити
26 мар. 2021
- 23:00
ФК Айндховен
0 0
Ос
ФК Айндховен - Ос
28 мар. 2021
- 15:30
Екселсиор
0 3
Хелмонд Спорт
Екселсиор - Хелмонд Спорт
28 мар. 2021
- 17:45
Рода
3 1
Камбуур
Рода - Камбуур
28 мар. 2021
- 21:00
НАК Бреда
3 1
Де Граафсхап
НАК Бреда - Де Граафсхап
29 мар. 2021
- 19:45
Дордрехт
1 0
Телстар
Дордрехт - Телстар
29 мар. 2021
- 22:00
Ден Бош
3 3
Го Ахед Игълс
Ден Бош - Го Ахед Игълс
Кръг 31
2 апр. 2021
- 19:00
Го Ахед Игълс
0 0
Рода
Го Ахед Игълс - Рода
2 апр. 2021
- 21:00
Екселсиор
0 0
Йонг ПСВ
Екселсиор - Йонг ПСВ
2 апр. 2021
- 21:00
Ден Бош
1 0
Ос
Ден Бош - Ос
2 апр. 2021
- 21:00
Алмере Сити
2 0
НЕК Ниймеген
Алмере Сити - НЕК Ниймеген
2 апр. 2021
- 21:00
Йонг Аякс
1 1
НАК Бреда
Йонг Аякс - НАК Бреда
2 апр. 2021
- 21:00
Де Граафсхап
0 3
Дордрехт
Де Граафсхап - Дордрехт
2 апр. 2021
- 21:00
Телстар
2 3
Йонг Утрехт
Телстар - Йонг Утрехт
2 апр. 2021
- 21:00
МВВ
2 0
ФК Айндховен
МВВ - ФК Айндховен
2 апр. 2021
- 21:00
Хелмонд Спорт
2 0
Йонг АЗ
Хелмонд Спорт - Йонг АЗ
2 апр. 2021
- 21:00
ФК Волендам
0 3
Камбуур
ФК Волендам - Камбуур
Кръг 32
5 апр. 2021
- 13:15
НЕК Ниймеген
1 1
Телстар
НЕК Ниймеген - Телстар
5 апр. 2021
- 15:30
Хелмонд Спорт
1 1
Йонг Аякс
Хелмонд Спорт - Йонг Аякс
5 апр. 2021
- 15:30
Дордрехт
1 5
ФК Айндховен
Дордрехт - ФК Айндховен
5 апр. 2021
- 15:30
Камбуур
7 2
Екселсиор
Камбуур - Екселсиор
5 апр. 2021
- 15:30
Йонг АЗ
2 1
Ден Бош
Йонг АЗ - Ден Бош
5 апр. 2021
- 15:30
НАК Бреда
0 1
Го Ахед Игълс
НАК Бреда - Го Ахед Игълс
5 апр. 2021
- 15:30
Йонг ПСВ
3 1
МВВ
Йонг ПСВ - МВВ
5 апр. 2021
- 15:30
Ос
2 0
ФК Волендам
Ос - ФК Волендам
5 апр. 2021
- 15:30
Йонг Утрехт
0 1
Де Граафсхап
Йонг Утрехт - Де Граафсхап
9 апр. 2021
- 18:00
Рода
0 0
Алмере Сити
Рода - Алмере Сити
Кръг 33
9 апр. 2021
- 19:00
НАК Бреда
3 1
Йонг Утрехт
НАК Бреда - Йонг Утрехт
9 апр. 2021
- 21:00
Ден Бош
3 5
Камбуур
Ден Бош - Камбуур
9 апр. 2021
- 21:00
ФК Волендам
5 1
Хелмонд Спорт
ФК Волендам - Хелмонд Спорт
9 апр. 2021
- 21:00
ФК Айндховен
0 2
Йонг ПСВ
ФК Айндховен - Йонг ПСВ
9 апр. 2021
- 21:00
Екселсиор
2 1
НЕК Ниймеген
Екселсиор - НЕК Ниймеген
9 апр. 2021
- 21:00
Йонг Аякс
0 1
Ос
Йонг Аякс - Ос
11 апр. 2021
- 13:15
Де Граафсхап
1 0
Го Ахед Игълс
Де Граафсхап - Го Ахед Игълс
12 апр. 2021
- 21:00
Алмере Сити
1 1
Телстар
Алмере Сити - Телстар
12 апр. 2021
- 21:00
МВВ
2 4
Рода
МВВ - Рода
12 апр. 2021
- 21:00
Йонг АЗ
4 0
Дордрехт
Йонг АЗ - Дордрехт
Кръг 34
16 апр. 2021
- 19:00
НЕК Ниймеген
3 2
Йонг АЗ
НЕК Ниймеген - Йонг АЗ
16 апр. 2021
- 21:00
ФК Айндховен
3 0
Йонг Аякс
ФК Айндховен - Йонг Аякс
16 апр. 2021
- 21:00
Дордрехт
2 6
Ден Бош
Дордрехт - Ден Бош
16 апр. 2021
- 21:00
Камбуур
4 1
Хелмонд Спорт
Камбуур - Хелмонд Спорт
16 апр. 2021
- 21:00
Телстар
1 1
Екселсиор
Телстар - Екселсиор
16 апр. 2021
- 21:00
Йонг Утрехт
2 3
ФК Волендам
Йонг Утрехт - ФК Волендам
16 апр. 2021
- 21:00
Рода
3 3
НАК Бреда
Рода - НАК Бреда
16 апр. 2021
- 21:00
Ос
2 2
МВВ
Ос - МВВ
17 апр. 2021
- 21:00
Го Ахед Игълс
3 0
Алмере Сити
Го Ахед Игълс - Алмере Сити
19 апр. 2021
- 21:00
Йонг ПСВ
0 2
Де Граафсхап
Йонг ПСВ - Де Граафсхап
Кръг 35
23 апр. 2021
- 19:45
НАК Бреда
1 2
Екселсиор
НАК Бреда - Екселсиор
23 апр. 2021
- 19:45
Хелмонд Спорт
1 0
ФК Айндховен
Хелмонд Спорт - ФК Айндховен
23 апр. 2021
- 22:00
Ден Бош
7 0
Рода
Ден Бош - Рода
23 апр. 2021
- 22:00
Йонг АЗ
2 4
Камбуур
Йонг АЗ - Камбуур
23 апр. 2021
- 22:00
Йонг Аякс
0 1
НЕК Ниймеген
Йонг Аякс - НЕК Ниймеген
23 апр. 2021
- 22:00
Дордрехт
0