България: Efbet Лига 2021

Efbet Лига 2021

2021-2022
Лига на конференциите - плейофи
Изпадане
Шампионска група
Лига на конференциите - групи
Група на изпадащите
Основен етап
28 май 2022
- 18:30
Ботев Пловдив
2 1
Берое
Ботев Пловдив - Берое
покажи на цял екран
27 май 2022
- 20:00
Ботев Враца
3 2
Етър Велико Търново
Ботев Враца - Етър Велико Търново

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Лудогорец
п п п п п
5
5
0
0
13
2
11
15
2
5
3
1
1
5
2
3
10
3
5
2
1
2
4
5
-1
7
4
ЦСКА София
р з п р р
5
1
3
1
3
6
-3
6
5
5
0
2
3
1
4
-3
2
6
Славия
з р з з з
5
0
1
4
5
12
-7
1
- Шампионска лига (Квалификация)
- Лига на конференциите (Квалификация)
- Efbet Лига (Лига на конференциите - плейофи)
Лудогорец
Левски София
Ботев Пловдив
ЦСКА София
Черно Море Варна
Славия
1 Лудогорец 5–0 1–0 4–1
2 Левски София 0–1 2–0
3 Ботев Пловдив 1–2 1–0 2–1
4 ЦСКА София 0–0 0–0 3–1
5 Черно Море Варна 0–1 0–0
6 Славия 1–2 1–1
1
2
3
4
5
Кръг 1
16 апр. 2022
- 19:30
Ботев Пловдив
1 0
Черно Море Варна
Ботев Пловдив - Черно Море Варна
17 апр. 2022
- 17:00
ЦСКА София
0 0
Левски София
ЦСКА София - Левски София
17 апр. 2022
- 20:00
Лудогорец
4 1
Славия
Лудогорец - Славия
Кръг 2
30 апр. 2022
- 17:30
Левски София
2 0
Ботев Пловдив
Левски София - Ботев Пловдив
30 апр. 2022
- 20:00
Лудогорец
5 0
ЦСКА София
Лудогорец - ЦСКА София
1 май 2022
- 19:00
Славия
1 1
Черно Море Варна
Славия - Черно Море Варна
Кръг 3
6 май 2022
- 15:00
Ботев Пловдив
1 2
Лудогорец
Ботев Пловдив - Лудогорец
6 май 2022
- 17:30
Черно Море Варна
0 1
Левски София
Черно Море Варна - Левски София
6 май 2022
- 20:00
ЦСКА София
3 1
Славия
ЦСКА София - Славия
Кръг 4
14 май 2022
- 18:30
Лудогорец
1 0
Черно Море Варна
Лудогорец - Черно Море Варна
19 май 2022
- 18:00
ЦСКА София
0 0
Ботев Пловдив
ЦСКА София - Ботев Пловдив
19 май 2022
- 20:15
Славия
1 2
Левски София
Славия - Левски София
Кръг 5
22 май 2022
- 20:30
Ботев Пловдив
2 1
Славия
Ботев Пловдив - Славия
22 май 2022
- 20:30
Черно Море Варна
0 0
ЦСКА София
Черно Море Варна - ЦСКА София
22 май 2022
- 20:30
Левски София
0 1
Лудогорец
Левски София - Лудогорец

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
ЦСКА 1948
п п р п р
6
3
2
1
15
8
7
11
2
Берое
р р р п з
6
2
3
1
7
6
1
9
3
6
1
3
2
11
17
-6
6
4
6
0
4
2
6
8
-2
4
- Efbet Лига (Лига на конференциите - плейофи)
ЦСКА 1948
Берое
Арда Кърджали
Локомотив Пловдив
1 ЦСКА 1948 2–2 5–1 1–0
2 Берое 1–0 2–2 1–0
3 Арда Кърджали 3–6 1–0 4–4
4 Локомотив Пловдив 1–1 1–1 0–0
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
15 апр. 2022
- 17:30
Локомотив Пловдив
0 0
Арда Кърджали
Локомотив Пловдив - Арда Кърджали
15 апр. 2022
- 20:00
Берое
1 0
ЦСКА 1948
Берое - ЦСКА 1948
Кръг 2
21 апр. 2022
- 15:15
Локомотив Пловдив
1 1
Берое
Локомотив Пловдив - Берое
22 апр. 2022
- 15:15
Арда Кърджали
3 6
ЦСКА 1948
Арда Кърджали - ЦСКА 1948
Кръг 3
29 апр. 2022
- 17:35
Берое
2 2
Арда Кърджали
Берое - Арда Кърджали
29 апр. 2022
- 20:00
ЦСКА 1948
1 0
Локомотив Пловдив
ЦСКА 1948 - Локомотив Пловдив
Кръг 4
7 май 2022
- 17:30
Арда Кърджали
4 4
Локомотив Пловдив
Арда Кърджали - Локомотив Пловдив
7 май 2022
- 19:45
ЦСКА 1948
2 2
Берое
ЦСКА 1948 - Берое
Кръг 5
13 май 2022
- 17:30
ЦСКА 1948
5 1
Арда Кърджали
ЦСКА 1948 - Арда Кърджали
13 май 2022
- 20:00
Берое
1 0
Локомотив Пловдив
Берое - Локомотив Пловдив
Кръг 6
20 май 2022
- 20:00
Арда Кърджали
1 0
Берое
Арда Кърджали - Берое
20 май 2022
- 20:00
Локомотив Пловдив
1 1
ЦСКА 1948
Локомотив Пловдив - ЦСКА 1948

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
6
2
4
0
7
2
5
10
2
6
2
3
1
5
4
1
9
3
6
1
3
2
7
7
0
6
4
6
2
0
4
6
12
-6
6
- Efbet Лига (Изпадане)
- Изпадане - Втора лига
Царско село
Локомотив София
Ботев Враца
Пирин Благоевград
1 Царско село 1–1 1–1 3–0
2 Локомотив София 0–0 1–0 1–0
3 Ботев Враца 0–0 1–1 0–1
4 Пирин Благоевград 0–2 2–1 3–5
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
18 апр. 2022
- 17:30
Пирин Благоевград
0 2
Царско село
Пирин Благоевград - Царско село
18 апр. 2022
- 20:00
Локомотив София
1 0
Ботев Враца
Локомотив София - Ботев Враца
Кръг 2
25 апр. 2022
- 17:30
Царско село
1 1
Ботев Враца
Царско село - Ботев Враца
25 апр. 2022
- 20:00
Пирин Благоевград
2 1
Локомотив София
Пирин Благоевград - Локомотив София
Кръг 3
2 май 2022
- 17:30
Ботев Враца
0 1
Пирин Благоевград
Ботев Враца - Пирин Благоевград
2 май 2022
- 20:00
Локомотив София
0 0
Царско село
Локомотив София - Царско село
Кръг 4
8 май 2022
- 16:30
Ботев Враца
1 1
Локомотив София
Ботев Враца - Локомотив София
8 май 2022
- 19:00
Царско село
3 0
Пирин Благоевград
Царско село - Пирин Благоевград
Кръг 5
16 май 2022
- 17:30
Ботев Враца
0 0
Царско село
Ботев Враца - Царско село
16 май 2022
- 20:00
Локомотив София
1 0
Пирин Благоевград
Локомотив София - Пирин Благоевград
Кръг 6
21 май 2022
- 19:15
Царско село
1 1
Локомотив София
Царско село - Локомотив София
21 май 2022
- 19:15
Пирин Благоевград
3 5
Ботев Враца
Пирин Благоевград - Ботев Враца

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Лудогорец
п п р п п
26
21
1
4
64
23
41
64
2
ЦСКА София
р р з п з
26
15
7
4
39
25
14
52
3
26
13
7
6
34
28
6
46
4
26
12
9
5
35
18
17
45
5
26
12
6
8
33
25
8
42
6
Славия
п р з п з
26
9
9
8
30
26
4
36
7
26
9
7
10
30
35
-5
34
8
Берое
з з п з з
26
9
5
12
23
27
-4
32
9
ЦСКА 1948
п р з п р
26
8
6
12
36
37
-1
30
10
26
7
8
11
27
34
-7
29
11
26
7
6
13
34
41
-7
27
12
26
6
7
13
22
42
-20
25
13
26
5
7
14
23
48
-25
22
14
26
3
7
16
15
36
-21
16
- Efbet Лига (Шампионска група)
- Efbet Лига (Лига на конференциите - групи)
- Efbet Лига (Група на изпадащите)
покажи на цял екран
Лудогорец
ЦСКА София
Ботев Пловдив
Черно Море Варна
Левски София
Славия
Локомотив Пловдив
Берое
ЦСКА 1948
Арда Кърджали
Пирин Благоевград
Локомотив София
Ботев Враца
Царско село
1 Лудогорец 2–0 3–0 2–0 2–1 3–1 1–0 2–0 3–0 4–1 3–5 5–0 3–1 4–0
2 ЦСКА София 1–0 3–2 2–0 2–1 1–1 1–3 1–0 1–0 2–1 1–0 2–0 4–0 0–0
3 Ботев Пловдив 1–3 2–0 0–2 3–1 1–0 2–1 2–1 3–1 2–1 2–1 2–0 2–1 2–1
4 Черно Море Варна 1–2 0–1 2–0 1–0 1–1 0–0 1–0 2–0 2–0 1–1 1–1 5–0 1–1
5 Левски София 2–4 0–0 2–0 2–0 1–2 2–1 2–1 0–0 0–2 3–0 1–0 0–0 3–1
6 Славия 1–0 2–3 0–0 0–1 0–1 1–1 3–2 2–1 1–0 1–1 3–0 1–0 0–0
7 Локомотив Пловдив 1–3 2–0 1–1 1–1 2–2 0–1 2–0 2–1 0–0 2–1 2–1 2–4 1–0
8 Берое 0–1 0–0 1–1 0–2 1–1 2–1 1–0 1–0 1–1 1–1 1–0 1–0 1–0
9 ЦСКА 1948 2–0 2–4 2–2 2–3 0–2 1–1 4–0 1–0 2–3 1–0 1–1 5–1 1–0
10 Арда Кърджали 0–4 2–2 0–2 0–3 0–0 1–1 5–1 1–0 0–0 3–0 1–1 3–2 2–0
11 Пирин Благоевград 1–3 1–1 0–1 2–2 0–3 0–0 2–3 2–3 4–1 1–0 2–1 3–1 2–1
12 Локомотив София 2–4 1–1 0–0 0–3 1–2 1–0 1–0 0–3 2–2 2–0 2–1 1–0 2–1
13 Ботев Враца 1–2 2–4 1–1 0–0 2–0 2–1 0–0 1–0 0–4 0–0 0–3 2–2 0–0
14 Царско село 1–1 1–2 0–0 0–0 0–1 2–5 0–2 1–2 0–2 1–0 1–0 2–0 1–2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Кръг 1
23 юли 2021
- 17:45
Царско село
0 0
Черно Море Варна
Царско село - Черно Море Варна
23 юли 2021
- 20:00
Берое
1 0
Локомотив София
Берое - Локомотив София
24 юли 2021
- 17:45
Ботев Пловдив
2 1
Пирин Благоевград
Ботев Пловдив - Пирин Благоевград
24 юли 2021
- 20:00
Левски София
1 2
Славия
Левски София - Славия
25 юли 2021
- 17:45
ЦСКА 1948
2 4
ЦСКА София
ЦСКА 1948 - ЦСКА София
25 юли 2021
- 20:00
Локомотив Пловдив
1 3
Лудогорец
Локомотив Пловдив - Лудогорец
26 юли 2021
- 20:00
Ботев Враца
0 0
Арда Кърджали
Ботев Враца - Арда Кърджали
Кръг 2
30 юли 2021
- 20:00
Славия
0 0
Царско село
Славия - Царско село
31 юли 2021
- 17:45
Ботев Враца
2 0
Левски София
Ботев Враца - Левски София
31 юли 2021
- 20:00
Лудогорец
3 0
ЦСКА 1948
Лудогорец - ЦСКА 1948
1 авг. 2021
- 19:15
Локомотив София
1 0
Локомотив Пловдив
Локомотив София - Локомотив Пловдив
2 авг. 2021
- 17:45
Черно Море Варна
2 0
Ботев Пловдив
Черно Море Варна - Ботев Пловдив
2 авг. 2021
- 20:00
Пирин Благоевград
2 3
Берое
Пирин Благоевград - Берое
16 дек. 2021
- 16:30
Арда Кърджали
2 2
ЦСКА София
Арда Кърджали - ЦСКА София
Кръг 3
6 авг. 2021
- 17:45
Царско село
1 2
Ботев Враца
Царско село - Ботев Враца
6 авг. 2021
- 20:00
ЦСКА 1948
1 1
Локомотив София
ЦСКА 1948 - Локомотив София
7 авг. 2021
- 17:45
Ботев Пловдив
1 0
Славия
Ботев Пловдив - Славия
7 авг. 2021
- 20:00
Берое
0 2
Черно Море Варна
Берое - Черно Море Варна
8 авг. 2021
- 20:00
Левски София
0 2
Арда Кърджали
Левски София - Арда Кърджали
19 окт. 2021
- 14:00
Локомотив Пловдив
2 1
Пирин Благоевград
Локомотив Пловдив - Пирин Благоевград
20 дек. 2021
- 16:30
ЦСКА София
1 0
Лудогорец
ЦСКА София - Лудогорец
Кръг 4
13 авг. 2021
- 20:00
Пирин Благоевград
4 1
ЦСКА 1948
Пирин Благоевград - ЦСКА 1948
14 авг. 2021
- 17:45
Славия
3 2
Берое
Славия - Берое
14 авг. 2021
- 20:00
Левски София
3 1
Царско село
Левски София - Царско село
16 авг. 2021
- 17:45
Черно Море Варна
0 0
Локомотив Пловдив
Черно Море Варна - Локомотив Пловдив
16 авг. 2021
- 20:00
Ботев Враца
1 1
Ботев Пловдив
Ботев Враца - Ботев Пловдив
13 фев. 2022
- 14:15
Арда Кърджали
0 4
Лудогорец
Арда Кърджали - Лудогорец
13 фев. 2022
- 16:30
Локомотив София
1 1
ЦСКА София
Локомотив София - ЦСКА София
Кръг 5
20 авг. 2021
- 17:45
Царско село
1 0
Арда Кърджали
Царско село - Арда Кърджали
20 авг. 2021
- 20:00
Ботев Пловдив
3 1
Левски София
Ботев Пловдив - Левски София
21 авг. 2021
- 17:45
ЦСКА 1948
2 3
Черно Море Варна
ЦСКА 1948 - Черно Море Варна
21 авг. 2021
- 20:00
Лудогорец
5 0
Локомотив София
Лудогорец - Локомотив София
22 авг. 2021
- 17:45
Локомотив Пловдив
0 1
Славия
Локомотив Пловдив - Славия
22 авг. 2021
- 20:00
ЦСКА София
1 0
Пирин Благоевград
ЦСКА София - Пирин Благоевград
23 авг. 2021
- 20:00
Берое
1 0
Ботев Враца
Берое - Ботев Враца
Кръг 6
26 авг. 2021
- 17:00
Царско село
0 0
Ботев Пловдив
Царско село - Ботев Пловдив
27 авг. 2021
- 17:45
Славия
2 1
ЦСКА 1948
Славия - ЦСКА 1948
27 авг. 2021
- 20:00
Арда Кърджали
1 1
Локомотив София
Арда Кърджали - Локомотив София
28 авг. 2021
- 17:45
Ботев Враца
0 0
Локомотив Пловдив
Ботев Враца - Локомотив Пловдив
28 авг. 2021
- 20:00
Левски София
2 1
Берое
Левски София - Берое
29 авг. 2021
- 17:45
Черно Море Варна
0 1
ЦСКА София
Черно Море Варна - ЦСКА София
29 авг. 2021
- 20:00
Пирин Благоевград
1 3
Лудогорец
Пирин Благоевград - Лудогорец
Кръг 7
10 сеп. 2021
- 19:30
Локомотив София
2 1
Пирин Благоевград
Локомотив София - Пирин Благоевград
11 сеп. 2021
- 17:30
Лудогорец
2 0
Черно Море Варна
Лудогорец - Черно Море Варна
11 сеп. 2021
- 19:45
ЦСКА София
1 1
Славия
ЦСКА София - Славия
12 сеп. 2021
- 17:45
ЦСКА 1948
5 1
Ботев Враца
ЦСКА 1948 - Ботев Враца
12 сеп. 2021
- 20:00
Локомотив Пловдив
2 2
Левски София
Локомотив Пловдив - Левски София
13 сеп. 2021
- 17:15
Берое
1 0
Царско село
Берое - Царско село
13 сеп. 2021
- 19:30
Ботев Пловдив
2 1
Арда Кърджали
Ботев Пловдив - Арда Кърджали
Кръг 8
17 сеп. 2021
- 15:00
Царско село
0 2
Локомотив Пловдив
Царско село - Локомотив Пловдив
17 сеп. 2021
- 17:15
Арда Кърджали
3 0
Пирин Благоевград
Арда Кърджали - Пирин Благоевград
17 сеп. 2021
- 19:30
Ботев Пловдив
2 1
Берое
Ботев Пловдив - Берое
18 сеп. 2021
- 16:30
Черно Море Варна
1 1
Локомотив София
Черно Море Варна - Локомотив София
18 сеп. 2021
- 18:45
Левски София
0 0
ЦСКА 1948
Левски София - ЦСКА 1948
19 сеп. 2021
- 17:15
Ботев Враца
2 4
ЦСКА София
Ботев Враца - ЦСКА София
19 сеп. 2021
- 19:30
Славия
1 0
Лудогорец
Славия - Лудогорец
Кръг 9
24 сеп. 2021
- 19:00
Берое
1 1
Арда Кърджали
Берое - Арда Кърджали
25 сеп. 2021
- 15:15
Локомотив Пловдив
1 1
Ботев Пловдив
Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив
25 сеп. 2021
- 18:00
ЦСКА 1948
1 0
Царско село
ЦСКА 1948 - Царско село
26 сеп. 2021
- 15:30
ЦСКА София
2 1
Левски София
ЦСКА София - Левски София
26 сеп. 2021
- 18:15
Лудогорец
3 1
Ботев Враца
Лудогорец - Ботев Враца
27 сеп. 2021
- 16:30
Пирин Благоевград
2 2
Черно Море Варна
Пирин Благоевград - Черно Море Варна
27 сеп. 2021
- 18:45
Локомотив София
1 0
Славия
Локомотив София - Славия
Кръг 10
1 окт. 2021
- 16:30
Ботев Пловдив
3 1
ЦСКА 1948
Ботев Пловдив - ЦСКА 1948
1 окт. 2021
- 18:45
Берое
1 0
Локомотив Пловдив
Берое - Локомотив Пловдив
2 окт. 2021
- 14:15
Ботев Враца
2 2
Локомотив София
Ботев Враца - Локомотив София
2 окт. 2021
- 16:45
Славия
1 1
Пирин Благоевград
Славия - Пирин Благоевград
2 окт. 2021
- 19:00
Арда Кърджали
0 3
Черно Море Варна
Арда Кърджали - Черно Море Варна
3 окт. 2021
- 16:45
Царско село
1 2
ЦСКА София
Царско село - ЦСКА София
3 окт. 2021
- 19:15
Левски София
2 4
Лудогорец
Левски София - Лудогорец
Кръг 11
15 окт. 2021
- 17:00
Пирин Благоевград
3 1
Ботев Враца
Пирин Благоевград - Ботев Враца
15 окт. 2021
- 19:15
Локомотив Пловдив
0 0
Арда Кърджали
Локомотив Пловдив - Арда Кърджали
16 окт. 2021
- 16:30
Лудогорец
4 0
Царско село
Лудогорец - Царско село
16 окт. 2021
- 19:00
Локомотив София
1 2
Левски София
Локомотив София - Левски София
17 окт. 2021
- 16:00
Черно Море Варна
1 1
Славия
Черно Море Варна - Славия
17 окт. 2021
- 18:15
ЦСКА София
3 2
Ботев Пловдив
ЦСКА София - Ботев Пловдив
18 окт. 2021
- 19:00
ЦСКА 1948
1 0
Берое
ЦСКА 1948 - Берое
Кръг 12
22 окт. 2021
- 16:15
Царско село
2 0
Локомотив София
Царско село - Локомотив София
22 окт. 2021
- 19:45
Локомотив Пловдив
2 1
ЦСКА 1948
Локомотив Пловдив - ЦСКА 1948
23 окт. 2021
- 13:15
Ботев Враца
0 0
Черно Море Варна
Ботев Враца - Черно Море Варна
23 окт. 2021
- 15:30
Арда Кърджали
1 1
Славия
Арда Кърджали - Славия
23 окт. 2021
- 17:45
Левски София
3 0
Пирин Благоевград
Левски София - Пирин Благоевград
24 окт. 2021
- 18:00
Берое
0 0
ЦСКА София
Берое - ЦСКА София
25 окт. 2021
- 17:30
Ботев Пловдив
1 3
Лудогорец
Ботев Пловдив - Лудогорец
Кръг 13
30 окт. 2021
- 13:15
Славия
1 0
Ботев Враца
Славия - Ботев Враца
30 окт. 2021
- 15:45
Локомотив София
0 0
Ботев Пловдив
Локомотив София - Ботев Пловдив
30 окт. 2021
- 18:00
Черно Море Варна
1 0
Левски София
Черно Море Варна - Левски София
31 окт. 2021
- 14:15
Пирин Благоевград
2 1
Царско село
Пирин Благоевград - Царско село
31 окт. 2021
- 16:30
ЦСКА София
1 3
Локомотив Пловдив
ЦСКА София - Локомотив Пловдив
31 окт. 2021
- 19:00
Лудогорец
2 0
Берое
Лудогорец - Берое
1 ное. 2021
- 18:00
ЦСКА 1948
2 3
Арда Кърджали
ЦСКА 1948 - Арда Кърджали
Кръг 14
5 ное. 2021
- 17:15
Локомотив София
0 3
Берое
Локомотив София - Берое
6 ное. 2021
- 12:30
Черно Море Варна
1 1
Царско село
Черно Море Варна - Царско село
6 ное. 2021
- 15:00
Пирин Благоевград
0 1
Ботев Пловдив
Пирин Благоевград - Ботев Пловдив
6 ное. 2021
- 17:30
Славия
0 1
Левски София
Славия - Левски София
7 ное. 2021
- 15:30
Арда Кърджали
3 2
Ботев Враца
Арда Кърджали - Ботев Враца
7 ное. 2021
- 18:00
Лудогорец
1 0
Локомотив Пловдив
Лудогорец - Локомотив Пловдив
8 ное. 2021
- 17:30
ЦСКА София
1 0
ЦСКА 1948
ЦСКА София - ЦСКА 1948
Кръг 15
19 ное. 2021
- 17:30
Берое
1 1
Пирин Благоевград
Берое - Пирин Благоевград
20 ное. 2021
- 13:00
Царско село
2 5
Славия
Царско село - Славия
20 ное. 2021
- 15:15
Ботев Пловдив
0 2
Черно Море Варна
Ботев Пловдив - Черно Море Варна
20 ное. 2021
- 17:45
ЦСКА София
2 1
Арда Кърджали
ЦСКА София - Арда Кърджали
21 ное. 2021
- 15:30
ЦСКА 1948
2 0
Лудогорец
ЦСКА 1948 - Лудогорец
21 ное. 2021
- 18:00
Локомотив Пловдив
2 1
Локомотив София
Локомотив Пловдив - Локомотив София
22 ное. 2021
- 17:30
Левски София
0 0
Ботев Враца
Левски София - Ботев Враца
Кръг 16
26 ное. 2021
- 12:15
Ботев Враца
0 0
Царско село
Ботев Враца - Царско село
26 ное. 2021
- 14:30
Славия
0 0
Ботев Пловдив
Славия - Ботев Пловдив
26 ное. 2021
- 16:45
Черно Море Варна
1 0
Берое
Черно Море Варна - Берое
27 ное. 2021
- 15:15
Пирин Благоевград
2 3
Локомотив Пловдив
Пирин Благоевград - Локомотив Пловдив
27 ное. 2021
- 17:30
Арда Кърджали
0 0
Левски София
Арда Кърджали - Левски София
28 ное. 2021
- 15:15
Локомотив София
2 2
ЦСКА 1948
Локомотив София - ЦСКА 1948
29 ное. 2021
- 17:15
Лудогорец
2 0
ЦСКА София
Лудогорец - ЦСКА София
Кръг 17
30 ное. 2021
- 15:00
Ботев Пловдив
2 1
Ботев Враца
Ботев Пловдив - Ботев Враца
30 ное. 2021
- 17:30
Берое
2 1
Славия
Берое - Славия
1 дек. 2021
- 15:00
Локомотив Пловдив
1 1
Черно Море Варна
Локомотив Пловдив - Черно Море Варна
1 дек. 2021
- 17:30
Царско село
0 1
Левски София
Царско село - Левски София
2 дек. 2021
- 12:45
ЦСКА 1948
1 0
Пирин Благоевград
ЦСКА 1948 - Пирин Благоевград
2 дек. 2021
- 15:00
Лудогорец
4 1
Арда Кърджали
Лудогорец - Арда Кърджали
2 дек. 2021
- 17:30
ЦСКА София
2 0
Локомотив София
ЦСКА София - Локомотив София
Кръг 18
4 дек. 2021
- 12:30
Ботев Враца
1 0
Берое
Ботев Враца - Берое
4 дек. 2021
- 15:00
Левски София
2 0
Ботев Пловдив
Левски София - Ботев Пловдив
5 дек. 2021
- 12:15
Славия
1 1
Локомотив Пловдив
Славия - Локомотив Пловдив
5 дек. 2021
- 14:30
Локомотив София
2 4
Лудогорец
Локомотив София - Лудогорец
5 дек. 2021
- 16:45
Пирин Благоевград
1 1
ЦСКА София
Пирин Благоевград - ЦСКА София
6 дек. 2021
- 14:30
Черно Море Варна
2 0
ЦСКА 1948
Черно Море Варна - ЦСКА 1948
6 дек. 2021
- 16:45
Арда Кърджали
2 0
Царско село
Арда Кърджали - Царско село
Кръг 19
10 дек. 2021
- 16:30
Локомотив Пловдив
2 4
Ботев Враца
Локомотив Пловдив - Ботев Враца
11 дек. 2021
- 12:00
Локомотив София
2 0
Арда Кърджали
Локомотив София - Арда Кърджали
11 дек. 2021
- 14:15
ЦСКА 1948
1 1
Славия
ЦСКА 1948 - Славия
11 дек. 2021
- 16:30
Ботев Пловдив
2 1
Царско село
Ботев Пловдив - Царско село
12 дек. 2021
- 14:15
ЦСКА София
2 0
Черно Море Варна
ЦСКА София - Черно Море Варна
12 дек. 2021
- 16:30
Берое
1 1
Левски София
Берое - Левски София
13 дек. 2021
- 16:30
Лудогорец
3 5
Пирин Благоевград
Лудогорец - Пирин Благоевград
Кръг 20
18 фев. 2022
- 17:30
Арда Кърджали
0 2
Ботев Пловдив
Арда Кърджали - Ботев Пловдив
19 фев. 2022
- 15:00
Левски София
2 1
Локомотив Пловдив
Левски София - Локомотив Пловдив
19 фев. 2022
- 17:30
Ботев Враца
0 4
ЦСКА 1948
Ботев Враца - ЦСКА 1948
20 фев. 2022
- 12:45
Царско село
1 2
Берое
Царско село - Берое
20 фев. 2022
- 15:15
Черно Море Варна
1 2
Лудогорец
Черно Море Варна - Лудогорец
20 фев. 2022
- 17:45
Славия
2 3
ЦСКА София
Славия - ЦСКА София
21 фев. 2022
- 17:30
Пирин Благоевград
2 1
Локомотив София
Пирин Благоевград - Локомотив София
Кръг 21
25 фев. 2022
- 15:00
Локомотив Пловдив
1 0
Царско село
Локомотив Пловдив - Царско село
25 фев. 2022
- 17:30
ЦСКА София
4 0
Ботев Враца
ЦСКА София - Ботев Враца
26 фев. 2022
- 12:30
Берое
1 1
Ботев Пловдив
Берое - Ботев Пловдив
26 фев. 2022
- 15:00
ЦСКА 1948
0 2
Левски София
ЦСКА 1948 - Левски София
26 фев. 2022
- 17:30
Лудогорец
3 1
Славия
Лудогорец - Славия
27 фев. 2022
- 15:15
Локомотив София
0 3
Черно Море Варна
Локомотив София - Черно Море Варна
28 фев. 2022
- 17:30
Пирин Благоевград
1 0
Арда Кърджали
Пирин Благоевград - Арда Кърджали
Кръг 22
4 мар. 2022
- 17:30
Царско село
0 2
ЦСКА 1948
Царско село - ЦСКА 1948
5 мар. 2022
- 15:00
Черно Море Варна
1 1
Пирин Благоевград
Черно Море Варна - Пирин Благоевград
5 мар. 2022
- 17:30
Ботев Пловдив
2 1
Локомотив Пловдив
Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив
6 мар. 2022
- 14:00
Левски София
0 0
ЦСКА София
Левски София - ЦСКА София
7 мар. 2022
- 15:00
Арда Кърджали
1 0
Берое
Арда Кърджали - Берое
7 мар. 2022
- 17:00
Ботев Враца
1 2
Лудогорец
Ботев Враца - Лудогорец
7 мар. 2022
- 17:30
Славия
3 0
Локомотив София
Славия - Локомотив София
Кръг 23
11 мар. 2022
- 17:30
ЦСКА 1948
2 2
Ботев Пловдив
ЦСКА 1948 - Ботев Пловдив
12 мар. 2022
- 12:30
Локомотив София
1 0
Ботев Враца
Локомотив София - Ботев Враца
12 мар. 2022
- 15:00
Черно Море Варна
2 0
Арда Кърджали
Черно Море Варна - Арда Кърджали
12 мар. 2022
- 17:30
ЦСКА София
0 0
Царско село
ЦСКА София - Царско село
13 мар. 2022
- 15:00
Локомотив Пловдив
2 0
Берое
Локомотив Пловдив - Берое
13 мар. 2022
- 17:45
Лудогорец
2 1
Левски София
Лудогорец - Левски София
14 мар. 2022
- 17:30
Пирин Благоевград
0 0
Славия
Пирин Благоевград - Славия
Кръг 24
18 мар. 2022
- 17:30
Арда Кърджали
5 1
Локомотив Пловдив
Арда Кърджали - Локомотив Пловдив
19 мар. 2022
- 12:30
Берое
1 0
ЦСКА 1948
Берое - ЦСКА 1948
19 мар. 2022
- 15:00
Царско село
1 1
Лудогорец
Царско село - Лудогорец
19 мар. 2022
- 17:30
Левски София
1 0
Локомотив София
Левски София - Локомотив София
20 мар. 2022
- 12:45
Ботев Враца
0 3
Пирин Благоевград
Ботев Враца - Пирин Благоевград
20 мар. 2022
- 15:15
Ботев Пловдив
2 0
ЦСКА София
Ботев Пловдив - ЦСКА София
20 мар. 2022
- 17:45
Славия
0 1
Черно Море Варна
Славия - Черно Море Варна
Кръг 25
2 апр. 2022
- 17:30
Славия
1 0
Арда Кърджали
Славия - Арда Кърджали
2 апр. 2022
- 20:00
ЦСКА София
1 0
Берое
ЦСКА София - Берое
3 апр. 2022
- 15:15
ЦСКА 1948
4 0
Локомотив Пловдив
ЦСКА 1948 - Локомотив Пловдив
3 апр. 2022
- 17:30
Пирин Благоевград
0 3
Левски София
Пирин Благоевград - Левски София
3 апр. 2022
- 20:00
Лудогорец
3 0
Ботев Пловдив
Лудогорец - Ботев Пловдив
4 апр. 2022
- 17:30
Черно Море Варна
5 0
Ботев Враца
Черно Море Варна - Ботев Враца
4 апр. 2022
- 20:00
Локомотив София
2 1
Царско село
Локомотив София - Царско село
Кръг 26
8 апр. 2022
- 17:00
Ботев Враца
2 1
Славия
Ботев Враца - Славия
8 апр. 2022
- 19:30
Локомотив Пловдив
2 0
ЦСКА София
Локомотив Пловдив - ЦСКА София
9 апр. 2022
- 17:30
Берое
0 1
Лудогорец
Берое - Лудогорец
9 апр. 2022
- 20:00
Левски София
2 0
Черно Море Варна
Левски София - Черно Море Варна
10 апр. 2022
- 17:45
Арда Кърджали
0 0
ЦСКА 1948
Арда Кърджали - ЦСКА 1948
10 апр. 2022
- 20:00
Ботев Пловдив
2 0
Локомотив София
Ботев Пловдив - Локомотив София
11 апр. 2022
- 20:00
Царско село
1 0
Пирин Благоевград
Царско село - Пирин Благоевград
Позиция#
Играч
Голове
1
Лудогорец
16
2
ЦСКА София
16
3
Локомотив Пловдив
13
4
ЦСКА 1948
13
5
Локомотив Пловдив
10
6
Ботев Враца
10
7
Лудогорец
9
8
ЦСКА 1948
9
9
Арда Кърджали
9
10
9
11
ЦСКА София
8
12
Ботев Враца
7
13
Пирин Благоевград
7
14
Лудогорец
Арда Кърджали
7
15
Славия
Левски София
7
Позиция#
Играч
Асистенции
1
ЦСКА 1948
8
2
Лудогорец
6
3
ЦСКА София
6
4
Лудогорец
5
5
Ботев Пловдив
4
6
4
7
ЦСКА 1948
4
8
Ботев Враца
3
9
Пирин Благоевград
3
10
Локомотив Пловдив
3
11
Левски София
3
12
Локомотив Пловдив
3
13
3
14
ЦСКА София
3
15
Берое
2
#
Играч
Точки
1
Yoan Baurenski
Ботев Враца
Ботев Враца
10
1
1
17
2
Станислав Манолев
Пирин Благоевград
Пирин Благоевград
7
1
1
14
3
Светослав Дяков
Пирин Благоевград
Пирин Благоевград
12
1
0
14
4
Chavdar Ivaylov
Ботев Враца
Ботев Враца
7
1
1
14
5
Aboubacar Ibrahima Toungara
Берое
Берое
9
0
1
14
6
Родриго
Черно Море Варна
Черно Море Варна
3
0
2
13
7
Гиоргиос Кацикас
Локомотив София
Локомотив София
8
0
1
13
8
Geferson Cerqueira Teles
ЦСКА София
ЦСКА София
10
1
0
12
9
Hristofor Hubchev
Левски София
Левски София
Пирин Благоевград
Пирин Благоевград
7
0
1
12
10
Ертан Томбак
Славия
Славия
5
1
1
12
11
Карло Мухар
ЦСКА София
ЦСКА София
5
1
1
12
12
Réda Rabeï
Ботев Пловдив
Ботев Пловдив
7
0
1
12
13
Celso Daniel Caeiro Raposo
Локомотив София
Локомотив София
10
1
0
12
14
Александър Емилов Александров
Царско село
Царско село
Арда Кърджали
Арда Кърджали
ЦСКА 1948
ЦСКА 1948
11
0
0
11
15
Пабло Алварез
Черно Море Варна
Черно Море Варна
9
1
0
11
P