Фортуна Лига Словакия 2020 – 2021

Фортуна Лига Словакия 2020 - 2021

2020-2021

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
32
22
5
5
78
28
50
71
2
32
19
8
5
66
38
28
65
3
Жилина
п р п п п
34
17
7
10
80
56
24
58
4
32
17
4
11
48
37
11
55
5
34
12
7
15
46
54
-8
43
6
Серед
з п р п з
33
11
8
14
39
52
-13
41
7
Ружомберок
п з р п з
32
10
9
13
41
44
-3
39
8
Похроние
р п р р п
32
8
14
10
38
38
0
38
9
32
8
11
13
34
53
-19
35
10
Сеница
р п р р з
32
8
9
15
31
51
-20
33
11
Тренчин
п з р з з
33
8
8
17
42
63
-21
32
12
Нитра
р з з з з
32
7
6
19
26
55
-29
27
покажи на цял екран
Слован Братислава
Дунайска Стреда
Жилина
Спартак Търнава
Злате Моравце
Серед
Ружомберок
Похроние
Земплин Михаловце
Сеница
Тренчин
Нитра
1 Слован Братислава 3–1 3–2 2–0 2–1 3–0 5–0 1–0 5–0 2–0 2–0 0–1
2 Дунайска Стреда 1–1 1–1 2–0 1–3 6–0 3–2 0–0 2–1 2–0 3–1 6–0
3 Жилина 2–2 4–1 2–1 4–1 0–0 3–2 2–1 6–2 3–1 2–0 1–2
4 Спартак Търнава 0–3 0–2 2–1 1–0 0–2 3–1 1–1 1–2 1–0 2–0 0–2
5 Злате Моравце 0–4 0–1 4–0 2–4 1–0 3–1 2–2 0–0 2–2 5–0 3–1
6 Серед 0–5 1–0 3–2 2–6 1–2 0–0 0–2 1–1 4–1 1–1 1–2
7 Ружомберок 0–0 1–1 2–1 0–1 2–1 2–1 0–0 4–0 2–3 2–2 3–0
8 Похроние 1–2 1–2 2–1 3–3 2–2 2–2 2–2 1–1 1–2 0–1 3–1
9 Земплин Михаловце 0–2 2–4 1–1 0–2 1–0 0–2 4–3 2–0 0–1 1–1 1–0
10 Сеница 0–3 2–4 0–4 0–2 1–1 2–2 1–2 1–1 1–1 2–3 1–0
11 Тренчин 1–2 3–3 2–3 2–0 3–0 1–0 3–1 1–1 2–2 0–1 3–2
12 Нитра 0–5 0–1 0–3 0–1 0–1 3–0 1–1 3–1 1–1 1–1 1–2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Кръг 1
8 авг. 2020
- 19:00
Нитра
0 5
Слован Братислава
Нитра - Слован Братислава
8 авг. 2020
- 20:00
Земплин Михаловце
0 2
Спартак Търнава
Земплин Михаловце - Спартак Търнава
8 авг. 2020
- 20:00
Злате Моравце
2 2
Похроние
Злате Моравце - Похроние
8 авг. 2020
- 20:00
Ружомберок
2 2
Тренчин
Ружомберок - Тренчин
8 авг. 2020
- 20:00
Сеница
0 4
Жилина
Сеница - Жилина
9 авг. 2020
- 19:00
Дунайска Стреда
6 0
Серед
Дунайска Стреда - Серед
13 мар. 2021
- 19:00
Дунайска Стреда
2 0
Злате Моравце
Дунайска Стреда - Злате Моравце
13 мар. 2021
- 19:00
Земплин Михаловце
1 1
Нитра
Земплин Михаловце - Нитра
13 мар. 2021
- 19:00
Серед
1 0
Ружомберок
Серед - Ружомберок
13 мар. 2021
- 19:00
Похроние
3 0
Сеница
Похроние - Сеница
13 мар. 2021
- 20:30
Жилина
2 1
Спартак Търнава
Жилина - Спартак Търнава
14 мар. 2021
- 18:00
Тренчин
2 6
Слован Братислава
Тренчин - Слован Братислава
Кръг 2
11 авг. 2020
- 19:00
Спартак Търнава
3 1
Ружомберок
Спартак Търнава - Ружомберок
11 авг. 2020
- 20:00
Жилина
1 2
Нитра
Жилина - Нитра
11 авг. 2020
- 21:00
Слован Братислава
5 0
Земплин Михаловце
Слован Братислава - Земплин Михаловце
12 авг. 2020
- 20:00
Похроние
1 2
Дунайска Стреда
Похроние - Дунайска Стреда
12 авг. 2020
- 20:00
Серед
4 0
Сеница
Серед - Сеница
12 авг. 2020
- 20:00
Тренчин
1 1
Злате Моравце
Тренчин - Злате Моравце
20 мар. 2021
- 19:00
Злате Моравце
1 0
Тренчин
Злате Моравце - Тренчин
20 мар. 2021
- 19:00
Ружомберок
2 0
Земплин Михаловце
Ружомберок - Земплин Михаловце
20 мар. 2021
- 19:00
Нитра
2 3
Похроние
Нитра - Похроние
20 мар. 2021
- 19:00
Сеница
1 0
Серед
Сеница - Серед
20 мар. 2021
- 19:30
Слован Братислава
2 2
Жилина
Слован Братислава - Жилина
21 мар. 2021
- 18:00
Спартак Търнава
3 2
Дунайска Стреда
Спартак Търнава - Дунайска Стреда
Кръг 3
15 авг. 2020
- 19:00
Тренчин
2 4
Жилина
Тренчин - Жилина
15 авг. 2020
- 20:00
Злате Моравце
2 1
Слован Братислава
Злате Моравце - Слован Братислава
15 авг. 2020
- 20:00
Спартак Търнава
1 1
Похроние
Спартак Търнава - Похроние
15 авг. 2020
- 20:00
Дунайска Стреда
6 0
Нитра
Дунайска Стреда - Нитра
15 авг. 2020
- 20:00
Ружомберок
0 0
Серед
Ружомберок - Серед
15 авг. 2020
- 20:00
Сеница
3 0
Земплин Михаловце
Сеница - Земплин Михаловце
3 апр. 2021
- 16:30
Слован Братислава
4 1
Злате Моравце
Слован Братислава - Злате Моравце
3 апр. 2021
- 18:00
Тренчин
0 1
Спартак Търнава
Тренчин - Спартак Търнава
3 апр. 2021
- 18:00
Похроние
1 2
Серед
Похроние - Серед
3 апр. 2021
- 18:00
Земплин Михаловце
1 0
Сеница
Земплин Михаловце - Сеница
3 апр. 2021
- 18:00
Нитра
1 0
Ружомберок
Нитра - Ружомберок
4 апр. 2021
- 17:00
Жилина
3 3
Дунайска Стреда
Жилина - Дунайска Стреда
Кръг 4
22 авг. 2020
- 19:00
Дунайска Стреда
2 1
Спартак Търнава
Дунайска Стреда - Спартак Търнава
22 авг. 2020
- 20:00
Нитра
1 1
Ружомберок
Нитра - Ружомберок
22 авг. 2020
- 21:00
Похроние
2 1
Жилина
Похроние - Жилина
25 авг. 2020
- 20:00
Земплин Михаловце
1 0
Злате Моравце
Земплин Михаловце - Злате Моравце
22 сеп. 2020
- 20:00
Серед
1 1
Тренчин
Серед - Тренчин
30 сеп. 2020
- 19:00
Слован Братислава
2 0
Сеница
Слован Братислава - Сеница
10 апр. 2021
- 16:30
Тренчин
2 3
Жилина
Тренчин - Жилина
10 апр. 2021
- 18:00
Спартак Търнава
3 0
Злате Моравце
Спартак Търнава - Злате Моравце
10 апр. 2021
- 18:00
Сеница
0 1
Ружомберок
Сеница - Ружомберок
10 апр. 2021
- 18:00
Серед
2 1
Нитра
Серед - Нитра
10 апр. 2021
- 18:00
Земплин Михаловце
1 2
Похроние
Земплин Михаловце - Похроние
11 апр. 2021
- 17:00
Дунайска Стреда
2 2
Слован Братислава
Дунайска Стреда - Слован Братислава
Кръг 5
29 авг. 2020
- 19:30
Сеница
0 0
Нитра
Сеница - Нитра
29 авг. 2020
- 20:00
Спартак Търнава
0 2
Серед
Спартак Търнава - Серед
30 авг. 2020
- 20:00
Ружомберок
0 0
Похроние
Ружомберок - Похроние
30 авг. 2020
- 20:00
Злате Моравце
1 2
Дунайска Стреда
Злате Моравце - Дунайска Стреда
30 авг. 2020
- 20:00
Жилина
6 2
Земплин Михаловце
Жилина - Земплин Михаловце
31 авг. 2020
- 20:00
Тренчин
1 2
Слован Братислава
Тренчин - Слован Братислава
17 апр. 2021
- 16:30
Слован Братислава
1 2
Спартак Търнава
Слован Братислава - Спартак Търнава
17 апр. 2021
- 16:30
Ружомберок
1 0
Похроние
Ружомберок - Похроние
17 апр. 2021
- 18:00
Дунайска Стреда
2 0
Тренчин
Дунайска Стреда - Тренчин
17 апр. 2021
- 18:00
Серед
2 0
Земплин Михаловце
Серед - Земплин Михаловце
17 апр. 2021
- 18:00
Нитра
0 3
Сеница
Нитра - Сеница
18 апр. 2021
- 17:00
Злате Моравце
1 0
Жилина
Злате Моравце - Жилина
Кръг 6
11 сеп. 2020
- 20:00
Злате Моравце
2 2
Сеница
Злате Моравце - Сеница
12 сеп. 2020
- 19:30
Слован Братислава
2 0
Спартак Търнава
Слован Братислава - Спартак Търнава
12 сеп. 2020
- 20:00
Нитра
3 1
Похроние
Нитра - Похроние
12 сеп. 2020
- 20:00
Земплин Михаловце
1 1
Тренчин
Земплин Михаловце - Тренчин
12 сеп. 2020
- 20:00
Дунайска Стреда
3 2
Ружомберок
Дунайска Стреда - Ружомберок
12 сеп. 2020
- 20:00
Серед
3 2
Жилина
Серед - Жилина
24 апр. 2021
- 15:30
Злате Моравце
0 1
Дунайска Стреда
Злате Моравце - Дунайска Стреда
24 апр. 2021
- 16:30
Ружомберок
2 1
Серед
Ружомберок - Серед
24 апр. 2021
- 18:00
Спартак Търнава
2 0
Тренчин
Спартак Търнава - Тренчин
24 апр. 2021
- 18:00
Сеница
1 1
Земплин Михаловце
Сеница - Земплин Михаловце
24 апр. 2021
- 18:00
Похроние
0 0
Нитра
Похроние - Нитра
25 апр. 2021
- 17:00
Жилина
2 3
Слован Братислава
Жилина - Слован Братислава
Кръг 7
19 сеп. 2020
- 20:00
Спартак Търнава
1 0
Злате Моравце
Спартак Търнава - Злате Моравце
19 сеп. 2020
- 20:00
Похроние
2 2
Серед
Похроние - Серед
19 сеп. 2020
- 20:00
Тренчин
3 2
Нитра
Тренчин - Нитра
19 сеп. 2020
- 21:00
Ружомберок
4 0
Земплин Михаловце
Ружомберок - Земплин Михаловце
20 сеп. 2020
- 19:00
Жилина
2 2
Слован Братислава
Жилина - Слован Братислава
20 сеп. 2020
- 20:00
Сеница
2 4
Дунайска Стреда
Сеница - Дунайска Стреда
1 май 2021
- 15:30
Дунайска Стреда
2 1
Жилина
Дунайска Стреда - Жилина
1 май 2021
- 18:00
Тренчин
3 0
Злате Моравце
Тренчин - Злате Моравце
1 май 2021
- 18:00
Сеница
1 0
Нитра
Сеница - Нитра
1 май 2021
- 18:00
Земплин Михаловце
2 1
Ружомберок
Земплин Михаловце - Ружомберок
1 май 2021
- 18:00
Серед
0 1
Похроние
Серед - Похроние
2 май 2021
- 19:00
Спартак Търнава
3 0
Слован Братислава
Спартак Търнава - Слован Братислава
Кръг 8
26 сеп. 2020
- 19:00
Сеница
0 2
Спартак Търнава
Сеница - Спартак Търнава
26 сеп. 2020
- 20:00
Злате Моравце
4 0
Жилина
Злате Моравце - Жилина
26 сеп. 2020
- 20:00
Земплин Михаловце
2 0
Похроние
Земплин Михаловце - Похроние
26 сеп. 2020
- 20:00
Нитра
3 0
Серед
Нитра - Серед
26 сеп. 2020
- 20:00
Слован Братислава
5 0
Ружомберок
Слован Братислава - Ружомберок
27 сеп. 2020
- 19:00
Дунайска Стреда
3 1
Тренчин
Дунайска Стреда - Тренчин
8 май 2021
- 18:00
Злате Моравце
0 0
Спартак Търнава
Злате Моравце - Спартак Търнава
8 май 2021
- 18:00
Жилина
5 3
Тренчин
Жилина - Тренчин
8 май 2021
- 18:00
Ружомберок
1 1
Сеница
Ружомберок - Сеница
8 май 2021
- 18:00
Похроние
0 0
Земплин Михаловце
Похроние - Земплин Михаловце
9 май 2021
- 19:00
Слован Братислава
0 1
Дунайска Стреда
Слован Братислава - Дунайска Стреда
9 май 2021
- 19:00
Нитра
0 1
Серед
Нитра - Серед
Кръг 9
3 окт. 2020
- 18:00
Жилина
4 1
Дунайска Стреда
Жилина - Дунайска Стреда
3 окт. 2020
- 20:00
Ружомберок
2 1
Злате Моравце
Ружомберок - Злате Моравце
3 окт. 2020
- 20:00
Спартак Търнава
0 2
Нитра
Спартак Търнава - Нитра
3 окт. 2020
- 20:00
Серед
1 1
Земплин Михаловце
Серед - Земплин Михаловце
4 окт. 2020
- 19:00
Похроние
1 2
Слован Братислава
Похроние - Слован Братислава
4 окт. 2020
- 20:00
Тренчин
0 1
Сеница
Тренчин - Сеница
15 май 2021
- 18:00
Злате Моравце
0 4
Слован Братислава
Злате Моравце - Слован Братислава
15 май 2021
- 18:00
Ружомберок
2 0
Нитра
Ружомберок - Нитра
15 май 2021
- 18:00
Земплин Михаловце
2 2
Серед
Земплин Михаловце - Серед
15 май 2021
- 18:00
Сеница
0 0
Похроние
Сеница - Похроние
15 май 2021
- 19:00
Тренчин
1 1
Дунайска Стреда
Тренчин - Дунайска Стреда
16 май 2021
- 19:00
Спартак Търнава
1 1
Жилина
Спартак Търнава - Жилина
Кръг 10
17 окт. 2020
- 18:00
Злате Моравце
3 1
Нитра
Злате Моравце - Нитра
17 окт. 2020
- 18:00
Слован Братислава
3 0
Серед
Слован Братислава - Серед
17 окт. 2020
- 18:00
Земплин Михаловце
2 4
Дунайска Стреда
Земплин Михаловце - Дунайска Стреда
17 окт. 2020
- 18:00
Тренчин
1 1
Похроние
Тренчин - Похроние
17 окт. 2020
- 18:00
Сеница
1 2
Ружомберок
Сеница - Ружомберок
18 окт. 2020
- 17:00
Жилина
2 1
Спартак Търнава
Жилина - Спартак Търнава
22 май 2021
- 20:00
Дунайска Стреда
2 0
Спартак Търнава
Дунайска Стреда - Спартак Търнава
22 май 2021
- 20:00
Жилина
5 1
Злате Моравце
Жилина - Злате Моравце
22 май 2021
- 20:00
Слован Братислава
2 1
Тренчин
Слован Братислава - Тренчин
22 май 2021
- 20:00
Серед
4 1
Сеница
Серед - Сеница
22 май 2021
- 20:00
Похроние
1 0
Ружомберок
Похроние - Ружомберок
22 май 2021
- 20:00
Нитра
0 4
Земплин Михаловце
Нитра - Земплин Михаловце
Кръг 11
24 окт. 2020
- 18:00
Спартак Търнава
2 0
Тренчин
Спартак Търнава - Тренчин
24 окт. 2020
- 18:00
Серед
1 2
Злате Моравце
Серед - Злате Моравце
24 окт. 2020
- 18:00
Похроние
1 2
Сеница
Похроние - Сеница
24 окт. 2020
- 18:00
Ружомберок
2 1
Жилина
Ружомберок - Жилина
24 окт. 2020
- 18:00
Нитра
1 1
Земплин Михаловце
Нитра - Земплин Михаловце
25 окт. 2020
- 18:00
Дунайска Стреда
1 1
Слован Братислава
Дунайска Стреда - Слован Братислава
Кръг 12
31 окт. 2020
- 19:00
Спартак Търнава
1 2
Земплин Михаловце
Спартак Търнава - Земплин Михаловце
31 окт. 2020
- 19:00
Похроние
2 2
Злате Моравце
Похроние - Злате Моравце
31 окт. 2020
- 19:00
Жилина
3 1
Сеница
Жилина - Сеница
1 ное. 2020
- 19:00
Слован Братислава
0 1
Нитра
Слован Братислава - Нитра
1 ное. 2020
- 19:00
Тренчин
3 1
Ружомберок
Тренчин - Ружомберок
2 дек. 2020
- 18:00
Серед
1 0
Дунайска Стреда
Серед - Дунайска Стреда
Кръг 13
7 ное. 2020
- 19:00
Дунайска Стреда
0 0
Похроние
Дунайска Стреда - Похроние
7 ное. 2020
- 19:00
Земплин Михаловце
0 2
Слован Братислава
Земплин Михаловце - Слован Братислава
7 ное. 2020
- 19:00
Злате Моравце
5 0
Тренчин
Злате Моравце - Тренчин
7 ное. 2020
- 19:00
Ружомберок
0 1
Спартак Търнава
Ружомберок - Спартак Търнава
8 ное. 2020
- 18:00
Нитра
0 3
Жилина
Нитра - Жилина
17 ное. 2020
- 16:00
Сеница
2 2
Серед
Сеница - Серед
Кръг 14
21 ное. 2020
- 16:00
Похроние
3 3
Спартак Търнава
Похроние - Спартак Търнава
21 ное. 2020
- 16:00
Серед
0 0
Ружомберок
Серед - Ружомберок
21 ное. 2020
- 16:00
Земплин Михаловце
0 1
Сеница
Земплин Михаловце - Сеница
21 ное. 2020
- 17:00
Жилина
2 0
Тренчин
Жилина - Тренчин
21 ное. 2020
- 19:00
Нитра
0 1
Дунайска Стреда
Нитра - Дунайска Стреда
22 ное. 2020
- 17:00
Слован Братислава
2 1
Злате Моравце
Слован Братислава - Злате Моравце
Кръг 15
28 ное. 2020
- 16:00
Жилина
2 1
Похроние
Жилина - Похроние
28 ное. 2020
- 16:00
Ружомберок
3 0
Нитра
Ружомберок - Нитра
28 ное. 2020
- 16:00
Злате Моравце
0 0
Земплин Михаловце
Злате Моравце - Земплин Михаловце
28 ное. 2020
- 18:15
Спартак Търнава
0 2
Дунайска Стреда
Спартак Търнава - Дунайска Стреда
29 ное. 2020
- 16:00
Тренчин
1 0
Серед
Тренчин - Серед
29 ное. 2020
- 17:00
Сеница
0 3
Слован Братислава
Сеница - Слован Братислава
Кръг 16
5 дек. 2020
- 16:00
Нитра
1 1
Сеница
Нитра - Сеница
5 дек. 2020
- 16:00
Земплин Михаловце
1 1
Жилина
Земплин Михаловце - Жилина
5 дек. 2020
- 16:00
Серед
2 6
Спартак Търнава
Серед - Спартак Търнава
5 дек. 2020
- 16:00
Похроние
2 2
Ружомберок
Похроние - Ружомберок
5 дек. 2020
- 19:00
Слован Братислава
2 0
Тренчин
Слован Братислава - Тренчин
6 дек. 2020
- 17:00
Дунайска Стреда
1 3
Злате Моравце
Дунайска Стреда - Злате Моравце
Кръг 17
12 дек. 2020
- 16:00
Сеница
1 1
Злате Моравце
Сеница - Злате Моравце
12 дек. 2020
- 16:00
Жилина
0 0
Серед
Жилина - Серед
12 дек. 2020
- 18:00
Ружомберок
1 1
Дунайска Стреда
Ружомберок - Дунайска Стреда
13 дек. 2020
- 16:00
Тренчин
2 2
Земплин Михаловце
Тренчин - Земплин Михаловце
13 дек. 2020
- 17:00
Спартак Търнава
0 3
Слован Братислава
Спартак Търнава - Слован Братислава
6 фев. 2021
- 19:30
Похроние
3 1
Нитра
Похроние - Нитра
Кръг 18
15 дек. 2020
- 18:00
Дунайска Стреда
2 0
Сеница
Дунайска Стреда - Сеница
16 дек. 2020
- 16:00
Земплин Михаловце
4 3
Ружомберок
Земплин Михаловце - Ружомберок
16 дек. 2020
- 16:00
Нитра
1 2
Тренчин
Нитра - Тренчин
16 дек. 2020
- 20:15
Слован Братислава
3 2
Жилина
Слован Братислава - Жилина
6 фев. 2021
- 16:00
Злате Моравце
2 4
Спартак Търнава
Злате Моравце - Спартак Търнава
9 фев. 2021
- 16:00
Серед
0 2
Похроние
Серед - Похроние
Кръг 19
13 фев. 2021
- 16:00
Жилина
4 1
Злате Моравце
Жилина - Злате Моравце
13 фев. 2021
- 16:00
Спартак Търнава
1 0
Сеница
Спартак Търнава - Сеница
13 фев. 2021
- 18:00
Ружомберок
0 0
Слован Братислава
Ружомберок - Слован Братислава
14 фев. 2021
- 16:00
Похроние
1 1
Земплин Михаловце
Похроние - Земплин Михаловце
14 фев. 2021
- 17:00
Тренчин
3 3
Дунайска Стреда
Тренчин - Дунайска Стреда
23 фев. 2021
- 16:00
Серед
1 2
Нитра
Серед - Нитра
Кръг 20
20 фев. 2021
- 16:00
Сеница
2 3
Тренчин
Сеница - Тренчин
20 фев. 2021
- 16:00
Злате Моравце
3 1
Ружомберок
Злате Моравце - Ружомберок
20 фев. 2021
- 16:00
Слован Братислава
1 0
Похроние
Слован Братислава - Похроние
20 фев. 2021
- 16:00
Земплин Михаловце
0 2
Серед
Земплин Михаловце - Серед
20 фев. 2021
- 17:00
Нитра
0 1
Спартак Търнава
Нитра - Спартак Търнава
21 фев. 2021
- 17:00
Дунайска Стреда
1 1
Жилина
Дунайска Стреда - Жилина
Кръг 21
27 фев. 2021
- 16:00
Ружомберок
2 3
Сеница
Ружомберок - Сеница
27 фев. 2021
- 16:00
Нитра
0 1
Злате Моравце
Нитра - Злате Моравце
27 фев. 2021
- 16:00
Похроние
0 1
Тренчин
Похроние - Тренчин
27 фев. 2021
- 16:00
Дунайска Стреда
2 1
Земплин Михаловце
Дунайска Стреда - Земплин Михаловце
27 фев. 2021
- 19:00
Спартак Търнава
2 1
Жилина
Спартак Търнава - Жилина
28 фев. 2021
- 17:00
Серед
0 5
Слован Братислава
Серед - Слован Братислава
Кръг 22
6 мар. 2021
- 16:30
Слован Братислава
3 1
Дунайска Стреда
Слован Братислава - Дунайска Стреда
6 мар. 2021
- 16:30
Тренчин
2 0
Спартак Търнава
Тренчин - Спартак Търнава
6 мар. 2021
- 16:30
Злате Моравце
1 0
Серед
Злате Моравце - Серед
6 мар. 2021
- 16:30
Сеница
1 1
Похроние
Сеница - Похроние
6 мар. 2021
- 16:30
Жилина
3 2
Ружомберок
Жилина - Ружомберок
6 мар. 2021
- 16:30
Земплин Михаловце
1 0
Нитра
Земплин Михаловце - Нитра
P