Словакия: Фортуна Лига 2021 – 2022

Фортуна Лига Словакия 2021 - 2022

2021-2022
Шампионска група
Група на изпадащите
Основен етап

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Ружомберок
р р п п п
10
6
4
0
19
6
13
22
2
10
6
3
1
19
9
10
21
3
10
4
3
3
7
5
2
15
4
10
2
4
4
11
14
-3
10
5
Серед
з р р з з
10
1
4
5
6
18
-12
7
6
Жилина
з р з з р
10
0
4
6
9
19
-10
4
Ружомберок
Слован Братислава
Спартак Търнава
Дунайска Стреда
Серед
Жилина
1 Ружомберок 0–0 0–0 4–1 3–1 3–0
2 Слован Братислава 1–1 1–0 3–1 5–1 2–2
3 Спартак Търнава 0–0 0–1 1–0 0–1 1–0
4 Дунайска Стреда 2–3 2–0 1–1 0–0 2–0
5 Серед 1–3 0–3 0–2 0–0 1–1
6 Жилина 0–2 2–3 1–2 2–2 1–1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Кръг 1
4 мар. 2022
- 18:00
Ружомберок
4 1
Дунайска Стреда
Ружомберок - Дунайска Стреда
5 мар. 2022
- 16:00
Спартак Търнава
0 1
Серед
Спартак Търнава - Серед
6 мар. 2022
- 18:00
Жилина
2 3
Слован Братислава
Жилина - Слован Братислава
Кръг 2
12 мар. 2022
- 16:00
Слован Братислава
1 1
Ружомберок
Слован Братислава - Ружомберок
12 мар. 2022
- 16:00
Серед
1 1
Жилина
Серед - Жилина
13 мар. 2022
- 18:00
Дунайска Стреда
1 1
Спартак Търнава
Дунайска Стреда - Спартак Търнава
Кръг 3
19 мар. 2022
- 14:00
Жилина
2 2
Дунайска Стреда
Жилина - Дунайска Стреда
19 мар. 2022
- 16:00
Слован Братислава
5 1
Серед
Слован Братислава - Серед
20 мар. 2022
- 18:00
Ружомберок
0 0
Спартак Търнава
Ружомберок - Спартак Търнава
Кръг 4
1 апр. 2022
- 18:00
Жилина
0 2
Ружомберок
Жилина - Ружомберок
2 апр. 2022
- 19:00
Дунайска Стреда
0 0
Серед
Дунайска Стреда - Серед
3 апр. 2022
- 18:00
Спартак Търнава
0 1
Слован Братислава
Спартак Търнава - Слован Братислава
Кръг 5
9 апр. 2022
- 19:00
Спартак Търнава
1 0
Жилина
Спартак Търнава - Жилина
10 апр. 2022
- 18:00
Слован Братислава
3 1
Дунайска Стреда
Слован Братислава - Дунайска Стреда
10 апр. 2022
- 19:00
Серед
1 3
Ружомберок
Серед - Ружомберок
Кръг 6
15 апр. 2022
- 18:00
Ружомберок
0 0
Слован Братислава
Ружомберок - Слован Братислава
16 апр. 2022
- 19:00
Дунайска Стреда
2 0
Жилина
Дунайска Стреда - Жилина
17 апр. 2022
- 18:00
Серед
0 2
Спартак Търнава
Серед - Спартак Търнава
Кръг 7
23 апр. 2022
- 19:00
Жилина
1 1
Серед
Жилина - Серед
24 апр. 2022
- 18:00
Спартак Търнава
0 0
Ружомберок
Спартак Търнава - Ружомберок
24 апр. 2022
- 20:30
Дунайска Стреда
2 0
Слован Братислава
Дунайска Стреда - Слован Братислава
Кръг 8
30 апр. 2022
- 19:00
Серед
0 0
Дунайска Стреда
Серед - Дунайска Стреда
1 май 2022
- 21:00
Слован Братислава
1 0
Спартак Търнава
Слован Братислава - Спартак Търнава
4 май 2022
- 18:00
Ружомберок
3 0
Жилина
Ружомберок - Жилина
Кръг 9
14 май 2022
- 18:00
Жилина
1 2
Спартак Търнава
Жилина - Спартак Търнава
14 май 2022
- 18:00
Серед
0 3
Слован Братислава
Серед - Слован Братислава
15 май 2022
- 21:00
Дунайска Стреда
2 3
Ружомберок
Дунайска Стреда - Ружомберок
Кръг 10
21 май 2022
- 18:00
Спартак Търнава
1 0
Дунайска Стреда
Спартак Търнава - Дунайска Стреда
21 май 2022
- 18:00
Слован Братислава
2 2
Жилина
Слован Братислава - Жилина
21 май 2022
- 18:00
Ружомберок
3 1
Серед
Ружомберок - Серед

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Тренчин
п п п п р
10
7
2
1
26
10
16
23
2
10
6
1
3
15
14
1
19
3
10
5
2
3
12
11
1
17
4
10
3
2
5
11
14
-3
11
5
Похроние
р з з п п
10
2
2
6
8
12
-4
8
6
Сеница
з з р з з
10
2
1
7
8
19
-11
7
Тренчин
Липтовски Микулаш
Земплин Михаловце
Злате Моравце
Похроние
Сеница
1 Тренчин 5–2 2–2 4–3 2–0 4–1
2 Липтовски Микулаш 0–3 3–1 0–2 1–0 2–1
3 Земплин Михаловце 1–0 1–2 1–0 1–0 1–0
4 Злате Моравце 0–2 0–1 1–1 1–3 3–2
5 Похроние 1–1 1–1 1–2 0–1 1–0
6 Сеница 0–3 0–3 2–1 0–0 2–1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Кръг 1
5 мар. 2022
- 16:00
Земплин Михаловце
1 0
Тренчин
Земплин Михаловце - Тренчин
5 мар. 2022
- 16:00
Похроние
0 1
Злате Моравце
Похроние - Злате Моравце
5 мар. 2022
- 16:00
Липтовски Микулаш
2 1
Сеница
Липтовски Микулаш - Сеница
Кръг 2
11 мар. 2022
- 18:00
Тренчин
2 0
Похроние
Тренчин - Похроние
12 мар. 2022
- 16:00
Сеница
2 1
Земплин Михаловце
Сеница - Земплин Михаловце
12 мар. 2022
- 16:00
Злате Моравце
0 1
Липтовски Микулаш
Злате Моравце - Липтовски Микулаш
Кръг 3
19 мар. 2022
- 16:00
Тренчин
4 1
Сеница
Тренчин - Сеница
19 мар. 2022
- 16:00
Земплин Михаловце
1 0
Злате Моравце
Земплин Михаловце - Злате Моравце
19 мар. 2022
- 16:00
Похроние
1 1
Липтовски Микулаш
Похроние - Липтовски Микулаш
Кръг 4
2 апр. 2022
- 17:00
Липтовски Микулаш
0 3
Тренчин
Липтовски Микулаш - Тренчин
2 апр. 2022
- 19:00
Злате Моравце
3 2
Сеница
Злате Моравце - Сеница
2 апр. 2022
- 19:00
Земплин Михаловце
1 0
Похроние
Земплин Михаловце - Похроние
Кръг 5
8 апр. 2022
- 18:00
Липтовски Микулаш
3 1
Земплин Михаловце
Липтовски Микулаш - Земплин Михаловце
9 апр. 2022
- 19:00
Сеница
2 1
Похроние
Сеница - Похроние
26 апр. 2022
- 19:00
Тренчин
4 3
Злате Моравце
Тренчин - Злате Моравце
Кръг 6
16 апр. 2022
- 19:00
Сеница
0 3
Липтовски Микулаш
Сеница - Липтовски Микулаш
16 апр. 2022
- 19:00
Похроние
1 1
Тренчин
Похроние - Тренчин
18 апр. 2022
- 15:00
Злате Моравце
1 1
Земплин Михаловце
Злате Моравце - Земплин Михаловце
Кръг 7
23 апр. 2022
- 19:00
Злате Моравце
0 2
Тренчин
Злате Моравце - Тренчин
23 апр. 2022
- 19:00
Липтовски Микулаш
1 0
Похроние
Липтовски Микулаш - Похроние
23 апр. 2022
- 19:00
Земплин Михаловце
1 0
Сеница
Земплин Михаловце - Сеница
Кръг 8
30 апр. 2022
- 19:00
Похроние
1 2
Земплин Михаловце
Похроние - Земплин Михаловце
30 апр. 2022
- 19:00
Тренчин
5 2
Липтовски Микулаш
Тренчин - Липтовски Микулаш
30 апр. 2022
- 19:00
Сеница
0 0
Злате Моравце
Сеница - Злате Моравце
Кръг 9
13 май 2022
- 21:00
Земплин Михаловце
1 2
Липтовски Микулаш
Земплин Михаловце - Липтовски Микулаш
14 май 2022
- 18:00
Злате Моравце
1 3
Похроние
Злате Моравце - Похроние
14 май 2022
- 18:00
Сеница
0 3
Тренчин
Сеница - Тренчин
Кръг 10
21 май 2022
- 18:00
Липтовски Микулаш
0 2
Злате Моравце
Липтовски Микулаш - Злате Моравце
21 май 2022
- 18:00
Тренчин
2 2
Земплин Михаловце
Тренчин - Земплин Михаловце
21 май 2022
- 18:00
Похроние
1 0
Сеница
Похроние - Сеница

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
22
16
5
1
52
16
36
53
2
22
13
6
3
29
12
17
45
3
Ружомберок
р р п з п
22
11
8
3
39
17
22
41
4
22
10
6
6
28
23
5
36
5
Серед
р з п п п
22
9
5
8
28
28
0
32
6
Жилина
п р з п з
22
8
6
8
34
33
1
30
7
Сеница
п п з з п
22
7
6
9
21
32
-11
27
8
Тренчин
з з п р р
22
6
7
9
32
33
-1
25
9
22
7
2
13
20
31
-11
23
10
22
5
6
11
27
43
-16
21
11
22
4
7
11
22
36
-14
19
12
Похроние
з р з з з
22
2
4
16
19
47
-28
10
- Фортуна Лига (Шампионска група)
- Фортуна Лига (Група на изпадащите)
покажи на цял екран
Слован Братислава
Спартак Търнава
Ружомберок
Дунайска Стреда
Серед
Жилина
Сеница
Тренчин
Земплин Михаловце
Липтовски Микулаш
Злате Моравце
Похроние
1 Слован Братислава 0–0 1–0 0–0 2–0 2–2 5–0 2–0 3–1 4–0 4–1 5–1
2 Спартак Търнава 0–3 0–3 1–1 2–0 1–1 2–1 0–0 2–0 4–0 2–0 2–0
3 Ружомберок 1–0 0–0 1–2 3–1 5–1 0–0 3–0 0–0 4–1 1–1 1–0
4 Дунайска Стреда 1–1 0–3 0–0 1–3 3–1 1–0 1–1 1–0 3–1 4–2 2–0
5 Серед 0–1 0–1 2–3 1–0 1–1 2–1 4–2 0–1 2–0 2–1 3–1
6 Жилина 1–1 0–1 0–2 0–2 3–0 3–0 1–3 2–1 2–2 4–1 3–1
7 Сеница 0–3 2–1 0–2 1–1 1–2 2–2 1–0 1–1 1–0 1–2 1–0
8 Тренчин 2–3 0–1 1–1 0–1 0–0 1–3 3–3 4–2 2–2 4–0 3–0
9 Земплин Михаловце 1–2 1–2 0–3 4–1 0–1 1–0 0–1 1–2 2–1 2–1 0–2
10 Липтовски Микулаш 1–4 0–2 3–2 1–0 1–1 2–1 1–2 2–1 0–1 0–0 5–1
11 Злате Моравце 1–2 0–0 2–2 2–0 2–2 0–1 1–1 0–1 0–1 2–2 1–0
12 Похроние 3–4 0–2 2–2 0–3 1–1 1–2 0–1 2–2 2–0 2–2 0–2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Кръг 1
23 юли 2021
- 21:00
Тренчин
4 0
Злате Моравце
Тренчин - Злате Моравце
24 юли 2021
- 19:00
Липтовски Микулаш
1 4
Слован Братислава
Липтовски Микулаш - Слован Братислава
24 юли 2021
- 19:00
Ружомберок
0 0
Сеница
Ружомберок - Сеница
25 юли 2021
- 18:00
Земплин Михаловце
4 1
Дунайска Стреда
Земплин Михаловце - Дунайска Стреда
25 юли 2021
- 19:00
Жилина
3 0
Серед
Жилина - Серед
25 юли 2021
- 21:00
Спартак Търнава
2 0
Похроние
Спартак Търнава - Похроние
Кръг 2
30 юли 2021
- 21:00
Серед
2 3
Ружомберок
Серед - Ружомберок
31 юли 2021
- 19:00
Похроние
2 0
Земплин Михаловце
Похроние - Земплин Михаловце
31 юли 2021
- 21:00
Слован Братислава
2 0
Тренчин
Слован Братислава - Тренчин
1 авг. 2021
- 19:00
Сеница
2 1
Спартак Търнава
Сеница - Спартак Търнава
1 авг. 2021
- 19:00
Злате Моравце
0 1
Жилина
Злате Моравце - Жилина
1 авг. 2021
- 19:00
Дунайска Стреда
3 1
Липтовски Микулаш
Дунайска Стреда - Липтовски Микулаш
Кръг 3
6 авг. 2021
- 21:00
Злате Моравце
1 1
Сеница
Злате Моравце - Сеница
7 авг. 2021
- 19:00
Земплин Михаловце
1 2
Тренчин
Земплин Михаловце - Тренчин
8 авг. 2021
- 19:00
Жилина
3 1
Похроние
Жилина - Похроние
8 авг. 2021
- 21:00
Серед
1 0
Дунайска Стреда
Серед - Дунайска Стреда
9 авг. 2021
- 19:00
Спартак Търнава
4 0
Липтовски Микулаш
Спартак Търнава - Липтовски Микулаш
22 сеп. 2021
- 19:00
Ружомберок
1 0
Слован Братислава
Ружомберок - Слован Братислава
Кръг 4
13 авг. 2021
- 21:00
Тренчин
1 1
Ружомберок
Тренчин - Ружомберок
14 авг. 2021
- 19:00
Слован Братислава
3 1
Земплин Михаловце
Слован Братислава - Земплин Михаловце
14 авг. 2021
- 19:00
Сеница
1 1
Дунайска Стреда
Сеница - Дунайска Стреда
14 авг. 2021
- 19:00
Похроние
1 1
Серед
Похроние - Серед
15 авг. 2021
- 19:00
Спартак Търнава
2 0
Злате Моравце
Спартак Търнава - Злате Моравце
15 авг. 2021
- 21:00
Липтовски Микулаш
2 1
Жилина
Липтовски Микулаш - Жилина
Кръг 5
20 авг. 2021
- 21:00
Злате Моравце
1 0
Похроние
Злате Моравце - Похроние
21 авг. 2021
- 19:00
Ружомберок
0 0
Спартак Търнава
Ружомберок - Спартак Търнава
21 авг. 2021
- 19:00
Земплин Михаловце
2 1
Липтовски Микулаш
Земплин Михаловце - Липтовски Микулаш
22 авг. 2021
- 19:00
Жилина
3 0
Сеница
Жилина - Сеница
22 авг. 2021
- 19:00
Серед
0 1
Слован Братислава
Серед - Слован Братислава
22 авг. 2021
- 21:00
Дунайска Стреда
1 1
Тренчин
Дунайска Стреда - Тренчин
Кръг 6
27 авг. 2021
- 21:00
Похроние
0 3
Дунайска Стреда
Похроние - Дунайска Стреда
28 авг. 2021
- 19:00
Липтовски Микулаш
1 2
Сеница
Липтовски Микулаш - Сеница
28 авг. 2021
- 19:00
Ружомберок
0 0
Земплин Михаловце
Ружомберок - Земплин Михаловце
28 авг. 2021
- 19:00
Тренчин
0 0
Серед
Тренчин - Серед
29 авг. 2021
- 19:00
Слован Братислава
4 1
Злате Моравце
Слован Братислава - Злате Моравце
29 авг. 2021
- 21:00
Спартак Търнава
1 1
Жилина
Спартак Търнава - Жилина
Кръг 7
10 сеп. 2021
- 18:00
Злате Моравце
2 2
Ружомберок
Злате Моравце - Ружомберок
11 сеп. 2021
- 19:00
Жилина
1 3
Тренчин
Жилина - Тренчин
11 сеп. 2021
- 19:00
Земплин Михаловце
1 2
Спартак Търнава
Земплин Михаловце - Спартак Търнава
11 сеп. 2021
- 19:00
Сеница
1 0
Похроние
Сеница - Похроние
11 сеп. 2021
- 19:00
Серед
2 0
Липтовски Микулаш
Серед - Липтовски Микулаш
12 сеп. 2021
- 18:00
Дунайска Стреда
1 1
Слован Братислава
Дунайска Стреда - Слован Братислава
Кръг 8
17 сеп. 2021
- 18:00
Спартак Търнава
2 0
Серед
Спартак Търнава - Серед
18 сеп. 2021
- 19:00
Тренчин
3 3
Сеница
Тренчин - Сеница
18 сеп. 2021
- 19:00
Ружомберок
1 2
Дунайска Стреда
Ружомберок - Дунайска Стреда
18 сеп. 2021
- 19:00
Земплин Михаловце
2 1
Злате Моравце
Земплин Михаловце - Злате Моравце
18 сеп. 2021
- 19:00
Липтовски Микулаш
5 1
Похроние
Липтовски Микулаш - Похроние
19 сеп. 2021
- 18:00
Слован Братислава
2 2
Жилина
Слован Братислава - Жилина
Кръг 9
24 сеп. 2021
- 18:00
Похроние
2 2
Тренчин
Похроние - Тренчин
25 сеп. 2021
- 19:00
Жилина
0 2
Ружомберок
Жилина - Ружомберок
25 сеп. 2021
- 19:00
Злате Моравце
2 2
Липтовски Микулаш
Злате Моравце - Липтовски Микулаш
25 сеп. 2021
- 19:00
Сеница
0 3
Слован Братислава
Сеница - Слован Братислава
25 сеп. 2021
- 19:00
Серед
0 1
Земплин Михаловце
Серед - Земплин Михаловце
26 сеп. 2021
- 18:00
Дунайска Стреда
0 3
Спартак Търнава
Дунайска Стреда - Спартак Търнава
Кръг 10
1 окт. 2021
- 18:00
Дунайска Стреда
4 2
Злате Моравце
Дунайска Стреда - Злате Моравце
2 окт. 2021
- 19:00
Ружомберок
4 1
Липтовски Микулаш
Ружомберок - Липтовски Микулаш
2 окт. 2021
- 19:00
Земплин Михаловце
1 0
Жилина
Земплин Михаловце - Жилина
2 окт. 2021
- 19:00
Серед
2 1
Сеница
Серед - Сеница
3 окт. 2021
- 16:00
Слован Братислава
5 1
Похроние
Слован Братислава - Похроние
3 окт. 2021
- 18:00
Тренчин
0 1
Спартак Търнава
Тренчин - Спартак Търнава
Кръг 11
15 окт. 2021
- 18:00
Липтовски Микулаш
2 1
Тренчин
Липтовски Микулаш - Тренчин
16 окт. 2021
- 17:00
Жилина
0 2
Дунайска Стреда
Жилина - Дунайска Стреда
16 окт. 2021
- 19:00
Злате Моравце
2 2
Серед
Злате Моравце - Серед
16 окт. 2021
- 19:00
Похроние
2 2
Ружомберок
Похроние - Ружомберок
16 окт. 2021
- 19:00
Сеница
1 1
Земплин Михаловце
Сеница - Земплин Михаловце
17 окт. 2021
- 18:00
Спартак Търнава
0 3
Слован Братислава
Спартак Търнава - Слован Братислава
Кръг 12
22 окт. 2021
- 18:00
Серед
1 1
Жилина
Серед - Жилина
23 окт. 2021
- 19:00
Злате Моравце
0 1
Тренчин
Злате Моравце - Тренчин
23 окт. 2021
- 19:00
Сеница
0 2
Ружомберок
Сеница - Ружомберок
23 окт. 2021
- 19:00
Похроние
0 2
Спартак Търнава
Похроние - Спартак Търнава
24 окт. 2021
- 16:00
Слован Братислава
4 0
Липтовски Микулаш
Слован Братислава - Липтовски Микулаш
24 окт. 2021
- 18:00
Дунайска Стреда
1 0
Земплин Михаловце
Дунайска Стреда - Земплин Михаловце
Кръг 13
29 окт. 2021
- 18:00
Спартак Търнава
2 1
Сеница
Спартак Търнава - Сеница
30 окт. 2021
- 19:00
Ружомберок
3 1
Серед
Ружомберок - Серед
30 окт. 2021
- 19:00
Жилина
4 1
Злате Моравце
Жилина - Злате Моравце
30 окт. 2021
- 19:00
Земплин Михаловце
0 2
Похроние
Земплин Михаловце - Похроние
30 окт. 2021
- 19:00
Липтовски Микулаш
1 0
Дунайска Стреда
Липтовски Микулаш - Дунайска Стреда
31 окт. 2021
- 18:00
Тренчин
2 3
Слован Братислава
Тренчин - Слован Братислава
Кръг 14
5 ное. 2021
- 18:00
Тренчин
4 2
Земплин Михаловце
Тренчин - Земплин Михаловце
6 ное. 2021
- 16:00
Сеница
1 2
Злате Моравце
Сеница - Злате Моравце
6 ное. 2021
- 16:00
Похроние
1 2
Жилина
Похроние - Жилина
6 ное. 2021
- 16:00
Дунайска Стреда
1 3
Серед
Дунайска Стреда - Серед
7 ное. 2021
- 16:00
Слован Братислава
1 0
Ружомберок
Слован Братислава - Ружомберок
7 ное. 2021
- 18:00
Липтовски Микулаш
0 2
Спартак Търнава
Липтовски Микулаш - Спартак Търнава
Кръг 15
19 ное. 2021
- 18:00
Ружомберок
3 0
Тренчин
Ружомберок - Тренчин
20 ное. 2021
- 16:00
Дунайска Стреда
1 0
Сеница
Дунайска Стреда - Сеница
20 ное. 2021
- 16:00
Злате Моравце
0 0
Спартак Търнава
Злате Моравце - Спартак Търнава
20 ное. 2021
- 16:00
Жилина
2 2
Липтовски Микулаш
Жилина - Липтовски Микулаш
20 ное. 2021
- 16:00
Серед
3 1
Похроние
Серед - Похроние
21 ное. 2021
- 18:00
Земплин Михаловце
1 2
Слован Братислава
Земплин Михаловце - Слован Братислава
Кръг 16
27 ное. 2021
- 16:00
Липтовски Микулаш
0 1
Земплин Михаловце
Липтовски Микулаш - Земплин Михаловце
27 ное. 2021
- 16:00
Тренчин
0 1
Дунайска Стреда
Тренчин - Дунайска Стреда
27 ное. 2021
- 16:00
Похроние
0 2
Злате Моравце
Похроние - Злате Моравце
28 ное. 2021
- 18:00
Спартак Търнава
0 3
Ружомберок
Спартак Търнава - Ружомберок
29 ное. 2021
- 19:00
Слован Братислава
2 0
Серед
Слован Братислава - Серед
30 ное. 2021
- 16:00
Сеница
2 2
Жилина
Сеница - Жилина
Кръг 17
3 дек. 2021
- 18:00
Злате Моравце
1 2
Слован Братислава
Злате Моравце - Слован Братислава
4 дек. 2021
- 16:00
Сеница
1 0
Липтовски Микулаш
Сеница - Липтовски Микулаш
4 дек. 2021
- 16:00
Земплин Михаловце
0 3
Ружомберок
Земплин Михаловце - Ружомберок
4 дек. 2021
- 16:00
Дунайска Стреда
2 0
Похроние
Дунайска Стреда - Похроние
4 дек. 2021
- 16:00
Серед
4 2
Тренчин
Серед - Тренчин
5 дек. 2021
- 18:00
Жилина
0 1
Спартак Търнава
Жилина - Спартак Търнава
Кръг 18
10 дек. 2021
- 18:00
Спартак Търнава
2 0
Земплин Михаловце
Спартак Търнава - Земплин Михаловце
11 дек. 2021
- 16:00
Ружомберок
1 1
Злате Моравце
Ружомберок - Злате Моравце
11 дек. 2021
- 16:00
Тренчин
1 3
Жилина
Тренчин - Жилина
11 дек. 2021
- 16:00
Похроние
0 1
Сеница
Похроние - Сеница
11 дек. 2021
- 16:00
Липтовски Микулаш
1 1
Серед
Липтовски Микулаш - Серед
12 дек. 2021
- 18:00
Слован Братислава
0 0
Дунайска Стреда
Слован Братислава - Дунайска Стреда
Кръг 19
17 дек. 2021
- 18:00
Дунайска Стреда
0 0
Ружомберок
Дунайска Стреда - Ружомберок
18 дек. 2021
- 16:00
Сеница
1 0
Тренчин
Сеница - Тренчин
18 дек. 2021
- 16:00
Злате Моравце
0 1
Земплин Михаловце
Злате Моравце - Земплин Михаловце
18 дек. 2021
- 16:00
Похроние
2 2
Липтовски Микулаш
Похроние - Липтовски Микулаш
18 дек. 2021
- 16:00
Серед
0 1
Спартак Търнава
Серед - Спартак Търнава
19 дек. 2021
- 18:00
Жилина
1 1
Слован Братислава
Жилина - Слован Братислава
Кръг 20
11 фев. 2022
- 18:00
Земплин Михаловце
0 1
Серед
Земплин Михаловце - Серед
12 фев. 2022
- 16:00
Липтовски Микулаш
0 0
Злате Моравце
Липтовски Микулаш - Злате Моравце
12 фев. 2022
- 16:00
Слован Братислава
5 0
Сеница
Слован Братислава - Сеница
12 фев. 2022
- 16:00
Тренчин
3 0
Похроние
Тренчин - Похроние
13 фев. 2022
- 18:00
Спартак Търнава
1 1
Дунайска Стреда
Спартак Търнава - Дунайска Стреда
14 фев. 2022
- 16:00
Ружомберок
5 1
Жилина
Ружомберок - Жилина
Кръг 21
18 фев. 2022
- 18:00
Злате Моравце
2 0
Дунайска Стреда
Злате Моравце - Дунайска Стреда
19 фев. 2022
- 16:00
Липтовски Микулаш
3 2
Ружомберок
Липтовски Микулаш - Ружомберок
19 фев. 2022
- 16:00
Жилина
2 1
Земплин Михаловце
Жилина - Земплин Михаловце
19 фев. 2022
- 16:00
Похроние
3 4
Слован Братислава
Похроние - Слован Братислава
19 фев. 2022
- 16:00
Спартак Търнава
0 0
Тренчин
Спартак Търнава - Тренчин
20 фев. 2022
- 18:00
Сеница
1 2
Серед
Сеница - Серед
Кръг 22
26 фев. 2022
- 18:00
Серед
2 1
Злате Моравце
Серед - Злате Моравце
26 фев. 2022
- 18:00
Слован Братислава
0 0
Спартак Търнава
Слован Братислава - Спартак Търнава
26 фев. 2022
- 18:00
Ружомберок
1 0
Похроние
Ружомберок - Похроние
26 фев. 2022
- 18:00
Земплин Михаловце
0 1
Сеница
Земплин Михаловце - Сеница
26 фев. 2022
- 18:00
Дунайска Стреда
3 1
Жилина
Дунайска Стреда - Жилина
26 фев. 2022
- 18:00
Тренчин
2 2
Липтовски Микулаш
Тренчин - Липтовски Микулаш
Позиция#
Играч
Голове
1
Тренчин
13
2
Тренчин
10
3
Ружомберок
9
4
Слован Братислава
9
5
Слован Братислава
8
6
Похроние
8
7
Спартак Търнава
8
8
Ружомберок
7
9
Дунайска Стреда
7
10
Тренчин
7
11
Злате Моравце
7
12
Жилина
Сеница
7
13
Липтовски Микулаш
7
14
Липтовски Микулаш
7
15
Слован Братислава
6
Позиция#
Играч
Асистенции
1
Тренчин
8
2
Жилина
7
3
Тренчин
6
4
Злате Моравце
6
5
Ружомберок
5
6
Слован Братислава
5
7
Серед
5
8
Слован Братислава
4
9
Земплин Михаловце
4
10
Злате Моравце
4
11
Ружомберок
4
12
Земплин Михаловце
4
13
Слован Братислава
3
14
Дунайска Стреда
3
15
Ружомберок
3
#
Играч
Точки
1
Jakub Paur
Жилина
Жилина
5
1
1
12
2
Мартин Шкъртел
Спартак Търнава
Спартак Търнава
5
0
1
10
3
Milan Šimčák
Сеница
Сеница
Похроние
Похроние
8
1
0
10
4
Roberto Dias
Серед
Серед
5
0
1
10
5
Филип Васко
Земплин Михаловце
Земплин Михаловце
7
1
0
9
6
R. Bartos
Липтовски Микулаш
Липтовски Микулаш
4
0
1
9
7
A. Pajer
Похроние
Похроние
7
1
0
9
8
M. Ljubičić
Серед
Серед
8
0
0
8
9
Vladimír Weiss
Слован Братислава
Слован Братислава
6
1
0
8
10
Bamidele Isa Yusuf
Спартак Търнава
Спартак Търнава
8
0
0
8
11
D. Špiriak
Похроние
Похроние
4
2
0
8
12
A. Morong
Серед
Серед
3
0
1
8
13
O. Luterán
Ружомберок
Ружомберок
8
0
0
8
14
David Gac
Сеница
Сеница
3
0
1
8
15
I. Rabiu
Слован Братислава
Слован Братислава
7
0
0
7
16
Dani Iglesias
Серед
Серед
7
0
0
7
17
M. Lačný
Похроние
Похроние
7
0
0
7
18
G. Neofytidis
Земплин Михаловце
Земплин Михаловце
Злате Моравце
Злате Моравце
5
1
0
7
19
J. Piroska
Сеница
Сеница
2
0
1
7
20
T. Oshima
Земплин Михаловце
Земплин Михаловце
5
1
0
7
21
G. Halabrin
Сеница
Сеница
7
0
0
7
Първата лига на Словакия се нарича Цоргон лига или Фортуна лига. Тя е създадена през 1993 година и в нея се състезават 12 отбора. В редовният сезон играят 12-те отбора всеки срещу всеки на разменено гостуване по един път.Шампионът в лигата взема участие в квалификациите за шампионската лига, а пък вторият отбор се класира за Лига Европа, заедно с носителя на купата на Словакия. Отборите, които заемат последните четири места в лигата играят плейаути заедно с първите 4-ри отбора от Втора лига. Първите 4-ри отбора от класирането на плейаутите заема място в Цоргон лига. Слован Братислава е отбора, който има най-много шампионски титли в първенството – 10.  Жилина е на втора позиция с 7 трофея. Останалите отбори имат незначителен брой шампионски титли. В тази страница за Цоргон Лига ще откриете много статистистика, новини и информация за всички отбори. Това включва подробни статистически данни за всички отбори, изминали и предстоящи срещи, както и H2H мачове за всеки. Информация за контузени и наказани играчи, както и за новините отколо всички отбори може да следите тук.

Словакия – ЧЗВ

Да, в 7спорт можете да откриете актуално класиране на отборите за настоящия сезон.
Най-успешният отбор в лигата е този на Слован Братислава с 10 трофея.
Първият отбор в края на сезона получава промоция за Шампионската лига, докато следващите два получават квоти за Лига на Конференциите.
P