Хърватия HNL 2020 – 2021

Хърватия HNL 2021

2020-2021

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
36
26
7
3
84
28
56
85
2
Осиек
р з п п п
36
23
8
5
59
25
34
77
3
Риека
з з п п п
36
18
7
11
51
46
5
61
4
36
18
6
12
48
37
11
60
5
Горица
п п з з з
36
17
8
11
60
47
13
59
6
Шибеник
з п з з з
36
9
8
19
32
47
-15
35
7
36
7
13
16
36
53
-17
34
8
36
7
9
20
29
60
-31
30
9
Истра 1961
з з р п з
36
7
8
21
27
52
-25
29
10
36
6
10
20
30
61
-31
28
Динамо Загреб
Осиек
Риека
Хайдук Сплит
Горица
Шибеник
Славен Белупо
Локомотив Загреб
Истра 1961
Слобода Вараждин
1 Динамо Загреб 1–0 2–0 2–0 1–0 1–0 3–0 2–0 1–0 2–2
2 Осиек 1–1 2–0 2–0 1–1 3–0 3–0 2–0 2–1 1–1
3 Риека 1–5 0–0 0–1 2–1 2–2 1–1 3–0 1–1 2–0
4 Хайдук Сплит 1–1 0–1 3–2 4–0 1–0 2–2 2–0 1–0 2–0
5 Горица 0–3 1–0 3–4 1–1 1–0 0–1 4–2 2–1 0–0
6 Шибеник 1–1 0–4 0–1 0–2 1–1 2–0 0–0 1–0 0–0
7 Славен Белупо 0–2 2–2 0–2 1–1 0–1 2–2 0–0 1–1 1–0
8 Локомотив Загреб 0–2 0–2 2–3 0–2 0–3 1–0 3–1 0–1 4–0
9 Истра 1961 0–1 0–2 1–2 0–1 0–2 3–2 1–0 1–1 0–1
10 Слобода Вараждин 0–5 2–3 2–3 0–1 2–1 1–1 1–1 0–1 1–1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
Кръг 1
14 авг. 2020
- 21:00
Слобода Вараждин
1 5
Горица
Слобода Вараждин - Горица
15 авг. 2020
- 18:55
Риека
2 1
Шибеник
Риека - Шибеник
15 авг. 2020
- 21:05
Осиек
0 0
Славен Белупо
Осиек - Славен Белупо
16 авг. 2020
- 18:55
Хайдук Сплит
2 0
Истра 1961
Хайдук Сплит - Истра 1961
16 авг. 2020
- 21:05
Динамо Загреб
6 0
Локомотив Загреб
Динамо Загреб - Локомотив Загреб
Кръг 2
21 авг. 2020
- 18:55
Локомотив Загреб
1 0
Риека
Локомотив Загреб - Риека
21 авг. 2020
- 21:05
Истра 1961
0 1
Динамо Загреб
Истра 1961 - Динамо Загреб
22 авг. 2020
- 18:55
Славен Белупо
1 2
Горица
Славен Белупо - Горица
22 авг. 2020
- 21:05
Шибеник
0 1
Слобода Вараждин
Шибеник - Слобода Вараждин
23 авг. 2020
- 18:55
Осиек
1 2
Хайдук Сплит
Осиек - Хайдук Сплит
Кръг 3
28 авг. 2020
- 21:00
Горица
3 2
Шибеник
Горица - Шибеник
29 авг. 2020
- 18:55
Риека
2 1
Истра 1961
Риека - Истра 1961
29 авг. 2020
- 21:05
Хайдук Сплит
2 2
Славен Белупо
Хайдук Сплит - Славен Белупо
30 авг. 2020
- 18:55
Слобода Вараждин
1 1
Локомотив Загреб
Слобода Вараждин - Локомотив Загреб
30 авг. 2020
- 21:05
Динамо Загреб
4 1
Осиек
Динамо Загреб - Осиек
Кръг 4
11 сеп. 2020
- 21:00
Славен Белупо
0 0
Шибеник
Славен Белупо - Шибеник
12 сеп. 2020
- 18:00
Осиек
3 0
Риека
Осиек - Риека
12 сеп. 2020
- 20:05
Хайдук Сплит
1 2
Динамо Загреб
Хайдук Сплит - Динамо Загреб
13 сеп. 2020
- 18:00
Истра 1961
0 1
Слобода Вараждин
Истра 1961 - Слобода Вараждин
13 сеп. 2020
- 20:05
Локомотив Загреб
1 2
Горица
Локомотив Загреб - Горица
Кръг 5
18 сеп. 2020
- 19:00
Шибеник
3 2
Локомотив Загреб
Шибеник - Локомотив Загреб
19 сеп. 2020
- 18:00
Горица
2 2
Истра 1961
Горица - Истра 1961
19 сеп. 2020
- 20:05
Динамо Загреб
3 3
Славен Белупо
Динамо Загреб - Славен Белупо
20 сеп. 2020
- 20:05
Слобода Вараждин
0 1
Осиек
Слобода Вараждин - Осиек
10 фев. 2021
- 20:05
Риека
0 1
Хайдук Сплит
Риека - Хайдук Сплит
Кръг 6
26 сеп. 2020
- 18:00
Истра 1961
1 0
Шибеник
Истра 1961 - Шибеник
26 сеп. 2020
- 20:05
Осиек
2 1
Горица
Осиек - Горица
27 сеп. 2020
- 20:05
Хайдук Сплит
2 0
Слобода Вараждин
Хайдук Сплит - Слобода Вараждин
28 окт. 2020
- 19:00
Славен Белупо
0 0
Локомотив Загреб
Славен Белупо - Локомотив Загреб
19 ян. 2021
- 20:05
Динамо Загреб
0 2
Риека
Динамо Загреб - Риека
Кръг 7
2 окт. 2020
- 19:00
Локомотив Загреб
0 0
Истра 1961
Локомотив Загреб - Истра 1961
3 окт. 2020
- 18:00
Шибеник
0 2
Осиек
Шибеник - Осиек
3 окт. 2020
- 20:05
Горица
2 1
Хайдук Сплит
Горица - Хайдук Сплит
4 окт. 2020
- 18:00
Слобода Вараждин
1 2
Динамо Загреб
Слобода Вараждин - Динамо Загреб
4 окт. 2020
- 20:05
Риека
2 0
Славен Белупо
Риека - Славен Белупо
Кръг 8
16 окт. 2020
- 19:00
Славен Белупо
5 1
Истра 1961
Славен Белупо - Истра 1961
17 окт. 2020
- 16:00
Динамо Загреб
3 2
Горица
Динамо Загреб - Горица
17 окт. 2020
- 18:05
Риека
2 1
Слобода Вараждин
Риека - Слобода Вараждин
18 окт. 2020
- 16:00
Хайдук Сплит
0 1
Шибеник
Хайдук Сплит - Шибеник
4 ное. 2020
- 19:00
Осиек
2 1
Локомотив Загреб
Осиек - Локомотив Загреб
Кръг 9
23 окт. 2020
- 19:00
Слобода Вараждин
1 2
Славен Белупо
Слобода Вараждин - Славен Белупо
25 окт. 2020
- 17:00
Шибеник
0 2
Динамо Загреб
Шибеник - Динамо Загреб
24 ное. 2020
- 19:00
Локомотив Загреб
1 2
Хайдук Сплит
Локомотив Загреб - Хайдук Сплит
25 ное. 2020
- 19:00
Истра 1961
1 4
Осиек
Истра 1961 - Осиек
17 фев. 2021
- 19:00
Горица
0 0
Риека
Горица - Риека
Кръг 10
31 окт. 2020
- 17:00
Славен Белупо
0 1
Осиек
Славен Белупо - Осиек
31 окт. 2020
- 19:05
Истра 1961
1 0
Хайдук Сплит
Истра 1961 - Хайдук Сплит
1 ное. 2020
- 17:00
Шибеник
2 0
Риека
Шибеник - Риека
1 ное. 2020
- 19:05
Локомотив Загреб
1 1
Динамо Загреб
Локомотив Загреб - Динамо Загреб
23 ное. 2020
- 20:00
Горица
1 0
Слобода Вараждин
Горица - Слобода Вараждин
Кръг 11
7 ное. 2020
- 17:00
Слобода Вараждин
1 3
Шибеник
Слобода Вараждин - Шибеник
7 ное. 2020
- 19:05
Хайдук Сплит
1 1
Осиек
Хайдук Сплит - Осиек
8 ное. 2020
- 17:00
Динамо Загреб
5 0
Истра 1961
Динамо Загреб - Истра 1961
8 ное. 2020
- 19:05
Риека
1 0
Локомотив Загреб
Риека - Локомотив Загреб
2 дек. 2020
- 19:00
Горица
0 1
Славен Белупо
Горица - Славен Белупо
Кръг 12
20 ное. 2020
- 19:00
Локомотив Загреб
2 2
Слобода Вараждин
Локомотив Загреб - Слобода Вараждин
20 ное. 2020
- 21:05
Шибеник
1 3
Горица
Шибеник - Горица
21 ное. 2020
- 17:00
Осиек
2 0
Динамо Загреб
Осиек - Динамо Загреб
21 ное. 2020
- 19:05
Славен Белупо
0 2
Хайдук Сплит
Славен Белупо - Хайдук Сплит
27 ян. 2021
- 17:00
Истра 1961
1 2
Риека
Истра 1961 - Риека
Кръг 13
27 ное. 2020
- 20:00
Шибеник
0 3
Славен Белупо
Шибеник - Славен Белупо
28 ное. 2020
- 17:00
Слобода Вараждин
1 1
Истра 1961
Слобода Вараждин - Истра 1961
28 ное. 2020
- 19:05
Горица
1 1
Локомотив Загреб
Горица - Локомотив Загреб
29 ное. 2020
- 19:05
Риека
1 1
Осиек
Риека - Осиек
27 ян. 2021
- 19:05
Динамо Загреб
3 1
Хайдук Сплит
Динамо Загреб - Хайдук Сплит
Кръг 14
5 дек. 2020
- 17:00
Осиек
1 0
Слобода Вараждин
Осиек - Слобода Вараждин
6 дек. 2020
- 17:00
Славен Белупо
1 5
Динамо Загреб
Славен Белупо - Динамо Загреб
6 дек. 2020
- 19:05
Хайдук Сплит
1 2
Риека
Хайдук Сплит - Риека
19 ян. 2021
- 18:00
Истра 1961
1 1
Горица
Истра 1961 - Горица
26 ян. 2021
- 19:00
Локомотив Загреб
0 4
Шибеник
Локомотив Загреб - Шибеник
Кръг 15
12 дек. 2020
- 17:00
Горица
4 1
Осиек
Горица - Осиек
12 дек. 2020
- 19:05
Слобода Вараждин
4 2
Хайдук Сплит
Слобода Вараждин - Хайдук Сплит
13 дек. 2020
- 17:00
Локомотив Загреб
2 1
Славен Белупо
Локомотив Загреб - Славен Белупо
13 дек. 2020
- 19:05
Риека
2 2
Динамо Загреб
Риека - Динамо Загреб
10 фев. 2021
- 18:00
Шибеник
1 0
Истра 1961
Шибеник - Истра 1961
Кръг 16
19 дек. 2020
- 17:00
Осиек
1 0
Шибеник
Осиек - Шибеник
19 дек. 2020
- 19:05
Динамо Загреб
4 0
Слобода Вараждин
Динамо Загреб - Слобода Вараждин
20 дек. 2020
- 19:05
Хайдук Сплит
2 4
Горица
Хайдук Сплит - Горица
10 мар. 2021
- 19:00
Истра 1961
3 1
Локомотив Загреб
Истра 1961 - Локомотив Загреб
17 мар. 2021
- 19:00
Славен Белупо
1 3
Риека
Славен Белупо - Риека
Кръг 17
22 ян. 2021
- 18:00
Локомотив Загреб
0 3
Осиек
Локомотив Загреб - Осиек
22 ян. 2021
- 20:05
Шибеник
0 1
Хайдук Сплит
Шибеник - Хайдук Сплит
23 ян. 2021
- 17:00
Слобода Вараждин
2 1
Риека
Слобода Вараждин - Риека
23 ян. 2021
- 19:05
Горица
3 4
Динамо Загреб
Горица - Динамо Загреб
24 ян. 2021
- 19:05
Истра 1961
2 1
Славен Белупо
Истра 1961 - Славен Белупо
Кръг 18
29 ян. 2021
- 20:00
Славен Белупо
2 0
Слобода Вараждин
Славен Белупо - Слобода Вараждин
30 ян. 2021
- 17:00
Осиек
1 0
Истра 1961
Осиек - Истра 1961
30 ян. 2021
- 19:05
Динамо Загреб
1 2
Шибеник
Динамо Загреб - Шибеник
30 ян. 2021
- 21:10
Хайдук Сплит
0 1
Локомотив Загреб
Хайдук Сплит - Локомотив Загреб
31 ян. 2021
- 19:05
Риека
0 2
Горица
Риека - Горица
Кръг 19
2 фев. 2021
- 18:00
Осиек
3 0
Славен Белупо
Осиек - Славен Белупо
2 фев. 2021
- 20:05
Динамо Загреб
2 0
Локомотив Загреб
Динамо Загреб - Локомотив Загреб
3 фев. 2021
- 17:00
Слобода Вараждин
2 1
Горица
Слобода Вараждин - Горица
3 фев. 2021
- 19:05
Риека
2 2
Шибеник
Риека - Шибеник
3 фев. 2021
- 21:10
Хайдук Сплит
1 0
Истра 1961
Хайдук Сплит - Истра 1961
Кръг 20
6 фев. 2021
- 17:00
Осиек
2 0
Хайдук Сплит
Осиек - Хайдук Сплит
6 фев. 2021
- 19:15
Локомотив Загреб
2 3
Риека
Локомотив Загреб - Риека
7 фев. 2021
- 17:00
Шибеник
0 0
Слобода Вараждин
Шибеник - Слобода Вараждин
7 фев. 2021
- 19:05
Истра 1961
0 1
Динамо Загреб
Истра 1961 - Динамо Загреб
8 фев. 2021
- 20:00
Славен Белупо
0 1
Горица
Славен Белупо - Горица
Кръг 21
12 фев. 2021
- 20:00
Слобода Вараждин
0 1
Локомотив Загреб
Слобода Вараждин - Локомотив Загреб
13 фев. 2021
- 17:00
Горица
1 0
Шибеник
Горица - Шибеник
13 фев. 2021
- 19:30
Динамо Загреб
1 0
Осиек
Динамо Загреб - Осиек
14 фев. 2021
- 17:00
Риека
1 1
Истра 1961
Риека - Истра 1961
7 апр. 2021
- 19:00
Хайдук Сплит
2 2
Славен Белупо
Хайдук Сплит - Славен Белупо
Кръг 22
19 фев. 2021
- 20:00
Славен Белупо
2 2
Шибеник
Славен Белупо - Шибеник
20 фев. 2021
- 17:00
Истра 1961
0 1
Слобода Вараждин
Истра 1961 - Слобода Вараждин
20 фев. 2021
- 19:05
Локомотив Загреб
0 3
Горица
Локомотив Загреб - Горица
21 фев. 2021
- 17:00
Осиек
2 0
Риека
Осиек - Риека
5 май 2021
- 19:00
Хайдук Сплит
1 1
Динамо Загреб
Хайдук Сплит - Динамо Загреб
Кръг 23
26 фев. 2021
- 20:00
Слобода Вараждин
2 3
Осиек
Слобода Вараждин - Осиек
27 фев. 2021
- 17:00
Шибеник
0 0
Локомотив Загреб
Шибеник - Локомотив Загреб
27 фев. 2021
- 19:30
Риека
0 1
Хайдук Сплит
Риека - Хайдук Сплит
28 фев. 2021
- 17:00
Горица
2 1
Истра 1961
Горица - Истра 1961
28 фев. 2021
- 19:05
Динамо Загреб
3 0
Славен Белупо
Динамо Загреб - Славен Белупо
Кръг 24
5 мар. 2021
- 20:00
Истра 1961
3 2
Шибеник
Истра 1961 - Шибеник
6 мар. 2021
- 17:00
Славен Белупо
0 0
Локомотив Загреб
Славен Белупо - Локомотив Загреб
6 мар. 2021
- 19:05
Хайдук Сплит
2 0
Слобода Вараждин
Хайдук Сплит - Слобода Вараждин
7 мар. 2021
- 17:00
Осиек
1 1
Горица
Осиек - Горица
7 мар. 2021
- 19:30
Динамо Загреб
2 0
Риека
Динамо Загреб - Риека
Кръг 25
12 мар. 2021
- 20:00
Риека
1 1
Славен Белупо
Риека - Славен Белупо
13 мар. 2021
- 17:00
Локомотив Загреб
0 1
Истра 1961
Локомотив Загреб - Истра 1961
13 мар. 2021
- 19:05
Горица
1 1
Хайдук Сплит
Горица - Хайдук Сплит
14 мар. 2021
- 17:00
Слобода Вараждин
0 5
Динамо Загреб
Слобода Вараждин - Динамо Загреб
14 мар. 2021
- 19:05
Шибеник
0 4
Осиек
Шибеник - Осиек
Кръг 26
19 мар. 2021
- 20:00
Осиек
2 0
Локомотив Загреб
Осиек - Локомотив Загреб
20 мар. 2021
- 17:00
Славен Белупо
1 1
Истра 1961
Славен Белупо - Истра 1961
20 мар. 2021
- 19:05
Хайдук Сплит
1 0
Шибеник
Хайдук Сплит - Шибеник
21 мар. 2021
- 17:00
Риека
2 0
Слобода Вараждин
Риека - Слобода Вараждин
21 мар. 2021
- 19:30
Динамо Загреб
1 0
Горица
Динамо Загреб - Горица
Кръг 27
2 апр. 2021
- 19:00
Слобода Вараждин
1 1
Славен Белупо
Слобода Вараждин - Славен Белупо
3 апр. 2021
- 13:55
Локомотив Загреб
0 2
Хайдук Сплит
Локомотив Загреб - Хайдук Сплит
3 апр. 2021
- 16:00
Истра 1961
0 2
Осиек
Истра 1961 - Осиек
3 апр. 2021
- 18:05
Шибеник
1 1
Динамо Загреб
Шибеник - Динамо Загреб
3 апр. 2021
- 21:00
Горица
3 4
Риека
Горица - Риека
Кръг 28
10 апр. 2021
- 18:00
Горица
0 0
Слобода Вараждин
Горица - Слобода Вараждин
10 апр. 2021
- 20:05
Шибеник
0 1
Риека
Шибеник - Риека
11 апр. 2021
- 16:00
Славен Белупо
2 2
Осиек
Славен Белупо - Осиек
11 апр. 2021
- 18:05
Истра 1961
0 1
Хайдук Сплит
Истра 1961 - Хайдук Сплит
11 апр. 2021
- 20:10
Локомотив Загреб
0 2
Динамо Загреб
Локомотив Загреб - Динамо Загреб
Кръг 29
16 апр. 2021
- 17:00
Слобода Вараждин
1 1
Шибеник
Слобода Вараждин - Шибеник
16 апр. 2021
- 19:05
Горица
0 1
Славен Белупо
Горица - Славен Белупо
16 апр. 2021
- 21:30
Хайдук Сплит
0 1
Осиек
Хайдук Сплит - Осиек
17 апр. 2021
- 20:05
Риека
3 0
Локомотив Загреб
Риека - Локомотив Загреб
18 апр. 2021
- 20:05
Динамо Загреб
1 0
Истра 1961
Динамо Загреб - Истра 1961
Кръг 30
20 апр. 2021
- 18:00
Шибеник
1 1
Горица
Шибеник - Горица
20 апр. 2021
- 20:05
Славен Белупо
1 1
Хайдук Сплит
Славен Белупо - Хайдук Сплит
21 апр. 2021
- 17:00
Локомотив Загреб
4 0
Слобода Вараждин
Локомотив Загреб - Слобода Вараждин
21 апр. 2021
- 19:05
Истра 1961
1 2
Риека
Истра 1961 - Риека
21 апр. 2021
- 21:30
Осиек
1 1
Динамо Загреб
Осиек - Динамо Загреб
Кръг 31
24 апр. 2021
- 18:00
Шибеник
2 0
Славен Белупо
Шибеник - Славен Белупо
24 апр. 2021
- 20:05
Горица
4 2
Локомотив Загреб
Горица - Локомотив Загреб
25 апр. 2021
- 18:00
Риека
0 0
Осиек
Риека - Осиек
25 апр. 2021
- 21:00
Динамо Загреб
2 0
Хайдук Сплит
Динамо Загреб - Хайдук Сплит
26 апр. 2021
- 19:00
Слобода Вараждин
1 1
Истра 1961
Слобода Вараждин - Истра 1961
Кръг 32
30 апр. 2021
- 19:00
Локомотив Загреб
1 0
Шибеник
Локомотив Загреб - Шибеник
1 май 2021
- 18:00
Славен Белупо
0 2
Динамо Загреб
Славен Белупо - Динамо Загреб
1 май 2021
- 21:00
Хайдук Сплит
3 2
Риека
Хайдук Сплит - Риека
2 май 2021
- 18:00
Истра 1961
0 2
Горица
Истра 1961 - Горица
2 май 2021
- 20:05
Осиек
1 1
Слобода Вараждин
Осиек - Слобода Вараждин
Кръг 33
7 май 2021
- 16:00
Локомотив Загреб
3 1
Славен Белупо
Локомотив Загреб - Славен Белупо
7 май 2021
- 18:05
Шибеник
1 0
Истра 1961
Шибеник - Истра 1961
7 май 2021
- 20:10
Горица
1 0
Осиек
Горица - Осиек
8 май 2021
- 18:00
Слобода Вараждин
0 1
Хайдук Сплит
Слобода Вараждин - Хайдук Сплит
9 май 2021
- 20:00
Риека
1 5
Динамо Загреб
Риека - Динамо Загреб
Кръг 34
11 май 2021
- 18:00
Истра 1961
1 1
Локомотив Загреб
Истра 1961 - Локомотив Загреб
11 май 2021
- 20:05
Осиек
3 0
Шибеник
Осиек - Шибеник
12 май 2021
- 17:00
Славен Белупо
0 2
Риека
Славен Белупо - Риека
12 май 2021
- 19:05
Динамо Загреб
2 2
Слобода Вараждин
Динамо Загреб - Слобода Вараждин
12 май 2021
- 21:10
Хайдук Сплит
4 0
Горица
Хайдук Сплит - Горица
Кръг 35
15 май 2021
- 18:00
Истра 1961
1 0
Славен Белупо
Истра 1961 - Славен Белупо
15 май 2021
- 20:05
Локомотив Загреб
0 2
Осиек
Локомотив Загреб - Осиек
16 май 2021
- 16:00
Слобода Вараждин
2 3
Риека
Слобода Вараждин - Риека
16 май 2021
- 18:05
Шибеник
0 2
Хайдук Сплит
Шибеник - Хайдук Сплит
16 май 2021
- 20:10
Горица
0 3
Динамо Загреб
Горица - Динамо Загреб
Кръг 36
22 май 2021
- 18:00
Славен Белупо
1 0
Слобода Вараждин
Славен Белупо - Слобода Вараждин
22 май 2021
- 18:00
Риека
2 1
Горица
Риека - Горица
22 май 2021
- 18:00
Хайдук Сплит
2 0
Локомотив Загреб
Хайдук Сплит - Локомотив Загреб
22 май 2021
- 18:00
Осиек
2 1
Истра 1961
Осиек - Истра 1961
22 май 2021
- 20:30
Динамо Загреб
1 0
Шибеник
Динамо Загреб - Шибеник
Позиция#
Играч
Голове
1
Осиек
22
2
Динамо Загреб
17
3
Динамо Загреб
16
4
Горица
15
5
Риека
13
6
Шибеник
11
7
Динамо Загреб
9
8
Хайдук Сплит
9
9
Горица
9
10
Риека
8
11
Славен Белупо
8
12
Риека
7
13
Славен Белупо
7
14
Риека
Динамо Загреб
7
15
Динамо Загреб
7
Позиция#
Играч
Асистенции
1
Динамо Загреб
4
2
Шибеник
2
3
Динамо Загреб
2
4
Шибеник
2
5
Динамо Загреб
2
6
Горица
2
7
Истра 1961
2
8
Динамо Загреб
1
9
Хайдук Сплит
1
10
Хайдук Сплит
1
11
Локомотив Загреб
1
12
Локомотив Загреб
1
13
Локомотив Загреб
1
14
Осиек
1
15
Осиек
1
#
Играч
Точки
1
M. Senić
Слобода Вараждин
Слобода Вараждин
13
1
0
15
2
Матю Стеенворден
Горица
Горица
7
1
1
14
3
S. Blagojević
Истра 1961
Истра 1961
10
1
0
12
4
L. Capan
Риека
Риека
7
0
1
12
5
Einar Galilea
Истра 1961
Истра 1961
12
0
0
12
6
P. Bosančić
Истра 1961
Истра 1961
10
0
0
10
7
Marco Ezio Fossati
Хайдук Сплит
Хайдук Сплит
5
2
0
9
8
Stefan Simič
Хайдук Сплит
Хайдук Сплит
9
0
0
9
9
M. Škorić
Осиек
Осиек
7
1
0
9
10
D. Pavičić
Риека
Риека
7
1
0
9
11
Hrvoje Smolčić
Риека
Риека
4
0
1
9
12
M. Lešković
Локомотив Загреб
Локомотив Загреб
7
1
0
9
13
Nihad Mujakić
Хайдук Сплит
Хайдук Сплит
2
1
1
9
14
M. Stolnik
Слобода Вараждин
Слобода Вараждин
4
0
1
9
15
B. Goda
Славен Белупо
Славен Белупо
9
0
0
9
P