Хърватия: 1. HNL 2021 – 2022

Хърватия HNL 2021 - 2022

2021-2022

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
36
24
7
5
68
22
46
79
2
36
21
9
6
64
31
33
72
3
Осиек
з р з п р
36
19
12
5
49
29
20
69
4
Риека
п п з р п
36
20
5
11
71
51
20
65
5
36
12
13
11
55
50
5
49
6
Горица
з з р п р
36
12
9
15
43
50
-7
45
7
36
9
9
18
35
54
-19
36
8
Шибеник
з з п з з
36
9
5
22
46
75
-29
32
9
Истра 1961
р р з з п
36
7
10
19
42
67
-25
31
10
Драговоляц
п з р з з
36
4
7
25
31
75
-44
19
- Шампионска лига (Квалификация)
- Лига на конференциите (Квалификация)
- Изпадане - 2. HNL
Динамо Загреб
Хайдук Сплит
Осиек
Риека
Локомотив Загреб
Горица
Славен Белупо
Шибеник
Истра 1961
Драговоляц
1 Динамо Загреб 3–1 3–0 2–0 0–0 2–1 3–0 3–0 3–0 2–0
2 Хайдук Сплит 0–0 0–0 1–3 4–0 1–0 3–1 2–1 3–1 2–1
3 Осиек 1–0 0–0 1–0 1–0 0–0 1–2 3–1 2–2 2–1
4 Риека 1–2 0–3 3–1 3–2 1–2 3–0 4–2 1–0 1–0
5 Локомотив Загреб 1–1 3–3 0–0 2–1 2–0 3–1 2–1 1–1 2–1
6 Горица 0–1 0–4 1–1 1–0 3–3 0–3 2–3 1–1 4–0
7 Славен Белупо 0–1 0–0 0–1 2–2 2–1 2–1 1–1 0–0 1–0
8 Шибеник 0–2 1–3 0–3 3–5 1–4 0–1 2–1 2–1 0–5
9 Истра 1961 1–2 1–1 2–3 0–2 2–2 2–1 3–1 1–2 3–0
10 Драговоляц 0–2 0–3 1–3 2–1 1–1 0–2 1–1 3–1 0–0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
Кръг 1
16 юли 2021
- 19:55
Динамо Загреб
0 2
Славен Белупо
Динамо Загреб - Славен Белупо
16 юли 2021
- 22:00
Осиек
3 0
Шибеник
Осиек - Шибеник
17 юли 2021
- 19:55
Локомотив Загреб
2 2
Хайдук Сплит
Локомотив Загреб - Хайдук Сплит
17 юли 2021
- 22:00
Риека
2 0
Горица
Риека - Горица
18 юли 2021
- 19:55
Истра 1961
3 1
Драговоляц
Истра 1961 - Драговоляц
Кръг 2
23 юли 2021
- 21:00
Драговоляц
0 4
Динамо Загреб
Драговоляц - Динамо Загреб
24 юли 2021
- 19:55
Славен Белупо
1 2
Локомотив Загреб
Славен Белупо - Локомотив Загреб
24 юли 2021
- 22:00
Горица
3 1
Шибеник
Горица - Шибеник
25 юли 2021
- 19:55
Риека
2 0
Истра 1961
Риека - Истра 1961
25 юли 2021
- 22:00
Хайдук Сплит
1 2
Осиек
Хайдук Сплит - Осиек
Кръг 3
30 юли 2021
- 21:00
Локомотив Загреб
3 2
Драговоляц
Локомотив Загреб - Драговоляц
31 юли 2021
- 21:00
Истра 1961
1 2
Горица
Истра 1961 - Горица
1 авг. 2021
- 22:00
Динамо Загреб
3 3
Риека
Динамо Загреб - Риека
1 авг. 2021
- 22:00
Осиек
0 0
Славен Белупо
Осиек - Славен Белупо
17 окт. 2021
- 18:30
Шибеник
2 0
Хайдук Сплит
Шибеник - Хайдук Сплит
Кръг 4
7 авг. 2021
- 19:55
Славен Белупо
1 1
Шибеник
Славен Белупо - Шибеник
7 авг. 2021
- 22:00
Горица
1 3
Хайдук Сплит
Горица - Хайдук Сплит
8 авг. 2021
- 19:55
Драговоляц
1 2
Осиек
Драговоляц - Осиек
20 окт. 2021
- 18:00
Риека
1 2
Локомотив Загреб
Риека - Локомотив Загреб
15 дек. 2021
- 19:00
Истра 1961
0 2
Динамо Загреб
Истра 1961 - Динамо Загреб
Кръг 5
13 авг. 2021
- 21:00
Динамо Загреб
1 0
Горица
Динамо Загреб - Горица
14 авг. 2021
- 19:55
Локомотив Загреб
4 0
Истра 1961
Локомотив Загреб - Истра 1961
14 авг. 2021
- 22:00
Хайдук Сплит
2 0
Славен Белупо
Хайдук Сплит - Славен Белупо
15 авг. 2021
- 19:55
Шибеник
6 2
Драговоляц
Шибеник - Драговоляц
15 авг. 2021
- 22:00
Осиек
1 0
Риека
Осиек - Риека
Кръг 6
20 авг. 2021
- 21:00
Драговоляц
0 1
Хайдук Сплит
Драговоляц - Хайдук Сплит
21 авг. 2021
- 19:55
Горица
1 0
Славен Белупо
Горица - Славен Белупо
21 авг. 2021
- 22:00
Динамо Загреб
1 0
Локомотив Загреб
Динамо Загреб - Локомотив Загреб
22 авг. 2021
- 19:55
Истра 1961
2 0
Осиек
Истра 1961 - Осиек
22 авг. 2021
- 22:00
Риека
2 1
Шибеник
Риека - Шибеник
Кръг 7
27 авг. 2021
- 21:00
Славен Белупо
0 1
Драговоляц
Славен Белупо - Драговоляц
28 авг. 2021
- 19:55
Локомотив Загреб
0 1
Горица
Локомотив Загреб - Горица
28 авг. 2021
- 22:00
Шибеник
3 1
Истра 1961
Шибеник - Истра 1961
29 авг. 2021
- 19:55
Осиек
0 2
Динамо Загреб
Осиек - Динамо Загреб
29 авг. 2021
- 22:00
Хайдук Сплит
1 2
Риека
Хайдук Сплит - Риека
Кръг 8
10 сеп. 2021
- 21:00
Горица
1 1
Драговоляц
Горица - Драговоляц
11 сеп. 2021
- 18:00
Динамо Загреб
2 0
Шибеник
Динамо Загреб - Шибеник
11 сеп. 2021
- 20:05
Риека
2 1
Славен Белупо
Риека - Славен Белупо
12 сеп. 2021
- 18:00
Истра 1961
1 3
Хайдук Сплит
Истра 1961 - Хайдук Сплит
12 сеп. 2021
- 20:05
Локомотив Загреб
1 1
Осиек
Локомотив Загреб - Осиек
Кръг 9
17 сеп. 2021
- 21:00
Драговоляц
2 2
Риека
Драговоляц - Риека
18 сеп. 2021
- 18:00
Славен Белупо
1 1
Истра 1961
Славен Белупо - Истра 1961
18 сеп. 2021
- 20:05
Шибеник
2 1
Локомотив Загреб
Шибеник - Локомотив Загреб
19 сеп. 2021
- 20:05
Осиек
3 2
Горица
Осиек - Горица
20 апр. 2022
- 20:00
Хайдук Сплит
1 0
Динамо Загреб
Хайдук Сплит - Динамо Загреб
Кръг 10
25 сеп. 2021
- 18:00
Славен Белупо
1 4
Динамо Загреб
Славен Белупо - Динамо Загреб
25 сеп. 2021
- 20:05
Шибеник
0 2
Осиек
Шибеник - Осиек
26 сеп. 2021
- 18:00
Горица
3 4
Риека
Горица - Риека
26 сеп. 2021
- 20:05
Хайдук Сплит
1 0
Локомотив Загреб
Хайдук Сплит - Локомотив Загреб
27 сеп. 2021
- 19:00
Драговоляц
0 1
Истра 1961
Драговоляц - Истра 1961
Кръг 11
1 окт. 2021
- 19:00
Шибеник
1 2
Горица
Шибеник - Горица
2 окт. 2021
- 18:00
Локомотив Загреб
3 0
Славен Белупо
Локомотив Загреб - Славен Белупо
2 окт. 2021
- 20:05
Истра 1961
3 6
Риека
Истра 1961 - Риека
3 окт. 2021
- 18:00
Динамо Загреб
8 0
Драговоляц
Динамо Загреб - Драговоляц
3 окт. 2021
- 20:30
Осиек
1 1
Хайдук Сплит
Осиек - Хайдук Сплит
Кръг 12
1 авг. 2021
- 19:55
Хайдук Сплит
1 0
Шибеник
Хайдук Сплит - Шибеник
15 окт. 2021
- 19:00
Драговоляц
2 2
Локомотив Загреб
Драговоляц - Локомотив Загреб
16 окт. 2021
- 16:00
Горица
1 1
Истра 1961
Горица - Истра 1961
16 окт. 2021
- 18:05
Риека
3 3
Динамо Загреб
Риека - Динамо Загреб
17 окт. 2021
- 16:00
Славен Белупо
0 2
Осиек
Славен Белупо - Осиек
Кръг 13
22 окт. 2021
- 19:00
Шибеник
1 1
Славен Белупо
Шибеник - Славен Белупо
23 окт. 2021
- 16:00
Осиек
1 0
Драговоляц
Осиек - Драговоляц
23 окт. 2021
- 18:05
Хайдук Сплит
0 0
Горица
Хайдук Сплит - Горица
24 окт. 2021
- 16:00
Динамо Загреб
1 1
Истра 1961
Динамо Загреб - Истра 1961
24 окт. 2021
- 18:30
Локомотив Загреб
0 2
Риека
Локомотив Загреб - Риека
Кръг 14
30 окт. 2021
- 16:00
Драговоляц
1 1
Шибеник
Драговоляц - Шибеник
30 окт. 2021
- 18:05
Горица
0 2
Динамо Загреб
Горица - Динамо Загреб
31 окт. 2021
- 16:00
Славен Белупо
3 2
Хайдук Сплит
Славен Белупо - Хайдук Сплит
1 ное. 2021
- 19:00
Истра 1961
2 1
Локомотив Загреб
Истра 1961 - Локомотив Загреб
8 дек. 2021
- 18:00
Риека
0 0
Осиек
Риека - Осиек
Кръг 15
5 ное. 2021
- 19:00
Славен Белупо
1 2
Горица
Славен Белупо - Горица
6 ное. 2021
- 16:00
Осиек
3 0
Истра 1961
Осиек - Истра 1961
6 ное. 2021
- 18:05
Хайдук Сплит
2 0
Драговоляц
Хайдук Сплит - Драговоляц
7 ное. 2021
- 16:00
Локомотив Загреб
1 0
Динамо Загреб
Локомотив Загреб - Динамо Загреб
7 ное. 2021
- 18:30
Шибеник
0 1
Риека
Шибеник - Риека
Кръг 16
19 ное. 2021
- 19:00
Драговоляц
1 2
Славен Белупо
Драговоляц - Славен Белупо
20 ное. 2021
- 16:00
Динамо Загреб
1 1
Осиек
Динамо Загреб - Осиек
20 ное. 2021
- 18:05
Истра 1961
3 4
Шибеник
Истра 1961 - Шибеник
21 ное. 2021
- 16:00
Горица
2 2
Локомотив Загреб
Горица - Локомотив Загреб
21 ное. 2021
- 18:30
Риека
2 3
Хайдук Сплит
Риека - Хайдук Сплит
Кръг 17
26 ное. 2021
- 19:00
Осиек
3 1
Локомотив Загреб
Осиек - Локомотив Загреб
26 ное. 2021
- 21:00
Хайдук Сплит
4 0
Истра 1961
Хайдук Сплит - Истра 1961
27 ное. 2021
- 16:00
Драговоляц
0 1
Горица
Драговоляц - Горица
27 ное. 2021
- 18:05
Славен Белупо
1 2
Риека
Славен Белупо - Риека
28 ное. 2021
- 16:00
Шибеник
1 2
Динамо Загреб
Шибеник - Динамо Загреб
Кръг 18
4 дек. 2021
- 14:00
Горица
1 1
Осиек
Горица - Осиек
4 дек. 2021
- 18:05
Риека
4 1
Драговоляц
Риека - Драговоляц
5 дек. 2021
- 16:00
Локомотив Загреб
1 1
Шибеник
Локомотив Загреб - Шибеник
5 дек. 2021
- 18:30
Динамо Загреб
0 2
Хайдук Сплит
Динамо Загреб - Хайдук Сплит
6 дек. 2021
- 19:00
Истра 1961
1 2
Славен Белупо
Истра 1961 - Славен Белупо
Кръг 19
10 дек. 2021
- 19:00
Истра 1961
3 0
Драговоляц
Истра 1961 - Драговоляц
11 дек. 2021
- 16:00
Локомотив Загреб
3 3
Хайдук Сплит
Локомотив Загреб - Хайдук Сплит
11 дек. 2021
- 18:05
Риека
1 2
Горица
Риека - Горица
12 дек. 2021
- 14:00
Осиек
3 1
Шибеник
Осиек - Шибеник
12 дек. 2021
- 18:05
Динамо Загреб
3 0
Славен Белупо
Динамо Загреб - Славен Белупо
Кръг 20
17 дек. 2021
- 19:00
Славен Белупо
2 1
Локомотив Загреб
Славен Белупо - Локомотив Загреб
18 дек. 2021
- 14:00
Горица
2 3
Шибеник
Горица - Шибеник
18 дек. 2021
- 18:05
Риека
1 0
Истра 1961
Риека - Истра 1961
19 дек. 2021
- 16:00
Драговоляц
0 2
Динамо Загреб
Драговоляц - Динамо Загреб
19 дек. 2021
- 18:30
Хайдук Сплит
0 0
Осиек
Хайдук Сплит - Осиек
Кръг 21
28 ян. 2022
- 19:00
Истра 1961
2 1
Горица
Истра 1961 - Горица
29 ян. 2022
- 16:00
Осиек
1 2
Славен Белупо
Осиек - Славен Белупо
29 ян. 2022
- 18:05
Шибеник
1 3
Хайдук Сплит
Шибеник - Хайдук Сплит
30 ян. 2022
- 16:00
Локомотив Загреб
2 1
Драговоляц
Локомотив Загреб - Драговоляц
30 ян. 2022
- 18:30
Динамо Загреб
2 0
Риека
Динамо Загреб - Риека
Кръг 22
4 фев. 2022
- 19:00
Славен Белупо
1 1
Шибеник
Славен Белупо - Шибеник
5 фев. 2022
- 16:00
Горица
0 4
Хайдук Сплит
Горица - Хайдук Сплит
5 фев. 2022
- 18:05
Риека
3 2
Локомотив Загреб
Риека - Локомотив Загреб
6 фев. 2022
- 16:00
Драговоляц
1 3
Осиек
Драговоляц - Осиек
6 фев. 2022
- 18:05
Истра 1961
1 2
Динамо Загреб
Истра 1961 - Динамо Загреб
Кръг 23
11 фев. 2022
- 19:00
Шибеник
0 5
Драговоляц
Шибеник - Драговоляц
12 фев. 2022
- 16:00
Локомотив Загреб
1 1
Истра 1961
Локомотив Загреб - Истра 1961
12 фев. 2022
- 18:05
Динамо Загреб
2 1
Горица
Динамо Загреб - Горица
13 фев. 2022
- 16:00
Хайдук Сплит
3 1
Славен Белупо
Хайдук Сплит - Славен Белупо
13 фев. 2022
- 18:30
Осиек
1 0
Риека
Осиек - Риека
Кръг 24
18 фев. 2022
- 19:00
Горица
0 3
Славен Белупо
Горица - Славен Белупо
19 фев. 2022
- 16:00
Драговоляц
0 3
Хайдук Сплит
Драговоляц - Хайдук Сплит
19 фев. 2022
- 18:05
Истра 1961
2 3
Осиек
Истра 1961 - Осиек
20 фев. 2022
- 16:00
Риека
4 2
Шибеник
Риека - Шибеник
20 фев. 2022
- 18:05
Динамо Загреб
0 0
Локомотив Загреб
Динамо Загреб - Локомотив Загреб
Кръг 25
25 фев. 2022
- 19:00
Славен Белупо
1 0
Драговоляц
Славен Белупо - Драговоляц
26 фев. 2022
- 16:00
Локомотив Загреб
2 0
Горица
Локомотив Загреб - Горица
26 фев. 2022
- 19:00
Хайдук Сплит
1 3
Риека
Хайдук Сплит - Риека
27 фев. 2022
- 16:00
Шибеник
2 1
Истра 1961
Шибеник - Истра 1961
27 фев. 2022
- 19:00
Осиек
1 0
Динамо Загреб
Осиек - Динамо Загреб
Кръг 26
4 мар. 2022
- 19:00
Локомотив Загреб
0 0
Осиек
Локомотив Загреб - Осиек
5 мар. 2022
- 16:00
Динамо Загреб
3 0
Шибеник
Динамо Загреб - Шибеник
5 мар. 2022
- 18:05
Риека
3 0
Славен Белупо
Риека - Славен Белупо
6 мар. 2022
- 16:00
Горица
4 0
Драговоляц
Горица - Драговоляц
6 мар. 2022
- 18:05
Истра 1961
1 1
Хайдук Сплит
Истра 1961 - Хайдук Сплит
Кръг 27
11 мар. 2022
- 19:00
Шибеник
1 4
Локомотив Загреб
Шибеник - Локомотив Загреб
12 мар. 2022
- 16:00
Славен Белупо
0 0
Истра 1961
Славен Белупо - Истра 1961
12 мар. 2022
- 19:00
Хайдук Сплит
0 0
Динамо Загреб
Хайдук Сплит - Динамо Загреб
13 мар. 2022
- 16:00
Драговоляц
2 1
Риека
Драговоляц - Риека
13 мар. 2022
- 18:05
Осиек
0 0
Горица
Осиек - Горица
Кръг 28
18 мар. 2022
- 19:00
Драговоляц
0 0
Истра 1961
Драговоляц - Истра 1961
19 мар. 2022
- 16:00
Горица
1 0
Риека
Горица - Риека
19 мар. 2022
- 18:05
Хайдук Сплит
4 0
Локомотив Загреб
Хайдук Сплит - Локомотив Загреб
20 мар. 2022
- 16:00
Славен Белупо
0 1
Динамо Загреб
Славен Белупо - Динамо Загреб
20 мар. 2022
- 18:05
Шибеник
0 3
Осиек
Шибеник - Осиек
Кръг 29
2 апр. 2022
- 18:00
Шибеник
0 1
Горица
Шибеник - Горица
2 апр. 2022
- 20:05
Истра 1961
0 2
Риека
Истра 1961 - Риека
3 апр. 2022
- 18:00
Динамо Загреб
2 0
Драговоляц
Динамо Загреб - Драговоляц
3 апр. 2022
- 20:30
Осиек
0 0
Хайдук Сплит
Осиек - Хайдук Сплит
4 апр. 2022
- 19:00
Локомотив Загреб
3 1
Славен Белупо
Локомотив Загреб - Славен Белупо
Кръг 30
8 апр. 2022
- 19:00
Горица
1 1
Истра 1961
Горица - Истра 1961
9 апр. 2022
- 18:00
Драговоляц
1 1
Локомотив Загреб
Драговоляц - Локомотив Загреб
9 апр. 2022
- 20:05
Хайдук Сплит
2 1
Шибеник
Хайдук Сплит - Шибеник
10 апр. 2022
- 18:00
Славен Белупо
0 1
Осиек
Славен Белупо - Осиек
10 апр. 2022
- 21:00
Риека
1 2
Динамо Загреб
Риека - Динамо Загреб
Кръг 31
15 апр. 2022
- 19:00
Динамо Загреб
3 0
Истра 1961
Динамо Загреб - Истра 1961
15 апр. 2022
- 21:05
Хайдук Сплит
1 0
Горица
Хайдук Сплит - Горица
16 апр. 2022
- 16:00
Шибеник
2 1
Славен Белупо
Шибеник - Славен Белупо
16 апр. 2022
- 18:05
Осиек
2 1
Драговоляц
Осиек - Драговоляц
16 апр. 2022
- 20:10
Локомотив Загреб
2 1
Риека
Локомотив Загреб - Риека
Кръг 32
22 апр. 2022
- 19:00
Драговоляц
3 1
Шибеник
Драговоляц - Шибеник
23 апр. 2022
- 18:00
Истра 1961
2 2
Локомотив Загреб
Истра 1961 - Локомотив Загреб
23 апр. 2022
- 21:00
Риека
3 1
Осиек
Риека - Осиек
24 апр. 2022
- 18:00
Славен Белупо
0 0
Хайдук Сплит
Славен Белупо - Хайдук Сплит
24 апр. 2022
- 20:05
Горица
0 1
Динамо Загреб
Горица - Динамо Загреб
Кръг 33
29 апр. 2022
- 19:00
Хайдук Сплит
2 1
Драговоляц
Хайдук Сплит - Драговоляц
30 апр. 2022
- 18:00
Славен Белупо
2 1
Горица
Славен Белупо - Горица
30 апр. 2022
- 20:05
Шибеник
3 5
Риека
Шибеник - Риека
1 май 2022
- 18:00
Осиек
2 2
Истра 1961
Осиек - Истра 1961
1 май 2022
- 20:05
Локомотив Загреб
1 1
Динамо Загреб
Локомотив Загреб - Динамо Загреб
Кръг 34
6 май 2022
- 19:00
Драговоляц
1 1
Славен Белупо
Драговоляц - Славен Белупо
7 май 2022
- 18:00
Горица
3 3
Локомотив Загреб
Горица - Локомотив Загреб
7 май 2022
- 20:05
Истра 1961
1 2
Шибеник
Истра 1961 - Шибеник
8 май 2022
- 18:00
Риека
0 3
Хайдук Сплит
Риека - Хайдук Сплит
8 май 2022
- 21:00
Динамо Загреб
3 0
Осиек
Динамо Загреб - Осиек
Кръг 35
13 май 2022
- 19:00
Драговоляц
0 2
Горица
Драговоляц - Горица
14 май 2022
- 18:00
Славен Белупо
2 2
Риека
Славен Белупо - Риека
14 май 2022
- 20:05
Хайдук Сплит
3 1
Истра 1961
Хайдук Сплит - Истра 1961
15 май 2022
- 18:00
Осиек
1 0
Локомотив Загреб
Осиек - Локомотив Загреб
15 май 2022
- 20:05
Шибеник
0 2
Динамо Загреб
Шибеник - Динамо Загреб
Кръг 36
20 май 2022
- 19:00
Истра 1961
3 1
Славен Белупо
Истра 1961 - Славен Белупо
20 май 2022
- 21:05
Локомотив Загреб
2 1
Шибеник
Локомотив Загреб - Шибеник
21 май 2022
- 16:00
Риека
1 0
Драговоляц
Риека - Драговоляц
21 май 2022
- 18:05
Горица
1 1
Осиек
Горица - Осиек
21 май 2022
- 21:00
Динамо Загреб
3 1
Хайдук Сплит
Динамо Загреб - Хайдук Сплит
Позиция#
Играч
Голове
1
Хайдук Сплит
28
2
Риека
21
3
Истра 1961
15
4
Динамо Загреб
13
5
Локомотив Загреб
13
6
Риека
11
7
Шибеник
10
8
Шибеник
10
9
Славен Белупо
10
10
Локомотив Загреб
9
11
Осиек
Горица
9
12
Риека
8
13
Истра 1961
8
14
Хайдук Сплит
7
15
Горица
7
Позиция#
Играч
Асистенции
1
Осиек
Динамо Загреб
9
2
Риека
8
3
Шибеник
7
4
Локомотив Загреб
7
5
Локомотив Загреб
6
6
Шибеник
6
7
Риека
6
8
Хайдук Сплит
5
9
Горица
5
10
Шибеник
5
11
Риека
5
12
Осиек
Горица
5
13
Риека
4
14
Динамо Загреб
4
15
Хайдук Сплит
4
#
Играч
Точки
1
Antonio Perera
Истра 1961
Истра 1961
16
0
0
16
2
M. Marina
Славен Белупо
Славен Белупо
15
0
0
15
3
Kristijan Lovrić
Осиек
Осиек
Горица
Горица
9
0
1
14
4
Lukas Kačavenda
Локомотив Загреб
Локомотив Загреб
14
0
0
14
5
Abdallahi Mohamed Mahmoud
Истра 1961
Истра 1961
11
1
0
13
6
A. Jovičić
Горица
Горица
8
0
1
13
7
M. Marić
Локомотив Загреб
Локомотив Загреб
12
0
0
12
8
A. Kalik
Горица
Горица
11
0
0
11
9
Jon Mersinaj
Локомотив Загреб
Локомотив Загреб
10
0
0
10
10
Enis Çokaj
Локомотив Загреб
Локомотив Загреб
8
1
0
10
11
Шейк Кейта
Горица
Горица
7
1
0
9
12
S. Blagojević
Истра 1961
Истра 1961
7
1
0
9
13
M. Muhammed
Горица
Горица
9
0
0
9
14
Prince Obeng Ampem
Риека
Риека
7
1
0
9
15
Josip Drmic
Риека
Риека
3
0
1
8
16
S. Peric
Шибеник
Шибеник
6
1
0
8
17
I. Krstanović
Славен Белупо
Славен Белупо
8
0
0
8
18
F. Mlinar
Истра 1961
Истра 1961
8
0
0
8
19
Einar Galilea
Истра 1961
Истра 1961
8
0
0
8
20
Antonio Bosec
Славен Белупо
Славен Белупо
6
1
0
8
21
Ricardo Bagadur
Драговоляц
Драговоляц
6
1
0
8
P