Словения: Първа лига 2021 – 2022

Първа лига Словения 2021 - 2022

2021-2022

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Марибор
п р з п п
36
21
7
8
57
37
20
70
2
Копер
п р п з р
36
19
10
7
54
38
16
67
3
36
18
8
10
53
38
15
62
4
Мура
з п п р з
36
14
13
9
55
50
5
55
5
НК Браво
з з п п р
36
13
10
13
33
33
0
49
6
Радомле
п п п п р
36
12
11
13
47
50
-3
47
7
НК Домжале
п п з р р
36
11
12
13
47
46
1
45
8
Целие
п з з р з
36
12
6
18
46
50
-4
42
9
36
7
9
20
30
41
-11
30
10
Алуминий
з з з з р
36
4
12
20
33
72
-39
24
- Шампионска лига (Квалификация)
- Лига на конференциите (Квалификация)
- Изпадане
Марибор
Копер
Олимпия Любляна
Мура
НК Браво
Радомле
НК Домжале
Целие
Табор Сежана
Алуминий
1 Марибор 1–1 1–0 1–1 1–2 0–0 1–0 1–0 2–0 3–1
2 Копер 1–2 1–0 2–2 0–0 1–3 0–2 3–1 1–0 2–0
3 Олимпия Любляна 1–0 2–2 3–3 1–0 4–1 1–1 2–4 1–0 6–0
4 Мура 1–3 1–2 3–2 2–2 0–2 3–1 3–2 1–0 3–0
5 НК Браво 3–1 0–0 0–0 1–2 0–3 0–2 3–0 0–1 2–1
6 Радомле 1–4 0–1 0–1 3–2 2–1 3–3 2–1 0–0 1–1
7 НК Домжале 0–2 0–1 2–0 1–1 3–0 0–0 1–1 1–1 3–1
8 Целие 0–1 1–2 0–2 1–3 2–0 0–0 2–1 1–0 3–2
9 Табор Сежана 1–2 1–1 1–2 0–2 0–1 1–2 2–1 2–1 1–1
10 Алуминий 3–3 1–1 2–3 0–1 0–2 0–4 1–1 0–6 2–2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
Кръг 1
16 юли 2021
- 18:00
НК Браво
0 0
Радомле
НК Браво - Радомле
17 юли 2021
- 18:00
Алуминий
0 0
Копер
Алуминий - Копер
17 юли 2021
- 21:15
Мура
0 3
Табор Сежана
Мура - Табор Сежана
18 юли 2021
- 21:15
Целие
2 3
Марибор
Целие - Марибор
25 авг. 2021
- 18:00
НК Домжале
0 2
Олимпия Любляна
НК Домжале - Олимпия Любляна
Кръг 2
23 юли 2021
- 18:00
Табор Сежана
0 1
Целие
Табор Сежана - Целие
24 юли 2021
- 18:00
НК Браво
0 0
Алуминий
НК Браво - Алуминий
24 юли 2021
- 21:15
Копер
3 2
Мура
Копер - Мура
25 юли 2021
- 18:00
Радомле
1 1
Олимпия Любляна
Радомле - Олимпия Любляна
25 юли 2021
- 21:15
Марибор
3 1
НК Домжале
Марибор - НК Домжале
Кръг 3
30 юли 2021
- 21:15
Алуминий
0 2
Радомле
Алуминий - Радомле
31 юли 2021
- 18:00
Мура
1 1
НК Браво
Мура - НК Браво
31 юли 2021
- 21:15
Целие
1 3
Копер
Целие - Копер
1 авг. 2021
- 18:00
НК Домжале
1 1
Табор Сежана
НК Домжале - Табор Сежана
1 авг. 2021
- 21:15
Олимпия Любляна
3 1
Марибор
Олимпия Любляна - Марибор
Кръг 4
6 авг. 2021
- 18:00
НК Браво
2 1
Целие
НК Браво - Целие
7 авг. 2021
- 21:15
Радомле
1 2
Марибор
Радомле - Марибор
8 авг. 2021
- 18:00
Табор Сежана
1 2
Олимпия Любляна
Табор Сежана - Олимпия Любляна
8 авг. 2021
- 21:15
Алуминий
1 1
Мура
Алуминий - Мура
29 сеп. 2021
- 18:00
Копер
4 2
НК Домжале
Копер - НК Домжале
Кръг 5
13 авг. 2021
- 21:15
Целие
0 0
Алуминий
Целие - Алуминий
14 авг. 2021
- 18:00
НК Домжале
0 2
НК Браво
НК Домжале - НК Браво
14 авг. 2021
- 21:15
Марибор
2 0
Табор Сежана
Марибор - Табор Сежана
15 авг. 2021
- 21:15
Олимпия Любляна
1 3
Копер
Олимпия Любляна - Копер
3 сеп. 2021
- 18:00
Мура
2 2
Радомле
Мура - Радомле
Кръг 6
20 авг. 2021
- 21:15
Алуминий
0 1
НК Домжале
Алуминий - НК Домжале
21 авг. 2021
- 18:00
Радомле
0 1
Табор Сежана
Радомле - Табор Сежана
21 авг. 2021
- 21:15
Копер
2 0
Марибор
Копер - Марибор
22 авг. 2021
- 18:00
НК Браво
2 0
Олимпия Любляна
НК Браво - Олимпия Любляна
22 авг. 2021
- 21:15
Мура
1 0
Целие
Мура - Целие
Кръг 7
27 авг. 2021
- 21:15
Целие
2 0
Радомле
Целие - Радомле
28 авг. 2021
- 18:00
Табор Сежана
0 1
Копер
Табор Сежана - Копер
28 авг. 2021
- 21:15
Марибор
1 1
НК Браво
Марибор - НК Браво
29 авг. 2021
- 18:00
НК Домжале
4 1
Мура
НК Домжале - Мура
29 авг. 2021
- 21:15
Олимпия Любляна
3 1
Алуминий
Олимпия Любляна - Алуминий
Кръг 8
11 сеп. 2021
- 18:00
Целие
3 1
НК Домжале
Целие - НК Домжале
11 сеп. 2021
- 21:15
Мура
1 0
Олимпия Любляна
Мура - Олимпия Любляна
12 сеп. 2021
- 16:00
НК Браво
0 2
Табор Сежана
НК Браво - Табор Сежана
12 сеп. 2021
- 18:00
Радомле
1 4
Копер
Радомле - Копер
12 сеп. 2021
- 21:15
Алуминий
3 0
Марибор
Алуминий - Марибор
Кръг 9
18 сеп. 2021
- 18:00
НК Домжале
2 0
Радомле
НК Домжале - Радомле
18 сеп. 2021
- 21:15
Олимпия Любляна
1 0
Целие
Олимпия Любляна - Целие
19 сеп. 2021
- 16:00
Табор Сежана
4 0
Алуминий
Табор Сежана - Алуминий
19 сеп. 2021
- 18:00
Копер
0 1
НК Браво
Копер - НК Браво
19 сеп. 2021
- 21:15
Марибор
1 2
Мура
Марибор - Мура
Кръг 10
22 сеп. 2021
- 18:00
Радомле
0 2
НК Браво
Радомле - НК Браво
22 сеп. 2021
- 21:15
Олимпия Любляна
2 1
НК Домжале
Олимпия Любляна - НК Домжале
23 сеп. 2021
- 16:00
Табор Сежана
1 1
Мура
Табор Сежана - Мура
23 сеп. 2021
- 18:00
Копер
1 3
Алуминий
Копер - Алуминий
23 сеп. 2021
- 21:15
Марибор
2 0
Целие
Марибор - Целие
Кръг 11
25 сеп. 2021
- 21:15
Олимпия Любляна
2 3
Радомле
Олимпия Любляна - Радомле
26 сеп. 2021
- 16:00
Алуминий
0 1
НК Браво
Алуминий - НК Браво
26 сеп. 2021
- 18:00
НК Домжале
3 3
Марибор
НК Домжале - Марибор
26 сеп. 2021
- 21:15
Мура
0 0
Копер
Мура - Копер
27 сеп. 2021
- 18:00
Целие
2 2
Табор Сежана
Целие - Табор Сежана
Кръг 12
1 окт. 2021
- 21:15
Радомле
2 2
Алуминий
Радомле - Алуминий
2 окт. 2021
- 16:00
Табор Сежана
0 0
НК Домжале
Табор Сежана - НК Домжале
2 окт. 2021
- 21:15
Марибор
0 0
Олимпия Любляна
Марибор - Олимпия Любляна
3 окт. 2021
- 16:00
НК Браво
0 0
Мура
НК Браво - Мура
3 окт. 2021
- 18:00
Копер
2 2
Целие
Копер - Целие
Кръг 13
16 окт. 2021
- 18:00
Мура
3 2
Алуминий
Мура - Алуминий
16 окт. 2021
- 21:15
Марибор
1 0
Радомле
Марибор - Радомле
17 окт. 2021
- 18:00
НК Домжале
2 3
Копер
НК Домжале - Копер
17 окт. 2021
- 21:15
Олимпия Любляна
1 0
Табор Сежана
Олимпия Любляна - Табор Сежана
18 окт. 2021
- 18:00
Целие
1 0
НК Браво
Целие - НК Браво
Кръг 14
23 окт. 2021
- 16:00
НК Браво
0 1
НК Домжале
НК Браво - НК Домжале
23 окт. 2021
- 18:00
Алуминий
0 1
Целие
Алуминий - Целие
23 окт. 2021
- 21:15
Копер
0 1
Олимпия Любляна
Копер - Олимпия Любляна
24 окт. 2021
- 16:00
Табор Сежана
0 1
Марибор
Табор Сежана - Марибор
24 окт. 2021
- 18:00
Радомле
2 2
Мура
Радомле - Мура
Кръг 15
30 окт. 2021
- 15:00
Табор Сежана
0 1
Радомле
Табор Сежана - Радомле
30 окт. 2021
- 18:00
Олимпия Любляна
1 1
НК Браво
Олимпия Любляна - НК Браво
31 окт. 2021
- 16:00
НК Домжале
1 1
Алуминий
НК Домжале - Алуминий
31 окт. 2021
- 18:00
Целие
1 0
Мура
Целие - Мура
1 ное. 2021
- 21:15
Марибор
2 0
Копер
Марибор - Копер
Кръг 16
5 ное. 2021
- 18:00
Радомле
3 2
Целие
Радомле - Целие
6 ное. 2021
- 14:30
НК Браво
0 2
Марибор
НК Браво - Марибор
6 ное. 2021
- 21:15
Копер
1 0
Табор Сежана
Копер - Табор Сежана
7 ное. 2021
- 18:00
Алуминий
1 0
Олимпия Любляна
Алуминий - Олимпия Любляна
7 ное. 2021
- 21:15
Мура
1 1
НК Домжале
Мура - НК Домжале
Кръг 17
21 ное. 2021
- 14:00
Табор Сежана
0 2
НК Браво
Табор Сежана - НК Браво
21 ное. 2021
- 18:00
Марибор
3 0
Алуминий
Марибор - Алуминий
21 ное. 2021
- 21:15
Копер
3 2
Радомле
Копер - Радомле
22 ное. 2021
- 18:00
НК Домжале
1 0
Целие
НК Домжале - Целие
9 фев. 2022
- 18:30
Олимпия Любляна
1 0
Мура
Олимпия Любляна - Мура
Кръг 18
27 ное. 2021
- 16:00
Радомле
0 2
НК Домжале
Радомле - НК Домжале
27 ное. 2021
- 18:00
Алуминий
3 2
Табор Сежана
Алуминий - Табор Сежана
28 ное. 2021
- 14:00
НК Браво
1 2
Копер
НК Браво - Копер
28 ное. 2021
- 21:15
Мура
3 1
Марибор
Мура - Марибор
8 дек. 2021
- 18:00
Целие
1 1
Олимпия Любляна
Целие - Олимпия Любляна
Кръг 19
4 дек. 2021
- 16:00
Алуминий
1 1
Копер
Алуминий - Копер
4 дек. 2021
- 18:00
Мура
1 0
Табор Сежана
Мура - Табор Сежана
4 дек. 2021
- 21:15
Целие
0 1
Марибор
Целие - Марибор
7 дек. 2021
- 16:00
НК Браво
0 3
Радомле
НК Браво - Радомле
17 фев. 2022
- 17:00
НК Домжале
2 0
Олимпия Любляна
НК Домжале - Олимпия Любляна
Кръг 20
11 дек. 2021
- 14:00
Табор Сежана
2 1
Целие
Табор Сежана - Целие
11 дек. 2021
- 18:00
Радомле
0 1
Олимпия Любляна
Радомле - Олимпия Любляна
11 дек. 2021
- 21:15
Марибор
1 0
НК Домжале
Марибор - НК Домжале
12 дек. 2021
- 16:00
НК Браво
2 1
Алуминий
НК Браво - Алуминий
12 дек. 2021
- 18:00
Копер
2 2
Мура
Копер - Мура
Кръг 21
12 фев. 2022
- 16:00
НК Домжале
1 1
Табор Сежана
НК Домжале - Табор Сежана
12 фев. 2022
- 18:30
Целие
1 2
Копер
Целие - Копер
13 фев. 2022
- 16:00
Мура
2 2
НК Браво
Мура - НК Браво
13 фев. 2022
- 18:30
Олимпия Любляна
1 0
Марибор
Олимпия Любляна - Марибор
14 фев. 2022
- 18:30
Алуминий
0 4
Радомле
Алуминий - Радомле
Кръг 22
19 фев. 2022
- 14:00
НК Браво
3 0
Целие
НК Браво - Целие
19 фев. 2022
- 18:30
Алуминий
0 1
Мура
Алуминий - Мура
20 фев. 2022
- 14:00
Табор Сежана
1 2
Олимпия Любляна
Табор Сежана - Олимпия Любляна
20 фев. 2022
- 18:30
Копер
0 2
НК Домжале
Копер - НК Домжале
21 фев. 2022
- 18:30
Радомле
1 4
Марибор
Радомле - Марибор
Кръг 23
25 фев. 2022
- 18:30
Целие
3 2
Алуминий
Целие - Алуминий
26 фев. 2022
- 16:00
НК Домжале
3 0
НК Браво
НК Домжале - НК Браво
26 фев. 2022
- 18:30
Марибор
2 0
Табор Сежана
Марибор - Табор Сежана
27 фев. 2022
- 16:00
Мура
0 2
Радомле
Мура - Радомле
27 фев. 2022
- 18:30
Олимпия Любляна
2 2
Копер
Олимпия Любляна - Копер
Кръг 24
1 мар. 2022
- 18:30
Алуминий
1 1
НК Домжале
Алуминий - НК Домжале
2 мар. 2022
- 16:00
Радомле
0 0
Табор Сежана
Радомле - Табор Сежана
2 мар. 2022
- 18:30
Мура
3 2
Целие
Мура - Целие
3 мар. 2022
- 16:00
НК Браво
0 0
Олимпия Любляна
НК Браво - Олимпия Любляна
3 мар. 2022
- 18:30
Копер
1 2
Марибор
Копер - Марибор
Кръг 25
5 мар. 2022
- 16:00
Целие
0 0
Радомле
Целие - Радомле
5 мар. 2022
- 18:30
НК Домжале
1 1
Мура
НК Домжале - Мура
6 мар. 2022
- 16:00
Табор Сежана
1 1
Копер
Табор Сежана - Копер
6 мар. 2022
- 18:30
Марибор
1 2
НК Браво
Марибор - НК Браво
6 мар. 2022
- 21:15
Олимпия Любляна
6 0
Алуминий
Олимпия Любляна - Алуминий
Кръг 26
9 мар. 2022
- 14:00
НК Браво
0 1
Табор Сежана
НК Браво - Табор Сежана
9 мар. 2022
- 16:00
Целие
2 1
НК Домжале
Целие - НК Домжале
9 мар. 2022
- 18:30
Радомле
0 1
Копер
Радомле - Копер
10 мар. 2022
- 16:00
Алуминий
3 3
Марибор
Алуминий - Марибор
10 мар. 2022
- 18:30
Мура
3 2
Олимпия Любляна
Мура - Олимпия Любляна
Кръг 27
12 мар. 2022
- 16:00
НК Домжале
0 0
Радомле
НК Домжале - Радомле
13 мар. 2022
- 16:00
Табор Сежана
1 1
Алуминий
Табор Сежана - Алуминий
13 мар. 2022
- 18:30
Марибор
1 1
Мура
Марибор - Мура
13 мар. 2022
- 21:15
Копер
0 0
НК Браво
Копер - НК Браво
14 мар. 2022
- 18:30
Олимпия Любляна
2 4
Целие
Олимпия Любляна - Целие
Кръг 28
18 мар. 2022
- 18:30
Радомле
2 1
НК Браво
Радомле - НК Браво
19 мар. 2022
- 16:00
Табор Сежана
0 2
Мура
Табор Сежана - Мура
19 мар. 2022
- 18:30
Марибор
1 0
Целие
Марибор - Целие
20 мар. 2022
- 16:00
Олимпия Любляна
1 1
НК Домжале
Олимпия Любляна - НК Домжале
20 мар. 2022
- 18:30
Копер
2 0
Алуминий
Копер - Алуминий
Кръг 29
2 апр. 2022
- 18:30
Целие
1 0
Табор Сежана
Целие - Табор Сежана
2 апр. 2022
- 21:15
НК Домжале
0 2
Марибор
НК Домжале - Марибор
3 апр. 2022
- 16:00
Алуминий
0 2
НК Браво
Алуминий - НК Браво
3 апр. 2022
- 18:30
Мура
1 2
Копер
Мура - Копер
3 апр. 2022
- 21:15
Олимпия Любляна
4 1
Радомле
Олимпия Любляна - Радомле
Кръг 30
9 апр. 2022
- 16:00
НК Браво
1 2
Мура
НК Браво - Мура
9 апр. 2022
- 18:30
Радомле
1 1
Алуминий
Радомле - Алуминий
9 апр. 2022
- 21:15
Марибор
1 0
Олимпия Любляна
Марибор - Олимпия Любляна
10 апр. 2022
- 16:00
Табор Сежана
2 1
НК Домжале
Табор Сежана - НК Домжале
10 апр. 2022
- 21:15
Копер
3 1
Целие
Копер - Целие
Кръг 31
15 апр. 2022
- 21:15
Марибор
0 0
Радомле
Марибор - Радомле
16 апр. 2022
- 16:00
НК Домжале
0 1
Копер
НК Домжале - Копер
16 апр. 2022
- 18:30
Целие
2 0
НК Браво
Целие - НК Браво
16 апр. 2022
- 21:15
Олимпия Любляна
1 0
Табор Сежана
Олимпия Любляна - Табор Сежана
18 апр. 2022
- 18:30
Мура
3 0
Алуминий
Мура - Алуминий
Кръг 32
23 апр. 2022
- 18:30
Табор Сежана
1 2
Марибор
Табор Сежана - Марибор
23 апр. 2022
- 21:15
Радомле
3 2
Мура
Радомле - Мура
24 апр. 2022
- 16:00
НК Браво
0 2
НК Домжале
НК Браво - НК Домжале
24 апр. 2022
- 21:15
Копер
1 0
Олимпия Любляна
Копер - Олимпия Любляна
25 апр. 2022
- 18:30
Алуминий
0 6
Целие
Алуминий - Целие
Кръг 33
29 апр. 2022
- 21:15
Целие
1 3
Мура
Целие - Мура
30 апр. 2022
- 18:30
Табор Сежана
1 2
Радомле
Табор Сежана - Радомле
30 апр. 2022
- 21:15
Марибор
1 1
Копер
Марибор - Копер
1 май 2022
- 18:30
НК Домжале
3 1
Алуминий
НК Домжале - Алуминий
1 май 2022
- 21:15
Олимпия Любляна
1 0
НК Браво
Олимпия Любляна - НК Браво
Кръг 34
6 май 2022
- 21:15
Копер
1 0
Табор Сежана
Копер - Табор Сежана
7 май 2022
- 16:00
Радомле
2 1
Целие
Радомле - Целие
7 май 2022
- 18:30
НК Браво
3 1
Марибор
НК Браво - Марибор
8 май 2022
- 18:30
Мура
3 1
НК Домжале
Мура - НК Домжале
8 май 2022
- 21:15
Алуминий
2 3
Олимпия Любляна
Алуминий - Олимпия Любляна
Кръг 35
14 май 2022
- 16:00
Табор Сежана
0 1
НК Браво
Табор Сежана - НК Браво
14 май 2022
- 21:15
Марибор
3 1
Алуминий
Марибор - Алуминий
15 май 2022
- 16:00
НК Домжале
1 1
Целие
НК Домжале - Целие
15 май 2022
- 18:30
Олимпия Любляна
3 3
Мура
Олимпия Любляна - Мура
16 май 2022
- 18:30
Копер
1 3
Радомле
Копер - Радомле
Кръг 36
21 май 2022
- 16:00
Радомле
3 3
НК Домжале
Радомле - НК Домжале
21 май 2022
- 21:15
Алуминий
2 2
Табор Сежана
Алуминий - Табор Сежана
22 май 2022
- 18:30
Целие
0 2
Олимпия Любляна
Целие - Олимпия Любляна
22 май 2022
- 18:30
Мура
1 3
Марибор
Мура - Марибор
22 май 2022
- 18:30
НК Браво
0 0
Копер
НК Браво - Копер
Позиция#
Играч
Голове
1
Марибор
16
2
Копер
13
3
НК Домжале
11
4
Олимпия Любляна
11
5
Копер
10
6
Табор Сежана
10
7
Мура
9
8
Копер
9
9
Олимпия Любляна
8
10
Радомле
8
11
Копер
8
12
Радомле
8
13
Мура
7
14
Олимпия Любляна
7
15
НК Домжале
6
Позиция#
Играч
Асистенции
1
НК Домжале
3
2
Олимпия Любляна
Целие
3
3
НК Домжале
2
4
НК Домжале
2
5
Целие
2
6
Олимпия Любляна
2
7
Алуминий
2
8
Олимпия Любляна
2
9
Марибор
1
10
Марибор
1
11
Мура
1
12
Мура
1
13
Алуминий
1
14
Алуминий
1
15
Целие
1
#
Играч
Точки
1
David Zec
Целие
Целие
9
1
1
16
2
T. Tomić
Олимпия Любляна
Олимпия Любляна
Целие
Целие
5
0
2
15
3
Jan Gorenc
Мура
Мура
9
0
1
14
4
I. Jelić
Копер
Копер
7
1
1
14
5
Senijad Ibričić
НК Домжале
НК Домжале
3
0
2
13
6
Gregor Bajde
НК Браво
НК Браво
2
0
2
12
7
B. Vrhovec
Марибор
Марибор
5
0
1
10
8
N. Marinšek
Алуминий
Алуминий
10
0
0
10
9
K. Nemanič
Табор Сежана
Табор Сежана
5
0
1
10
10
M. Nukić
Олимпия Любляна
Олимпия Любляна
6
2
0
10
11
K. Šturm
Мура
Мура
9
0
0
9
12
Ž. Kous
Мура
Мура
4
0
1
9
13
M. Mužek
Радомле
Радомле
9
0
0
9
14
Til Mavretič
Табор Сежана
Табор Сежана
7
1
0
9
15
Đorđe Crnomarković
Олимпия Любляна
Олимпия Любляна
9
0
0
9
16
Ž. Žužek
Копер
Копер
4
0
1
9
17
E. Sokler
Целие
Целие
9
0
0
9
P