Русия: Висша лига 2021 – 2022

Руска Висша лига 2021 - 2022

2021-2022

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Зенит
п п п р з
30
19
8
3
66
28
38
65
2
ФК Сочи
п п п р п
30
17
5
8
54
30
24
56
3
30
16
5
9
53
41
12
53
4
30
15
5
10
42
29
13
50
5
Краснодар
п п р п р
30
14
8
8
42
30
12
50
6
30
13
9
8
43
39
4
48
7
Ахмат
з п п п р
30
13
3
14
36
38
-2
42
8
30
12
5
13
39
36
3
41
9
ФК Ростов
п з р п з
30
10
8
12
47
51
-4
38
10
30
10
8
12
37
41
-4
38
11
Урал
п п з п п
30
8
9
13
27
35
-8
33
12
30
8
9
13
26
39
-13
33
13
Химки
п р з з п
30
7
11
12
34
47
-13
32
14
ФК Уфа
з р р п п
30
6
12
12
29
40
-11
30
15
30
8
5
17
34
56
-22
29
16
30
5
8
17
30
59
-29
23
- Шампионска лига (Групова фаза)
- Шампионска лига (Квалификация)
- Лига на конференциите (Квалификация)
- Изпадане
покажи на цял екран
Зенит
ФК Сочи
Динамо Москва
ЦСКА Москва
Краснодар
Локомотив Москва
Ахмат
Криля Советов
ФК Ростов
Спартак Москва
Урал
Нижни Новгород
Химки
ФК Уфа
Рубин Казан
Арсенал Тула
1 Зенит 1–2 4–1 1–0 3–2 3–1 3–1 2–1 2–2 7–1 3–1 5–1 1–0 2–0 3–2 3–0
2 ФК Сочи 0–0 0–1 4–1 1–2 2–2 3–2 2–3 3–2 3–0 2–0 0–0 3–0 3–1 1–2 2–0
3 Динамо Москва 1–1 1–5 2–1 1–0 1–1 2–0 0–1 1–1 0–2 2–3 1–2 4–1 2–0 2–0 5–1
4 ЦСКА Москва 0–2 0–1 1–0 0–0 1–2 2–0 3–1 4–0 1–0 2–2 1–0 0–0 1–0 6–1 2–0
5 Краснодар 1–3 3–0 0–1 1–0 1–0 1–1 0–1 2–1 2–1 2–1 0–0 0–1 1–1 2–0 3–2
6 Локомотив Москва 1–1 2–1 3–3 1–2 2–1 1–2 2–0 1–2 1–0 0–1 2–1 3–2 2–0 1–0 3–1
7 Ахмат 0–2 1–2 2–1 2–0 0–2 2–3 1–0 2–0 0–1 1–0 3–1 4–1 2–1 1–2 2–1
8 Криля Советов 1–1 1–0 5–2 0–1 2–0 0–1 1–2 4–2 0–1 1–1 2–0 3–0 1–2 2–0 2–2
9 ФК Ростов 2–4 0–1 0–2 1–3 1–1 4–1 1–2 1–0 3–2 1–4 1–2 2–1 2–2 5–1 4–0
10 Спартак Москва 1–1 1–2 2–2 0–2 1–2 1–1 2–1 2–1 1–1 1–0 1–2 3–1 2–0 1–1 3–0
11 Урал 0–0 1–1 0–1 0–1 0–3 0–0 0–0 0–1 1–1 1–3 1–1 0–1 2–1 3–0 2–0
12 Нижни Новгород 1–0 1–0 0–1 0–2 1–4 1–2 0–1 0–0 1–2 1–1 1–0 0–0 1–2 2–1 2–3
13 Химки 1–3 0–0 0–3 4–2 3–3 0–0 2–0 4–1 1–1 2–1 0–0 1–1 1–1 1–1 1–2
14 ФК Уфа 1–1 1–2 2–3 1–1 1–1 1–1 1–0 1–2 0–0 1–1 0–1 0–0 3–2 1–1 2–1
15 Рубин Казан 1–3 0–6 2–3 1–0 0–1 2–2 2–1 1–1 1–2 1–0 4–0 0–1 2–3 1–2 1–0
16 Арсенал Тула 2–1 1–2 1–4 2–2 1–1 3–1 0–0 2–1 1–2 1–1 1–2 2–2 0–0 0–0 0–3
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Кръг 1
23 юли 2021
- 20:00
ФК Ростов
0 2
Динамо Москва
ФК Ростов - Динамо Москва
24 юли 2021
- 17:30
Химки
1 3
Зенит
Химки - Зенит
24 юли 2021
- 20:00
Локомотив Москва
3 1
Арсенал Тула
Локомотив Москва - Арсенал Тула
24 юли 2021
- 20:00
Рубин Казан
1 0
Спартак Москва
Рубин Казан - Спартак Москва
25 юли 2021
- 17:30
Урал
0 3
Краснодар
Урал - Краснодар
25 юли 2021
- 19:00
Криля Советов
1 2
Ахмат
Криля Советов - Ахмат
25 юли 2021
- 20:00
ЦСКА Москва
1 0
ФК Уфа
ЦСКА Москва - ФК Уфа
26 юли 2021
- 19:00
Нижни Новгород
1 0
ФК Сочи
Нижни Новгород - ФК Сочи
Кръг 2
30 юли 2021
- 19:00
Криля Советов
0 1
Спартак Москва
Криля Советов - Спартак Москва
30 юли 2021
- 19:00
Арсенал Тула
0 3
Рубин Казан
Арсенал Тула - Рубин Казан
31 юли 2021
- 17:30
ФК Уфа
2 3
Динамо Москва
ФК Уфа - Динамо Москва
31 юли 2021
- 20:00
ЦСКА Москва
1 2
Локомотив Москва
ЦСКА Москва - Локомотив Москва
1 авг. 2021
- 17:30
Урал
1 1
Нижни Новгород
Урал - Нижни Новгород
1 авг. 2021
- 20:00
ФК Ростов
2 4
Зенит
ФК Ростов - Зенит
1 авг. 2021
- 20:00
Краснодар
0 1
Химки
Краснодар - Химки
2 авг. 2021
- 20:00
Ахмат
1 2
ФК Сочи
Ахмат - ФК Сочи
Кръг 3
6 авг. 2021
- 17:00
ФК Уфа
1 1
Локомотив Москва
ФК Уфа - Локомотив Москва
7 авг. 2021
- 17:00
Зенит
3 2
Краснодар
Зенит - Краснодар
7 авг. 2021
- 17:30
Арсенал Тула
2 1
Криля Советов
Арсенал Тула - Криля Советов
7 авг. 2021
- 20:00
Спартак Москва
1 2
Нижни Новгород
Спартак Москва - Нижни Новгород
8 авг. 2021
- 17:30
Химки
1 1
ФК Ростов
Химки - ФК Ростов
8 авг. 2021
- 20:00
Динамо Москва
2 1
ЦСКА Москва
Динамо Москва - ЦСКА Москва
8 авг. 2021
- 20:00
Рубин Казан
2 1
Ахмат
Рубин Казан - Ахмат
9 авг. 2021
- 19:00
ФК Сочи
2 0
Урал
ФК Сочи - Урал
Кръг 4
14 авг. 2021
- 17:30
Спартак Москва
1 0
Урал
Спартак Москва - Урал
14 авг. 2021
- 17:30
Нижни Новгород
1 2
ФК Уфа
Нижни Новгород - ФК Уфа
14 авг. 2021
- 20:00
ФК Ростов
1 3
ЦСКА Москва
ФК Ростов - ЦСКА Москва
14 авг. 2021
- 20:00
Ахмат
2 1
Динамо Москва
Ахмат - Динамо Москва
15 авг. 2021
- 17:30
Локомотив Москва
1 1
Зенит
Локомотив Москва - Зенит
15 авг. 2021
- 20:00
Рубин Казан
1 1
Криля Советов
Рубин Казан - Криля Советов
15 авг. 2021
- 20:00
Краснодар
3 2
Арсенал Тула
Краснодар - Арсенал Тула
16 авг. 2021
- 19:00
ФК Сочи
3 0
Химки
ФК Сочи - Химки
Кръг 5
21 авг. 2021
- 16:00
Арсенал Тула
1 1
Спартак Москва
Арсенал Тула - Спартак Москва
21 авг. 2021
- 18:00
Урал
0 1
Динамо Москва
Урал - Динамо Москва
21 авг. 2021
- 18:00
ФК Уфа
1 1
Зенит
ФК Уфа - Зенит
22 авг. 2021
- 16:00
Локомотив Москва
2 1
Краснодар
Локомотив Москва - Краснодар
22 авг. 2021
- 18:00
Нижни Новгород
1 2
ФК Ростов
Нижни Новгород - ФК Ростов
22 авг. 2021
- 20:00
Химки
1 1
Рубин Казан
Химки - Рубин Казан
Кръг 6
26 авг. 2021
- 16:30
ФК Уфа
1 2
Криля Советов
ФК Уфа - Криля Советов
26 авг. 2021
- 18:30
Спартак Москва
1 2
ФК Сочи
Спартак Москва - ФК Сочи
26 авг. 2021
- 20:30
Ахмат
2 1
Арсенал Тула
Ахмат - Арсенал Тула
26 авг. 2021
- 20:45
Зенит
1 0
ЦСКА Москва
Зенит - ЦСКА Москва
27 авг. 2021
- 16:30
Урал
1 1
ФК Ростов
Урал - ФК Ростов
27 авг. 2021
- 18:30
Химки
1 1
Нижни Новгород
Химки - Нижни Новгород
27 авг. 2021
- 19:00
Динамо Москва
1 1
Локомотив Москва
Динамо Москва - Локомотив Москва
27 авг. 2021
- 20:30
Краснодар
2 0
Рубин Казан
Краснодар - Рубин Казан
Кръг 7
11 сеп. 2021
- 14:00
Локомотив Москва
2 0
Криля Советов
Локомотив Москва - Криля Советов
11 сеп. 2021
- 16:30
Зенит
3 1
Ахмат
Зенит - Ахмат
11 сеп. 2021
- 19:00
Спартак Москва
3 1
Химки
Спартак Москва - Химки
12 сеп. 2021
- 14:00
Арсенал Тула
2 2
ЦСКА Москва
Арсенал Тула - ЦСКА Москва
12 сеп. 2021
- 16:30
ФК Сочи
3 1
ФК Уфа
ФК Сочи - ФК Уфа
12 сеп. 2021
- 19:00
Динамо Москва
1 2
Нижни Новгород
Динамо Москва - Нижни Новгород
13 сеп. 2021
- 18:30
Рубин Казан
4 0
Урал
Рубин Казан - Урал
13 сеп. 2021
- 19:30
ФК Ростов
1 1
Краснодар
ФК Ростов - Краснодар
Кръг 8
18 сеп. 2021
- 14:00
ФК Уфа
3 2
Химки
ФК Уфа - Химки
18 сеп. 2021
- 16:30
Криля Советов
4 2
ФК Ростов
Криля Советов - ФК Ростов
18 сеп. 2021
- 19:00
Ахмат
0 2
Краснодар
Ахмат - Краснодар
19 сеп. 2021
- 16:30
Нижни Новгород
2 3
Арсенал Тула
Нижни Новгород - Арсенал Тула
19 сеп. 2021
- 19:00
ФК Сочи
0 1
Динамо Москва
ФК Сочи - Динамо Москва
20 сеп. 2021
- 16:30
Урал
0 0
Локомотив Москва
Урал - Локомотив Москва
20 сеп. 2021
- 18:30
Рубин Казан
1 3
Зенит
Рубин Казан - Зенит
20 сеп. 2021
- 19:30
ЦСКА Москва
1 0
Спартак Москва
ЦСКА Москва - Спартак Москва
Кръг 9
25 сеп. 2021
- 14:00
Химки
0 0
Локомотив Москва
Химки - Локомотив Москва
25 сеп. 2021
- 16:30
Зенит
2 1
Криля Советов
Зенит - Криля Советов
25 сеп. 2021
- 19:00
Спартак Москва
2 0
ФК Уфа
Спартак Москва - ФК Уфа
26 сеп. 2021
- 14:00
Динамо Москва
2 0
Рубин Казан
Динамо Москва - Рубин Казан
26 сеп. 2021
- 16:30
ФК Ростов
1 2
Ахмат
ФК Ростов - Ахмат
26 сеп. 2021
- 19:00
Краснодар
3 0
ФК Сочи
Краснодар - ФК Сочи
27 сеп. 2021
- 17:00
Урал
2 0
Арсенал Тула
Урал - Арсенал Тула
27 сеп. 2021
- 19:00
Нижни Новгород
0 2
ЦСКА Москва
Нижни Новгород - ЦСКА Москва
Кръг 10
2 окт. 2021
- 14:00
Рубин Казан
0 1
Нижни Новгород
Рубин Казан - Нижни Новгород
2 окт. 2021
- 16:30
Динамо Москва
0 1
Криля Советов
Динамо Москва - Криля Советов
2 окт. 2021
- 19:00
ЦСКА Москва
0 0
Краснодар
ЦСКА Москва - Краснодар
2 окт. 2021
- 19:00
Арсенал Тула
0 0
Химки
Арсенал Тула - Химки
3 окт. 2021
- 14:00
ФК Уфа
0 1
Урал
ФК Уфа - Урал
3 окт. 2021
- 16:30
Зенит
1 2
ФК Сочи
Зенит - ФК Сочи
3 окт. 2021
- 19:00
Локомотив Москва
1 2
ФК Ростов
Локомотив Москва - ФК Ростов
3 окт. 2021
- 19:00
Ахмат
0 1
Спартак Москва
Ахмат - Спартак Москва
Кръг 11
16 окт. 2021
- 14:00
Арсенал Тула
2 1
Зенит
Арсенал Тула - Зенит
16 окт. 2021
- 16:30
Рубин Казан
2 2
Локомотив Москва
Рубин Казан - Локомотив Москва
16 окт. 2021
- 19:00
Спартак Москва
2 2
Динамо Москва
Спартак Москва - Динамо Москва
16 окт. 2021
- 19:00
ФК Сочи
3 2
ФК Ростов
ФК Сочи - ФК Ростов
17 окт. 2021
- 14:00
Урал
0 1
ЦСКА Москва
Урал - ЦСКА Москва
17 окт. 2021
- 16:30
Криля Советов
2 0
Нижни Новгород
Криля Советов - Нижни Новгород
17 окт. 2021
- 16:30
Химки
2 0
Ахмат
Химки - Ахмат
17 окт. 2021
- 19:00
Краснодар
1 1
ФК Уфа
Краснодар - ФК Уфа
Кръг 12
22 окт. 2021
- 19:00
Динамо Москва
4 1
Химки
Динамо Москва - Химки
23 окт. 2021
- 14:00
Нижни Новгород
1 4
Краснодар
Нижни Новгород - Краснодар
23 окт. 2021
- 16:30
ФК Ростов
4 0
Арсенал Тула
ФК Ростов - Арсенал Тула
23 окт. 2021
- 19:00
ЦСКА Москва
3 1
Криля Советов
ЦСКА Москва - Криля Советов
24 окт. 2021
- 14:00
ФК Уфа
1 1
Рубин Казан
ФК Уфа - Рубин Казан
24 окт. 2021
- 16:30
Ахмат
1 0
Урал
Ахмат - Урал
24 окт. 2021
- 19:00
Зенит
7 1
Спартак Москва
Зенит - Спартак Москва
25 окт. 2021
- 19:00
Локомотив Москва
2 1
ФК Сочи
Локомотив Москва - ФК Сочи
Кръг 13
29 окт. 2021
- 19:00
Зенит
4 1
Динамо Москва
Зенит - Динамо Москва
30 окт. 2021
- 14:00
Рубин Казан
1 0
ЦСКА Москва
Рубин Казан - ЦСКА Москва
30 окт. 2021
- 16:30
Спартак Москва
1 1
ФК Ростов
Спартак Москва - ФК Ростов
30 окт. 2021
- 19:00
Краснодар
0 1
Криля Советов
Краснодар - Криля Советов
30 окт. 2021
- 19:00
Нижни Новгород
1 2
Локомотив Москва
Нижни Новгород - Локомотив Москва
31 окт. 2021
- 13:00
ФК Уфа
1 0
Ахмат
ФК Уфа - Ахмат
31 окт. 2021
- 15:30
Арсенал Тула
1 2
ФК Сочи
Арсенал Тула - ФК Сочи
31 окт. 2021
- 18:00
Химки
0 0
Урал
Химки - Урал
Кръг 14
6 ное. 2021
- 13:00
Арсенал Тула
0 0
ФК Уфа
Арсенал Тула - ФК Уфа
6 ное. 2021
- 15:30
Криля Советов
3 0
Химки
Криля Советов - Химки
6 ное. 2021
- 15:30
Динамо Москва
1 0
Краснодар
Динамо Москва - Краснодар
6 ное. 2021
- 18:00
ФК Сочи
4 1
ЦСКА Москва
ФК Сочи - ЦСКА Москва
7 ное. 2021
- 13:00
Урал
0 0
Зенит
Урал - Зенит
7 ное. 2021
- 15:30
ФК Ростов
5 1
Рубин Казан
ФК Ростов - Рубин Казан
7 ное. 2021
- 18:00
Спартак Москва
1 1
Локомотив Москва
Спартак Москва - Локомотив Москва
7 ное. 2021
- 18:00
Ахмат
3 1
Нижни Новгород
Ахмат - Нижни Новгород
Кръг 15
19 ное. 2021
- 18:00
Зенит
5 1
Нижни Новгород
Зенит - Нижни Новгород
20 ное. 2021
- 13:00
Криля Советов
1 1
Урал
Криля Советов - Урал
20 ное. 2021
- 15:30
Локомотив Москва
1 2
Ахмат
Локомотив Москва - Ахмат
20 ное. 2021
- 18:00
Краснодар
2 1
Спартак Москва
Краснодар - Спартак Москва
21 ное. 2021
- 13:00
ФК Ростов
2 2
ФК Уфа
ФК Ростов - ФК Уфа
21 ное. 2021
- 13:00
ЦСКА Москва
0 0
Химки
ЦСКА Москва - Химки
21 ное. 2021
- 15:30
Динамо Москва
5 1
Арсенал Тула
Динамо Москва - Арсенал Тула
21 ное. 2021
- 18:30
ФК Сочи
1 2
Рубин Казан
ФК Сочи - Рубин Казан
Кръг 16
27 ное. 2021
- 13:00
Урал
1 1
ФК Сочи
Урал - ФК Сочи
27 ное. 2021
- 15:30
Ахмат
2 0
ФК Ростов
Ахмат - ФК Ростов
27 ное. 2021
- 18:00
Химки
3 3
Краснодар
Химки - Краснодар
28 ное. 2021
- 13:00
Нижни Новгород
0 0
Криля Советов
Нижни Новгород - Криля Советов
28 ное. 2021
- 15:30
Рубин Казан
2 3
Динамо Москва
Рубин Казан - Динамо Москва
28 ное. 2021
- 19:00
ЦСКА Москва
0 2
Зенит
ЦСКА Москва - Зенит
29 ное. 2021
- 16:00
ФК Уфа
1 1
Спартак Москва
ФК Уфа - Спартак Москва
29 ное. 2021
- 18:00
Арсенал Тула
3 1
Локомотив Москва
Арсенал Тула - Локомотив Москва
Кръг 17
3 дек. 2021
- 18:00
Зенит
2 2
ФК Ростов
Зенит - ФК Ростов
4 дек. 2021
- 13:00
Криля Советов
0 1
ЦСКА Москва
Криля Советов - ЦСКА Москва
4 дек. 2021
- 16:00
Спартак Москва
2 1
Ахмат
Спартак Москва - Ахмат
4 дек. 2021
- 18:00
Локомотив Москва
0 1
Урал
Локомотив Москва - Урал
5 дек. 2021
- 13:00
Химки
1 2
Арсенал Тула
Химки - Арсенал Тула
5 дек. 2021
- 15:30
Динамо Москва
2 0
ФК Уфа
Динамо Москва - ФК Уфа
5 дек. 2021
- 15:30
Нижни Новгород
2 1
Рубин Казан
Нижни Новгород - Рубин Казан
5 дек. 2021
- 18:00
ФК Сочи
1 2
Краснодар
ФК Сочи - Краснодар
Кръг 18
11 дек. 2021
- 13:00
Криля Советов
2 0
Рубин Казан
Криля Советов - Рубин Казан
11 дек. 2021
- 15:30
ЦСКА Москва
2 0
Арсенал Тула
ЦСКА Москва - Арсенал Тула
11 дек. 2021
- 18:00
ФК Ростов
1 4
Урал
ФК Ростов - Урал
12 дек. 2021
- 13:00
Динамо Москва
1 1
Зенит
Динамо Москва - Зенит
12 дек. 2021
- 15:30
Ахмат
4 1
Химки
Ахмат - Химки
12 дек. 2021
- 18:00
Краснодар
0 0
Нижни Новгород
Краснодар - Нижни Новгород
12 дек. 2021
- 18:00
Локомотив Москва
2 0
ФК Уфа
Локомотив Москва - ФК Уфа
13 дек. 2021
- 18:00
ФК Сочи
3 0
Спартак Москва
ФК Сочи - Спартак Москва
Кръг 19
26 фев. 2022
- 13:00
Нижни Новгород
1 0
Урал
Нижни Новгород - Урал
26 фев. 2022
- 13:00
Химки
0 3
Динамо Москва
Химки - Динамо Москва
26 фев. 2022
- 15:30
ФК Сочи
2 0
Арсенал Тула
ФК Сочи - Арсенал Тула
26 фев. 2022
- 18:00
Спартак Москва
0 2
ЦСКА Москва
Спартак Москва - ЦСКА Москва
27 фев. 2022
- 18:00
Ахмат
2 1
ФК Уфа
Ахмат - ФК Уфа
28 фев. 2022
- 18:00
Зенит
3 2
Рубин Казан
Зенит - Рубин Казан
6 апр. 2022
- 19:00
ФК Ростов
1 0
Криля Советов
ФК Ростов - Криля Советов
4 май 2022
- 19:00
Краснодар
1 0
Локомотив Москва
Краснодар - Локомотив Москва
Кръг 20
5 мар. 2022
- 18:00
ЦСКА Москва
1 0
Нижни Новгород
ЦСКА Москва - Нижни Новгород
6 мар. 2022
- 13:00
Криля Советов
2 2
Арсенал Тула
Криля Советов - Арсенал Тула
6 мар. 2022
- 13:00
Локомотив Москва
3 2
Химки
Локомотив Москва - Химки
6 мар. 2022
- 18:00
Динамо Москва
0 2
Спартак Москва
Динамо Москва - Спартак Москва
7 мар. 2022
- 13:00
Краснодар
2 1
Урал
Краснодар - Урал
7 мар. 2022
- 15:30
Зенит
2 0
ФК Уфа
Зенит - ФК Уфа
7 мар. 2022
- 15:30
ФК Ростов
0 1
ФК Сочи
ФК Ростов - ФК Сочи
7 мар. 2022
- 18:00
Ахмат
1 2
Рубин Казан
Ахмат - Рубин Казан
Кръг 21
12 мар. 2022
- 13:00
ФК Уфа
0 0
Нижни Новгород
ФК Уфа - Нижни Новгород
12 мар. 2022
- 15:30
Арсенал Тула
1 4
Динамо Москва
Арсенал Тула - Динамо Москва
12 мар. 2022
- 18:00
Локомотив Москва
1 2
ЦСКА Москва
Локомотив Москва - ЦСКА Москва
13 мар. 2022
- 11:00
Урал
0 0
Ахмат
Урал - Ахмат
13 мар. 2022
- 13:00
Химки
0 0
ФК Сочи
Химки - ФК Сочи
13 мар. 2022
- 15:30
Криля Советов
1 1
Зенит
Криля Советов - Зенит
13 мар. 2022
- 18:00
Спартак Москва
1 2
Краснодар
Спартак Москва - Краснодар
14 мар. 2022
- 18:00
Рубин Казан
1 2
ФК Ростов
Рубин Казан - ФК Ростов
Кръг 22
19 мар. 2022
- 11:00
Урал
0 1
Химки
Урал - Химки
19 мар. 2022
- 13:00
Нижни Новгород
1 1
Спартак Москва
Нижни Новгород - Спартак Москва
19 мар. 2022
- 15:30
Ахмат
2 3
Локомотив Москва
Ахмат - Локомотив Москва
19 мар. 2022
- 18:30
Зенит
3 0
Арсенал Тула
Зенит - Арсенал Тула
20 мар. 2022
- 13:00
ЦСКА Москва
6 1
Рубин Казан
ЦСКА Москва - Рубин Казан
20 мар. 2022
- 13:00
ФК Уфа
1 1
Краснодар
ФК Уфа - Краснодар
20 мар. 2022
- 15:30
ФК Сочи
2 3
Криля Советов
ФК Сочи - Криля Советов
20 мар. 2022
- 19:00
Динамо Москва
1 1
ФК Ростов
Динамо Москва - ФК Ростов
Кръг 23
1 апр. 2022
- 19:00
Рубин Казан
2 3
Химки
Рубин Казан - Химки
2 апр. 2022
- 14:00
Криля Советов
1 2
ФК Уфа
Криля Советов - ФК Уфа
2 апр. 2022
- 14:00
Арсенал Тула
0 0
Ахмат
Арсенал Тула - Ахмат
2 апр. 2022
- 16:30
ФК Ростов
1 2
Нижни Новгород
ФК Ростов - Нижни Новгород
2 апр. 2022
- 19:30
Локомотив Москва
1 0
Спартак Москва
Локомотив Москва - Спартак Москва
3 апр. 2022
- 14:00
Краснодар
0 1
Динамо Москва
Краснодар - Динамо Москва
3 апр. 2022
- 16:30
ЦСКА Москва
2 2
Урал
ЦСКА Москва - Урал
3 апр. 2022
- 19:00
ФК Сочи
0 0
Зенит
ФК Сочи - Зенит
Кръг 24
9 апр. 2022
- 14:00
Нижни Новгород
0 1
Динамо Москва
Нижни Новгород - Динамо Москва
9 апр. 2022
- 14:00
Химки
4 2
ЦСКА Москва
Химки - ЦСКА Москва
9 апр. 2022
- 16:30
Рубин Казан
0 1
Краснодар
Рубин Казан - Краснодар
9 апр. 2022
- 19:30
Ахмат
0 2
Зенит
Ахмат - Зенит
10 апр. 2022
- 12:00
Урал
0 1
Криля Советов
Урал - Криля Советов
10 апр. 2022
- 14:00
ФК Уфа
1 2
ФК Сочи
ФК Уфа - ФК Сочи
10 апр. 2022
- 16:30
Спартак Москва
3 0
Арсенал Тула
Спартак Москва - Арсенал Тула
10 апр. 2022
- 19:30
ФК Ростов
4 1
Локомотив Москва
ФК Ростов - Локомотив Москва
Кръг 25
15 апр. 2022
- 19:30
Динамо Москва
2 0
Ахмат
Динамо Москва - Ахмат
16 апр. 2022
- 14:00
ФК Уфа
1 1
ЦСКА Москва
ФК Уфа - ЦСКА Москва
16 апр. 2022
- 16:30
Зенит
3 1
Урал
Зенит - Урал
16 апр. 2022
- 19:00
Спартак Москва
1 1
Рубин Казан
Спартак Москва - Рубин Казан
17 апр. 2022
- 14:00
Арсенал Тула
1 2
ФК Ростов
Арсенал Тула - ФК Ростов
17 апр. 2022
- 16:30
Криля Советов
2 0
Краснодар
Криля Советов - Краснодар
17 апр. 2022
- 16:30
ФК Сочи
2 2
Локомотив Москва
ФК Сочи - Локомотив Москва
17 апр. 2022
- 19:00
Нижни Новгород
0 0
Химки
Нижни Новгород - Химки
Кръг 26
23 апр. 2022
- 14:00
Урал
2 1
ФК Уфа
Урал - ФК Уфа
23 апр. 2022
- 16:30
Локомотив Москва
2 1
Нижни Новгород
Локомотив Москва - Нижни Новгород
23 апр. 2022
- 19:00
ФК Сочи
3 2
Ахмат
ФК Сочи - Ахмат
24 апр. 2022
- 14:00
Рубин Казан
1 0
Арсенал Тула
Рубин Казан - Арсенал Тула
24 апр. 2022
- 14:00
Химки
4 1
Криля Советов
Химки - Криля Советов
24 апр. 2022
- 16:30
ФК Ростов
3 2
Спартак Москва
ФК Ростов - Спартак Москва
24 апр. 2022
- 19:30
ЦСКА Москва
1 0
Динамо Москва
ЦСКА Москва - Динамо Москва
25 апр. 2022
- 19:00
Краснодар
1 3
Зенит
Краснодар - Зенит
Кръг 27
30 апр. 2022
- 14:00
Динамо Москва
2 3
Урал
Динамо Москва - Урал
30 апр. 2022
- 14:00
Рубин Казан
0 6
ФК Сочи
Рубин Казан - ФК Сочи
30 апр. 2022
- 16:30
Краснодар
2 1
ФК Ростов
Краснодар - ФК Ростов
30 апр. 2022
- 19:30
Зенит
3 1
Локомотив Москва
Зенит - Локомотив Москва
1 май 2022
- 14:00
Спартак Москва
2 1
Криля Советов
Спартак Москва - Криля Советов
1 май 2022
- 16:30
Химки
1 1
ФК Уфа
Химки - ФК Уфа
1 май 2022
- 19:00
Ахмат
2 0
ЦСКА Москва
Ахмат - ЦСКА Москва
2 май 2022
- 19:00
Арсенал Тула
2 2
Нижни Новгород
Арсенал Тула - Нижни Новгород
Кръг 28
6 май 2022
- 18:00
Криля Советов
5 2
Динамо Москва
Криля Советов - Динамо Москва
7 май 2022
- 14:00
Урал
1 3
Спартак Москва
Урал - Спартак Москва
7 май 2022
- 16:30
Зенит
1 0
Химки
Зенит - Химки
7 май 2022
- 16:30
Нижни Новгород
0 1
Ахмат
Нижни Новгород - Ахмат
7 май 2022
- 19:00
ЦСКА Москва
0 1
ФК Сочи
ЦСКА Москва - ФК Сочи
8 май 2022
- 14:00
ФК Уфа
0 0
ФК Ростов
ФК Уфа - ФК Ростов
8 май 2022
- 16:30
Арсенал Тула
1 1
Краснодар
Арсенал Тула - Краснодар
8 май 2022
- 19:00
Локомотив Москва
1 0
Рубин Казан
Локомотив Москва - Рубин Казан
Кръг 29
13 май 2022
- 19:00
ФК Сочи
0 0
Нижни Новгород
ФК Сочи - Нижни Новгород
14 май 2022
- 14:00
ФК Уфа
2 1
Арсенал Тула
ФК Уфа - Арсенал Тула
14 май 2022
- 16:30
ФК Ростов
2 1
Химки
ФК Ростов - Химки
14 май 2022
- 16:30
Локомотив Москва
3 3
Динамо Москва
Локомотив Москва - Динамо Москва
14 май 2022
- 19:00
Ахмат
1 0
Криля Советов
Ахмат - Криля Советов
15 май 2022
- 14:00
Урал
3 0
Рубин Казан
Урал - Рубин Казан
15 май 2022
- 16:30
Спартак Москва
1 1
Зенит
Спартак Москва - Зенит
15 май 2022
- 19:00
Краснодар
1 0
ЦСКА Москва
Краснодар - ЦСКА Москва
Кръг 30
21 май 2022
- 17:00
Динамо Москва
1 5
ФК Сочи
Динамо Москва - ФК Сочи
21 май 2022
- 17:00
Рубин Казан
1 2
ФК Уфа
Рубин Казан - ФК Уфа
21 май 2022
- 17:00
Арсенал Тула
1 2
Урал
Арсенал Тула - Урал
21 май 2022
- 17:00
Нижни Новгород
1 0
Зенит
Нижни Новгород - Зенит
21 май 2022
- 17:00
Химки
2 1
Спартак Москва
Химки - Спартак Москва
21 май 2022
- 17:00
Краснодар
1 1
Ахмат
Краснодар - Ахмат
21 май 2022
- 17:00
Криля Советов
0 1
Локомотив Москва
Криля Советов - Локомотив Москва
21 май 2022
- 17:00
ЦСКА Москва
4 0
ФК Ростов
ЦСКА Москва - ФК Ростов
Позиция#
Играч
Голове
1
17
2
14
3
ФК Ростов
13
4
Локомотив Москва
Динамо Москва
12
5
11
6
10
7
Динамо Москва
10
8
10
9
Зенит
Криля Советов
10
10
9
11
Ахмат
9
12
Локомотив Москва
9
13
Спартак Москва
9
14
Криля Советов
9
15
Рубин Казан
8
Позиция#
Играч
Асистенции
1
Криля Советов
8
2
Зенит
7
3
7
4
7
5
Краснодар
6
6
Локомотив Москва
6
7
Динамо Москва
6
8
Динамо Москва
6
9
Зенит
Криля Советов
6
10
Спартак Москва
5
11
ЦСКА Москва
5
12
5
13
Арсенал Тула
5
14
ФК Сочи
5
15
Краснодар
4
#
Играч
Точки
1
Александър Черников
Краснодар
Краснодар
14
3
0
20
2
Дмитрий Баринов
Локомотив Москва
Локомотив Москва
10
2
0
14
3
Александър Соболев
Спартак Москва
Спартак Москва
8
0
1
13
4
Горан Чаушич
Арсенал Тула
Арсенал Тула
5
1
1
12
5
Максимилиано Кауфриз
Спартак Москва
Спартак Москва
5
1
1
12
6
Константин Марадишвили
ЦСКА Москва
ЦСКА Москва
Локомотив Москва
Локомотив Москва
6
0
1
11
7
Евгений Марков
Арсенал Тула
Арсенал Тула
6
0
1
11
8
Алексей Герасимов
Урал
Урал
9
1
0
11
9
Какинтура
ФК Уфа
ФК Уфа
6
0
1
11
10
Глен Байл
Криля Советов
Криля Советов
5
0
1
10
11
Тин Йедвай
Локомотив Москва
Локомотив Москва
7
1
0
9
12
Родригао
ФК Сочи
ФК Сочи
4
0
1
9
13
Далер Курзяев
Зенит
Зенит
7
1
0
9
14
Гилерме
Локомотив Москва
Локомотив Москва
4
0
1
9
15
Кингс Канва
Арсенал Тула
Арсенал Тула
7
1
0
9
16
Сергей Терехов
ФК Сочи
ФК Сочи
7
1
0
9
17
Z. Nižić
Ахмат
Ахмат
7
1
0
9
18
Егор Сорокин
Краснодар
Краснодар
4
0
1
9
19
Т. Сюлейманов
Нижни Новгород
Нижни Новгород
9
0
0
9
20
Силвийе Бегич
Рубин Казан
Рубин Казан
Криля Советов
Криля Советов
7
1
0
9
21
Кирил Боженов
Химки
Химки
9
0
0
9
22
Руслан Фишченко
ФК Уфа
ФК Уфа
5
2
0
9
P