Трета лига – Югозападна 2020 – 2021

Трета лига - Югозападна 2020 - 2021

2020-2021

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Марек
р п п п п
34
25
7
2
84
24
60
82
2
Кюстендил
п п п п п
34
26
4
4
63
14
49
82
3
Беласица
п п п р п
34
23
9
2
68
27
41
78
4
Вихрен
п п п р з
34
23
6
5
63
25
38
75
5
Оборище
п п п п п
34
18
6
10
55
41
14
60
6
34
16
10
8
62
34
28
58
7
34
15
6
13
62
46
16
51
8
34
13
8
13
47
48
-1
47
9
34
13
7
14
53
41
12
46
10
34
11
6
17
30
43
-13
39
11
34
9
9
16
38
44
-6
36
12
34
10
6
18
40
56
-16
36
13
34
9
7
18
30
45
-15
34
14
Банско
п п з п з
34
10
4
20
28
47
-19
34
15
34
10
4
20
34
72
-38
34
16
34
9
5
20
34
65
-31
32
17
34
6
4
24
25
77
-52
22
18
Велбъжд
з з з з з
34
4
4
26
16
83
-67
16
покажи на цял екран
Марек
Кюстендил
Беласица
Вихрен
Оборище
Балкан Благоевград
Чавдар Етрополе
Пирин Гоце Делчев
Ботев Ихтиман
Пирин Разлог
Сливнишки Герой
Надежда Доброславци
Рилски Спортист
Банско
Левски Чепинци
Гранит Владая
Перун Кресна
Велбъжд
1 Марек 3–0 3–1 2–0 3–2 2–1 2–0 5–0 0–0 0–0 6–1 3–2 2–0 6–0 6–0 2–0 4–0
2 Кюстендил 0–0 1–1 1–0 2–0 3–3 2–0 3–0 1–0 1–1 1–0 1–0 3–1 2–1 6–0 2–0 3–0
3 Беласица 2–2 1–0 2–1 3–2 3–3 3–1 2–0 2–0 2–1 4–3 1–0 2–1 5–0 3–1 6–0 4–0
4 Вихрен 1–1 0–1 0–2 2–1 1–1 1–0 5–1 3–1 1–0 2–1 2–1 2–0 2–0 3–1 6–1 2–1 2–0
5 Оборище 3–1 2–1 0–1 0–0 1–0 3–4 3–0 1–0 1–0 4–0 3–1 1–0 4–1 1–1 0–1 4–0
6 Балкан Благоевград 1–0 0–1 2–0 1–1 8–1 2–0 0–0 1–0 2–4 2–0 4–1 3–0 1–0 2–0 0–1 7–1 1–0
7 Чавдар Етрополе 2–2 1–0 0–1 1–2 2–3 1–1 2–1 2–2 2–0 2–1 1–0 4–0 0–2 6–1 4–1 3–1 3–1
8 Пирин Гоце Делчев 1–1 0–1 2–2 1–1 4–2 4–2 3–0 1–1 0–1 2–1 0–1 3–1 2–1 3–0
9 Ботев Ихтиман 1–2 0–1 1–1 0–3 1–2 1–1 2–2 2–0 1–0 4–0 2–1 3–0 3–2 0–1 4–0 5–0
10 Пирин Разлог 1–3 0–4 1–1 2–5 0–0 2–0 1–1 0–0 2–0 1–0 3–1 2–0 2–0
11 Сливнишки Герой 1–2 0–4 1–2 1–2 2–2 3–1 0–3 2–2 1–1 1–0 0–1 1–0 3–1 1–0 1–0 3–0 6–1
12 Надежда Доброславци 1–1 0–2 0–1 0–1 1–2 0–0 0–3 2–4 3–0 1–1 1–1 3–1 1–1 1–1 3–1 1–0 3–1
13 Рилски Спортист 0–2 0–1 0–0 1–1 1–0 0–2 2–2 0–1 0–2 2–1 1–0 2–0 3–0 2–0 2–0 2–1
14 Банско 1–3 0–1 0–1 1–2 0–0 0–1 0–5 1–0 1–0 3–0 0–3 2–0 4–1 2–1 2–2 1–0
15 Левски Чепинци 0–1 0–4 1–3 0–3 0–1 2–1 0–2 1–0 1–0 3–1 3–2 1–1 1–0 3–1 3–3 2–1
16 Гранит Владая 1–2 0–2 1–1 0–0 1–1 1–2 3–2 3–1 2–2 1–0 2–0 1–3 1–2 0–1 3–1 0–3
17 Перун Кресна 1–6 0–1 0–1 0–1 0–1 4–3 1–0 0–4 1–6 0–2 0–3 0–2 0–0 1–1 3–1 1–0 2–0
18 Велбъжд 0–2 0–3 0–5 0–5 1–3 1–4 0–0 1–2 0–5 1–0 0–0 1–4 1–1 1–0 0–0 0–2 1–0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Кръг 1
8 авг. 2020
- 18:00
Левски Чепинци
0 1
Марек
Левски Чепинци - Марек
8 авг. 2020
- 18:00
Кюстендил
6 0
Гранит Владая
Кюстендил - Гранит Владая
8 авг. 2020
- 18:00
Беласица
0 0
Пирин Гоце Делчев
Беласица - Пирин Гоце Делчев
8 авг. 2020
- 18:00
Пирин Разлог
1 0
Рилски Спортист
Пирин Разлог - Рилски Спортист
8 авг. 2020
- 18:00
Сливнишки Герой
3 0
Перун Кресна
Сливнишки Герой - Перун Кресна
8 авг. 2020
- 18:00
Балкан Благоевград
1 0
Велбъжд
Балкан Благоевград - Велбъжд
8 авг. 2020
- 18:00
Вихрен
2 1
Надежда Доброславци
Вихрен - Надежда Доброславци
8 авг. 2020
- 18:00
Ботев Ихтиман
2 2
Чавдар Етрополе
Ботев Ихтиман - Чавдар Етрополе
8 авг. 2020
- 18:00
Оборище
1 0
Банско
Оборище - Банско
Кръг 2
15 авг. 2020
- 18:00
Марек
6 1
Надежда Доброславци
Марек - Надежда Доброславци
15 авг. 2020
- 18:00
Велбъжд
0 5
Вихрен
Велбъжд - Вихрен
15 авг. 2020
- 18:00
Перун Кресна
4 3
Балкан Благоевград
Перун Кресна - Балкан Благоевград
15 авг. 2020
- 18:00
Рилски Спортист
2 1
Сливнишки Герой
Рилски Спортист - Сливнишки Герой
15 авг. 2020
- 18:00
Чавдар Етрополе
2 0
Пирин Разлог
Чавдар Етрополе - Пирин Разлог
15 авг. 2020
- 18:00
Пирин Гоце Делчев
0 1
Ботев Ихтиман
Пирин Гоце Делчев - Ботев Ихтиман
15 авг. 2020
- 18:00
Банско
0 1
Беласица
Банско - Беласица
15 авг. 2020
- 18:00
Гранит Владая
1 1
Оборище
Гранит Владая - Оборище
15 авг. 2020
- 18:00
Левски Чепинци
0 4
Кюстендил
Левски Чепинци - Кюстендил
Кръг 3
22 авг. 2020
- 18:00
Кюстендил
0 0
Марек
Кюстендил - Марек
22 авг. 2020
- 18:00
Оборище
4 1
Левски Чепинци
Оборище - Левски Чепинци
22 авг. 2020
- 18:00
Беласица
3 1
Гранит Владая
Беласица - Гранит Владая
22 авг. 2020
- 18:00
Ботев Ихтиман
3 0
Банско
Ботев Ихтиман - Банско
22 авг. 2020
- 18:00
Пирин Разлог
1 1
Пирин Гоце Делчев
Пирин Разлог - Пирин Гоце Делчев
22 авг. 2020
- 18:00
Сливнишки Герой
0 3
Чавдар Етрополе
Сливнишки Герой - Чавдар Етрополе
22 авг. 2020
- 18:00
Балкан Благоевград
3 0
Рилски Спортист
Балкан Благоевград - Рилски Спортист
22 авг. 2020
- 18:00
Вихрен
2 1
Перун Кресна
Вихрен - Перун Кресна
22 авг. 2020
- 18:00
Надежда Доброславци
3 1
Велбъжд
Надежда Доброславци - Велбъжд
Кръг 4
29 авг. 2020
- 18:00
Марек
4 0
Велбъжд
Марек - Велбъжд
29 авг. 2020
- 18:00
Перун Кресна
0 2
Надежда Доброславци
Перун Кресна - Надежда Доброславци
29 авг. 2020
- 18:00
Рилски Спортист
1 1
Вихрен
Рилски Спортист - Вихрен
29 авг. 2020
- 18:00
Чавдар Етрополе
1 1
Балкан Благоевград
Чавдар Етрополе - Балкан Благоевград
29 авг. 2020
- 18:00
Пирин Гоце Делчев
1 1
Сливнишки Герой
Пирин Гоце Делчев - Сливнишки Герой
29 авг. 2020
- 18:00
Банско
0 1
Пирин Разлог
Банско - Пирин Разлог
29 авг. 2020
- 18:00
Гранит Владая
2 2
Ботев Ихтиман
Гранит Владая - Ботев Ихтиман
29 авг. 2020
- 18:00
Левски Чепинци
1 3
Беласица
Левски Чепинци - Беласица
29 авг. 2020
- 18:00
Кюстендил
2 0
Оборище
Кюстендил - Оборище
Кръг 5
5 сеп. 2020
- 17:00
Оборище
3 1
Марек
Оборище - Марек
5 сеп. 2020
- 17:00
Беласица
1 0
Кюстендил
Беласица - Кюстендил
5 сеп. 2020
- 17:00
Сливнишки Герой
3 1
Банско
Сливнишки Герой - Банско
5 сеп. 2020
- 17:00
Балкан Благоевград
0 0
Пирин Гоце Делчев
Балкан Благоевград - Пирин Гоце Делчев
5 сеп. 2020
- 17:00
Вихрен
1 0
Чавдар Етрополе
Вихрен - Чавдар Етрополе
5 сеп. 2020
- 17:00
Надежда Доброславци
3 1
Рилски Спортист
Надежда Доброславци - Рилски Спортист
5 сеп. 2020
- 17:00
Велбъжд
1 0
Перун Кресна
Велбъжд - Перун Кресна
6 сеп. 2020
- 17:00
Ботев Ихтиман
3 2
Левски Чепинци
Ботев Ихтиман - Левски Чепинци
6 сеп. 2020
- 17:00
Пирин Разлог
0 2
Гранит Владая
Пирин Разлог - Гранит Владая
Кръг 6
12 сеп. 2020
- 17:00
Марек
2 0
Перун Кресна
Марек - Перун Кресна
12 сеп. 2020
- 17:00
Рилски Спортист
2 1
Велбъжд
Рилски Спортист - Велбъжд
12 сеп. 2020
- 17:00
Чавдар Етрополе
1 0
Надежда Доброславци
Чавдар Етрополе - Надежда Доброславци
12 сеп. 2020
- 17:00
Пирин Гоце Делчев
0 1
Вихрен
Пирин Гоце Делчев - Вихрен
12 сеп. 2020
- 17:00
Банско
0 1
Балкан Благоевград
Банско - Балкан Благоевград
12 сеп. 2020
- 17:00
Гранит Владая
1 0
Сливнишки Герой
Гранит Владая - Сливнишки Герой
12 сеп. 2020
- 17:00
Левски Чепинци
1 0
Пирин Разлог
Левски Чепинци - Пирин Разлог
12 сеп. 2020
- 17:00
Кюстендил
1 0
Ботев Ихтиман
Кюстендил - Ботев Ихтиман
12 сеп. 2020
- 17:00
Оборище
0 1
Беласица
Оборище - Беласица
Кръг 7
19 сеп. 2020
- 17:00
Беласица
2 2
Марек
Беласица - Марек
19 сеп. 2020
- 17:00
Ботев Ихтиман
1 2
Оборище
Ботев Ихтиман - Оборище
19 сеп. 2020
- 17:00
Пирин Разлог
0 3
Кюстендил
Пирин Разлог - Кюстендил
19 сеп. 2020
- 17:00
Сливнишки Герой
1 0
Левски Чепинци
Сливнишки Герой - Левски Чепинци
19 сеп. 2020
- 17:00
Балкан Благоевград
0 1
Гранит Владая
Балкан Благоевград - Гранит Владая
19 сеп. 2020
- 17:00
Вихрен
2 0
Банско
Вихрен - Банско
19 сеп. 2020
- 17:00
Надежда Доброславци
2 4
Пирин Гоце Делчев
Надежда Доброславци - Пирин Гоце Делчев
19 сеп. 2020
- 17:00
Велбъжд
0 0
Чавдар Етрополе
Велбъжд - Чавдар Етрополе
19 сеп. 2020
- 17:00
Перун Кресна
0 0
Рилски Спортист
Перун Кресна - Рилски Спортист
Кръг 8
26 сеп. 2020
- 17:00
Чавдар Етрополе
3 1
Перун Кресна
Чавдар Етрополе - Перун Кресна
26 сеп. 2020
- 17:00
Пирин Гоце Делчев
3 0
Велбъжд
Пирин Гоце Делчев - Велбъжд
26 сеп. 2020
- 17:00
Банско
0 3
Надежда Доброславци
Банско - Надежда Доброславци
26 сеп. 2020
- 17:00
Гранит Владая
0 0
Вихрен
Гранит Владая - Вихрен
26 сеп. 2020
- 17:00
Левски Чепинци
2 1
Балкан Благоевград
Левски Чепинци - Балкан Благоевград
26 сеп. 2020
- 17:00
Кюстендил
1 1
Сливнишки Герой
Кюстендил - Сливнишки Герой
26 сеп. 2020
- 17:00
Оборище
0 1
Пирин Разлог
Оборище - Пирин Разлог
26 сеп. 2020
- 17:00
Беласица
2 0
Ботев Ихтиман
Беласица - Ботев Ихтиман
7 окт. 2020
- 16:00
Марек
3 2
Рилски Спортист
Марек - Рилски Спортист
Кръг 9
3 окт. 2020
- 16:00
Ботев Ихтиман
1 2
Марек
Ботев Ихтиман - Марек
3 окт. 2020
- 16:00
Сливнишки Герой
2 2
Оборище
Сливнишки Герой - Оборище
3 окт. 2020
- 16:00
Балкан Благоевград
0 1
Кюстендил
Балкан Благоевград - Кюстендил
3 окт. 2020
- 16:00
Вихрен
3 1
Левски Чепинци
Вихрен - Левски Чепинци
3 окт. 2020
- 16:00
Надежда Доброславци
3 1
Гранит Владая
Надежда Доброславци - Гранит Владая
3 окт. 2020
- 16:00
Велбъжд
1 0
Банско
Велбъжд - Банско
3 окт. 2020
- 16:00
Перун Кресна
0 4
Пирин Гоце Делчев
Перун Кресна - Пирин Гоце Делчев
3 окт. 2020
- 16:00
Рилски Спортист
2 2
Чавдар Етрополе
Рилски Спортист - Чавдар Етрополе
4 окт. 2020
- 16:00
Пирин Разлог
1 1
Беласица
Пирин Разлог - Беласица
Кръг 10
10 окт. 2020
- 16:00
Марек
2 0
Чавдар Етрополе
Марек - Чавдар Етрополе
10 окт. 2020
- 16:00
Пирин Гоце Делчев
2 1
Рилски Спортист
Пирин Гоце Делчев - Рилски Спортист
10 окт. 2020
- 16:00
Банско
2 2
Перун Кресна
Банско - Перун Кресна
10 окт. 2020
- 16:00
Гранит Владая
0 3
Велбъжд
Гранит Владая - Велбъжд
10 окт. 2020
- 16:00
Левски Чепинци
3 2
Надежда Доброславци
Левски Чепинци - Надежда Доброславци
10 окт. 2020
- 16:00
Кюстендил
1 0
Вихрен
Кюстендил - Вихрен
10 окт. 2020
- 16:00
Оборище
1 0
Балкан Благоевград
Оборище - Балкан Благоевград
10 окт. 2020
- 16:00
Беласица
2 1
Сливнишки Герой
Беласица - Сливнишки Герой
10 окт. 2020
- 16:00
Ботев Ихтиман
2 0
Пирин Разлог
Ботев Ихтиман - Пирин Разлог
Кръг 11
17 окт. 2020
- 16:00
Пирин Разлог
1 3
Марек
Пирин Разлог - Марек
17 окт. 2020
- 16:00
Сливнишки Герой
1 1
Ботев Ихтиман
Сливнишки Герой - Ботев Ихтиман
17 окт. 2020
- 16:00
Балкан Благоевград
2 0
Беласица
Балкан Благоевград - Беласица
17 окт. 2020
- 16:00
Вихрен
2 1
Оборище
Вихрен - Оборище
17 окт. 2020
- 16:00
Надежда Доброславци
0 2
Кюстендил
Надежда Доброславци - Кюстендил
17 окт. 2020
- 16:00
Велбъжд
0 0
Левски Чепинци
Велбъжд - Левски Чепинци
17 окт. 2020
- 16:00
Перун Кресна
1 0
Гранит Владая
Перун Кресна - Гранит Владая
17 окт. 2020
- 16:00
Рилски Спортист
2 0
Банско
Рилски Спортист - Банско
17 окт. 2020
- 16:00
Чавдар Етрополе
2 1
Пирин Гоце Делчев
Чавдар Етрополе - Пирин Гоце Делчев
Кръг 12
24 окт. 2020
- 16:00
Марек
2 0
Пирин Гоце Делчев
Марек - Пирин Гоце Делчев
24 окт. 2020
- 16:00
Банско
0 5
Чавдар Етрополе
Банско - Чавдар Етрополе
24 окт. 2020
- 16:00
Гранит Владая
1 3
Рилски Спортист
Гранит Владая - Рилски Спортист
24 окт. 2020
- 16:00
Левски Чепинци
3 3
Перун Кресна
Левски Чепинци - Перун Кресна
24 окт. 2020
- 16:00
Кюстендил
3 0
Велбъжд
Кюстендил - Велбъжд
24 окт. 2020
- 16:00
Оборище
4 0
Надежда Доброславци
Оборище - Надежда Доброславци
24 окт. 2020
- 16:00
Ботев Ихтиман
1 1
Балкан Благоевград
Ботев Ихтиман - Балкан Благоевград
24 окт. 2020
- 16:00
Пирин Разлог
0 0
Сливнишки Герой
Пирин Разлог - Сливнишки Герой
11 ное. 2020
- 15:00
Беласица
2 1
Вихрен
Беласица - Вихрен
Кръг 13
31 окт. 2020
- 16:00
Сливнишки Герой
1 2
Марек
Сливнишки Герой - Марек
31 окт. 2020
- 16:00
Балкан Благоевград
2 4
Пирин Разлог
Балкан Благоевград - Пирин Разлог
31 окт. 2020
- 16:00
Вихрен
3 1
Ботев Ихтиман
Вихрен - Ботев Ихтиман
31 окт. 2020
- 16:00
Велбъжд
1 3
Оборище
Велбъжд - Оборище
31 окт. 2020
- 16:00
Перун Кресна
0 1
Кюстендил
Перун Кресна - Кюстендил
31 окт. 2020
- 16:00
Рилски Спортист
3 0
Левски Чепинци
Рилски Спортист - Левски Чепинци
31 окт. 2020
- 16:00
Чавдар Етрополе
4 1
Гранит Владая
Чавдар Етрополе - Гранит Владая
31 окт. 2020
- 16:00
Пирин Гоце Делчев
2 0
Банско
Пирин Гоце Делчев - Банско
13 фев. 2021
- 15:00
Надежда Доброславци
0 1
Беласица
Надежда Доброславци - Беласица
Кръг 14
7 ное. 2020
- 15:00
Марек
2 0
Банско
Марек - Банско
7 ное. 2020
- 15:00
Гранит Владая
0 1
Пирин Гоце Делчев
Гранит Владая - Пирин Гоце Делчев
7 ное. 2020
- 15:00
Левски Чепинци
0 2
Чавдар Етрополе
Левски Чепинци - Чавдар Етрополе
7 ное. 2020
- 15:00
Кюстендил
1 0
Рилски Спортист
Кюстендил - Рилски Спортист
7 ное. 2020
- 15:00
Оборище
0 1
Перун Кресна
Оборище - Перун Кресна
7 ное. 2020
- 15:00
Беласица
4 0
Велбъжд
Беласица - Велбъжд
7 ное. 2020
- 15:00
Ботев Ихтиман
4 0
Надежда Доброславци
Ботев Ихтиман - Надежда Доброславци
7 ное. 2020
- 15:00
Пирин Разлог
2 5
Вихрен
Пирин Разлог - Вихрен
7 ное. 2020
- 15:00
Сливнишки Герой
3 1
Балкан Благоевград
Сливнишки Герой - Балкан Благоевград
Кръг 15
11 ное. 2020
- 15:00
Велбъжд
0 5
Ботев Ихтиман
Велбъжд - Ботев Ихтиман
14 ное. 2020
- 15:00
Балкан Благоевград
1 0
Марек
Балкан Благоевград - Марек
14 ное. 2020
- 15:00
Вихрен
2 1
Сливнишки Герой
Вихрен - Сливнишки Герой
14 ное. 2020
- 15:00
Надежда Доброславци
1 1
Пирин Разлог
Надежда Доброславци - Пирин Разлог
14 ное. 2020
- 15:00
Перун Кресна
0 1
Беласица
Перун Кресна - Беласица
14 ное. 2020
- 15:00
Рилски Спортист
1 0
Оборище
Рилски Спортист - Оборище
14 ное. 2020
- 15:00
Чавдар Етрополе
1 0
Кюстендил
Чавдар Етрополе - Кюстендил
14 ное. 2020
- 15:00
Пирин Гоце Делчев
2 1
Левски Чепинци
Пирин Гоце Делчев - Левски Чепинци
14 ное. 2020
- 15:00
Банско
2 1
Гранит Владая
Банско - Гранит Владая
Кръг 16
21 ное. 2020
- 15:00
Марек
6 0
Гранит Владая
Марек - Гранит Владая
21 ное. 2020
- 15:00
Левски Чепинци
1 0
Банско
Левски Чепинци - Банско
21 ное. 2020
- 15:00
Кюстендил
2 0
Пирин Гоце Делчев
Кюстендил - Пирин Гоце Делчев
21 ное. 2020
- 15:00
Оборище
3 4
Чавдар Етрополе
Оборище - Чавдар Етрополе
21 ное. 2020
- 15:00
Беласица
1 0
Рилски Спортист
Беласица - Рилски Спортист
21 ное. 2020
- 15:00
Ботев Ихтиман
4 0
Перун Кресна
Ботев Ихтиман - Перун Кресна
21 ное. 2020
- 15:00
Пирин Разлог
2 0
Велбъжд
Пирин Разлог - Велбъжд
21 ное. 2020
- 15:00
Сливнишки Герой
0 1
Надежда Доброславци
Сливнишки Герой - Надежда Доброславци
21 ное. 2020
- 15:00
Балкан Благоевград
1 1
Вихрен
Балкан Благоевград - Вихрен
Кръг 17
28 ное. 2020
- 15:00
Вихрен
1 1
Марек
Вихрен - Марек
28 ное. 2020
- 15:00
Велбъжд
0 0
Сливнишки Герой
Велбъжд - Сливнишки Герой
28 ное. 2020
- 15:00
Перун Кресна
0 2
Пирин Разлог
Перун Кресна - Пирин Разлог
28 ное. 2020
- 15:00
Рилски Спортист
0 1
Ботев Ихтиман
Рилски Спортист - Ботев Ихтиман
28 ное. 2020
- 15:00
Чавдар Етрополе
0 1
Беласица
Чавдар Етрополе - Беласица
28 ное. 2020
- 15:00
Пирин Гоце Делчев
0 1
Оборище
Пирин Гоце Делчев - Оборище
28 ное. 2020
- 15:00
Банско
0 1
Кюстендил
Банско - Кюстендил
28 ное. 2020
- 15:00
Гранит Владая
0 1
Левски Чепинци
Гранит Владая - Левски Чепинци
5 май 2021
- 17:00
Надежда Доброславци
0 0
Балкан Благоевград
Надежда Доброславци - Балкан Благоевград
Кръг 18
24 фев. 2021
- 15:00
Марек
6 0
Левски Чепинци
Марек - Левски Чепинци
24 фев. 2021
- 15:00
Гранит Владая
0 2
Кюстендил
Гранит Владая - Кюстендил
24 фев. 2021
- 15:00
Банско
0 0
Оборище
Банско - Оборище
24 фев. 2021
- 15:00
Пирин Гоце Делчев
1 1
Беласица
Пирин Гоце Делчев - Беласица
24 фев. 2021
- 15:00
Чавдар Етрополе
2 2
Ботев Ихтиман
Чавдар Етрополе - Ботев Ихтиман
24 фев. 2021
- 15:00
Перун Кресна
0 3
Сливнишки Герой
Перун Кресна - Сливнишки Герой
24 фев. 2021
- 15:00
Велбъжд
1 4
Балкан Благоевград
Велбъжд - Балкан Благоевград
24 фев. 2021
- 15:00
Надежда Доброславци
0 1
Вихрен
Надежда Доброславци - Вихрен
31 мар. 2021
- 16:00
Рилски Спортист
1 1
Пирин Разлог
Рилски Спортист - Пирин Разлог
Кръг 19
27 фев. 2021
- 15:00
Надежда Доброславци
1 1
Марек
Надежда Доброславци - Марек
27 фев. 2021
- 15:00
Вихрен
2 0
Велбъжд
Вихрен - Велбъжд
27 фев. 2021
- 15:00
Балкан Благоевград
7 1
Перун Кресна
Балкан Благоевград - Перун Кресна
27 фев. 2021
- 15:00
Сливнишки Герой
1 0
Рилски Спортист
Сливнишки Герой - Рилски Спортист
27 фев. 2021
- 15:00
Пирин Гоце Делчев
4 2
Чавдар Етрополе
Пирин Гоце Делчев - Чавдар Етрополе
27 фев. 2021
- 15:00
Ботев Ихтиман
2 0
Пирин Разлог
Ботев Ихтиман - Пирин Разлог
27 фев. 2021
- 15:00
Оборище
1 1
Гранит Владая
Оборище - Гранит Владая
27 фев. 2021
- 15:00
Кюстендил
2 1
Левски Чепинци
Кюстендил - Левски Чепинци
14 апр. 2021
- 17:00
Беласица
2 1
Банско
Беласица - Банско
Кръг 20
6 мар. 2021
- 16:00
Марек
3 0
Кюстендил
Марек - Кюстендил
6 мар. 2021
- 16:00
Левски Чепинци
0 1
Оборище
Левски Чепинци - Оборище
6 мар. 2021
- 16:00
Гранит Владая
1 1
Беласица
Гранит Владая - Беласица
6 мар. 2021
- 16:00
Банско
1 0
Ботев Ихтиман
Банско - Ботев Ихтиман
6 мар. 2021
- 16:00
Пирин Гоце Делчев
3 0
Пирин Разлог
Пирин Гоце Делчев - Пирин Разлог
6 мар. 2021
- 16:00
Чавдар Етрополе
2 1
Сливнишки Герой
Чавдар Етрополе - Сливнишки Герой
6 мар. 2021
- 16:00
Рилски Спортист
0 2
Балкан Благоевград
Рилски Спортист - Балкан Благоевград
6 мар. 2021
- 16:00
Перун Кресна
0 1
Вихрен
Перун Кресна - Вихрен
6 мар. 2021
- 16:00
Велбъжд
1 4
Надежда Доброславци
Велбъжд - Надежда Доброславци
Кръг 21
13 мар. 2021
- 16:00
Велбъжд
0 2
Марек
Велбъжд - Марек
13 мар. 2021
- 16:00
Надежда Доброславци
1 0
Перун Кресна
Надежда Доброславци - Перун Кресна
13 мар. 2021
- 16:00
Вихрен
2 0
Рилски Спортист
Вихрен - Рилски Спортист
13 мар. 2021
- 16:00
Балкан Благоевград
2 0
Чавдар Етрополе
Балкан Благоевград - Чавдар Етрополе
13 мар. 2021
- 16:00
Сливнишки Герой
1 0
Пирин Разлог
Сливнишки Герой - Пирин Разлог
13 мар. 2021
- 16:00
Пирин Гоце Делчев
0 1
Банско
Пирин Гоце Делчев - Банско
13 мар. 2021
- 16:00
Ботев Ихтиман
0 1
Гранит Владая
Ботев Ихтиман - Гранит Владая
13 мар. 2021
- 16:00
Беласица
5 0
Левски Чепинци
Беласица - Левски Чепинци
13 мар. 2021
- 16:00
Оборище
2 1
Кюстендил
Оборище - Кюстендил
Кръг 22
20 мар. 2021
- 16:00
Марек
3 2
Оборище
Марек - Оборище
20 мар. 2021
- 16:00
Кюстендил
1 1
Беласица
Кюстендил - Беласица
20 мар. 2021
- 16:00
Левски Чепинци
1 0
Ботев Ихтиман
Левски Чепинци - Ботев Ихтиман
20 мар. 2021
- 16:00
Банско
3 0
Сливнишки Герой
Банско - Сливнишки Герой
20 мар. 2021
- 16:00
Пирин Разлог
0 0
Балкан Благоевград
Пирин Разлог - Балкан Благоевград
20 мар. 2021
- 16:00
Чавдар Етрополе
1 2
Вихрен
Чавдар Етрополе - Вихрен
20 мар. 2021
- 16:00
Рилски Спортист
1 0
Надежда Доброславци
Рилски Спортист - Надежда Доброславци
20 мар. 2021
- 16:00
Перун Кресна
2 0
Велбъжд
Перун Кресна - Велбъжд
14 апр. 2021
- 17:00
Гранит Владая
3 1
Пирин Гоце Делчев
Гранит Владая - Пирин Гоце Делчев
Кръг 23
21 апр. 2021
- 17:00
Перун Кресна
1 6
Марек
Перун Кресна - Марек
21 апр. 2021
- 17:00
Велбъжд
1 1
Рилски Спортист
Велбъжд - Рилски Спортист
21 апр. 2021
- 17:00
Надежда Доброславци
0 3
Чавдар Етрополе
Надежда Доброславци - Чавдар Етрополе
21 апр. 2021
- 17:00
Вихрен
1 0
Пирин Разлог
Вихрен - Пирин Разлог
21 апр. 2021
- 17:00
Балкан Благоевград
1 0
Банско
Балкан Благоевград - Банско
21 апр. 2021
- 17:00
Сливнишки Герой
1 0
Гранит Владая
Сливнишки Герой - Гранит Владая
21 апр. 2021
- 17:00
Пирин Гоце Делчев
3 1
Левски Чепинци
Пирин Гоце Делчев - Левски Чепинци
21 апр. 2021
- 17:00
Ботев Ихтиман
0 1
Кюстендил
Ботев Ихтиман - Кюстендил
21 апр. 2021
- 17:00
Беласица
3 2
Оборище
Беласица - Оборище
Кръг 24
27 мар. 2021
- 16:00
Марек
3 1
Беласица
Марек - Беласица
27 мар. 2021
- 16:00
Оборище
3 0
Ботев Ихтиман
Оборище - Ботев Ихтиман
27 мар. 2021
- 16:00
Кюстендил
3 0
Пирин Гоце Делчев
Кюстендил - Пирин Гоце Делчев
27 мар. 2021
- 16:00
Левски Чепинци
3 1
Сливнишки Герой
Левски Чепинци - Сливнишки Герой
27 мар. 2021
- 16:00
Пирин Разлог
2 0
Надежда Доброславци
Пирин Разлог - Надежда Доброславци
27 мар. 2021
- 16:00
Чавдар Етрополе
3 1
Велбъжд
Чавдар Етрополе - Велбъжд
29 мар. 2021
- 12:00
Гранит Владая
1 2
Балкан Благоевград
Гранит Владая - Балкан Благоевград
29 мар. 2021
- 16:00
Банско
1 2
Вихрен
Банско - Вихрен
14 апр. 2021
- 17:00
Рилски Спортист
2 0
Перун Кресна
Рилски Спортист - Перун Кресна
Кръг 25
7 апр. 2021
- 16:00
Рилски Спортист
0 2
Марек
Рилски Спортист - Марек
7 апр. 2021
- 16:00
Перун Кресна
1 0
Чавдар Етрополе
Перун Кресна - Чавдар Етрополе
7 апр. 2021
- 16:00
Велбъжд
1 0
Пирин Разлог
Велбъжд - Пирин Разлог
7 апр. 2021
- 16:00
Надежда Доброславци
1 1
Банско
Надежда Доброславци - Банско
7 апр. 2021
- 16:00
Вихрен
6 1
Гранит Владая
Вихрен - Гранит Владая
7 апр. 2021
- 16:00
Балкан Благоевград
2 0
Левски Чепинци
Балкан Благоевград - Левски Чепинци
7 апр. 2021
- 16:00
Сливнишки Герой
0 4
Кюстендил
Сливнишки Герой - Кюстендил
7 апр. 2021
- 16:00
Пирин Гоце Делчев
2 2
Оборище
Пирин Гоце Делчев - Оборище
7 апр. 2021
- 16:00
Ботев Ихтиман
1 1
Беласица
Ботев Ихтиман - Беласица
Кръг 26
10 апр. 2021
- 16:00
Марек
0 0
Ботев Ихтиман
Марек - Ботев Ихтиман
10 апр. 2021
- 16:00
Беласица
2 0
Пирин Гоце Делчев
Беласица - Пирин Гоце Делчев
10 апр. 2021
- 16:00
Оборище
1 0
Сливнишки Герой
Оборище - Сливнишки Герой
10 апр. 2021
- 16:00
Кюстендил
3 3
Балкан Благоевград
Кюстендил - Балкан Благоевград
10 апр. 2021
- 16:00
Левски Чепинци
0 3
Вихрен
Левски Чепинци - Вихрен
10 апр. 2021
- 16:00
Гранит Владая
2 0
Надежда Доброславци
Гранит Владая - Надежда Доброславци
10 апр. 2021
- 16:00
Банско
1 0
Велбъжд
Банско - Велбъжд
10 апр. 2021
- 16:00
Пирин Разлог
2 0
Перун Кресна
Пирин Разлог - Перун Кресна
10 апр. 2021
- 16:00
Чавдар Етрополе
4 0
Рилски Спортист
Чавдар Етрополе - Рилски Спортист
Кръг 27
17 апр. 2021
- 16:00
Балкан Благоевград
8 1
Оборище
Балкан Благоевград - Оборище
17 апр. 2021
- 16:00
Сливнишки Герой
1 2
Беласица
Сливнишки Герой - Беласица
17 апр. 2021
- 16:00
Пирин Гоце Делчев
4 2
Ботев Ихтиман
Пирин Гоце Делчев - Ботев Ихтиман
17 апр. 2021
- 16:00
Чавдар Етрополе
2 2
Марек
Чавдар Етрополе - Марек
17 апр. 2021
- 16:00
Рилски Спортист
0 2
Пирин Разлог
Рилски Спортист - Пирин Разлог
17 апр. 2021
- 16:00
Перун Кресна
1 1
Банско
Перун Кресна - Банско
17 апр. 2021
- 16:00
Велбъжд
0 2
Гранит Владая
Велбъжд - Гранит Владая
17 апр. 2021
- 16:00
Надежда Доброславци
1 1
Левски Чепинци
Надежда Доброславци - Левски Чепинци
17 апр. 2021
- 16:00
Вихрен
0 1
Кюстендил
Вихрен - Кюстендил
Кръг 28
24 апр. 2021
- 16:00
Марек
5 0
Пирин Гоце Делчев
Марек - Пирин Гоце Делчев
24 апр. 2021
- 16:00
Ботев Ихтиман
1 0
Сливнишки Герой
Ботев Ихтиман - Сливнишки Герой
24 апр. 2021
- 16:00
Беласица
3 3
Балкан Благоевград
Беласица - Балкан Благоевград
24 апр. 2021
- 16:00
Оборище
0 0
Вихрен
Оборище - Вихрен
24 апр. 2021
- 16:00
Кюстендил
1 0
Надежда Доброславци
Кюстендил - Надежда Доброславци
24 апр. 2021
- 16:00
Левски Чепинци
2 1
Велбъжд
Левски Чепинци - Велбъжд
24 апр. 2021
- 16:00
Гранит Владая
3 1
Перун Кресна
Гранит Владая - Перун Кресна
24 апр. 2021
- 16:00
Банско
2 0
Рилски Спортист
Банско - Рилски Спортист
24 апр. 2021
- 16:00
Пирин Разлог
2 0
Чавдар Етрополе
Пирин Разлог - Чавдар Етрополе
Кръг 29
28 апр. 2021
- 16:00
Пирин Разлог
1 3
Марек
Пирин Разлог - Марек
28 апр. 2021
- 16:00
Чавдар Етрополе
0 2
Банско
Чавдар Етрополе - Банско
28 апр. 2021
- 16:00
Рилски Спортист
2 0
Гранит Владая
Рилски Спортист - Гранит Владая
28 апр. 2021
- 16:00
Перун Кресна
3 1
Левски Чепинци
Перун Кресна - Левски Чепинци
28 апр. 2021
- 16:00
Велбъжд
0 3
Кюстендил
Велбъжд - Кюстендил
28 апр. 2021
- 16:00
Надежда Доброславци
1 2
Оборище
Надежда Доброславци - Оборище
28 апр. 2021
- 16:00
Вихрен
0 2
Беласица
Вихрен - Беласица
28 апр. 2021
- 16:00
Балкан Благоевград
1 0
Ботев Ихтиман
Балкан Благоевград - Ботев Ихтиман
28 апр. 2021
- 16:00
Сливнишки Герой
2 2
Пирин Гоце Делчев
Сливнишки Герой - Пирин Гоце Делчев
Кръг 30
8 май 2021
- 18:00
Марек
0 0
Сливнишки Герой
Марек - Сливнишки Герой
8 май 2021
- 18:00
Пирин Гоце Делчев
1 1
Балкан Благоевград
Пирин Гоце Делчев - Балкан Благоевград
8 май 2021
- 18:00
Ботев Ихтиман
0 3
Вихрен
Ботев Ихтиман - Вихрен
8 май 2021
- 18:00
Беласица
4 3
Надежда Доброславци
Беласица - Надежда Доброславци
8 май 2021
- 18:00
Оборище
4 0
Велбъжд
Оборище - Велбъжд
8 май 2021
- 18:00
Кюстендил
2 0
Перун Кресна
Кюстендил - Перун Кресна
8 май 2021
- 18:00
Левски Чепинци
1 1
Рилски Спортист
Левски Чепинци - Рилски Спортист
8 май 2021
- 18:00
Гранит Владая
3 2
Чавдар Етрополе
Гранит Владая - Чавдар Етрополе
8 май 2021
- 18:00
Банско
1 0
Пирин Разлог
Банско - Пирин Разлог
Кръг 31
12 май 2021
- 18:00
Пирин Разлог
3 1
Гранит Владая
Пирин Разлог - Гранит Владая
12 май 2021
- 18:00
Чавдар Етрополе
6 1
Левски Чепинци
Чавдар Етрополе - Левски Чепинци
12 май 2021
- 18:00
Рилски Спортист
0 1
Кюстендил
Рилски Спортист - Кюстендил
12 май 2021
- 18:00
Перун Кресна
0 1
Оборище
Перун Кресна - Оборище
12 май 2021
- 18:00
Велбъжд
0 5
Беласица
Велбъжд - Беласица
12 май 2021
- 18:00
Надежда Доброславци
3 0
Ботев Ихтиман
Надежда Доброславци - Ботев Ихтиман
12 май 2021
- 18:00
Вихрен
5 1
Пирин Гоце Делчев
Вихрен - Пирин Гоце Делчев
12 май 2021
- 18:00
Балкан Благоевград
2 0
Сливнишки Герой
Балкан Благоевград - Сливнишки Герой
19 май 2021
- 18:00
Банско
1 3
Марек
Банско - Марек
Кръг 32
15 май 2021
- 18:00
Марек
2 1
Балкан Благоевград
Марек - Балкан Благоевград
15 май 2021
- 18:00
Сливнишки Герой
1 2
Вихрен
Сливнишки Герой - Вихрен
15 май 2021
- 18:00
Пирин Гоце Делчев
0 1
Надежда Доброславци
Пирин Гоце Делчев - Надежда Доброславци
15 май 2021
- 18:00
Ботев Ихтиман
5 0
Велбъжд
Ботев Ихтиман - Велбъжд
15 май 2021
- 18:00
Беласица
6 0
Перун Кресна
Беласица - Перун Кресна
15 май 2021
- 18:00
Оборище
3 1
Рилски Спортист
Оборище - Рилски Спортист
15 май 2021
- 18:00
Кюстендил
2 0
Чавдар Етрополе
Кюстендил - Чавдар Етрополе
15 май 2021
- 18:00
Левски Чепинци
1 0
Пирин Разлог
Левски Чепинци - Пирин Разлог
15 май 2021
- 18:00
Гранит Владая
1 2
Банско
Гранит Владая - Банско
Кръг 33
22 май 2021
- 18:00
Гранит Владая
1 2
Марек
Гранит Владая - Марек
22 май 2021
- 18:00
Банско
4 1
Левски Чепинци
Банско - Левски Чепинци
22 май 2021
- 18:00
Пирин Разлог
0 4
Кюстендил
Пирин Разлог - Кюстендил
22 май 2021
- 18:00
Чавдар Етрополе
2 3
Оборище
Чавдар Етрополе - Оборище
22 май 2021
- 18:00
Рилски Спортист
0 0
Беласица
Рилски Спортист - Беласица
22 май 2021
- 18:00
Перун Кресна
1 6
Ботев Ихтиман
Перун Кресна - Ботев Ихтиман
22 май 2021
- 18:00
Велбъжд
1 2
Пирин Гоце Делчев
Велбъжд - Пирин Гоце Делчев
22 май 2021
- 18:00
Надежда Доброславци
1 1
Сливнишки Герой
Надежда Доброславци - Сливнишки Герой
22 май 2021
- 18:00
Вихрен
1 1
Балкан Благоевград
Вихрен - Балкан Благоевград
Кръг 34
27 май 2021
- 18:00
Ботев Ихтиман
2 1
Рилски Спортист
Ботев Ихтиман - Рилски Спортист
29 май 2021
- 18:00
Марек
2 0
Вихрен
Марек - Вихрен
29 май 2021
- 18:00
Балкан Благоевград
4 1
Надежда Доброславци
Балкан Благоевград - Надежда Доброславци
29 май 2021
- 18:00
Сливнишки Герой
6 1
Велбъжд
Сливнишки Герой - Велбъжд
29 май 2021
- 18:00
Пирин Гоце Делчев
2 1
Перун Кресна
Пирин Гоце Делчев - Перун Кресна
29 май 2021
- 18:00
Беласица
3 1
Чавдар Етрополе
Беласица - Чавдар Етрополе
29 май 2021
- 18:00
Оборище
1 0
Пирин Разлог
Оборище - Пирин Разлог
29 май 2021
- 18:00
Кюстендил
3 1
Банско
Кюстендил - Банско
29 май 2021
- 18:00
Левски Чепинци
3 1
Гранит Владая
Левски Чепинци - Гранит Владая
P