Айнтрахт Франкфурт и Бохум си поделиха точките
Двата отбора завършиха наравно 1:1, а попаденията паднаха през първата част.

Айнтрахт Франкфурт и Бохум не успяха да излъчат победител от двубоя помежду си от 26-ия кръг на Бундеслигата и завършиха наравно 1:1.

Двата тима си размениха по едно попадение през първото полувреме и логично си поделиха по точка.

Гостите поведоха още в 14-ата минута, когато японският национал Асано се оказа най-съобразителен в наказателното поле на Айнтрахт и реализира.

Точен за “орлите” пък бе Коло Муани в 22-ата минута след точно изпълнена дузпа, чрез която бе оформено равенството на таблото.

По този начин Бохум заема 14-ата позиция във временното класиране с актив от 26 точки, докато Айнтрахт е на 6-ото място с 41 пункта.

В следващия кръг от германското първенство Айнтрахт ще гостува на Байер Леверкузен, а Бохум ще домакинства на Щутгарт.