Белчев: “Искаме само и единствено да станем шампиони!”
ЦСКА София записа пети пореден мач в първенството без победа

Наставникът на ЦСКА София Стамен Белчев не скри разочарованието си след петия пореден мач без победа в първенството на неговия тим, но в същото време бе категоричен, че единствената цел пред Червените остава спечелването на шампионската титла.

“Разочаровани сме от резултата,” заяви Белчев след края на равенството – 1:1, в мача с Берое на “Българска армия”.

“Не успяхме да реализираме създадените ситуации. Днес не бе деня на Али Соу. Нашите положения бяха по-чисти от тези на Берое, но не успяхме да ги реализираме.

“Днес разчитахме на осем човека, които не играха в Търново. Трима пък записаха дебют. Имам какво още да се желае от отбора. Имаше добри моменти, но имахме и лоши.

“Санкаре е контузен, докато Георги Йомов получи почивка след многото мачове, които изигра напоследък. Целите остават високи. Искаме само и единствено да станем шампион.

“В последните мачове победите липсват, но искаме възможно най-скоро да се върнем на пътя на победата. Едва ли някой от футболистите е мислил за предстоящия мач в четвъртък от Лига Европа.”