
ЗАЛОЖИ 20ЛВ. И ВЗЕМИ 50ЛВ. В БЕЗПЛАТНИ ЗАЛОЗИ
ВХОД >Стряскаща новина за феновете на спорта в Германия и привържениците на “Първа Бундеслига” бе съобщена днес. Германското правителство обмисля да забрани всички публични събития, включителни и спортните прояви, до 31 август поради пандемията от коронавирус, информира”Билд”.
Новината беше оповестена и от агенция ДПА, но към този момент не е официално потвърдена. Евентуалното въвеждане на тези мерки ще засегне спортните надпревари и турнири, които засега са спрени. За 23 април е насрочена видео конференция на представители на клубовете в Бундеслигата и се очаква да бъде взето решение за довършването на сезон 2019/20.
Ако правителството на Германия забрани всички спортни събития до края на месец август, то просто не се вижда как сезонът в Бундеслигата може да бъде завършен.