Червено-черно шоу! Феновете на Локо (София) с шумни празненства
"Железничарите" донесоха и успех с 4:1 над Созопол, за да бъде празникът пълен

Истинско шоу донесе днешният мач между Локомотив (София) и Созппол от родната Втора лига.

Феновете на “железничарите” отпразнуваха връщането на своите любимци в елита на България с военни димки, заря и много голове. Проливният дъжд над “Надежда” в една част от мача пък не успя да развали настроението и дори допринесе за още по-голямата багра от емоции.
Червено-черно шоу! Феновете на Локо (София) с шумни празненства 1
“Червено-черните” спечелиха с 4:1 срещу на стадиона в “Надежда” за радост на феновете, които се завърнаха на стадиона в точния момент – за празненствата по случай връщането в efbet Лига, с което приключи шестгодишното чакане.

Точни за домакините бяха Григор Долапчиев и Светослав Диков на два пъти, а гостите вкараха почетното си попадение чрез Ариф Ферадов, който всъщност откри резултата в срещата, но “железничарите” направиха пълен обрат по категоричен начин.
Червено-черно шоу! Феновете на Локо (София) с шумни празненства 2
Преди мача Иван Василев получи генералска сабя, а запалянковците се забавляваха по време на целия двубой, като запалиха купища факли и димки, заради което срещата беше прекратена за няколко минути в средата на първата част, тъй като се пусна сериозен смог над терена.