ЦСКА разгроми Локо Сф в Надежда за първа победа с Томаш
„Червените“ спечелиха с 3-0 на стадиона в квартал Надежда.

ЦСКА София постигна убедителен успех срещу Локомотив София с 3-0 на местния стадион в Надежда и записа първа победа под ръководството на Александър Томаш, който замени Стипич начело на клуба преди малко повече от 2 седмици.

Джонатан Линдсет откри резултата в 8мата минута с чудесен гол след воле от наказателното поле, който не остави никакви шансове на вратаря на локомотивци да реагира. Не минаха и 10 минути след това попадение и Матиас Фаетон също вкара, за да удвои преднината на „Армейците“.

Годин Коялипу пък направи резултата класически със своето попадение в 59тата минута.

Това беше едва втора победа за ЦСКА от началото на сезона в Първа лига като те спряха ужасна серия от 4 поредни загуби. Локомотив София пък записаха 4ти пореден двубой без успех като спечелиха само 2 точки през този период.

Друго, което трябва да се отбележи е, че това беше първи двубой на който можеха да присъстват фенове на ЦСКА от началото на сезона като те бяха очевидно много повече от 1200 – колкото билети бяха отпуснали домакините за фенове на „Армейците“.