ЦСКА с убедителна победа над дубала си в Банско
Първият отбор вкара 6 гола, но и допусна 2 от втория.

ЦСКА най-накрая записа победа макар и в приятелски двубой срещу ЦСКА II, които са част от Втора лига. Мачът се проведе от 2 полувреме по 35 минути и бе последна проверка преди подновяването на двубоите от Първа лига след паузата за национални отбори.

Александър Томаш, който беше начело само 1 двубой след като замени Стипич, изведе първия отбор в Банско като неговите футболисти вкараха още в 3тата минута благодарение на новото попълнение Илиан Илиев. Зюмюр Бютучи направи резултата 2-0 в 5тата минута. След това обаче ЦСКА II вкара 2 безответни гола, за да изравни резултата.

На полуремето все пак състава на Томаш водеше с 4-2 след голове на Джонатан Линдсет и Улаус Скаршем.

Аарон Исека направи 5-2 в 60тата минута, а до края на контролата имаше време за още 1 гол, който беше дело на Джонатан Линдсет и така Томаш тества своите играчи преди подновяването на родния шампионат.