Дани Олмо се превърна в герой за “Ла Фурия Роха” срещу Албания
Нападателят на РБ Лайпциг бе точен в самия край на приятелския двубой.

Националният отбор на Испания надделя драматично с 2:1 над този на Албания в контролна среща, играна на стадион “Корнея-Ел Прат” в Барселона.

През първото полувреме не паднаха попадения, а любопитното е, че и трите гола бяха отбелязани в последните 15 минути от срещата.

Нападателят на Барселона Феран Торес изведе Испания напред в резултата в 75-ата минута след асистенция на Йереми Пино, а 10 минути по-късно Мирто Узуни възстанови равенството.

Футболистите на Луис Енрике все пак стигнаха до успеха в 90-ата минута, когато добро взаимодействие между Жорди Алба и Дани Олмо доведе до гол на втория.

За Испания предстои спаринг с Исландия във вторник, а в същия ден Албания ще премери сили с Грузия в контрола.